Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92501) djculture válasza maddionmax (#92500) üzenetére


djculture
félisten

Inkább az a szánalmas hogy nemtudod hogy az utc mit takar...

(#92502) maddionmax válasza djculture (#92501) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Hm, köszi, de azért Te is elolvashattad volna, amit Maross írt :D

szerk: Na erről ennyit mára :D

[ Szerkesztve ]

(#92503) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

El is fogyott...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#92504) Lackki válasza wwenigma (#92503) üzenetére


Lackki
senior tag

na most még gombot sem láttam :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#92505) Urguru válasza Lackki (#92504) üzenetére


Urguru
tag

Szerintem nem is volt gomb :)

(#92506) bul07 válasza wwenigma (#92503) üzenetére


bul07
nagyúr

Igen még a Key gombot se láttam csak hogy elfogyott , állítom 100-nál kevesebbet osztanak

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#92507) vidaila


vidaila
aktív tag

De hagyjuk már, 18:00-előtt 10 másodpercel belétpem, még semmi, 18:00:00-kor kereken frissítettem és már azt írta elfogyott, menjenek a picsába!

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#92508) djculture válasza maddionmax (#92502) üzenetére


djculture
félisten

Elolvashatom de hogy 6 kor volt az is biztos egyet bezsákoltam 365volt hátra..
Egyébként elmondanám hogy nagy piszkosság az egész ugyanis csak ugy lehet nyerni ha nem vagy bejelentkezve rányomsz utána rögtön facebookal bejelntkezel és lőn van kulcsod.. Minden más esetben out of van egyböl:) Ugyhogy aki folyamatosan ftrissitgetni az oldalt bejelentkezve az rácseszett :)

[ Szerkesztve ]

(#92509) eami válasza bul07 (#92506) üzenetére


eami
addikt

Igen, elég esélyes hogy max 100 kulcsot szórhatnak, mert a direkt linkkel is kb azonnal elfogyott.

(#92510) Tombi


Tombi
senior tag

az amd menjen a picsába, ha nem az általuk elvárt nagykertől veszed a kártyádat,
nem adnak semmilyen játékot, SZEMETEK !

(#92511) maross válasza eami (#92509) üzenetére


maross
veterán

Legutobb se adtak tobbet szerintem, es nem pont igy zajlott..semmi queue senkinek...legutobb mindenki bekerult, es utolag irtak hogy nyertel vagy sem.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#92512) #79621120 válasza Tombi (#92510) üzenetére


#79621120
törölt tag

Nem jutottunk ingyen játékhoz ? Meneküljön mindenki , itt a világ vége !!!!! :U

(#92513) cskamacska válasza Tombi (#92510) üzenetére


cskamacska
addikt

Valójában az egész Never Settle külön kártyás ajándékozás bóhócság, az Alienware botmágnes szerencsétlenkedéséig bezárólag. 20 éve meg tudták oldani, hogy a játék és annak a CD kulcsa a videokártya mellé kerüljön(beleértve az ATi kártyák mellé járó Half-Life 2 kuponokat),

most bezzeg külön keresgélni kell melyik aprón adják el a neked járó kupont. :(((

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#92514) djculture válasza cskamacska (#92513) üzenetére


djculture
félisten

Régen eleve nem volt ez a kódos bohockodás, cd-n dvd -n volt minden játék ami mellékeltek a kártyához. Azt már nem könnyen lopták ki mert eleve a dobozon is rajta volt hogy jár hozzá. Én a club 3d 9600xt-hez is far cry -t kaptam:) Meg akkoriban még az alaplapokhoz is jártak programok, éves liszenc viruskeresőhöz alap volt, akkor power dvd stb.. Ma adják ezt a szr kupont de gyakorlatilag vagy jár vagy nem.. Most is három nagykertöl származó gtx 960 970 stb-hez jár kupon többi nagykernél nincs. Arra is fogadnék hogy ott is lenne csak nagyüzemben értékesitik..

[ Szerkesztve ]

(#92515) #79621120


#79621120
törölt tag

(#92516) Tombi válasza cskamacska (#92513) üzenetére


Tombi
senior tag

Ez a bajom nekem is, ahonnan vettem a vga-t, kerek perec megmondta a kereskedő nem mondja meg honnan van a videókarim, felejtsem el a nekem járó játékokat (ja persze még én járok utána, na ne grr)

szerk: másik válaszolónak. Nem az idegesít, hogy még az igénylő felületet se láttam a promóban, még az sem, hogy kb 100 darabot osztanak ki. A tények magukért beszélnek el kell olvasni újra.

(#92517) djculture válasza Tombi (#92516) üzenetére


djculture
félisten

100 az az kamu adat mondom 365 volt még belőle mikor rányomtam:) Szerintem 500-at osztanak egyszerre. Csak már mindenki rávan készülve megmondják a pontos időpontot is igy 10 mp alatt elfogy..

[ Szerkesztve ]

(#92518) tomsolo


tomsolo
őstag

Preorder: Stealth Inc 2: A Game of Clones

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#92519) arty válasza Pocok256 (#92446) üzenetére


arty
veterán

fogalmatlan ...

( tuti valami bullshit coach/manáger vagy :D )

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#92520) Pocok256 válasza arty (#92519) üzenetére


Pocok256
veterán

Backend programozó. Régebben teljesen úgy vélekedtem mint ti. Aztán kicsit továbbképeztem magam és rájöttem mekkora becsomagolt termék vagyok.

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#92521) bullseye válasza Pocok256 (#92520) üzenetére


bullseye
addikt

És hogy képezted tovább maga, milyen könyveket ajánlasz, stb. ?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#92522) wwenigma válasza Pocok256 (#92520) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nocsak, akkor mi leszunk a 4000000 backend programozó országa. :U

Menthetetlen vagy.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#92523) arty válasza Pocok256 (#92520) üzenetére


arty
veterán

ha megfeszülök se lesz 150es IQ-m, ergo nagyságrendekkel nem tudok többet keresni (jól keresek, elégedett vagyok a sorsommal, de a "szakmán" belül elérhető +egy százassal se lennék ~semmivel előrébb). sose ment a programozás jól, nem tudnám értelmesen csinálni, a nyelvtanulási képességem egy szem angolra volt elég ... (második nyelv tanulásába belezavarodok, az első nyelvet üti ki vagy az első nyelv szava/kifejezése marad csak meg)

szakmán belül képzem magam, hogy legalább le ne szakadjak... (annyira... de majd negyvensok felett, amikor a huszonötévesek gyorsabban kapcsolnak mellettem, akkor ez ohatatlanul bekövetkezik)

mit tegyek, hogy duplázam a fizum és 5-600 nettót vigyek haza és élvezettel vizslassam a 20ezres játékokat? nekem mi az opcio? ;) (ill. mi az opcio a még nálam is hülyébbeknek? nem sok van, de hátha van... na nekik!)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#92524) Pocok256 válasza bullseye (#92521) üzenetére


Pocok256
veterán

Élet és tapasztalat.

ui.: Amúgy jó nagy beképzelt majomnak tűnhetek :DDD De ez igencsak távol áll tőlem, csak neten valahogy nem lehet átadni azt amit kéne. Valahogy a környezetemben az van, hogy minden ismerősöm aki akarta valamire vinni az vitte is. Aki belesz*rt és csak élt és siránkozott és mástól várta a csodát az úgy is járt. A másik meg, hogy nem csak IT szektorban lehet ilyet csinálni. Ott van édesapám, szakmunkás, érettségije sincs, de annyira jól csinálja a munkáját és annyira odateszi magát, hogy bőven a magyar átlag kereset dupláját viszi haza. Ott van egy másik ismerősöm aki ugyancsak odatette magát nulláról indult, de minden munkát megfogott most már 27 évesen 2 kocsija van 1 háza 1 gyönyörű barátnője és egy induló vállalkozása. Ha én munkanélküli leszek vagy csóró csakis magamat hibáztathatom hisz a lehetőség adott volt nekem is. Nem pedig az államot amiért gyenge a szociális háló.

Na de részemről innen lezártam a dolgot teljesen.

Más.: Rávettem magam és megvettem a besieget ! legóra fel ! :D

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#92525) Tombi válasza Pocok256 (#92524) üzenetére


Tombi
senior tag

vedd figyelembe a barátod honnan indult, kezdőtőke stb, mind a szülőktől szerezhette ugye? Ha nem, az üdítő kivétel, de az átlag magyar éppen nem döglik éhen a robotba. Ilyen árakhoz 250e Ft minimálbér kellene. Ez a véleményem, ezért sem leszek már jövőre az országban, kalap kabát, viszlát

[ Szerkesztve ]

(#92526) Pocok256 válasza Tombi (#92525) üzenetére


Pocok256
veterán

Nem a szülőktől szerezte a tőkét.

Nekem sem kell sok, hogy húzzak az országból mert nem sok minden van ami itt tart...

Besiege... Wow csak 350 mega ? :D

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#92527) x_o_n válasza Pocok256 (#92526) üzenetére


x_o_n
veterán

Sajnos igen,nem hagynak tul sok választást az embernek,ahol lakom,szinte minden nap találkozok honfitársakkal , itt allgauban kb 1000-2000 Magyar él és dolgozik(de lehet sokkal több állitolag 3-5x ennyi ),azért ez elég elkeseritő szerintem,és ez csak allgau...

(#92528) Crytek


Crytek
veterán

Lehet fujjogni meg akármi ,de sokszor nevetséges amit némelyik magyar lemüvel.
Kb a magyarok 95%- nak fingja sincs ,hogy mi a sporolás és csak sírnak állandóan.Nem kéne nagykirálynak lenne meg mindent megvenni hitelbe ..... De menjen csak mindenki külföldre több lesz a hely. :C

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#92529) x_o_n válasza Crytek (#92528) üzenetére


x_o_n
veterán

ebben van igazság,de nem azok mennek,jönnek ki akik nem tudnak sporolni,saját példám nem ecsetelem,egy válás pont elég hozzá meg a magyar megbizhatatlan épitőipar,én amugy szivesen maradtam volna,de ujra nullárol,utcán,elég nehéz lett volna.

(#92530) #57919488


#57919488
törölt tag

Szerintem nem a jatekok araval van a gond (ez a legkevesebb gond ma mar) hanem inkabb azzal, hogy MO-n az elelmiszerek es a muszaki cikkek szinte ugyanannyiba kerulnek mint olyan EU-s orszagokban ahol kb. 1000 eurotol kezdodik a minimalber.
A megelhetes EU-s koltsegekbe kerul es a fizetesek megsem ahhoz lettek merve.
Az a gond, hogy pedig ezert tobben atveszik az 1M+ HUF-os havi fizetest, ceges autot sb. az adofizetok penzebol es kiarusitjak az allami tulajdonokat fillerekert.
Ezt probalna valamelyik politikus megcsinalni Ausztriaban azonnal eltunne az illeto a hegyekben valami veletlen kovetkezteben ...

Pocok256:
Ki tudja honnan volt a penz a kezdeshez es vagy milyen trukkozesekkel megy sikeresen az a vallalkozas amibol meg MO-n sikeresen (nyeresegesen) ki lehet jonni :U
Az a tobb ezer vallalkozo aki tisztessegesen probaltak valamit csinalni mar szepen visszaadtak a valllalkozoi igazolvanyt mert egyszeruen lehetetlen trukkozesek nelkul. Vagy meg(!) eppen csak eletben tudnak maradni.

[ Szerkesztve ]

(#92531) x_o_n válasza #57919488 (#92530) üzenetére


x_o_n
veterán

Az élelmiszerek, vegyiaru sajnos sokkal drágábbak Magyarországon.a műszaki cikkek is 20-30%.A szolgáltatás ami drágább külföldön többszöröse,valamint a szoftverek, PC játékok azok 2-3 x annyiba kerülnek (dobozos játékok)

(#92532) reelc


reelc
veterán

Pocok256:
Azért érdekelne, hogy kb.90e-es nettó fizuval, gyári munkásként, albérletben, mindenféle szülői és egyéb támogatás nélkül hogy képezi át magát az ember, hogy ennek a többszörösét vigye haza.

(#92533) wwenigma: de mégis hogyan? Tudok sok embert, aki hasonló cipőben van.
Ja, és szeretem az ilyen megmondó embereket, akik egyből rávilágítanak, hogy én tehetek mindenről, holott semmit sem tudnak rólam, a körülményeimről.
Véletlenül sem a kormány, gazdaság, stb. a magas árak, adók, és kevés minimálbér az oka, ugye? Véletlenül sincs gazdasági válság, meg ilyenek?

[ Szerkesztve ]

(#92533) wwenigma válasza reelc (#92532) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

A te hibad ha nem oldod meg. :U

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#92534) Źşë' válasza reelc (#92532) üzenetére


Źşë'
addikt

szerintem ő csak "továbbítja" Pocok256 mondanivalóját, a megszokott módon :)

Pocok256: ha ennyire egyszerű lenne ahogy te látod itt nem lenne ekkora nyomor az országban, tény hogy sok a probléma

a siker több dologból áll össze, függ tőled hogy mennyire tudod jól előadni magad, mennyire vagy szerencsés adott helyzetekben - de ennyi szerencsétlen munkavállaló hogy létezhet?! van aki ki tudja használni az említett kiskapukat, van aki jól tud helyezkedni, közel van a tűzhöz... az is tény hogy sok a diplomás, ennyi felsőfokú végzettséggel rendelkező munkavállalót nem tudnak fogadni a munkahelyek... nyilacska oktatási rendszer is hulladék! szummázva: hiába van munka ha nincs már becsülete, az emberből kihajtják a ****-t is a melóhelyén a külföldi cégek magyar vezetői...
nem tudnak normálisan előre tervezni, mert mire az adott generáció kikerül az iskolapadból, teljes mértékben átalakul a munkaerőpiac, pont ezért kellene jobban szervezni bizonyos dolgokat és nem lenne ekkora káosz az országban... csak ez megint kit érdekel?! senkit, mert mindenki azzal van elfoglalva hogy a saját zsebe legyen tele, gondolok itt a vezető rétegre

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#92535) djculture válasza Źşë' (#92534) üzenetére


djculture
félisten

Magyarországon nem számít semmi csak hogy jókor legyél jó helyen és megfelelő kapcsolataid legyenek esetleg jó helyre jutass vissza lóvét a bevételeidböl. A világ korrupció térképén az elsők között vagyunk. Mindenki tapasztalhatja ezt a többi meg buta szöveg, amivel vagy mást akar etetni az illető vagy saját magát akarja megnyugtatni hogy ő nem ugy került oda ahol most van és nem ezen korrupt rendszer része..

[ Szerkesztve ]

(#92536) djculture


djculture
félisten

paypal már nem szrakodik, 1 dolláros budle náluk már 1 euro:)

(#92537) i2k válasza djculture (#92536) üzenetére


i2k
senior tag

Aztarohadt... :O

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#92538) Crytek válasza i2k (#92537) üzenetére


Crytek
veterán

Abba a 1x-2xft-al drágább váltásba nem hal bele senki.

Next PC Upgrade: 2022

(#92539) xavix13 válasza Crytek (#92538) üzenetére


xavix13
senior tag

Lassan kb. tök mindegy hogy $-ban vagy €-ban lehet vásárolni... :U

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#92540) cskamacska válasza i2k (#92537) üzenetére


cskamacska
addikt

Lassan örülni kell neki. ;]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#92541) Crytek válasza xavix13 (#92539) üzenetére


Crytek
veterán

Nekem mindegy én idén semmit nem veszek kb.Szóval felőlem 5000 is lehet a dollár meg az euro.

Next PC Upgrade: 2022

(#92542) Lackki válasza Crytek (#92541) üzenetére


Lackki
senior tag

minden bizonnyal ez csak a hardvereket és a softwareket érinti... kaját nem :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#92543) MrTwister válasza Lackki (#92542) üzenetére


MrTwister
őstag

Idén már nem is eszünk! :))

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#92544) bullseye válasza Crytek (#92541) üzenetére


bullseye
addikt

Én meg nem vezetek, úgyhogy a benzin is lehet 5000000 forint/liter. Biztos nem hatna ki semmi másra.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#92545) djculture válasza Crytek (#92541) üzenetére


djculture
félisten

Persze ha te nem veszel idén egy játékot se én meg a monacói herceg leszek ;]

(#92546) Pocok256


Pocok256
veterán

Hmm aki besiegel tolja.

Épitettem egy kicsit komplexebb szerkezetet és az amúgy fix 60 fps em mikor elindítottam konkrétan beszakadt és 2 db maradt belőle :D Ez valami bug vagy egy i5 ös proci ennyit tud ? :D

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#92547) tomsolo válasza Pocok256 (#92546) üzenetére


tomsolo
őstag

nekem nem volt vele performance problémám

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#92548) maross


maross
veterán

g2a-n sajat felelossegre blackguards 2 8.99euro, heroes 3 hd 8.49euro, pre-sequel season pass 11.99 euro, starcraft 2+kieg 18.99euro, esetleg greygoo 20.99euro.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#92549) tomsolo


tomsolo
őstag

Na csak sikerült olcsón beszerezni Dawn of War 2 Mastert, a Grand Masterbe lévő dlck adnak vmi pluszt egyébként?

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#92550) #79621120 válasza djculture (#92545) üzenetére


#79621120
törölt tag

Minimális az esélyed .

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.