Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#8051) Tamoo válasza Ijk (#8047) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Nem vagytok elég nyitottak az újra :(

(#8052) ForexGuru válasza BÁ Nutrition (#8046) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

jó de te alapból 100 kilós voltál 9%os TZS vel :P

levezetted az aminósavat carnitinnel? ;]

[ Szerkesztve ]

(#8053) Kassadin válasza BÁ Nutrition (#8046) üzenetére


Kassadin
addikt

Be is rakom aláírásnak. ;]

Szerk: Jáj de sukár, hogy a devla vinné el.

[ Szerkesztve ]

(#8054) ForexGuru válasza Kassadin (#8053) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

ott álna melleteed nem lenne ekkora szád ;] csak 50 centi van közettek és 100 kiló :C

(#8055) BÁ Nutrition válasza ForexGuru (#8052) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

90 kiló körül voltam mikor elkezdtem és gyenge mint a fos.
előtte 20 kilót fogytam koplalással valszeg attől
nem mintha most erős lennék :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#8056) Jojo5 válasza BÁ Nutrition (#8046) üzenetére


Jojo5
őstag

akkor azóta nagyot fordult veled a világ.... :)) ;]

ForexGuru: és ez nem vicc... :DDD

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#8057) BÁ Nutrition válasza Jojo5 (#8056) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

azóta a naturál testépítés híve vagyok :)
így továbbra vagyok gyenge de ez van

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#8058) Jojo5 válasza BÁ Nutrition (#8057) üzenetére


Jojo5
őstag

a plafon rád ne szakadjon... :DDD

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#8059) mocsanisi válasza Kassadin (#8045) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Akkor le se járjon valaki bokszolni ha nincs hozzá kesztyűje, fogvédője? Kicsit sarkított példa de... Testépítésnél normális kajálás nélkül valljuk be, nem lehet fejlődni. Na most így mi fog téged motiválni ha nem, vagy csak alig fejlődsz?

"Parkour szétbassza az izületeket" Melyik sport nem?

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#8060) Eagl3 válasza mocsanisi (#8059) üzenetére


Eagl3
veterán

"Akkor le se járjon valaki bokszolni ha nincs hozzá kesztyűje, fogvédője?"

Inkább ne... :D

(#8061) Ijk válasza mocsanisi (#8059) üzenetére


Ijk
nagyúr

Úszás.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#8062) Markgx10 válasza mocsanisi (#8059) üzenetére


Markgx10
őstag

Amatőr szinten a küzdősporthoz nem kell annyi pènz, ott nagyobb szelet az egészből a jó edzés, én 0 kajálással és szinte 0 tápkieggel az utóbbi 12 hónapban 8 meccsből 7-et megnyertem, lett pár kupám, arany és ezüstérmeim, mindezt úgy, hogy 2 éve járok le hobbiszinten. Ilyet a testépítésben lehetetlen elérni. Szóval a gyúrás az a sport, ami legjobban pénzfüggő.

(#8063) Ijk válasza Markgx10 (#8062) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem a testépítés drága, hanem az élet. Nem csak a testépítőknek kellene normálisan kajálni, minőségi táplálékokkal, hanem minden embernek. Egy hobbi gyúrósnak napi 350-500g húst kellene megenni, aki nem gyúr annak meg mondjuk 250-300g-ot, nyilván testmérettől függően.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#8064) Boxer001 válasza Ijk (#8063) üzenetére


Boxer001
veterán

Nem a testépítés drága, hanem az élet.
De még milyen drága. :W :((

(#8065) abridabri válasza Ijk (#8063) üzenetére


abridabri
veterán

"Egy hobbi gyúrósnak napi 350-500g húst kellene megenni, aki nem gyúr annak meg mondjuk 250-300g-ot, nyilván testmérettől függően."
akkor vega gyuros nincs is ? Nekik nem fejlodik az izom hiaba emelgetik a sulyt ? :B

[ Szerkesztve ]

(#8066) Ijk válasza abridabri (#8065) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nyilvánvalóan adott hogy mivel lehet kiváltani a húsokat, milyen növényekben van meg a szükséges mennyiségű és minőségű (esszenciális) aminosav. Tehát lehet valaki vega gyúrós, de az biztos drágább és körülményesebb.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#8067) Eagle16


Eagle16
addikt

Nagyon jó hát-váll edzés volt ma, 2x5 majd 1x4-es húzódzkodással kezdtem saját testsúllyal. Régebben nem ment egy se :) Szóval ez nálam már jónak számít :D
De nem ilyen fél húzódzkodás amit nálunk sokan csinálnak...normálisan, az állat a rúd fölé, majd lassan leengedem magam teljesen, úgy hogy a karom teljesen kinyúljon.
Sokan csak 20cm-es mozgástartományban rángatják magukat, na úgy nekem is menne 4x8-10.

Szeretek vasárnap menni, rajtam kívül 4-5-en vannak az egész teremben. Pénteken bezzeg persze hogy akkor guggolt mindenki amikor én is akartam...úgy hogy megint lábtoló volt. 4x8-at akartam, de a 3x8 legvégén éreztem hogy nem fogom tudni kinyomni, ezért annyira koncentráltam hogy elfelejtettem kifújni a levegőt aztán megfájdult a fejem :D De legalább nem maradt rajtam :)
Ott akkor elég szarul esett, de tegnapra már elmúlt szerencsére. Néha még mindig elfelejtem a helyes légzés technikát, pedig fontos.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#8068) BÁ Nutrition válasza Markgx10 (#8062) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

szerintem mondjuk a vitorlázás meg az autóversenyzés sokkal drágább :)

eagle
nem az a lényeg hogy meddig húzod fel magad hanem hogy hátból húzd ha összeér a lapockád akkor az már jó

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#8069) Ijk válasza BÁ Nutrition (#8068) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szerintem a gyúrás az egyik legolcsóbb sport. Tulajdonképpen semmilyen sportszerre szükséged nincs, meg kell venni a terembérletet. Kajálni meg amúgy is kell, tápkiegészítők nélkül is van élet.
Ennél már tényleg csak a futás olcsóbb.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#8070) Yeffy válasza Ijk (#8047) üzenetére


Yeffy
veterán

úúúúrristen, ezen szakadok... :DD :C

8058 Jojo: hát kb. :D

8063 Ijk: ez viszont igaz, botrányos árak szar fizuért. príma... :W

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#8071) Boxer001 válasza Yeffy (#8070) üzenetére


Boxer001
veterán

Jól van Goffri, mára ennyi elég is volt belőled. Gyere egy hét múlva, de minden hozzászólásra reagálj, és 1 hsz-en belül. Okos...

;]

(#8072) Yeffy válasza Boxer001 (#8071) üzenetére


Yeffy
veterán

köszi a véleményt, kár, h a kutya nem kérdezte, amúgy meg majd pont te mondod meg, nem? lol

;]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#8073) Boxer001 válasza Yeffy (#8072) üzenetére


Boxer001
veterán

Menjél inkább szórjad a szeretetet, de most ne a kék osztrigában. ;]
Ránner
Az az, úúúúgy szeresssssük... ;]

[ Szerkesztve ]

(#8074) runner 125 válasza Yeffy (#8070) üzenetére


runner 125
nagyúr

Napi Yeffy közhely, köszönjük. :R

;]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#8075) Yeffy válasza Boxer001 (#8073) üzenetére


Yeffy
veterán

kösz, nem élek ilyenekkel. nem kéne magadból kiindulni... :D

szerk: nem tetszik, nem olvasod...
;]

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#8076) ritkaság válasza Ijk (#8039) üzenetére


ritkaság
tag

Sajnos az elvakultság. Mindenáron akartam az eredményt. De hidd el, ma már bánom, hogy nem hallgattam másokra. Viszont egy titkot elmondok, nem tudom mennyire titok, de sokan nem gondolnak rá. Mi annak idején bébi tápszert használtunk a növekedéshez. Ja nagyon fontos egy jó társ az edzéshez. Az pedig hülyeség, hogy nem hasonló súlyokkal kell, hogy dolgozzatok, lényeg az egymás segitése. Nekem olyan társaim voltak, akik sokkal nagyobb sulyokkal dolgoztak, ezért is emeltem hétről hétre a súlyokat. Edzésre vihetsz segitőt? Ha igen, akkor kérd meg a haverodat menjen veled. Magyarázd el neki miben kell segitenie. Figyelje a mozgásotokat és segitsen a gyakorlatk közben. Pl fogja össze a könyökötöket, hogy nehezebb legyen a gyakorlat. Segitsen pozicióba állni, meg ilyesmi, de csak olyat kérjetek segitőnek, aki nem nézi le ezt a sportot.

[ Szerkesztve ]

(#8077) ritkaság válasza Ijk (#8069) üzenetére


ritkaság
tag

Bocs, hogy beleszólok, de hacsak kajálsz, akkor nem fogsz elérni semmit. Igen is plussz kell a növekedéshez, az pedig plussz lové. Ha csak a gyümölcs turmixokra gondolsz, már az nem kis lé!

(#8078) LucifeI2


LucifeI2
őstag

57 kg-ról felmentem 94 kg-ra 1.5 év alatt (193 cm magas vagyok). Most úgy döntöttem tartok egy 2 hónapos fogyókúrát mielőtt folytatom, mivel természetesen jött fel zsír is és a feleslegtől szeretnék megszabadulni.

Olvasgattam sokat róla és ha jól értem, akkor ha minél több izmot akar az ember megtartani, akkor meg kell próbálni ugyan azon az erőszinten maradni, mert ha csökken az edzés intenzitása akkor a test több izmot épít le, mivel úgy érzi, felesleges a nagyobb izom tömeg. (egyszerűen megfogalmazva)

Úgy hogy csökkentve a napi kajámat most kb. lementem 3500-4000 körüli kalóriáról 1800-2200-ra. (egy hét alatt fokozatosan, hogy ne egyből csökkentsen drasztikusan a mennyiséget)

5 és fél hete tart a fogyókúrám és lementem 94-ről 87,5-re, tehát fogytam 6,5 kilot. De mind emellett sikerült minden erőmet megtartanom, semmit se gyengültem. Húzódzkodásban még erősödtem is, gondolom mivel könnyebb vagyok.

Ez picit több, mint az általában ajánlott mennyiség ami heti 1-0,5 kg, szóval az lenne a kérdésem, hogy normálisnak találjátok-e ha ilyen ütemben fogyok? Meghallgatnám valaki olyan véleményét akinek több tapasztalata van, mert én még sose fogyókúráztam.

(#8079) szőröscica válasza LucifeI2 (#8078) üzenetére


szőröscica
addikt

Heti 1kg még ok, az elején picit gyorsabban is szaladhat lefelé, ilyenkor vizet is vesztesz bőven....

Sok fehérje (2-3 g/testsúlykg), kevés szénhidrát (150-200 gramm), és legalább heti 3 aerob edzés.

(#8080) Ijk válasza ritkaság (#8076) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem kell nekem társ, csak teadélután lesz az edzésből. Aki társsal megy az mind dumál, és akkor oda az intenzitás. Segítségre sincs szükségem, mert nem dolgozom hatalmas súlyokkal, ha pedig a határon vagyok leteszem, ledobok néhány kilót, és még belehúzok párat.
Nem mondom hogy nem lehet társsal edzeni, de általában nincs meg az emberekben a kellő fegyelmezettség, hogy tényleg csak az edzésre koncentráljanak. Márpedig heti 2 alkalommal megyek a terembe, akkor viszont a szart is ki fogom dolgozni magamból.
Kajálással kapcsolatban pedig valóban több kell, de hobbi szinten nem lesz akkora difi a normál kajáláshoz képest. És most ne abból induljunk ki, hogy ha nem gyúrsz akkor elég a párizsi meg a zsíroskenyér.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#8081) Bibby válasza Ijk (#8063) üzenetére


Bibby
addikt

És ezt a húsigényt úgy egyébként mire alapozod? Mert kb úgy mondod mintha ez lenne a ultimate solution a világ problémáira. :N

Ελευθερια η θανατος

(#8082) Boxer001 válasza Bibby (#8081) üzenetére


Boxer001
veterán

A hús nem ennyire létszükséglet annak, aki nem edz, de mindegy, ez az én véleményem.

(#8083) Ijk válasza Boxer001 (#8082) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem létszükség de valamit enni kell:D Zöldség, gyümölcs, hús. Vagy mi a fenét egyek?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#8084) wertigo1984 válasza Ijk (#8080) üzenetére


wertigo1984
őstag

Szerintem akkoris megvan az edzés intenzitása, ha edző partnerrel mész. Főleg, ha biztatod. ("benne van még egy, gyerünk meglesz"). Nálam ez bevált, főleg mell edzésnél, és tolódzkodásnál. Ha gáz van, úgyis látja a partnered, és kicsit rásegít.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#8085) Tamoo válasza Ijk (#8080) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Én sokáig edzettem társsal, és százszor jobb volt mint most egyedül. Volt olyan hogy eldumáltuk az időt... naés?

(#8086) mocsanisi válasza Eagl3 (#8060) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Nalátod, pont ez a lényeg :)

Markgx10: Küzdősportnál befizeted a havi bérletet, ugye testépítésnél is ugyan ez, kb. egy szinten vannak az árak. Viszont én pl. WTF Taekwondoztam, ahol ugye megvenni, fog-sípcsont-alkar-fejvédő, kesztyű, suspenzor, és akik más egyesületbe jártak azoknak nem volt egyesületi szinten protektoruk azt is meg kellett hogy vegyék. Nyílván itt az indulási költségek akik megnyomják, de én haraptam át fogvédőt, 1 év alatt szétrugtam a sípcsontvédőt. Mondjuk nyílván tudod miről beszélek, de abban igazad van hogy meg lehet oldani olcsóbban is, de ha valaki versenyszinten csinálja, minden sport drága. (azt hozzá se teszem hogy nemzetközi szint, ahol olyan elvárások voltak hogy elektromos protektoros pontozásra alkalmas kesztyű, lábfejvédő, stb.) Ha még hozzávesszük, hogy sok küzdősportban elvárják hogy járjanak konditermi, vagy kettlebell edzésre... Illetve a kiegészítő sportok, pl. judos haverok lejárnak 2-3 havonta 1 hónapra BJJ-zni... Szép összegeket lehet rákölteni.

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#8087) tzahola válasza Ijk (#8063) üzenetére


tzahola
csendes tag

Én hobbi gyúrós vagyok és étkezésenként eszek meg 350 g húst :DD Igaz csak két ilyen étkezésem van (edzés utáni), szóval összesen kb. 700g megy le egy nap.

A megoldás amúgy az, hogy piacon kell venni a husit. Csirkemell kijön ~1000ft/kg-ból, a szénhidrát meg szerencsére általában nem tétel anyagilag (főleg diétában). Ami még gázosabb az a tejtermékek + friss, jó minőségű zöldségek beszerzése, de érdemes a szezonális dolgokat fogyasztani + egy pakk vitamin naponta, és meg van oldva a dolog. Napi 1100-ból szerintem már ki lehet hozni egy gyúrós kajálást. Csak persze nem szabad elcsábulni a drágább finomságok felé ;] (lásd macikos és a haribo esete)

(#8088) BÁ Nutrition válasza tzahola (#8087) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

1100ból azért nincs meg a gyúrós kaja, max Bubbi méretben

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#8089) mocsanisi válasza BÁ Nutrition (#8088) üzenetére


mocsanisi
senior tag

hát mondjuk akkor:

Zab 100g + fehérje50g + vitamin (100+220+50)
összesen 1kg hús (1200-1300)
fél kiló rizs: (100)
Zöldségek (300)
edzés utáni turmix mondjuk (200)
túró (250)

Ez már mondjuk nagyon fullos és kb. 2500. Persze nem kell 1kg húst megenni, zöldségen is lehet spórolni, fehérjéből is lehet kevesebbet inni, de kétlem hogy 1000-1100-ból akárhogy is ki lehet hozni. Ha csak 2K-t költünk kajára, az egy hónapban már 60K, és akkor 1 emberre annyi, és ha valaki eltartott, vagy családja van... :U

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#8090) kovsol válasza mocsanisi (#8089) üzenetére


kovsol
titán

100g zab hol kerül 100Ft ba?
zöldség 300 ? az egy kilóra is elég lenne már
én kajára 40-45k -t plusz a 7500 kajajegyemet szoktam kb elkölteni egy hónapban, jah igen ez a csak a kaja és nincs benne tépkieg :D bár azt mostanában nem használok túl sok mindent, be kellene rendelni egy adagot, ha már itt tartunk, ennek a Laci srácnak vagy hogy hívják van valami hírdetése árakkal ? postázni is szokott ?

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#8091) mocsanisi válasza kovsol (#8090) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Jah tényleg zabbal hülye voltam 500g 200-250ft, szal a 100g zab akkor legyen 50forint :D Zöldség meg szerintem drága. Ha sütök a husihoz paradicsomot hagymát, és teszek a rizsbe borsót, akkor szerintem nem jövök ki 300nál sokkal olcsóbban. De akkor legyen az is 200.

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#8092) Jojo5


Jojo5
őstag

ergo, ha meg akarsz élni, és még szórakozni is akarsz, akkor nettó 180-250k körül jó ha keresel...
am i right ? :U

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#8093) BÁ Nutrition válasza mocsanisi (#8091) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

1 kiló zöldség simán kell, de inkább több ;)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#8094) mocsanisi válasza Jojo5 (#8092) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Ha egyedül élsz ;)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#8095) kovsol válasza mocsanisi (#8091) üzenetére


kovsol
titán

még jó hogy zöldségek nagy részét otthonról ingyen kapom :D

(#8092) Jojo5 annyi azért nem kell szerintem. Vagy attól függ mit akarsz még venni mellette, és milyen helyen laksz.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#8096) Boxer001 válasza Jojo5 (#8092) üzenetére


Boxer001
veterán

Kb...üdv a való világban. :U

(#8097) wertigo1984 válasza kovsol (#8090) üzenetére


wertigo1984
őstag

mi két hetente megyünk asszonnyal vásárolni, ami úgy néz ki, hogy kb 10-15 kg csirke mellfilé (ez a nyerő), sok comb, 3kg marha, vagy 5kg röfi, 2-3 liter olíva olaj (merthogy odafigyel az etetésemre meg az övére. és ez milyen egészséges...), de kétpofára tömi a diétás felvágottat, rengeteg joghurt-kefír, gyümi minden mennyiségben, zöldség. Kenyér nulla, helyette ő süti (nem pékné, sütőgépbe való kenyérliszt) 1 karton tej (12db-os). És ezt 1 hónapban kétszer játszuk el.

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#8098) Jojo5 válasza Boxer001 (#8096) üzenetére


Jojo5
őstag

nem hiszem, hogy eddig fellegekben jártam, csak kíváncsi voltam, hogy jól számoltam-e... :U

kovsol: persze ha albi, akkor megint mások a feltételek, de én úgy gondolkodtam, hogy ha kell pénz akkor legyen... persze nem egy 1 milkás omegára, de az ember megengedhessen ezt azt magának...
eskü ahogy én számolgattam alap életszínvonalon egyedül simán elkél 150k és akkor nem költekezed magad túl, ha meg extra cummóra van igénye az embernek akkor a havi 180-250k simán kellhet :(

mocsanisi: egyedül gondoltam ofc :K

kovsol: amúgy a ketten vagytok témának is lehetnek előnyei hátrányai... :K

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#8099) kovsol válasza wertigo1984 (#8097) üzenetére


kovsol
titán

jó de ti ketten vagytok

(#8098) Jojo5 "eskü ahogy én számolgattam alap életszínvonalon egyedül simán elkél 150k"
légyszi ezt meséld el annak a rengeteg embernek aki nem keres ennyit, ismerek olyan családot ahol ketten nem kapnak ennyit!

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#8100) Jojo5 válasza kovsol (#8099) üzenetére


Jojo5
őstag

én is ismerek olyan családot, de most nem arról volt szó...
egyértelmű, hogy addig nyújtózkodik az ember amíg a takarója ér és próbál a saját lehetőseihez mérten dönteni minden téren...

a másik fele, hogy pl. minimál bérbőr kurvára nem tudod kihozni a rezsit és még a gyúrós kaját is... úgy, hogy esetleg nagy ritkán elmássz szórakozni vagy valami (márkásabb) ruhát venni magadnak... :(

mocsanisi: mondjuk ez is igaz... :(

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.