Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#8501) Jimy83 válasza dnelb (#8499) üzenetére


Jimy83
aktív tag

Azért érdemes figyelni néha , pl tömegeléskor belőni a CH-t hogy pozitív legyen az elmozdulás :K .

(#8502) dnelb válasza Jimy83 (#8501) üzenetére


dnelb
veterán

Persze annyira kell, de ilyeneket hogy 2 hónap múlva +10kilót akarok szerintem felesleg. Naturalban senki sem fog magára szedni 2hónap alatt 10kiló izmot, zsírt meg lehet kevesebbet jobban belőtt chval...

(#8503) Tamoo válasza Ijk (#8470) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Na ez fasza, egy ilyen "szálkássággal" én is kiegyeznék.

(#8504) kovsol válasza dnelb (#8502) üzenetére


kovsol
titán

aztán honnan tudod, hogy karácsonyra nem-e egy kúrát kap ajándékba :DDD

reggeli már letudva, 9-re megyek edzeni, szerdai lábazást még érzem rendesen :B

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#8505) dragonfx


dragonfx
veterán

milyen tömegnövelőt vegyek ami olcsó és jo?
pro nutrition.ről valaki vélemény?
én a mass.t nem ahzsnáltam de amásik 2 egész ok.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#8506) szőröscica válasza dragonfx (#8505) üzenetére


szőröscica
addikt

Jumbo Prof. elég korrektnek tűnik, mondjuk nekem a tömegem lefelé megy, csak az erőm jön meg. :DDD

(#8507) pok.tom


pok.tom
aktív tag

(#8508) BÁ Nutrition válasza pok.tom (#8507) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ezen el lehet gondolkodni... :U

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#8509) Ijk válasza Tamoo (#8503) üzenetére


Ijk
nagyúr

Hát ennél már én sem leszek szálkásabb. Kb. ez az a szint amit úgy érzem hosszú távon is fent tudnék tartani. Az a baj, hogy a testzsír csökkentése és az ahhoz befektetett munka és áldozat exponenciális arányban van. Meg aztán fizetést se kapok ahhoz hogy modell-testet faragjak ebből:DDD

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#8510) macikos válasza pok.tom (#8507) üzenetére


macikos
addikt

Nem bírom a férfias nőket.

(#8511) Tamoo válasza macikos (#8510) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Kisebbségi érzés?
Vagy esetleg a nőies férfiakat bírod?

;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8512) pok.tom válasza macikos (#8510) üzenetére


pok.tom
aktív tag

Hát ha neked ő férfias akkor őket, hogy hívnád?

amúgy sztem Janics Natasa egyáltalán nem férfias, épp ez a meglepő és azt állítja, hogy 120at nyom/nyomott fekve..

(#8513) Ijk válasza pok.tom (#8512) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nőhöz képest rendkívül fejlett izomzata van, de képtelenség hogy 120-at kinyomjon.
Egyébként nekem sem tetszenek az izmos nők. Az úszónőknek is már brutális válluk meg hátuk van. Egy nő legyen karcsú, jó vonalakkal.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#8514) Markgx10 válasza Ijk (#8513) üzenetére


Markgx10
őstag

Dehogy képtelenség, én azon csodálkozom, hogy csak 120-at írt. Volt egy rendezvény, ahol régebben fényképezkedtem vele meg Kovács Katival, amikor még párban voltak, én álltam középen és átfogtam a kettőjük válát, legalább kétszer vastagabbak és négyszer szélesebbek voltak, mint én. Iszonyat masszívak voltak, simán kinyomhat 120-at, az nem egy különleges teljesítmény. :U

(#8515) kovsol válasza Markgx10 (#8514) üzenetére


kovsol
titán

na meg azt se felejtsük el, hogy azért van bennük anyag is, nem a tejbedarától nőttek meg :D

May the Force be with you!

(#8516) ForexGuru válasza kovsol (#8515) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

a magyarok nem élnek ilyenekkel ;)

(#8517) Tamoo válasza pok.tom (#8507) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Amikor én láttam nyilatkozni, akkor azt mondta 130kg-t nyom.
Amúgymeg mért ne nyomhatna annyit?

[ Szerkesztve ]

(#8518) God Vazzeg válasza Tamoo (#8517) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Talán mert nőknél a 120kg ruhában is elég komolynak számít.

(#8519) Ijk


Ijk
nagyúr

Szerintem 120kg szabályos kinyomásához férfiaknál is már komolyabb izomzatra van szükség. Egy teljesen naturál nő (feltételezés), hogy képes felépíteni az ehhez szükséges izomzatot?:F Szvsz egy elpiszkált hormonháztartással lehet rávenni ilyesmire a női szervezetet, márpedig ezeknél a versenyzőknél elég komoly doppingvizsgálatok folynak.

God Vazzeg: Ruha nélkül azért látványosabb lenne;]

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#8520) ForexGuru válasza Ijk (#8519) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

:DDD

(#8521) Boxer001 válasza Ijk (#8519) üzenetére


Boxer001
veterán

Na, jövő héten kinyomom a 120-at, komoly izomzattal bírok. :D
Én se hiszem el, hogy 120-ba tol az a bige, hagyjuk már... :D

(#8522) ForexGuru válasza Boxer001 (#8521) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

te gyenge fos , hagyd abba az edzést ;]

ui gondlom ezt akartad hallani :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8523) Tamoo válasza Boxer001 (#8521) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Ha te tolsz annyiba ő mért ne tolhatna :DDD

(#8524) dragonfx válasza szőröscica (#8506) üzenetére


dragonfx
veterán

na ez a bajom nekem is.te hogy szeded?mit még mellé?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#8525) Boxer001 válasza ForexGuru (#8522) üzenetére


Boxer001
veterán

Ez még gyenge fosch...majd ha 140-50 kimegy, akkor azt mondom, hogy alakul. :D
Tamoo
Mondjuk jah... :DDD Ok, nyomja ki, de akkor én is hívok kémiai segítséget, 'oszt bekaphassa. ;]

(#8526) kovsol válasza Ijk (#8519) üzenetére


kovsol
titán

mindig vannak új doppingok amiket nem tudnak kimutatni, ne legyünk már naivak...

(#8525) Boxer001 hajrá! én most megint elkezdtem komolyan venni a dolgok és 6kg val vagyok kevesebb és közben erősödtem is, bár még mindig nem vagyok ott erőben mint nyár elején voltam

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#8527) BÁ Nutrition válasza Ijk (#8519) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

120hoz aztán kurva komoly izomzat kell... :U

ahová jártam edzeni egy full átlagos ember (szal akiról ránézésre meg se mondanád hogy edz) simán szériázik ennyivel

itt meg olyan sportolóról beszélünk aki 20 éve tolja az edzést.
tekintve hogy olimpiai bajnok szerintem simán lehet ilyen erőnléte

ill egy fontos szabály: ne magatokból induljatok ki :DDD

hogy egy kicsit hihetőbb legyen, ott van a kézzel fogható sztori a csaj aki a fittnesz formát nyerte idén 200al guggol. aztán edz 6-7 éve.
[link]

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#8528) Boxer001 válasza kovsol (#8526) üzenetére


Boxer001
veterán

Köszi, az utóbbi 3 hétben elég komolyan erősödtem, úgy hogy most már sajna időszerű lesz egy megtorpanás, de remélem, hogy sikerül eljutnom 120-125-ig. Kicsit azért tartok tőle, hogy ez a megfázás be fog tenni, szerda óta nem vagyok jól.
Többi gyakorlat is érdekel persze...de súlyban a nyomás az első számú.

Én elhiszem, amit írsz, csak nem biztos, hogy kéne, mert te kb. mindig túlzol, és ezzel már mindenki tisztában van, nem nagyon tudsz beetetni senkit. :DDD De egyébként ez most kivételesen hihető. :DDD
Na még videó is a bizonyításra...mi van veled ma? :D

[ Szerkesztve ]

(#8529) BÁ Nutrition válasza Boxer001 (#8528) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

te komoly izomzattal rendelkezel? és olyan erős vagy amiről beszélünk. rajtam meg se látszik hogy edzek aztán 50 kilóval többet nyomok, testúlyba is mondjuk :) szal nem véltlen(hogy nem látszik meg rajtam se)

mingyá linkeled videót is, bár nem én vagyok a linkpatesz

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#8530) Boxer001 válasza BÁ Nutrition (#8529) üzenetére


Boxer001
veterán

Rajtad meg se látszik...és már megint hazudik. :DDD Rajtam lófax izom sincs, max. a mellemen látszik valami, hogy mintha talán jártam teremben, de nem sokat. :D
Ijk
BÁ-nál az átlagos ember az kb. olyan lehet, mint ő, mert ugye rajta semmi se látszik.
Akkora kamukirály ez a csávó, hogy hihetetlen. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8531) Ijk válasza BÁ Nutrition (#8527) üzenetére


Ijk
nagyúr

"ahová jártam edzeni egy full átlagos ember (szal akiról ránézésre meg se mondanád hogy edz) simán szériázik ennyivel"
Hát nem tudom hogy nálad ki számít átlagosnak, akiről nem is látszik hogy edz, de ha arra gondolok hogy én 50kg-al szériázom, akkor az átlaghoz képest el vannak sorvadva az izmaim.:D

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#8532) BÁ Nutrition válasza Ijk (#8531) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

te penene vagy akkor ;)

na mondjuk ilyenek: [link]
annyi látszik rajtuk hogy talán néha pingpongoznak nyáron
ilyen az átlagos

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#8533) Ijk válasza BÁ Nutrition (#8532) üzenetére


Ijk
nagyúr

És ez mit csinál, mert ez tuti hogy nem fekvenyomás:Y

Boxer001: Az a fekvenyomás, amikor lassan leengeded, a melled fölött pár mm-re megtartod legalább 1-2 másodpercig, majd szépen egyenletesen és lassan nyomod ki, hogy nem nyújtod ki teljesen a karod, a felső pozícióban nem állsz meg pihenni, legfeljebb az utolsó 1-2-nél, hanem rögtön engeded vissza.
Amit a gyerek ezen a videón csinál az lófasz.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#8534) Boxer001 válasza Ijk (#8531) üzenetére


Boxer001
veterán

Ezt az 50 kilót hogy kell nálad érteni? Kinyomod superslow 5 perc leendedés, 3 perc vissza, mindezt 30x? :D
Bubi múltkor írta, hogy ő már 20 kilóval edz, és csak 10x nyomja ki, igaz 2 óra alatt. ;]

Szerk.: miért a videón szerinted mit csinál, vállazik :F


Ez tényleg átlagos, bár ha leveszi a pólót, akkor tutira van ott mellizom, mint nálam is, csak amúgy nem látszik szar se. :D

[ Szerkesztve ]

(#8535) BÁ Nutrition válasza Ijk (#8533) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

arról hogy kinek mi a fekvenyomás vannak viták :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#8536) Markgx10 válasza God Vazzeg (#8518) üzenetére


Markgx10
őstag

Uram, nem akartam magam miatt berakni, de itt a kép, ami 5 éves, akkor már edzettem egy ideje és 90kg felett voltam és akkor is kinyomtam annyit, nézd meg mindkettőjük alkatát hozzám képest és úgy mondd, hogy nem nyomják ki, hát kétszer akkorák, mint én :D , főleg Kovács Kati, én éreztem ahogy hozzáértem a vállához, mint a beton. [link]

(#8537) Markgx10 válasza Ijk (#8531) üzenetére


Markgx10
őstag

Ez egyáltalán nem normális, hogy ekkora darab vagy és 50-el szériázol. Én majd egy év nem edzés után is belenyomtam egyet a 120-ba, lefogyva, nem kajálva, meló után fáradtan és nálam MINDENKI erősebb, azok közül akikkel edzek. :U

(#8538) Boxer001 válasza Markgx10 (#8536) üzenetére


Boxer001
veterán

De te férfi vagy b+. :D
Ijk
Ahogy BÁ írta...
Én pl. nem engedem le kurva lassan (gyorsan se, nem kell félreérteni), meg nem tartom lent, azt minek?
Lehet nálad ez a fekvenyomás, de az nem azt jelenti, hogy szentírás, meg csak így lehet fejlődni.

Márk
Ijk tudná többel is, csak a Bubi megszugerálta. :D Illetve valami olyan rémlik, hogy ő nagyobb súllyal nem érzi úgy, vagy valami ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

(#8539) Ijk válasza BÁ Nutrition (#8535) üzenetére


Ijk
nagyúr

De most őszintén ez azon kívül semmit nem ér hogy elmondhatom milyen nagy súlyokat tudok megmozgatni. Ez meg kb. a farokmérés kategória. Ez a srác 35kg-ba nem tudna 4x12-t szabályosan belenyomni. Akkor meg krva sok értelme van az egésznek.:)

kovsol: Az lehet hogy szabályos (a videón a srác már a másodikat is pattintotta egyébként), de én meg ezt érzem hatékonyabbnak. De fekvenyomóversenynek nem az izomfejlesztés a célja, akkor nem is csak 1-et kellene belenyomni:)
Mondjuk én kb leszarom mennyit tudnék max kinyomni.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#8540) kovsol válasza Ijk (#8539) üzenetére


kovsol
titán

mibe fogadunk, hogy bele tudna nyomni az a srác annyiba mint te "szabályosan" mert az ki ne találd, hogy az normális ha két másodpercig a mellednél tartod, én voltam több fekvenyomó versenyen is és sehol nem kellett addig ott tartani, ha már megállítod és utána indítod nem pedig pattintva akkor az már jó volt

May the Force be with you!

(#8541) Tamoo válasza Ijk (#8539) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Ezzel speciel nemigazán értek egyet :U

(#8542) BÁ Nutrition válasza Ijk (#8539) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

majd megnyugszol :U

megnézed a Ronnie Colemant aztán tökre nem úgy edz mint te és mégis izmosabb picit. meg 1000 más embert. nem csak úgy lehet edzeni ahogy te.
fekvenyomás és fekvenyomás között van különbség, azzal ahogy te edzel sosem fogsz megerősödni. és mivel nincs komoly terhelés nem vagyok benne hogy nagy lesz a mellizmod.
szuperlassan bohóckodsz 50 kilóval, ami penene kategória akárhogy csinálod
ez olyan mintha lenyomsz 20 szuperlassú fekvőtámaszt lehet hogy úgy elfáradsz mint a picsa, de hogy izmos nem leszel tőle az tuti

nekünk kiképzésen a Berkes csinálta azt hogy nyomj 10 fekvőt, lassan ahogy kedve volt számolni, aztán fél-1 perc szünet amikor csak tartod magad kezdő pozícióban, aztán megint 10 jó lassan számolva megint egy percig tartod magad fent stb. 4ik sorozatnál már csalnom kellett :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#8543) Ijk válasza Tamoo (#8541) üzenetére


Ijk
nagyúr

Mindenki úgy csinálja ahogy akarja:)
Én csak leírtam hogy szerintem ez nem fekvenyomás:D

BÁ Nutrition: Nem izgat hogy edz Ronnie Coleman, ha fejrállva szériázom, akkor se leszek olyan izmos mint ő:DDD
egyébként a legtöbb ember rángatja az 50kg-nál sokkal nagyobb súlyokat a teremben, mégis az én mellem nagyobb:D

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#8544) BÁ Nutrition válasza Ijk (#8543) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

szerintem meg a tiéd nem az
nem az a cél hogy elfáradj, hanem hogy úgy megterheld a melled hogy növekedjen
50 kilótól meg nem fog
persze nem tudom hogy nézel ki, ha ilyen sóbert nóbert a cél akkor jó lesz így is

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#8545) pok.tom válasza Ijk (#8539) üzenetére


pok.tom
aktív tag

ja egyetértek ez fasság amit csinál, vagánykodásra elég.

BÁ Nutrition: "simán szériázik ennyivel" ugye nem rá gondoltál :DDD

(#8546) BÁ Nutrition válasza pok.tom (#8545) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

kire? :F

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#8547) Ijk válasza BÁ Nutrition (#8544) üzenetére


Ijk
nagyúr

Pont tegnap raktam be képet: [link]

Nem vagyok izmos, de nekem elég, és legalább nem nyírom ki az izületeimet.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#8548) pok.tom válasza BÁ Nutrition (#8546) üzenetére


pok.tom
aktív tag

akit linkeltél feljebb és akiről szó van :)

(#8549) God Vazzeg válasza Markgx10 (#8536) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Tényleg becsülendő a munka ami bennük van, de akkor is sokallom a 120-at egy nőtől, de lehet nincs igazam :D Irigykedek na :DDD

(#8550) God Vazzeg válasza BÁ Nutrition (#8544) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ezzel egyetértek :K

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.