Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37395) Babetta-X


Babetta-X
senior tag

Sziasztok! Nekem elég fura problémám lenne, eddig leginkább olvasója voltam a topicnak, kevésszer írtam, de most elakadtam. Itthon szoktam edzeni, kb fél éve, minden második nap nyomom, néha csúszik csak be pár napos pihenő. Nem szedek semmit, kajára próbálok úgy ahogy odafigyelni, de nem célom kigyúrt izompacsirtának lenni, csak egy kicsit szeretnék jobban kinézni, illetve alapból szeretem a sportot így jól esik csinálni valamit.
Namármost a fő gondom, hogy a karomnál eddig is voltak striák, de nem volt vészes, viszont most a bicepszemnél egészen a könyököm aljáig megjelentek, sehol máshol, csak a bicepsznél. Szerencsére a bőrszínemnél világosabbak csak, de eléggé zavar, nomeg nem szeretném, ha újabb kialakulna. Úgy tudom sajnos ezek már életem végéig rajtam lesznek. Mik a tapasztalatok mit lehet tenni? Nem erőltettem soha a dolgokat, bicepszre általában 12 kilós kézi súlyzóval szoktam 3*10-et váltott karral, vagy hosszú rúddal 20 kilóval nyomni egyszerre. Én 87 kiló körül vagyok és 185cm magas.

Mit lehet tenni, nagyon elakadtam.. Köszönöm előre is a segítségeteket! :R

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.