Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92351) MrGeE válasza messi6502 (#92350) üzenetére


MrGeE
csendes tag

nekem is!!! köszi :R

(#92352) bul07 válasza NyMRooD (#92349) üzenetére


bul07
nagyúr

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#92353) cikasz válasza NyMRooD (#92349) üzenetére


cikasz
őstag

köszi!

Aktivált egy Ultra Street Fighter IV-et :)

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#92354) NyMRooD válasza cikasz (#92353) üzenetére


NyMRooD
őstag

Igen, gondolom azért mert a Super már nincs a steam-en. Nekem volt ultra és rá aktiválta.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#92355) thomasa válasza NyMRooD (#92349) üzenetére


thomasa
senior tag

Hát ez nekem magas :(

(#92356) warcat


warcat
veterán

[Titanfall Season pass Originen]

Titanfall Season pass ingyé' akkor is elrakhatod a fiókra,ha nincs meg az alapjáték

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#92357) bul07 válasza warcat (#92356) üzenetére


bul07
nagyúr

Már fáj a hátam annyit hajlongok
Pont jól jön a 6$-ros Titanfall játékomhoz, amit nemrég vettem

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#92358) szami777 válasza warcat (#92356) üzenetére


szami777
addikt

Másnál sem tölt be az origin store?
Se kliens, se böngésző.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#92359) S1M0N válasza szami777 (#92358) üzenetére


S1M0N
senior tag

Nálam tökéletesen megy mindenhol.

(#92360) djculture válasza warcat (#92356) üzenetére


djculture
félisten

Ja gametime-al is működik a dlc áradat, egyébként nemsokára ugyis ingyen lesz az alap is kellenek a játékosok:)

[ Szerkesztve ]

(#92361) dbius válasza warcat (#92356) üzenetére


dbius
veterán

Köszi! :R

(#92362) Heavyrain


Heavyrain
őstag

.

[ Szerkesztve ]

(#92363) FollowTheORI válasza warcat (#92356) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nincs jelentősége... mármint elrakni.

Mert a Deluxe van csak már (ezzel egyidőben eltűnt az alapjáték), aki megveszi bárhogy a játékot mostantól annak lesz DLC akárhogyis/akármikoris veszi meg. :)

Úgy néz ki az On The House-ra még kicsit várni kell. ;]

Micsoda hárítás :)) :

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#92364) tomsolo


tomsolo
őstag

Akciós ma a Distance daily?/midweek dealben.

Marha jó játék, jó kis zenével de a story mód nincs még kész rendesen, ami meg van az rövid (cirka egy órás bemelegítés). Lehet viszont multizni és pályát építeni mindenféle feladatra.

Ha szereted a Tron stílust és az elborult versenyeket, ileltve építgetnél ilyen pályákat: megfontolandó.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#92365) SenorGrande


SenorGrande
senior tag

Nem tudom ki szokta nézni a Kotaku Highlight Reel videóit, de rendszeresen baromi jók! :D

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#92366) echterion válasza warcat (#92356) üzenetére


echterion
nagyúr

Köszi szépen. Megnézem, milyen lövölde ez.

**********

(#92367) sultansmith válasza warcat (#92356) üzenetére


sultansmith
senior tag

Ez király, köszi!

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#92368) Niczo


Niczo
senior tag

Avencast: Rise of the Mage steam key giveaway

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#92369) szami777 válasza Niczo (#92368) üzenetére


szami777
addikt

Köszi :R

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#92370) eszement24 válasza SenorGrande (#92365) üzenetére


eszement24
aktív tag

Most már én is :))

(#92371) Ventur@


Ventur@
senior tag

Üdv!

Valaki nem tud jóárasított alap Titanfall-t? Eddig csak Digital Delux-ot találtam, meg az Origin Store-ban is csak ez van, de nem nagyon szeretnék 20 eurót kiadni érte :) . Jó lenne nekem egy 10 eurós alap is, de sehol sem találok.

Előre is kösz a segítséget :R !

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#92372) NyMRooD válasza Ventur@ (#92371) üzenetére


NyMRooD
őstag

Talán pont tegnaptól kivették a simát, már csak delux van (elvileg a sima árán), akinek meg megvan a sima (meg akinek nincs meg az is) behúzhatja ingyen a season passt.

u.i. Aprón vagy valamelyik külső- vagy szürke boltban még talán vehetsz.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#92373) Dilikutya válasza Ventur@ (#92371) üzenetére


Dilikutya
félisten

Gamesrocket-en 15,49€. Ennél olcsóbb jelenleg nincs. Originre szerintem kevesebb helyen is árulnak, mint Steam-re.

Isthereanydeal összes ajánlata.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#92374) kriszpontaz válasza Ventur@ (#92371) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ahogy ingyenes lett az összes DLC, vége lett az akciónak az alapra. Én azért vettem meg előtte amikor még csak a híre járt hogy ingyenes DLC-k lesznek. Most az alap van 5000-ért a CDGalaxisban dobozosan, Digitális kiadást akcióban nem tudok.

(#92375) Ventur@


Ventur@
senior tag

NyMRooD, Dilikutya és Godlike79: Köszöntem nektek a gyors infót és segítséget. Sikerült beszereznem egy jóáras alap Titanfall-t :) .

Mégegyszer maxi köszönet nektek is :R !

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#92376) NyMRooD


NyMRooD
őstag

A minap téma volt, hogy a nuuvem-en már a legtöbb játéknál trükközni kell, elvileg a cd kulcsokkal is az lett a helyzet ami a giftekkel, legalább is egyik magyar játékokkal foglalkozó oldalon ezt írták, igaz a hír?

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#92377) Crytek válasza NyMRooD (#92376) üzenetére


Crytek
veterán

Ha a valve visszamenőleg minden nem eu-ban vásárolt gamere rárakja a régiózárat elmehetnek az jó .... ........!

Next PC Upgrade: 2022

(#92378) NyMRooD válasza Crytek (#92377) üzenetére


NyMRooD
őstag

Hát akkor lázadás lenne :D, szerintem nagyon sokan megszívnák és nem csak Magyarországon.

u.i. Illetve most ők szemétkednek, mert eddig a kiadók döntöttek erről most meg kötelező jellegű lett.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#92379) reelc válasza Crytek (#92377) üzenetére


reelc
veterán

Ez érintheti a már beaktivált, trükközés nélkül vett játékokat?

(#92380) Crytek válasza reelc (#92379) üzenetére


Crytek
veterán

Azt írták a hírben.
Szóval nuuvemről, amazonról stb helyről vett játékaink veszélyben :(

Next PC Upgrade: 2022

(#92381) djculture válasza reelc (#92379) üzenetére


djculture
félisten

Nem ami már belett aktiválva arra nemtudnak semmit rátenni.. Ha ezt megjátszanák a steam-nek annyi lenne annyi kártéritési per indulna..Több millió user perelhetné mert eu-s és nemzetközi fogyasztóvédelmi jogszabályokat is sértene egy már megvásárolt termék felhasználási feltételeit változtatni. Az más kérdés hogy a nem megvásárolt újabb játékokat korlátozhatják ilyen módon.

[ Szerkesztve ]

(#92382) #79621120 válasza djculture (#92381) üzenetére


#79621120
törölt tag

Ha ezt megjátszanák a steam-nek annyi lenne annyi kártéritési per indulna..Több millió user perelhetné

Egy frászt . A Valve úgy írja át az EULA-t ahogyan akarja .

[ Szerkesztve ]

(#92383) Crytek válasza djculture (#92381) üzenetére


Crytek
veterán

Nem? A row Withcer 3-ra is hónapokkal később pakoltak zárat és csak imádkozni tudunk,hogy majd elindul

Next PC Upgrade: 2022

(#92384) djculture válasza #79621120 (#92382) üzenetére


djculture
félisten

Erre én azt mondom hogy a microsoft is ezért kényszerült megváltoztatni felhasználási feltételeket, eu biróságon ugy elmeszelték mint annak rendje és módja..
Most is van két ilyen per is a valve ellen egyiket a német fogyvéd szövetség inditotta, lesznek szerintem meglepetések ugyanis eu-ban csak ugy adhat el majd bármit hogy kutya kötelessége lesz visszavásárlási lehgetőséget is biztosítani.. Origin se játékból biztosítja ezt a lehetőséget jogszabály van rá ami perpillanat megszeg a valve. Origin-en szuperul működik most is visszakértem két játékom árát is. Megköszönték hogy vásárlójuk vagyok és visszautalták a lét 5 napon belül számlámon volt.

[ Szerkesztve ]

(#92385) echterion válasza #79621120 (#92382) üzenetére


echterion
nagyúr

Ha törvénybe ütközik az eula, amit ír, akkor kitörölheti vele a virtuális valagát a valve. Legfeljebb várni kell egy kicsit a döntésre.

**********

(#92386) reelc válasza djculture (#92381) üzenetére


reelc
veterán

Igazából ki, milyen alapon perelne?
Mert vásároltál olyan helyen, amihez eleve fordító kellett? Javíts ki ha tévedek, de a nuuvemen még angolt sem látok, annyira a braziloknak szól a hely. Persze kérdezhetnéd, hogy akkor miért tudtál vásárolni tőlük - ezt inkább tőlük kérdezd, ne tőlem. :) Nyilván jó kis plussz bevétel a sok külföldi.

Vagy mert olyan helyen vásároltál, ahonnan nem is szabadna, ezért más országinak állítottad be magad? Satöbbi?
Nem konkrétan te, hanem bárki, általánosságban írom.

Nem poénból csinálták eleve a régiózárakat. Senkit nem érdekel mennyit keresünk, ide tartozunk, itt kell megvenni (mint ahogy a DVD-k voltak, nem rendeltél Kínából - más régió - hanem megvetted helyben, mert azt letudtad játszani). Ez lehet a kiadói álláspont. Gondolom most ezt akarják érvényesíteni.

Az elmúlt években olyan szinten a Steamre hegyeződött ki minden, hogy nincs is valós alternatíva.
A GoGban lenne még ráció, de töredéke a bázisa a Steamhez képest.

[ Szerkesztve ]

(#92387) warcat válasza #79621120 (#92382) üzenetére


warcat
veterán

A felhasználási feltételek nem írnak felül törvényeket,jogszabályokat.Lehet,hogy ezt szeretnék de nincs így.
Nem adhatod el magad pl rabszolgának,akármit írsz bele a szerződésbe.

Visszamenőlegesen biztosan nem fognak korlátozni,az egy kezelhetetlen PR shitstorm,és a már birtokba vett,használt terméket sem lehet utólag használhatatlanná tenni: kivétel lehet ez alól a vpnnel aktivált holmik.

A kulcskérdést meg szerintem ne keverjük ide,az nem ugyanaz mint a Steam rendszerén belüli változások.Továbbra is teljesen életszerű,hogy országos brazil cimborád meglep egy játékkal születésnapodra,a boltoknak kell megfelelően tájékozódni/tatni az esetleges korlátokról.

EA: It's in the crate!

(#92388) echterion válasza reelc (#92386) üzenetére


echterion
nagyúr

Nem innen fogják őket perbe, hanem majd a németek / angolok / egyebek. Attól, hogy jobban élnek, ott is spórolnak a gamerek, ha tudnak, főleg, ha gyerekekről van szó, akik x pénz zsebpénzből veszik a játékaikat.

**********

(#92389) djculture válasza reelc (#92386) üzenetére


djculture
félisten

Amig nincs a felhasználási feltételekbe hogy csak brazil vehet ott bármit addig bármivel kókánykodhatnak, nemzetközi körforgásba bekapcsolt világban élünk. Gyakorlatilag ügyvéd haver szerint már ez is perelhető lenne hogy letiltanak bármilyen cuccos megvásárlását miközben nincs benne a felhasználási feltételekbe hogy ezt a webshopot csak brazil lakos használhatja. Már ez is nemzetközi jogszabályt sért.
Valve ügybe meg rálesz kényszeritve a visszatéritésre másként europában nem értékesíthet. EA se hülyeségböl lépte meg ezt elébement a folyamatnak. Akkor lenne nagy szopás ha azt mondanák hogy eu-ban inkább nem szolgáltatnak..

[ Szerkesztve ]

(#92390) #79621120 válasza djculture (#92389) üzenetére


#79621120
törölt tag

8. Entrega dos Produtos e Disponibilidade

Nuuvem se compromete em entregar os produtos devidamente ordenado a você dentro de um período de tempo razoável de download na região da América do Sul.

(#92391) djculture válasza #79621120 (#92390) üzenetére


djculture
félisten

Ez csak a termékek szállitására /letöltésre vonatkozik az értelmezésem szerint de lehet nincs igazam.. Nem azt irja hogy dél amerikai lakos vásárolhat csak a webshopban.

[ Szerkesztve ]

(#92392) reelc válasza echterion (#92388) üzenetére


reelc
veterán

Nem is itteni perre gondoltam, de egy angol/német/stb. sem vásárolhat pl. az amerikai Amazonról digitálisan játékot. Meg ők sem brazilok a Nuuvem tekintetében.

(#92389) djculture: Én ehhez nem értek, de mibe telt volna egy angol nyelvű felület, ha számítanak a nemzetközi piacra is? Szerintem inkább arról van szó, hogy braziloknak van, de te is vehetsz, ha akarsz. Aztán ha van valami: azért brazil a nyelv, mert Dél-Amerikát szolgálják ki elsősorban. :)

De ez olyan, mint a foci és a politika: már mindenkinek van rá elmélete, és "ért" hozzá. :D
Ezt majd lejátsszák a nagyok, mi meglátjuk mi lesz.

[ Szerkesztve ]

(#92393) NyMRooD válasza warcat (#92387) üzenetére


NyMRooD
őstag

A cd kulcsokat azért írtam mert ezt írja az egyik magyar gamer magazin online változata:

"... A korlátozás nem csupán a Steam Giftekre vonatkozik, de magukra a CD-kulcsokra is. ..."

"... Mit jelent ez a felhasználók számára? Feltehetően azt, hogy leszűkülnek a játékvásárlási lehetőségek: a rettentő olcsó, rizikót is magukban hordozó kulcsok és steam giftek lehet, hogy teljesen eltűnnek, és ez magával ránthatja azon oldalakat is, melyek ezek kereskedelmére szakosodtak, ezzel is mindenkit a maximálisan tiszta, teljesen fehér források felé terelve. ..."

Továbbá ezt bizonyítja az is, hogy a nuuvem hirtelen már szinte semmit nem enged a kosárba tenni (és amit korábban nem engedett azok nagy részt régiózárasak voltak).

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#92394) tomsolo válasza #79621120 (#92390) üzenetére


tomsolo
őstag

Ez nem jelent semmit.

Viszont van már náluk olyan, hogy a duplán beügyeskedett vásárlásokat akár később is visszavonhatják - azt mondják hogy annak nincs akadálya, hogy bármennyi accountot hozz létre és arra vásárolj.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#92395) echterion válasza reelc (#92392) üzenetére


echterion
nagyúr

De bármikor kaphattak olyan ismerőstől kulcsot, aki kint lakott, ezért gáz az utólagos módosítás.

**********

(#92396) reelc válasza echterion (#92395) üzenetére


reelc
veterán

Akkor majd a jogosan felháborodottak mehetnek a supporthoz. Nem hiszem, hogy olyan sok ember lenne, aki tényleg ismerőstől kapta.
Meg azt se felejtsük el, hogy nyugatabbra elterjedtebbek a konzolok is, szóval lehet arrafelé könnyebben kiadják a PC-s játékokért is az ő árukat.

Mindegy, hagyjuk, jó? Magyarázni meg okoskodni bármit lehet, nem mi döntjük el.
Elmondtam a véleményem, ti is, meglátjuk mi lesz. Ez már csak elmélet-találgatás.
A továbbiakban nem érdekel a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#92397) echterion válasza reelc (#92396) üzenetére


echterion
nagyúr

Ámen. :K

**********

(#92398) eami válasza djculture (#92391) üzenetére


eami
addikt

sőt ha nem magyarra fordítod hanem mondjuk angolra akkor egyértelműnek látszik hogy az "ésszerű időn belüli" letöltési időre vonatkozik a dél amerikai megjegyzés.

(#92399) maddionmax


maddionmax
aktív tag

Előre szólok, nem vállalok Valve elleni pereket, csak kiemelt dijjazás fejében! :D ;]

(#92400) tomsolo válasza eami (#92398) üzenetére


tomsolo
őstag

Angolul levelezek velük van már egy Silvio és Simon nevű nuveemes kapcsolattartójuk is a nemzetközi nyavalygásokra - google translate :D.

Imho a beszállítóik - kiadók - miatt van a korlátozás mert akkor kisebb lesz a profit ha mindenki onnan tudna vásárolni. A fullgames.com.br kéne még kipróbálni csak ott bankártya az egyedüli opció, az még néha a nuveemnél is olcsóbb.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.