Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#104901) Bluerainbow


Bluerainbow
Közösségépítő

Esetleg ha erre valaki tud valami ötlettel szolgálni , megköszönném. :R

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#104902) Crytek


Crytek
veterán

Cod4 Remastered
Csinálják meg ezt a kettővel is :DD

Next PC Upgrade: 2022

(#104903) Dilikutya válasza tomsolo (#104900) üzenetére


Dilikutya
félisten

Rogue Squadron 2 megjelent anno konzolokra, szerintem a Disney nem fogja portolni őket, pláne nem felújítva. Pedig jó lenne az, amit a Square Enix is csinál a Final Fantasy sorozattal.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#104904) Dilikutya válasza Crytek (#104902) üzenetére


Dilikutya
félisten

Jól néz az ki DirectX 9-es módban ma is, lehet újra is tolom hétvégén. Évekig csak DX7-ben játszottam vele, mert se a Radeon 8500, se utána az évekig átmeneti X300 nem bírta. :)

Kár, hogy egyelőre csak az új rész extrás kiadásához adják a felújítottat, és arról sincs szó, hogy PC-re is jönne.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#104905) djculture válasza Bluerainbow (#104901) üzenetére


djculture
félisten

Azt csak úgy tudod megoldani ha itthon valaki megveszi neked és kiküldi...

(#104906) Bluerainbow válasza djculture (#104905) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Ettől féltem , na még gondolkodom hogy legyen , lehet megpróbálok valami vpn trükköt. Mindenesetre köszi.

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#104907) tomsolo


tomsolo
őstag

Nem vagyok oda a TowerDefens-ért, de ez tetszik

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#104908) tomsolo


tomsolo
őstag

Indiegala Goosebumps Bundle

1 USD

Safety Driving Simulator: Car
Cube Land Arena [-]
One Day For Ched

3.99 USD

Pepe Porcupine
Goosebumps: The Game
Mahjong Destiny
Ninja Stealth [-]
Call Of The Mighty Warriors [-]
Monster Jam Battlegrounds [-]
Fasaria World Online [-]
Angels of Fasaria: Version 2.0 [-]
AoF World Online [-]
AoF Chess Club 2.0 [-]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#104909) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

DOOM ~7300Ft

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#104910) tomsolo válasza FollowTheORI (#104909) üzenetére


tomsolo
őstag

A gmgn is ennyi napok óta.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#104911) djculture


djculture
félisten

cdgalaxison Bethesda digitális akció van: [link]

[ Szerkesztve ]

(#104912) FollowTheORI válasza tomsolo (#104910) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

:F

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#104913) tomsolo válasza FollowTheORI (#104912) üzenetére


tomsolo
őstag

Ja már nem, de hét elején még ott is ennyiért ment kuponnal. :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#104914) FollowTheORI válasza tomsolo (#104913) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

...

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#104915) i2k


i2k
senior tag

A HumbleBundle Store-jának van egy új*** fícsőrje:

//*** = nekem új, én ugyanis eddig nem láttam / vettem észre.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#104916) cskamacska válasza djculture (#104911) üzenetére


cskamacska
addikt

Bár elég langyos zakciókkal van kirakva, de a 1345 forintos Quake 4, és RAGE egész tűrhető áron van, neten beszerezhető minimum alatt picivel, a 785 forintos Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth, Return to Castle Wolfenstein, és Hunted: Demons Forge pedig picivel felette.

más

Jeff B/DDHQ #turkeycoupyolo #gameofchairs #cialivesmatter 17 p17 perccel ezelőtt
Turkey: one of the few countries in the world where news of a military coup is usually greeted with the reaction "phew--it's about time."

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#104917) Crytek


Crytek
veterán

Károgóknak Csak nem jött össze a bukás kisbarátaim :C

Next PC Upgrade: 2022

(#104918) NyMRooD válasza Crytek (#104917) üzenetére


NyMRooD
őstag

Az előzetes vetítésen jó ment, de a felhozott példa is mutatja, hogy ez semmit nem jelent, X-men előzetes vetítésen kevesebbet szedett össze mint az új Függetlenségnapja, a nyitóhétvégén meg megelőzte. Várd meg a hétfőt és ha akkor is rendben lesz akkor tényleg igazad van abban, hogy sokan kíváncsiak rá, ettől még lehet szar. (lásd Rambo játékot ami neked az álom, mindenki másnak meg csak egy rakás kaki)

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#104919) micafighter válasza NyMRooD (#104918) üzenetére


micafighter
nagyúr

,,akkor tényleg igazad van abban, hogy sokan kíváncsiak rá, ettől még lehet szar." Megfogalmaztad a lényeget :K

(#104920) Agyzuzo válasza Crytek (#104917) üzenetére


Agyzuzo
addikt

IMDB-n acélosan áll, szerintem van esélye a Bottom 100-ra. :)
Te nem valami 60 milliót emlegettél? Mert jó esetre írnak 42-őt...

Ó megvan, ez az: KATT

"Lazán 300+ millás bevételt produkál majd bármibe fogadok. Szóval a gyártónak bőven megérte."

We'll see. :)

Hogy kereshető legyen: szellemirtók

[ Szerkesztve ]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#104921) maross válasza Crytek (#104917) üzenetére


maross
veterán

300-at emlitettel. de ez a 40 amibol lesz vagy 200 a végén is őrült tulzasnak tunik, mind trailer, mind imdb alapjan.

"Nemcsak a kritikái jók a Szellemirtók folytatásának, hanem a nézettsége is. " mondjuk ezt se tudom hova tenni :DDD

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#104922) Dilikutya válasza maross (#104921) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az csúnya lenne, tekintettel arra, hogy csak hazájában 242 milliót hozott az eredeti, ezelőtt 32 évvel, ami ma 500+ milliót érne. :)

Atyaég, imdb-n 4,6 pont, az nem túl biztató.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#104923) Agyzuzo válasza Dilikutya (#104922) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Kicsit feljött amúgy, pár napja 3,8 volt még. :D De lesz ez még így se, ha megvolt a premier és rászáll a nép. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#104924) eami válasza Agyzuzo (#104923) üzenetére


eami
addikt

rászáll? nem hiszem :DDD

(#104925) i2k


i2k
senior tag

Na, nálunk is elérhető a Pokémon Go... :Y

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#104926) cskamacska válasza Crytek (#104917) üzenetére


cskamacska
addikt

"kisbarátaim"

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#104927) tomsolo válasza Crytek (#104917) üzenetére


tomsolo
őstag

[link]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#104929) i2k válasza Hokunda (#104928) üzenetére


i2k
senior tag

Szerintem, ilyenek:

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#104930) cyberkind válasza Crytek (#104917) üzenetére


cyberkind
félisten

Én azt remélem, hogy egyszer mindent rimékelnek, olyan klasszikusokat is mint az Alien vagy Terminátor és lehetne még folytatni, Hállivóód igazán kreatív manapság. :)

(#104929) i2k
Walking Dead.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#104931) Frod válasza Crytek (#104917) üzenetére


Frod
addikt

150M-es büdzsé mellé a 42M-es (várható) nyitás az pont a bukás, csak gondoltam szólok, hogy ne érjen meglepetésként.

Do you see the white shadow?

(#104932) Crytek válasza Frod (#104931) üzenetére


Crytek
veterán

Nem is írtam sehol hogy két vetítés alatt lesz 300 milla.

Next PC Upgrade: 2022

(#104933) DrTechnoid válasza i2k (#104929) üzenetére


DrTechnoid
őstag

[LINK]

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#104934) cskamacska


cskamacska
addikt

https://steamcrate.co.uk/

Na ettől az oldaltól kétoldali agyhúgykövet kaptam.

Fizess 24.99 fontot(!!) /month előre, és adnak később.. valamit. :o

Korábbi ládák tartalma:

Robowars
Commander : Quest of the americas
Endorlight
Syberia 2
Alien Isolation + DLC
Impire
Batman Arkham Origins
Enclave
Pixel Puzzles 2
Depth Hunter 2
Worth £118.91

Frederic : Evil Strikes back
Two worlds II
Russian Horror Story
Jet Racing Extreme
Bloodbath Kavkaz
Commander Quest for the Americas
Life is Hard
Gorky 17
Enclave
Knights and Merchants
Worth £61.30

18 Wheels of Steel : Extreme Trucker
Aarus Awakening
Midnight Outlaw
Mission Runway
Ride! Carnival Tycoon
Sprint Cars 2007
Iron Grip Warlord
Dino D-day
Zeno Clash
Mortal Kombat X
Worth £104.99

Pineview Drive
Joe’s Diner
Bioshock Infinite
Bridge Project
Kung Fu Strike
Chicken Shoot Gold
Haywire on Fuel Station Zeta
Wolfenstein : The New Order
Grey Cubes
Enclave
Worth £156.50

Magyarul leárazott(az sem árt ha már bundlizva volt :U ) AAA játék mellé bundli szemetet dobálnak, és felöntik ingyen(!) játékokkal, majd elkérnek érte előre zsákbamacskaként ~10000 forintot? :Y Ezmiez? :F

aztán itt a másik

"Sid Meier's Civilization®: Beyond Earth™ Free Weekend - Humble Store

Úgy néz ki ehhez a demóhoz a (L:http://www.tangentix.com/product/gamesessions)Tangentix GameSessions kliensét(/L) használják. Nem Steames a trial alatt a játék, használatához GameSessions fiók regisztráció kell, folyamatos online kapcsolat kell a Progressive DRM-hez, jelenleg csak Windowson működik(a Beyond Earth egyébként SteamPlay Linux és Mac kompatibilis), multi egyáltalán nem működik, nyelvet nem lehet választani az marad angol, vásárlás esetén a Humbli és a Tangentix is részesül a bevételből, fájlokat elvileg átmásolja Steam alá és megadja a demózás alatti achievmenteket is SAM stílusban(vagy nem).
(L:https://www.gamesessions.com/en)Gamesessions főoldalán(/L) van másik rakás játék amit hasonló stílusban ki lehet próbálni 20-30 perctől(legtöbb cucc) 4 óra(CoH2 Ardennes Assault kieg) időtartamig."

Szóval itt egy másik díjnyertes próbálkozás is. Egy startuplufi kemény munkával klienst, backendet fejlesztett, ügyfeleket toborzott, Steames telepítőkészleteket buherált, és üzletet alapozna arra a feltételezésre, hogy a GabeN megelégszik a refundolós "demózás" lehetőségével, és kiadói kérésre nem fogják 3 kattintás fáradsággal engedélyezni a játékok időkorlátos kipróbálását, mellyel mind a fejlesztők, mind a játékosok jobban járnának, és a startuplufit azon nyomban koldusbotra juttatnák. :U

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#104935) i2k válasza cyberkind (#104930) üzenetére


i2k
senior tag

Bizony :) Zombik.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#104936) micafighter válasza cskamacska (#104934) üzenetére


micafighter
nagyúr

Csak azt olvastam el amit te irtál.. De most komolyan az a gond, hogy valaki bőviteni akarja a demózási lehetőségeidet? :F

[ Szerkesztve ]

(#104937) cskamacska válasza cskamacska (#104934) üzenetére


cskamacska
addikt

Péhá fórum motor meg monnyonle. :P

Humble Bundle Beyond Earth link a zingyé hétvégével
GameSessions Beyond Earth letöltés közbeni promóoldal

GameSessions játék lista

Tangentix GameSessions™ céges leírás

Ja igen, tudnak bérbe is adni játékokat. Ami alapból vicces, ha azt nézzük hogy minden online vásárolt és számon tartott játékunk határozatlan idejű bérlet ;] , de ez rövidebb időszakra marhára nem piacképes. Megjelenés után(de inkább előtte pár hónappal :DDD ) a cégek 40-60(90-100 ;] ) dolláros eladásokat akarnak/kopf nem egyszer kijátszós bérleti díjat, budgetbe kerülés után meg a felhasználóknak derogál 1 hónapra 5 dollárt fizetni korlátlan idő helyett.

Drágább konzol cuccoknál divat a rental, ott a fiók független lemezelés miatt megoldható. PC-n a Steam megjelenésével majdnem egyidős Metaboli ami egyáltalán meg tudott maradni, de mivel a fiókhoz kötött játékok kiesnek(azaz minden nagyobb Uplay, Origin, és Steam játék az elmúlt 6 évből), így nagyon nincs jövőjük. Onlive is bepróbálkozott a havidíjas játékcsomagokkal, de befuccsolt a nekik drága de legalább minimálisan keresett streaming szolgáltatásuk mielőtt látni lehetett volna mennyire lesz kapós. Most az EA próbálkozik az Origin Access-el, ami elvileg hétfő környékén egy hétig ingyen kipróbálható lesz, itt azért szép halom EA játékot és egyéb kedvezményeket adnak havi 4 euróért, ez a szolgáltatás talán megmarad, de látható hogy ehhez is az első háromban szambázó kiadó támogatása kell.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#104938) oriic válasza cskamacska (#104937) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"ez a szolgáltatás talán megmarad,"

Az megvan ugye hogy közel 2 éves a szolgáltatás, csak PC-n friss még, ott januárban indult. (ezzel együtt az egyik legkeresettebb szolgáltatás gamer téren)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#104939) djculture válasza oriic (#104938) üzenetére


djculture
félisten

A stream-eres gamer oldalak is működtek több évig aztán hirtelen beszrt az összes. Nem bízok az ilyen szrokban. Persze aki már kínjában nem tudja hova rakni a pénzét annak hajrá..
Amúgy meg akartam próbálni úgy kezdődött a gamesession-t a Facebook fiókkal akartam létrehozni erre kért egy jelszóemlékeztetőt a fiókomra. Nem tudom mi közük az én facebookos jelszavam -hoz de egyből töröltem az egészet. Jelszó lopó gecik. Ez a nagy szolgáltatás.

[ Szerkesztve ]

(#104940) oriic válasza djculture (#104939) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"A stream-eres gamer oldalak is működtek több évig aztán hirtelen beszrt az összes."

És ez hogy jön ide a témához? Köze nincs hozzá. A kisebb streamer oldalak bezártak vagy már nem érdekesek, a nagyobbakat meg megvásárolták nagy cégek.

EA Access 2014-ben indult, soha nem volt semmi gond vele, milliók használják napi szinten de még mindig van aki parázik tőle. Ezt hívják paranoiának...főleg ha az ember ki sem próbálja...

(Gamesessionnel összehasonlítani meg amúgy is lol kategória)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#104941) djculture válasza oriic (#104940) üzenetére


djculture
félisten

EA Access -el speciel nincs bajom, akinek ez kell fizessen az legalább nem egy kókány cég ellentétben a törökök által alapított Gamesessionnel .. Hong kongi zugárusok hozzájuk képest kezdők.

[ Szerkesztve ]

(#104942) cskamacska válasza micafighter (#104936) üzenetére


cskamacska
addikt

micafighter: Az a gond, hogy ezt körülményesen és macerásan teszi. Nekem pl nem futott le a Beyond Earth telepítő, állandóan kilép(GameSessions klienst telepítette, aztán onnan kakukk), ha véletlen működne is, akkor nincs multi(Steam szervereket használ), nincs nyelv választás(Steam UI-ján lehet változtatni a nyelvet), nincs multiplatform(csak egyféle telepítőt tölt le, ill esélyes hogy csak Win-re van kliensük), és vagy be lehet pakolni a fájlokat Steam alá, vagy nem.(Redditen sírtak emiatt) Tangentix neve anno a letöltés optimalizálási megoldásáról lett ismert, de Steampipe tömörítés óta ez sem világszám(legtöbb kliens használ valami tömörítést, nekik sem ingyen van a sávszél).
És mint mondottam volt, ha a Steam hihetetlen nagy fejlesztési költség árán ;] maga is lehetővé teszi az időkorlátos "demózást"(amit ugye a free weekend és a guest passok bevezetésével effektíve már 10 éve végez), akkor másnapra az egész cég becsődöl, az egész arra van alapozva, hogy a Steamen nincs ilyen.

orichalcos: És az megvan, hogy konzolon a választási lehetőséged két évvel később is kimerül abban, hogy megveszed a kiszemelt játékot psn/xbox store-ban 40 dollárért, megveszed használtan 20-ért, kiveszed kölcsönbe 10-ért, vagy lesel lassabban érkező zakciót és megveszed kétszeres PC szél áron? :P Mehikói Origin szélek nélkül még jó hogy nagyobbat üt. :)

Viszont az tény, hogy a PéCés PadlóSzél jóvilág is kezd elmúlni. :O Nem csak a kiskapukat zárogatják be(esélyes hogy a G2A féle sufniboltok is kapnak majd faszkorbácsot a Télapótól, ha kellően megtapossák a kiadók-fejlesztők ingerküszöbét, pillanat alatt jöhet vissza az OAuth Steam key redemption, Steam ajándékozási korlátozás, meg kőkemény futtatási régiózárak, ha ez így megy tovább), de ha hinni lehet a Steamspynak "It seems this Steam Summer Sale was way more successful than the previous one: $236M vs $160M in revenue, 37M games vs 33M sold.", akkor egyre gyengébb leárazásokkal is igen jól elvannak, nem fogják erőltetni a félév-félár, majd év végi bundli stratégiát. :(

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#104943) oriic válasza cskamacska (#104942) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Mehikói Origin szélek nélkül még jó hogy nagyobbat üt. :)"

Konzolon is van hasonló megoldás, PC-s áron veszünk minden premier játékot. (Felesben, vagyis egy játékért kb 6-7 ezret fizetünk fejenként)

De leszállok a témáról, itt most az Access-ről volt szó. :R

Live-Die-Respawn

(#104944) micafighter válasza djculture (#104939) üzenetére


micafighter
nagyúr

,,Nem bízok az ilyen szrokban" Originnél 4 eurót perkálsz havonta, nagy kockázat :) Legrosszabb esetben elsején fizettél az épp követketkező hónapra, és ahogy átutaltál összeomlik a rendszer, és buktad az azhavi 4 eurót.

Szerk.: ,,EA Access -el speciel nincs bajom" Akkor nem szoltam :)

[ Szerkesztve ]

(#104945) micafighter válasza cskamacska (#104942) üzenetére


micafighter
nagyúr

A leirásod alapján elég sz@rnak tünik, és értem ha nem tetszik neked, ettől függetlenül szerintem az nem baj ha bövülnek a lehetőségeink. Ha nem lesz rá kereslet vagy bezárják, vagy kupálnak rajta addig, amig lesz rá kereslet. Vagy ráébred a steam (hehe xD) hogy lehetne még kicsit fejleszteni a demo szolgáltatásán és javitanak rajta.

(#104943) orichalcos ez gondolom csak single játékoknál müködik amugy? :)

[ Szerkesztve ]

(#104946) oriic válasza micafighter (#104945) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"(#104943) orichalcos ez gondolom csak single játékoknál müködik amugy? :)"

Nem, multis játékoknál is.

Live-Die-Respawn

(#104947) micafighter válasza oriic (#104946) üzenetére


micafighter
nagyúr

És tudtok egyszerre játszani mindketten egy lemezzel? :) (noob kérdés, nincs konzolom :P ) Tudom hogy lehet konzolra is telepiteni de igy tul jónak tünik amit irsz :DDD

(#104948) pingtest


pingtest
tag

Ez mit takar? OAuth Steam key redemption

Steam: http://steamcommunity.com/id/bbikass/

(#104949) oriic válasza micafighter (#104947) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez csak digitális változatra vonatkozik, és tudunk egyszerre is játszani ugyanazzal a játékkal. Ezért mondom, konzolra is lehet nagyon olcsón vásárolni digitális játékokat, de ugye nagy többség azon van kiakadva hogy 20 ezer egy lemezes játék. 10k-nál többet soha nem fizettem én játékért pl. (max olyat ami partneremnek nem kellett)

Live-Die-Respawn

(#104950) micafighter válasza oriic (#104949) üzenetére


micafighter
nagyúr

Meg azért az se mindegy hogy ha megunod akkor eladod/becseréled, barátom visszavitte a boltba valamelyik játékot, helyette elhozta a kedvenc játékából a legujabb részének "használt" Collectors Editionjét, fémdobozzal, figurával stb :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.