Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83301) djculture válasza szami777 (#83300) üzenetére


djculture
félisten

ja és ukránba lévő gépezetemről nézve 1.13 euro.

(#83302) dejaris


dejaris
addikt

Hol a legolcsobb most az uj dragon age?

(#83303) tomsolo válasza djculture (#83301) üzenetére


tomsolo
őstag

egy megbízható ukrán "gépezet" nekem is kéne, sajna néha nehéz a bővítenem a 'perverz' játékok gyűjteményet - :D -mert kb a világon csak engem érdeklő itemekről van szó, traderek meg csak hümmögnek

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#83304) djculture


djculture
félisten

Ubigány bohózat 2.0.. kijött a far cry 4 hez egy patch ami nem javitotta a fekete képernyőt de legalább uj hibákat hozott be:) Álitólag már vissza is vonták viszont aki felfrisitette az így járt...
Ezektöl a pancserektöl nem szabad előre megvenni egy játékot se ugynézki.

[ Szerkesztve ]

(#83305) ZsZso válasza djculture (#83304) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Maradjunk annyiban, hogy "nem szabad előre megvenni egy játékot se". Ne szűkítsük fölöslegen.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#83307) philoxenia válasza cskamacska (#54367) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Most tényleg hány kell, de frankón? :F

;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#83308) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Holnap lejárnak a Humble-s ajándék Risk of Rain-ek!

(#83309) BoneDragon


BoneDragon
veterán

3db Insurgency, hátha még kell valakinek...

[ Szerkesztve ]

(#83310) Dilikutya válasza FollowTheORI (#83285) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nekem egyik sincs meg. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#83311) djculture válasza #79621120 (#83306) üzenetére


djculture
félisten

Hát botrányos a far cry 4 meg az unity is ennyi.

(#83312) Mate válasza djculture (#83311) üzenetére


Mate
nagyúr

Szerencsére egyiket se vetted meg, így nem érint téged :)

(#83313) djculture válasza Mate (#83312) üzenetére


djculture
félisten

De sajnos a far cry 4 az meglett igaz ajándékba kaptam, viszont ami miatt kaptam az meg pont ebben az állapotában egy kinlódás (co-op) Az unity-t meg a barátnőm vette meg és egy kinlódás az is..

[ Szerkesztve ]

(#83314) huskydog17 válasza djculture (#83311) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Az ETS2 többet ér, mint az ACU: U és a FC4 együtt. :DDD

[ Szerkesztve ]

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#83315) Crytek válasza djculture (#83311) üzenetére


Crytek
veterán

Egyáltalán nem botrányos egyik sem.
FC 4 az isten Unity picit hibás de nem vészes.
Egyikkel sincs olyan baj ami bármiben is gátolna hogy végigjátsszad.
Unitynek nagy a gépigénye csöppet, de mivel a piac egyik ha legszebb játéke így részben érthető is.
Ubi fikázás meg kezd ragájos lenni és halálosan unalmas már hallgatni.

Next PC Upgrade: 2022

(#83316) djculture válasza Crytek (#83315) üzenetére


djculture
félisten

Fc4 is úgy indult hogy 4 emberből nálam meg még egy havernál indul csak, pedig mindegyikünknek megvan a gépigény követelménye, akinél nem indul bevágja a logót és fekete képernyő ha ez szerinted isten hát gratulálok. Ma hoztak ki rá egy patchet ami nem javitotta ezt a fekete képernyős dolgot erre visszavonták már rájöttek hogy nem sikerült javitani pedig arra hozták ki, vicc szint .

[ Szerkesztve ]

(#83317) szami777 válasza Crytek (#83315) üzenetére


szami777
addikt

"Egyikkel sincs olyan baj ami bármiben is gátolna hogy végigjátsszad."

Már hogyne lenne.. ezt a videót láttad?
Valakinek az egész játék így fut (pl nekem), még legkisebb felbontáson és részletességen is.
Fc4 és unity között egyébként ég és föld a különbség, előbbivel ultra/high grafikán játszok, élvezhető szinten.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#83318) Mate válasza djculture (#83316) üzenetére


Mate
nagyúr

Elmúlt években nem volt olyan játék, aminél ne lettek volna ilyen hibák.

Mondjuk érdekes mód, nálam mindig jól mentek a játékok. Hibák 85%-a user error.
AC-ről meg lehetett tudni, hogy *ar lesz, akit ezek után meglepetésként ért, az így járt.

[ Szerkesztve ]

(#83319) djculture válasza Mate (#83318) üzenetére


djculture
félisten

Lehet van az is igazat adok neked. De már mikor ennyien kinlódnak vele csak nem lehet mindenki hülye szerintem. Az is vicc hogy én áttettem egy nagyobb kártyát próbának és nállam se indult egyböl 6990-en megy simán. Utána átraktam annak a gépébe az én kártyámat amin nem indult, elindult de lefagy a menüben. Már cserélgettünk össze vissza mindent. Már a szrakodásból jól elegem is lett.

[ Szerkesztve ]

(#83320) Mate válasza djculture (#83319) üzenetére


Mate
nagyúr

Igen, a maradék 15% valós hibával küzd :)

(#83321) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Jóárasított CS:GO-ról valahol nincs véletlenül valakinek tudomása?

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#83322) djculture válasza Cthulhu Dawn (#83321) üzenetére


djculture
félisten

[link]

De ugyis jön mindjárt a steam leárazási mánia lesz 4-5 is

[ Szerkesztve ]

(#83323) arty válasza djculture (#83313) üzenetére


arty
veterán

most coopoztunk haverral 2 órát és semmi gondot nem észleltünk (fc4 1.3)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#83324) Cthulhu Dawn válasza djculture (#83322) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Tényleg, erre nem is gondoltam, hogy mindjárt december :DDD .

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#83325) Crytek válasza szami777 (#83317) üzenetére


Crytek
veterán

Gépigénye van mint mondtam ezt el kell fogadni. És azt is el kell fogadni ,hogy aki pc-n akar értelmesen játszani annak már GTX 970 alatt lassan nincs élet...

Next PC Upgrade: 2022

(#83326) wwenigma válasza Crytek (#83325) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

NEM kell elfogadni. Normalisan portoljak ha mar konzolportokat kapunk ***szameg! :W

Persze ha ilyen a hozzaallas user szinten, akkor cseszhetjuk a PC gaminget (ertelmes aron)...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#83327) djculture válasza Crytek (#83325) üzenetére


djculture
félisten

Ehhez képest a másik topikban te is megvagy nagyon elégedve az ubinyavajával: [link]

Vagy ez ilyen itt isten minden amott meg szr kettős beszéd?
Én itt is ott is kókányságnak tartom ezen viselkedését az ubinak. Eleve egy kókány programozói brigádra bizza az AAA cimei pc protják azok meg ps3-ból csinálnak egy portot pc-re. Nemrég azt nyilatkozták hogy szívügyük továbbra is a pc. Ja látszik.

crew-re leszek kiváncsi konzolokra béta van belőle újabb pc-re nem merik már megmutatni mert szerintem visszamondaná mindenki.

[ Szerkesztve ]

(#83328) Dilikutya válasza Crytek (#83325) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én teljesen jól elvagyok egy AMD APU-val. Igen, 1280*1024-ben játszom, és ha valami nem megy, akkor nem megy - bár erre még nem volt példa. Úgyis mindent akkor veszek, amikor már a harmadára esett alapára is 75%-ot kap, addigra meg majd csak futni fog. :)
Azért a GTX970 elég durva árú jószág, érdemes a Steam-en is statisztikákat nézni, milyen gépek vannak.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#83329) Crytek válasza djculture (#83327) üzenetére


Crytek
veterán

Én nem a játékokat fikázom orrba szájba ha kell ha nem. Eltitkolnak lényeges infot ami nem tetszik.
Akkor mi van ha megveszem véletlenül? Várhatók ezer évet mire lesz hozzá gépem....
Lassan oda kész szólni,hogy ugyan már egy mondatok biggyesszenek oda a jól csengő i7, meg 5000gb ram mellé hogy csorogyerek 2 magos **arral meg nem próbáljad!
Mert akkor ok nyugtázom,de így meg megjelenés óta feltelepítettem mindent ami létezik hátha elindul erre itt a phn megírják no 2 magos cpu support :W

Crew béta alapján kaksi csutka lowon is játszhatatlan volt. Szerintem jobb ha azt is alapból úgy adják ki hogy kiveszik belőle nehogy elinduljon 2 magos cpun mert abból jó nem fog kisülni. Siralmas árkád bohockodás akkor már inkább Asphaltozok telefonon.

Frod: Egyéni kupont szerintem minden vásárló kapott névre szólót és igen rá lehet rakni a jelenlegi akcióra!

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#83330) Frod


Frod
addikt

Gamersgate-re van most épp valami kupon?
(Továbbá ha van akkor azt rá tudom tenni az eleve -66%-on lévő Van Helsing 2 DLC-re?) :)

@Crytek: az én címemre nem jött semmi sajnos, valaki tudna adni egy fölös kupont?

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#83331) DeFranco válasza Dilikutya (#83328) üzenetére


DeFranco
nagyúr

+1 :DDD bugyet gaming FTW

(#83332) Dilikutya válasza Crytek (#83329) üzenetére


Dilikutya
félisten

Megvetted a Unity-t? Elég jól le van írva a gépigény, tökéletesen látszik, hogy régi kétmagos processzorral értelmetlen hozzányúlni, a megadott i5 és Phenom is négymagos. Nem hőbörgési alap odaállni a megadottaknál jóval régebbi, gyengébb géppel. Ha szarul megy az i7-3770-en, akkor lehet már mérgelődni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#83333) Dilikutya válasza DeFranco (#83331) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem vagyok a pénztárcám ellensége. :)
De 5€-t szívesen adok egy jó játékért úgy is, hogy az csak egy játék, és nem bundle. Ez is valami. ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#83334) Crytek válasza Frod (#83330) üzenetére


Crytek
veterán

Névre szóló a kupon kod utolsó része a gamersgate accountunk fiók neve.
Így max valaki megveszi neked akciós áron és elküldöd neki a pénzt paypalon ha kell a -20% még!

Dilikutya: Gondolom te is nézegeted néha, hogy a gépigényekhez miket írnak.Akkor láthatód ,hogy b ezer éve min i5 és i3 (amu ugye 2 mag + még 2 szál aka 4 magos) és a COD 4 + FC4 kivételével minden fut a 2 magoson.

Szóval amíg nem látom ott hogy 2 mag not supported joggal van felháborodva mindenki ,mert abban 100000%-ig biztos vagyok sokan vették 2 magos cpuval.

Igen unityt megvettem 2x2-be csutka lowon pumpálja is a 3-6 fps-t egyzer kétszer áttam 1x-et i bevillanni ,szóval elég filmes a hatás ...diafilmes. Majd 2 év múlva ha lesz gépem hozzá játszok is vele.

Next PC Upgrade: 2022

(#83335) Lackki válasza Crytek (#83334) üzenetére


Lackki
senior tag

Ez most pont olyan, mint amikor a 90-es években oda volt írva egy játékhoz, hogy ajánlott a 386 dx40, de nekem csak dx20 volt és emiatt a játékok szaggattak és teljesen játszhatatlan volt.
Egyáltalán nem új dolog ez...
Vannak olyan studiok akik nem tudnak/nem akarnak, vagy a technológia egyelőre nem engedi megvalósítani azt az optimalizálást amit szeretnénk. (bohemia is ilyen)

Félre ne értsd, nem pénztárcában akarok nyúlkálni, de 25ezer ft egy 4magos proci már... 2db AAA játék ára kb.

Ha nem 3-6fps-ed lenne, hanem 15-20, akkor is ugyanígy írnál, pedig hány éves az a proci amivel rendelkezel?
2014-es játékokkal próbálsz játszani és elvárod, hogy tökéletesen élvezhető legyen.
És itt most visszakanyarodok az első mondatomhoz, ahol 1-2 éves konfigokkal nem tudtunk már játszani az akkor újabb játékokkal. (nem 15fps volt, hanem kb percenként villant 15x)

Privátot hamarabb észreveszem

(#83336) Crytek válasza Lackki (#83335) üzenetére


Crytek
veterán

Nem értem félre ,nem turkálás. Nekem a pénzzel nincs bajom hiszen dolgozok. Csak pont emiatt amit látok nem veszek semmit mert semmi értelme. "Csúcs" VGA-kkal is éppen hogy vagy csak csak mennek "maxon" az új "konzolportok" .Hagyjuk már mi lett a játékiparral apám :W

Next PC Upgrade: 2022

(#83337) Dilikutya válasza Crytek (#83334) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az i3 kétmagos. A hyper threading-nek köze sincs további +2 maghoz. Az is egyfajta párhuzamosítás, de attól még nem lesz több erő a CPU-ban. Játékok nem is nagyon szoktak profitálni belőle.

Neked sem not supported a 2 mag, csak diafilmként megy. Szerintem az, hogy leírják m inimum gépigénynek, hogy i5-2500K és 6Gb RAM, pont elég, hogy eszembe se jusson elindítani egy annál 4-5 évvel régebbi gépen. De ha mégis, nem kezdek el hőbörögni, hiszen ők megmondták, hogy mi a minimum. Mindig is így volt, hogy a minimum gépigény felével nem lehetett élvezhetően játszani. Ha te ennek ellenére megvetted, a te bajod, majd játszol vele, ha megfelelsz a követelményeknek. Ezért szó nem érheti a Ubi-t. Ezért nem.
A mikróra se írják rá nálunk, hogy ne száríts benne macskát fürdetés után, de te mégsem szárítasz benne macskát.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#83338) Lackki válasza Crytek (#83336) üzenetére


Lackki
senior tag

mások az igényeink... engem nem ver a víz ha ki kell kapcsolnom egy antialiasingot :)
3-4 évig simán húzom középkategóriás kártyákkal. Most se nagyon veszem lejjebb a játékokat medium-high-ról, de persze vannak kivételek, ahol kézen is állhatok, akkor sem lesz fix 40-60fps (arma2 pl)
Az a fos operation flashpoint&take on helikopter motor ennyit tud.
Unity meg totál gépfüggő, ahogy te is írtad. Vkinél simán megy, vkinél el sem indul.
Mi BF3 & BF4-nél is szenvedtünk megjelenés után az első hónapokban, aztán majd jön egy több gb-s patch és javítva lesz.
Ilyen az amikor határidőre kell teljesíteni vmit és már nem jut idő tesztelésekre. (és ez nem csak a játékiparra igaz, mesélhetnék neked a volvo hibrid rendszer vezérléséről)

Privátot hamarabb észreveszem

(#83339) Csapoati válasza Frod (#83330) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Sajnos a novemberi kuponok is lejartak 21-en.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#83340) Crytek


Crytek
veterán

Ride To Hell-t nem lát vagy látott valaki valahol atomakciósan?

Remélem karácsonykor amazonon megint lesz 2.5$-ért az hiszem legutóbb is volt már ennyi.

Next PC Upgrade: 2022

(#83341) tomsolo


tomsolo
őstag

na most már 30 napig nem tudod cserélni a boltban vásárolt gifteket

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#83342) maddionmax válasza tomsolo (#83341) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Tehát tradelni nem tudod, de giftelni igen :)

(#83343) tomsolo válasza maddionmax (#83342) üzenetére


tomsolo
őstag

a lopott kártyás arcok eddig se tradelgettek :U

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#83344) Lackki válasza tomsolo (#83341) üzenetére


Lackki
senior tag

gaben felkészült a steam salere :D

dispenser mehet a kukába

[ Szerkesztve ]

Privátot hamarabb észreveszem

(#83345) Csapoati válasza Lackki (#83344) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Jo lesz az, csak 30 napos atfutasi idovel. :DDD Meg szerencse, hogy epp tegnap tankoltam fel par kulccsal...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#83346) Lackki válasza Csapoati (#83345) üzenetére


Lackki
senior tag

régi megbízható traderektől kell venni és nem lesz baj, csak konkrétan steam sale alatt ezeknek 30-40 chat ablak villog... egyesével küldeni majd a gifteket fasza lesz :D
főleg a nagy bevásárlósaknak, akik mindenből 10-20dbt vesznek

Privátot hamarabb észreveszem

(#83347) cskamacska válasza DeFranco (#83331) üzenetére


cskamacska
addikt

Vótmá? :P

más

Most ezzel adtak egy pofont a csere biznicnek, mert így nem lehet biztonságosan cserélni játékokat más tárgyakra mint eddig. Lehet az irreálisan magas TF2 kulcs árak esni fognak? :U

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#83348) DeFranco válasza cskamacska (#83347) üzenetére


DeFranco
nagyúr

:DDD

azért ennyire nem rossz a helyzet. egyébként tudatos volt a konfigválasztásom, egész egyszerűen az okból kifolyólag vettem ilyen gépet anno, mert addigra forrt a konzolok mellé az elérhető árú pc alkatrészek piaca.

várható volt, hogy jó pár évig nem lesz ezzel gond, mert a konzolok íratlanul is erőforráshatárt szabnak a pc portoknak is, számítani lehetett rá, hogy amíg az x360 ps3 éra kitart, addig ezen a gépen is el fog futni pár paksimogyorón kívül minden max. részletesség közelében pici AA-val esetleg, a rendelkezésre álló 1280x1024-es felbontáson. amit meg lecserélni nem kívántam, köszönöm nekem az S-PVA panel ad annyival többet, hogy ne vágyjak valami TN-es csodára, 100k-t meg nem adok egy IPS-ért. főleg hogy csak magamat szívatom vele, hogy utána még egy kismotor árát rálocsoljam a gépre hogy natívan fusson ugyanaz ami eddig futott.

be is jött a matek szépen, eddig nem volt olyan játék amire rákívántam és nem futott, DE:HR meg a TR tudott beszaggatni, egyébként napszemüveg.

a továbbiakban pedig a játékaim 70%-ával még lemaradásban vagyok, mire ezekkel végzek már KisFrancoval nyomjuk a local coopot valamelyik lego játékban.

(#83349) tomsolo


tomsolo
őstag

Eközben szeretett gift árulós oldalunk, az 1 eurós szuper powa shildjével:

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#83350) Csapoati válasza DeFranco (#83348) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szinte szo szerint ugyanigy vagyok en is. 1280*1024 19" S-PVA ftw! :D Csak a lemaradasom kisebb, circa 60%. :DDD

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.