Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105151) #92888064 válasza tomsolo (#105146) üzenetére


#92888064
törölt tag

nálam 13,6€-t ír steam, pedig monthly ár alatt már érdekelt volna.

[ Szerkesztve ]

(#105152) wesker24 válasza tomsolo (#105146) üzenetére


wesker24
senior tag

7 euroért engem is érdekelt volna de nálam is 13,6 Eurot ir ki !

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#105153) tomsolo válasza #92888064 (#105151) üzenetére


tomsolo
őstag

lecsúsztatok róla az van, véletlen 83%-on ment

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105154) djculture válasza tomsolo (#105153) üzenetére


djculture
félisten

Ja ilyenkor rögtön lépni kell...

(#105155) sixpak


sixpak
nagyúr

Üdv.
Fallout 3 működik W10 alatt?

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#105156) warcat


warcat
veterán

Aki szeret izgalmasan élni, és játékokat preorderelni, kinguinon napi 200 kupont lehet kérni a
No Man's Sky steam giftre,ami így kb 40€ Paypal után.

A gift link egyből érkezik és aktiválhatod,azért mertem beleugrani,mert az eladó a Global Games, tőlük volt anno pl olcsó Mad Max kulcs is megjelenéskor,azóta is köszöni,jól van.Persze mindenki csak a maga belátása szerint :)

EA: It's in the crate!

(#105157) SityiSXT válasza sixpak (#105155) üzenetére


SityiSXT
őstag

(#105158) sixpak válasza SityiSXT (#105157) üzenetére


sixpak
nagyúr

:R thx

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#105159) csaba951 válasza sixpak (#105155) üzenetére


csaba951
veterán

Plusz még ez is:
Fallout 3 on Windows 10 FIX

(#105160) sixpak válasza csaba951 (#105159) üzenetére


sixpak
nagyúr

Köszi neked is.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#105161) tomsolo válasza warcat (#105156) üzenetére


tomsolo
őstag

volt kulcsos preorder is a kuponnal az 32 euró körül állt meg - engem viszont nem győzött meg a játék az eddigiek alapján

btw, akinek Mad Max kell az a cdkeyen tud venni fb kuponnal ~ 5,69 GBP cirka 2000 forintért.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105162) tomsolo


tomsolo
őstag

Hehe végre egy jó VR játék ;]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105163) Dilikutya


Dilikutya
félisten

DOOM demó épp most tölt egy 500 megás frissítést. Ez a nem semmi, az id még a demóhoz is ad ki update-et. Példás! :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#105164) cyberkind válasza tomsolo (#105162) üzenetére


cyberkind
félisten

Ott törném magam össze azonnal a jó kis tériszonyommal. :D
Amúgy nekem igazán horrorra kéne ez a VR dolog de ennyi pénzért még gondolkodóba se esek, aztán a többi dolog is ott van, kipukkad ez mint a 3D. :DDD

(#105163) Dilikutya
Ez már inkább Bethesda mint ID, kb senki se maradt ott csak a név. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#105165) #92888064 válasza cyberkind (#105164) üzenetére


#92888064
törölt tag

szerintem előnyére változott a bethesda égisze alatt az id. nézzük meg a TES moddolhatóságát és játékosok által készített dolgokat, és ezt próbálják átvinni doom-ba is (egyelőre még csak a pályaszerkesztővel). a játékosok által készített pályák és játékmodok elég sok tartalmat tudnak hozzáadni egy játékhoz, és a fejlszetőnek csak egy keretrendszert kell hozzá készíteni. szerintem még jó is kisülhet ebből snapmap dologból, elég csak belegondolni abba, hogy a dota egy custom mapként kezdte a warcraft 3-ban, és több ezer órát raktam bele. abban nem vagyok biztos, hogy a tower defense műfaj is ennek köszönheti a népszerűségét, de én innen ismertem meg, és mai napig rajongok ezért játékmódért.

(#105167) cyberkind
én is csak a single részén vagyok túl, de ez a "custom map"-os dolog kiváncsivá tett, de még csak pár béna pályát próbáltam ki. elvileg tegnap jött ki egy frissítés, amivel már komplett fegyverarzenálod lehet, mert idáig 1-2 fegyvered lehetett csak. alapvetően valamilyen coop játékmódnak örülnék a legjobban, kontroller miatt csak pve-t erőltetném.

[ Szerkesztve ]

(#105166) Crytek válasza Dilikutya (#105163) üzenetére


Crytek
veterán

Gondolom most került bele a Vulkan abba is.... amiről már korábban szó volt, hogy a demo is megkapja.
Ahhoz képest ,hogy 1 hétre tervezték a demót faszán megmaradt

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#105167) cyberkind válasza #92888064 (#105165) üzenetére


cyberkind
félisten

Azt nem mondtam, hogy rossz irányba, csak azt, hogy nem sok maradt ott a cégneven kívül. ;)
A többihez nem tudok mit szólni, nekem a Doom is csak a single-je miatt kellett, azóta hozzá se nyúltam, de majd hamarosan a legnehezebb fokozaton, egy élmény lesz. :))

Paranormal Cocktivity

(#105168) Assimilator


Assimilator
őstag

Erdekelne egy par velemeny azoktol akik mar WIN10-et hasznalnak.
Mennyire stabil jatekok alatt? Illetve, hogy mennyire kompatibilis a jatekokkal?
Mik a tapasztalatok?
Lassan jon az ARK-hoz a DX12-es uzemmod es egyebkent is teriteken van egy WIN vasar.

(#105169) Csapoati válasza Assimilator (#105168) üzenetére


Csapoati
nagyúr

November óta használom, kereken zéró problémával találkoztam játékok kapcsán.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#105170) genndy válasza Assimilator (#105168) üzenetére


genndy
addikt

Teljesen stabil. Teljesen kompatibilis. A tapasztalataim jók.
Steames Dead Space 1 és 2-t tolom éppen, tökéletesek, a WidescreenFixerrel együtt, amit erősen ajánlok hozzájuk (3-hoz sajnos már nincs. De amúgy az is tökéletesen megy, Origines). Skyrim ment modokkal, ENB-vel is, Doom demo szaladt. Kb. ennyi, ezekkel játszottam mióta kb. két hete frissítettem a 8.1-et.
Az egyetlen negatívum, hogy ha éppen update keresési kedve van, akkor 100%-ra terhel MINDENT, úgyhogy értelemszerűen a játék, film is beakad egy pillanatra, de fagyni emiatt egyszer sem fagyott vagy CTD-zett. Van rá amúgy megoldás is, csak nem túrtam még utána.
Azt azért tudod, hogy az ingyenes frissítési lehetőségről már lecsúsztál?

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#105171) cyberkind válasza genndy (#105170) üzenetére


cyberkind
félisten

Neked milyen monitorod van, hogy kell WidescreenFixer?
Mert nálam a Dead Space 1-2 sima ügy FHD-n fullon.

Paranormal Cocktivity

(#105172) eami válasza Assimilator (#105168) üzenetére


eami
addikt

szebb, jobb, tedd magadévá :K

(#105173) Assimilator


Assimilator
őstag

Koszonom szepen mindenkinek a segitseget! :R

(#105174) genndy válasza cyberkind (#105171) üzenetére


genndy
addikt

FullHD, nem amiatt kellet, de abban lehet FOVot is állítani. Rohadtul zavart hogy a fél képernyőt Clarke háta tölti csak ki + nem szeretek megijedni.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#105175) pingtest válasza eami (#105147) üzenetére


pingtest
tag

Nekem is volt valami hiba, nem vonta le hiába volt rajta pénz. Aztán beírtam megint adatokat, így meg is van elvileg. Viszont ha rámegyek előfizetésre azt mutatja ugyanúgy, hogy megvehetem 12 dollárért. Eddig nem így volt. Na csak jó lesz, így 15 euróért adja full black ops III-at.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://steamcommunity.com/id/bbikass/

(#105176) Crytek


Crytek
veterán

Szlovák mozi tesztelés pipa (tőlünk mindössze 25 perc gyalog)Nincs ~2000ft busz/benzinpénz kaja/pia se kell (amúgy se enni járok moziba)
Ghostbusters megnézve. Nekem tetszett. Kevés pénzt toltak bele vagy nem tudom direkt lett ilyen,de nem volt olyan hüde jó a CGI.Ami nem tettszett az a "zsákos" főellen meg az a "lufi" habcsókember nem illett a filmbe. De maga a film vígjátéknak teljesen rendben volt. És már 135 millió felett van

Next PC Upgrade: 2022

(#105177) eami válasza Crytek (#105176) üzenetére


eami
addikt

és milyen nyelven nézted?

(#105178) i2k válasza eami (#105177) üzenetére


i2k
senior tag

SG-n már megírta: itt olvasható

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#105179) Crytek válasza eami (#105177) üzenetére


Crytek
veterán

Magyarul néztem.Az előzetesek amit vetíttek előtte fantasztikusak voltak szlovákul.Rendesen kinzásnak lehetne használni..

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#105180) Pocok256


Pocok256
veterán

Jó cucc lehet egy 5 ös imdb értékelésű film ;] 7 alatt már alapból nem nézek mert azok annyira trashek :D

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#105181) djculture válasza Crytek (#105179) üzenetére


djculture
félisten

Nem követem a filmet csak olvastam fél éve hogy kettőt is forgatnak egyikbe női csapat van a másikba normális férfi. Ez a dagadt nő-s verzió mi? Azt utálom eleve a szövege valami alpári. Randa mint a szr de ezért sztárolják lassan minden szrba az van.Melissa McCarthy genyó.

[ Szerkesztve ]

(#105182) oriic válasza djculture (#105181) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem létezik két verzió, nem tudom hogy ezt hol olvashattad. Ez a csajos új film, a régi 84-es meg 89-es két filmben voltak férfi szereplők.

Live-Die-Respawn

(#105183) djculture válasza oriic (#105182) üzenetére


djculture
félisten

Fél éve úgy volt hogy kettő is lesz .. Hol olvastam volna kb az internet tele van vele .pl: [link]

Szerintem jövőre kb lesz is ilyen verzió.

[ Szerkesztve ]

(#105184) Crytek válasza djculture (#105181) üzenetére


Crytek
veterán

Ez nem szépségverseny .... Amilyen szerepet rá osztanak jól adja elő visit rajta a nép. Nem véletlen szinte minden cucc ami van 100 milla felett tejel.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#105185) cyberkind


cyberkind
félisten

Egyébként nem lett rossz az új Szellemirtók, csak kár, hogy a régit megalázták ezzel, hátulról, keményen és szárazon.

(#105184) Crytek
Csak szerinted sok a 100 milla ezeknél a filmeknél.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#105186) oriic válasza djculture (#105183) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem lesz.[link]

Csak egy őrült terv volt.

Live-Die-Respawn

(#105187) i2k válasza Crytek (#105184) üzenetére


i2k
senior tag

Nem "tejel" 100 milla felett... persze, évekre visszamenőleg [egy film élete során] igen.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#105188) eami válasza i2k (#105178) üzenetére


eami
addikt

tudom hogy az is prohardver oldal, de nincs integrálva és nézegesse azt a designt más xD

(#105189) i2k válasza eami (#105188) üzenetére


i2k
senior tag

Régen rossz, ha a dizájnt nézed, és nem az infót.
Amúgy meg nekem pont hogy ennek az oldalnak a dizájnja okoz szemöldök felhúzásokat. De hát, ahány ház, annyi szokás és ízlés...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#105190) eami válasza i2k (#105189) üzenetére


eami
addikt

pl amit linkeltel nem hoz be semmit mobilon. szuper kis oldal na.

(#105191) i2k válasza eami (#105190) üzenetére


i2k
senior tag

Ne tegyünk úgy, mintha az én saram lenne, hogy
* k*ki egy oldal mobilra optimalizáltsága
* k*ki valakinek a telefonja (*** - sértődés azé' ne essék).

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#105192) eami válasza i2k (#105191) üzenetére


eami
addikt

nem a mobil miatt, az oldal a ludas :D amúgy az oldal úgy néz ki mint ha kb a joomla első 5 sablonjából választottak volna random. 10 évvel ezelőtt még elgurult, de ma már eléggé bántja a szemet. pár hete mondta Grebber hogy ott aktív. Meg is lepődtem amikor ránéztem, hogy egyáltalán még létezik sg.hu, aztán hogy ph! lapcsalád tagja :DDD

nincs sértődés, tényleg meglepődtem ;)

[ Szerkesztve ]

(#105193) arty válasza eami (#105172) üzenetére


arty
veterán

na, ezeket pont nem tudja, ellenben dx12 exlu es a keseru jovo, ha valaki windozon el, nem tudja megkerulni.

szal +1, erre "kell" valtani

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#105194) Dilikutya válasza Crytek (#105176) üzenetére


Dilikutya
félisten

Már 158 világszerte, ebből 106 otthon. Főleg ez számít, a külföldi bevételeknek csak kevesebb mint fele jut vissza a forgalmazóhoz. És az a 106 is csak a jegybevétel, abból is leszedi még mindenki a maga hasznát. Egyébként maga a film 144 millióba került, és ez csak a film, reklámokra is lehet saccolni 50-et legalább. Szóval durván 200 millióval lehet számolni a teljes költségként, a filmnek kb. laza 400 milliót kéne hoznia, hogy nyereségbe forduljon, és ez még csak az, amikor már nem veszteséges, hanem nullára jön ki, esetleg pici pár milliós haszon is lesz. Na de ki fektet be 200 milliót azért, hogy keressen vele 5-10 milliót? Ráadásul Amerikában az a 106 millió is 2 hét alatt jött össze, miközben hetente megfeleződnek az amúgy sem acélos bevételek. Jó, ha az összes jegybevétel eléri majd a 200 milliót, ami édeskevés. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#105195) maross válasza Dilikutya (#105194) üzenetére


maross
veterán

jo lesz majd 1$ netflix bundleben

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#105196) tomsolo


tomsolo
őstag

Uplay UK - kell hozzá vmilyen vpn

TOM CLANCY'S RAINBOW SIX® SIEGE

TOM CLANCY'S RAINBOW SIX® SIEGE - GOLD

Ha berakod a kosárba és nyomsz rá kupont akkor 6 és 11 font lesz a stuff.

BTW: most nézem, hogy a UBI azonnal adja(generálja) már a kupont, nice!

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105197) cskamacska válasza genndy (#105170) üzenetére


cskamacska
addikt

Túl sok választási lehetősége nincs, mert boltban csak Win10-et kapni, esetleg 8.1, meg valami bent ragadt OEM Windows 7-et előkukázhatnak még neki.
Na most bő 3 évvel a teljes kitagadás előtt teljes árú Win7-et venni nem túl jó biznic, Win 8.1 meg nem jobb mint a 10, pláne, hogy arra sem jön ki semmi technológiai újdonság(kapott egy DX11.2-t amit a kutya nem használ..), ugyanúgy ejtve lett mint a 7 az eredeti Win8 tulajok legnagyobb örömére, de legalább még a korai mobilos UI-val is nekik kellett szívni. ;]

más

Egyébként tessék körbenézni a Toastytech GUI tárlatán. ugyan a szerző MS ellenessége a Win10-nél már túlságosan is átjön, de magukat a képeket nézegetve is látszik, hogy a MS a Windows felhasználói felületét jó 20 évvel visszább vetette a mobil vonalra szoktatás erőltetése miatt. :( Ami aztán még nettó felesleges is lett, mert mind a WinRT mind a Windows Phone platformokbesültek, khm, pontosabban várják hogy MS partnerek(jelenleg mind kínai OEMre támaszkodó címkegyáros, a nagyok mind a gugli segge mögül figyelik az eseményeket) varázsütésre felélesszék.

30 év kemény fejlődés után ide jutottunk

más

Említve volt Prohardveren, NeoGAFon, hogy a gonosz MS majd jól alátesz a Steamnek, ha máshogy nem a teljes Win32 alrendszer elfüstölésével.

Igazából nem tudom honnan szedték hogy a MS-nek pont a Valve rendszerével volna baja, ez valahogy Sweeney populista gyíkemberes rögeszméjének tűnik, hogy pont a pluszegysor raktárunk megsemmisítésére törekednének.
Microsoftnak ugyanis nincsenek különösebb kiemelkedő ellenségei, mivel a mobil rendszerek és MacOS X mintájára _minden_ alternatív boltot és beszerzési helyet egyszerre ki akar túrni a Windows Store javára. :D ;]

A MS jövőképében platform függetlenül használjuk a szaracsempés UWP programjainkat a MS mobilokon/tableteken/notebookokon/desktopokon/játékkonzolokon, de azokat szigorúan csak MS alkalmazásboltból érjük csak el a "biztonság fokozása" érdekében. :) Ökoszisztéma mekkora buzzword lett, kár hogy szegény a gyártói rabszolgaság szinonimája.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#105198) Dilikutya válasza cskamacska (#105197) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem látom, hogy miért kéne másnak lennie pl. a két linkelt app-nak. Én egész nap az UI-ben csak egy sötétszürke csíkot látok ikonokkal, meg néha az asztalt, amin háttérkép és ikonok vannak, innentől teljesen mindegy, hogy milyen a dizájn. De ha már van dizájn, nekem jobban bejön ez az egyszerű felület. Régen is mindig első dolgom volt XP-n, Win7-en is a legalapabb szürke felületre váltani, Luna, Aero, áttetsző ablakok és egyéb hülyeségek mellőzésével. A Windows 8 és 10 megspórolta ezt az időt is nekem. Én szeretem az egyszerű, jól bevált dolgokat, és azt se bánnám, ha sose változna többet a UI. Mint ahogy ha szétmegy a 40 éve változatlan formában gyártott Adidas Superstar-om, veszek egy másikat. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#105199) lkksioskdl3 válasza Dilikutya (#105198) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Nekem is az az első, hogy win nt témát bekapcsolaom.
Bár most a 8.1nél meghagytam az alapot, mert az is végtelenül egyszerű (és Nálam egyszínű).

(#105200) i2k válasza Dilikutya (#105198) üzenetére


i2k
senior tag

S gondolom, minden másban is ekképp... mondjuk Zaporozseccel járod az utakat, telefonod Ericcson, a pólód meg Lacoste...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.