Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92801) arty válasza cikasz (#92770) üzenetére


arty
veterán

induláskor a w7/w8 kb ugyan onnan indul.... a különbség, hogy a w8at karban tudod tartani és a w7en akár huszongigáig hízó winsxs könyvtár akár 6-7 gigáig levihető (dism.exe által, ha kell be tudom írni a tejles parancsot majd később) .... 32 bites win is kevesebbet eszik mint a 64es, stb

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#92802) bul07


bul07
nagyúr

F5 készelétbe megint
[link]

Keys will soon be added to the AMD Radeon™ Never Settle Space Edition Group Giveaway.
Keys will be available at approximately 5:30 PM UTC on Friday, March 20th.
Once the keys have been added, you'll be able to join the queue to claim a key. The system will assign keys based on the order members entered the queue until all keys are assigned. Please note that if we run out of keys, you may not be assigned a key even if you are in the queue.
Keys will be claimed very quickly, so expect all keys to be claimed within 5 minutes of the keys becoming available, if not sooner.

Ha jól nézem 18:30 a kezdés

De ha megint nem nyerek és valaki igen kérem a felét

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#92803) eami válasza bul07 (#92802) üzenetére


eami
addikt

még csak próbálkozni sem fogok ezúttal :U

(#92804) i2k válasza arty (#92801) üzenetére


i2k
senior tag

Ez a dolog érdekelne - a Win 7 32-esem és a Win 7 64-esem is elhízott kissé... :(

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#92805) eszement24 válasza eami (#92758) üzenetére


eszement24
aktív tag

Telefonon játszottam vele, valószínűleg onnan portolják mivel már másfél-két éve talán hogy megjelent. Nem rossz, de ennyit nem biztos, hogy ér :)

(#92806) cskamacska válasza Pocok256 (#92793) üzenetére


cskamacska
addikt

"37 tabos google chrome om megnyitni majd közben elindítani egy játékot akkor ne évekig tartó kerregés legyen az eredménye"
Ez szimplán memória gond, Chrome ugyanis jobban zabálja, mint a memórialékelt bugróka. 16GB memóriával SSD-től függetlenül fürge lesz. :K

"elindítok egy letöltést és csak anynit látok, hogy letöltés áll a vinyó miatt és az amúgy 1 gigabites sávszélt képtelen vagyok kihasználni mert anynira lassú a HDD"
Fene a burzsuj mindenét neki, hogy itt valaki SSD-re torrentezik. :P

más

micafighter: A Spacemonger 1.4 (régi hivatalos oldal)

és a Spacesniffer

jobb alternatívák a WinDirStatnál. :)

más

Nuuvemen Konami leárazás benne
Silent Hill: Homecoming ~500 forint
SAW ~500 forint
Castlevania Lords of Shadow - Ultimate Edition ~1200 forint
Castlevania Lords of Shadow 2 ~2400 forint

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#92807) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Last Set of AMD Radeon™ Never Settle Space Edition Keys Going Live!

Erről hogy lehet leiratkozni?

(#92808) eszement24 válasza arty (#92801) üzenetére


eszement24
aktív tag

Az a parancs engem érdekelne. Van jogtiszta angol win7em és magyar win8, és én is win7 párti vagyok, de nekem laptopom van és azért is számít a hely. De ha drasztiksuan lehet nyerni és sebességet is (i5, 12gb ram, nem olyan szar) akkor én is eltöprengek az ssdn és akkor áttérek a w8(w10) kombóra. Bár nekem van linux is mellé meg egyéb finomságok.

(#92809) NyMRooD válasza bobalazs (#92807) üzenetére


NyMRooD
őstag

Miről akarsz leiratkozni? Már nem fognak küldeni, ez az utolsó. Egyébként az email legalján ott van, lépj ki a csoportból.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#92810) tomsolo válasza cskamacska (#92806) üzenetére


tomsolo
őstag

A Saw-t - nem is kapható nálunk - meg a Castlevania 1- et megvettem a többi vagy drága vagy nem érdekel.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#92811) eszement24


eszement24
aktív tag

Úgy néz ki a G2A-t lekapcsolták :) Elérhetetlen egy ideje

(#92812) tomsolo válasza eszement24 (#92811) üzenetére


tomsolo
őstag

Vajon a shield működik még? :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#92813) vidaila


vidaila
aktív tag

Most se látszott, hogy lett volna bármennyi kulcs, pedig rá voltam tapadva az F5-re.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#92814) Kareszovics válasza vidaila (#92813) üzenetére


Kareszovics
addikt

+1

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#92815) bul07 válasza vidaila (#92813) üzenetére


bul07
nagyúr

Akkor nem csak nálam volt így

De ha nyert valaki ide a felét

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#92816) joe-ker válasza eszement24 (#92811) üzenetére


joe-ker
senior tag

Szokott ilyen lenni.Majd megjavul. Bár szerintem van olyan akinek így lenne a legjobb ahogy most van. :D

[ Szerkesztve ]

(#92817) Arkennys válasza wwenigma (#92800) üzenetére


Arkennys
addikt

Egyelőre nem tűnik annyira barátinak a 20körüli ár egy 128-asért, mondjuk kinek mi számít annak, arányaiban nézve szerintem nem annyira az :) Pár év múlva teszek egy próbát a dologgal, ha addig halad valamerre kicsit :D nekem eddig sem sebességgel,sem egyébbel nem volt gondom HDD-t használva a gépben. Lehet én vagyok igénytelen, vagy túl türelmes l bootnál. (bár instant boottal ha bekapcsolom kb ugyanott tartok indítási sebességgel is, oké kicsit csalás összemérve a kettőt, de akkor is :D )

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#92818) Niczo


Niczo
senior tag

ez vajon aktiválható nálunk?

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#92819) Crytek válasza Niczo (#92818) üzenetére


Crytek
veterán

1.5 órás játék és elég agyi volt! Inkább add nekem azt a 850ft-ot! :C

Next PC Upgrade: 2022

(#92820) djculture válasza Arkennys (#92817) üzenetére


djculture
félisten

Ez ilyen amig nincs ssd a gépben addig nem döbben rá senki hogy mekkora időrablás már hdd-röl futtatni egy rendszert, amint kipróbálod meg nem fogsz mást használni.:)

[ Szerkesztve ]

(#92821) eami válasza Arkennys (#92817) üzenetére


eami
addikt

remélem azért tovább bírja, de ha két évente kellene rakolteni annyit akkor is megérne. Évente már húznám a számát, de esélyes hogy úgy is. Nyugi engem sem vet fel a pénz, de nekem ennyivel többet nyújt a gép vele.

(#92822) MoVieFaN


MoVieFaN
tag

Nuuvemet jól lekorlátozták. A mostani akciók közül normál módon már semmit sem lehet megvenni Mo-ról. (Konami, GTA).

A Shadow of Mordor például még a legutolsó akcióban, pár héttel ezelőtt gond nélkül a kosárba rakható volt. Most már az sem.

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#92823) djculture válasza cikasz (#92770) üzenetére


djculture
félisten

24 giga. Amúgy nehezen hiszem hogy ne gyorsulna én még a ezer éves p4-be is beraktam egy idés 30-ast, xp is gyorsul :)

g2a ügyben meg megy a találgatás, azt mondják az EA miatt van baj:)

[ Szerkesztve ]

(#92824) #79621120 válasza djculture (#92823) üzenetére


#79621120
törölt tag

g2a ügyben meg megy a találgatás, azt mondják az EA miatt van baj

Bizonyíték ?

(#92825) Arkennys válasza eami (#92821) üzenetére


Arkennys
addikt

Persze, ezért mondtam, hogy ember és igényfüggő is a dolog :)

djculture :Ebben azért kételkedek, de az sem most lesz még,mikor kiderül :) 2-3 évig biztosan nem. Egyébként komolyan nem hiszem, hogy könnyebbnek érezném az életem ha a gép fele ennyi idő alatt bootolna be pl. :)

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#92826) Pocok256 válasza cskamacska (#92806) üzenetére


Pocok256
veterán

Van 12 GB ram om azzal nincs baj. Amugy jól bírják az ssd k enyémbe már 12 tera belecsordogalt 2 év alatt. Mármint a 120 gigasba és köszöni szépen semmi baja nincs :DDD

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#92827) maddionmax válasza djculture (#92823) üzenetére


maddionmax
aktív tag

14 perces bejegyzés G2A Facebookon oldalán:

As you may have already noticed,
there may be some problems with entering our site.
We would like to announce that we're aware of the issue
and our tech team is working on improving the situation.
We would like to apologize for any inconveniences.
Please be patient, we'll do our best to make the site accessible
as soon as possible.

(#92828) arty válasza i2k (#92804) üzenetére


arty
veterán

win7-en nincs megoldás, ott a \windows\winsxs örökre hízik ... :(

win8-on a következő parancs:

dism.exe /online /cleanup-image /startcomponentcleanup /resetbase

szépen kipucol minden régi frissítés által "duplikálódott" fájlt - azt tudni kell, ezután nincs lehetőség a korábbi frisítések eltávolítására! nálam 17 gigáról lement 7 gigára a winsxs könyvtár, elég sokat tudtam nyerni vele.

Arra készüljetek, h akár órákon át is dolgozhat rajta a windows!

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#92829) SenorGrande válasza djculture (#92820) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Kivételesen teljes mértékben egyetértek veled. :DDD

Hasonló a helyzet, mint amikor nemrég leültettek egy 1800+ Athlon XP elé, hogy ezt-azt meg kéne rajta csinálni. Belül ordítottam, hogy minden apró műveletre milyen időket kell várni az általam a mindennapokon használt géphez képest. A bootot már ne is említsem...

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#92830) Csapoati válasza maddionmax (#92827) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Most már simán működik az oldaluk. Kosárba is lehet rakni dolgokat, stb. Ugyanitt a Cities Skylines már csak ~5100 Ft illetékkel együtt. Durván esik az ára, pár napja még 5500-ért vettem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#92831) gmx9 válasza Csapoati (#92830) üzenetére


gmx9
aktív tag

Kipróbáltad már? Hogy tetszik? Videók alapján jónak tűnik.

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#92832) laceszgamer válasza djculture (#92820) üzenetére


laceszgamer
addikt

Mikor megindult az SSD piac, akkor szereztem be egy 64GB-os Kingstont. Akkoriban még elég szép áron. Máig a gépben van, pedig már jó pár éve vettem, kicsit már elmarad a legújabb modellek sebességétől, de egy HDD-hez képest összehasonlíthatatlanul gyorsabb. :)

[ Szerkesztve ]

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#92833) Csapoati válasza gmx9 (#92831) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szuper játék, nálam egy szinten van a Sim City 4-gyel. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#92834) DokiBaxxi


DokiBaxxi
őstag

Valaki világosítson már fel, a G2A mikor lett ilyen "megbízhatatlan" bolt? :DDD Tudom volt az Ubis botrány, de azon kívül történt más is ami miatt már senki sem ajánlja?

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#92835) NyMRooD válasza DokiBaxxi (#92834) üzenetére


NyMRooD
őstag

Mindig is megbízhatatlan volt mivel nem hivatalos bolt, ráadásul most már inkább piactér mint bolt, azaz bárki árulhat ott kulcsokat vagy gifteket.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#92836) DokiBaxxi válasza NyMRooD (#92835) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Na, de ha az eladó 145388 eladással rendelkezik és 100%-os, illetve GLOBAL kulcsot árul, akkor csak nem lehet bak, vagy igen?

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#92837) NyMRooD válasza DokiBaxxi (#92836) üzenetére


NyMRooD
őstag

De lehet, ahogy aprón is átverhetnek vagy ebay-en, hiába a sok pozitív, csak kisebb a valószínűsége. Arról nem is beszélve, hogy amit az eladó csinál azt a steam tiltja és amit a G2A csinál azt is (giftek árulása, dobozos játékokból kivett kód online terjesztése). Természetesen ettől még megveheted, egy sok pozitívval rendelkező eladó valószínűleg nem fog átverni, de ha a végén mégis koppansz az a te bajod, nem biztos, hogy a G2A segít, ezért írták fentebb, hogy csak is saját felelősségre.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#92838) DJGABI válasza bul07 (#92802) üzenetére


DJGABI
addikt

mi is volt a direktlink?

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#92839) Csapoati válasza DokiBaxxi (#92836) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Bármi lehet és annak ellenkezője is. Ettől függetlenül én elég sokszor vásároltam már tőlük és eddig sosem volt gond (kopp-kopp), az ubis botrány óta sem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#92840) bul07 válasza DJGABI (#92838) üzenetére


bul07
nagyúr

Erre gondolsz?
https://eu.alienwarearena.com/giveaways/275/amd-never-settle-space-edition-group-giveaway/key

Ha scriptet írsz jöhet nekem is privátba

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#92841) cikasz válasza wwenigma (#92800) üzenetére


cikasz
őstag

Akkor mit érdemes most venni mondjuk egy 120gb-os kivitelben? Ami ár/érték arány szerint jó?

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#92842) Frod válasza cikasz (#92841) üzenetére


Frod
addikt

nekem ilyen van, és kb egy 10-essel drágább volt még amikor vettem:
Kingston V300

Do you see the white shadow?

(#92843) bul07 válasza cikasz (#92841) üzenetére


bul07
nagyúr

Itt első hozzászólás, meg tanácsot is kérhetsz

Utána a telepítéssel kapcsoltba ez a fórum

Mondjuk például Intel 530, 5év garanciával (ipon-nál érdekes módon 3évre csökkentették a garanciát de hogy miért?)

(#92842) Frod

Mint írtam is a V300 új szériája rendesen vissza lett butítva, így erősen megfontolandó a vétele

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#92844) marcusa válasza bul07 (#92843) üzenetére


marcusa
addikt

Én is a V300-at akartam, de az ssd topic-ban engem is lebeszéltek, és végül én is ezt az intelt vettem, csak a 240 gigásat. Nagyon gyors, még az előző sata2-es ssd-mhez képest is érezhetően gyorsabb. :)

:-)

(#92845) maross válasza Frod (#92842) üzenetére


maross
veterán

szinten v300 es elegedett vagyok vele, de megneztem es regi 19nanometeres szerias, nem az uj butitott. most mar crucial mx 100 az uj regi v300 :)

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#92846) micafighter válasza bul07 (#92843) üzenetére


micafighter
nagyúr

Az az intel baromi jó ennyiért.

[ Szerkesztve ]

(#92847) DJGABI válasza bul07 (#92840) üzenetére


DJGABI
addikt

igen. thx

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#92848) bul07 válasza maross (#92845) üzenetére


bul07
nagyúr

Nekem is van V300-as asztaliba, és a régi szériás nekem is

Intel 530 is van az a laptopba, 5év garancia piszok sok idő , bízok benne hogy a laptop fogja 5évig bírni :)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#92849) arty válasza bul07 (#92848) üzenetére


arty
veterán

hogy lehet megnézni, h egy v300 régi vagy uj szériás?

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#92850) maross válasza arty (#92849) üzenetére


maross
veterán

aidaban storage/ATA, irja hogy 19nm toshiba <-ez a jo, vagy ócó 20nm aszinkron micron chipes. (ha jol emlekszem).

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.