Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#104301) eami


eami
addikt

Drunk Wizard "kárpótló" giveaway :) Azért vicces hogy olyanok szurkálódnak a legjobban akiknek nincs olyan sok játékuk :DDD

[ Szerkesztve ]

(#104302) Źşë' válasza i2k (#104299) üzenetére


Źşë'
addikt

nem hiszem hogy túl nagy felhajtást csinálnának, utóbbi évek ezt bebizonyították, nem tudom hogy ti hogy vagytok vele, de engem igencsak hidegen hagy az egész gagyi bohóckodásuk, de bocs előre is ha tévednék :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#104303) i2k válasza Źşë' (#104302) üzenetére


i2k
senior tag

Szerintem, az elbaltázott legutóbbi Szél után a Valve most megrázza majd magát, és lesz valamiféle gyűjtés/játék.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#104304) eami válasza i2k (#104303) üzenetére


eami
addikt

naív much :) emelkedő tendenciát mutattak eladási számokban az elmúlt salek. Lehet idén könyörgő formanyomtatványt kell kitölteni hogy kedvezményt kaphass, és még úgy is felülmúlják a korábbi éveket :DDD

(#104305) tomsolo


tomsolo
őstag

Vazz micsoda reviewk :DDD

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#104306) BoneDragon válasza tomsolo (#104305) üzenetére


BoneDragon
veterán

Képesek pénzt kérni ezért? Anno próbáltam, de nekik kéne fizetni, hogy játszak vele akkora trágya volt.

(#104307) Hunbeast87 válasza tomsolo (#104305) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Nem csodálom, hogy mindenki ilyen review-t ír hozzá.
Anno néhány Tf2-es kulcsért beszereztem a Trailblazer packot a játékhoz. Nem tűnt rossznak, néhány "apróbb" hiba volt, ami nem tetszett:
- Amint a kiválasztott területeden több építőelemet is leraktál, azon a területen az FPS akár a negyedére is visszaesett
- Más játékosok ki- és bejárkálhattak a telkeden vagy megépített épületeidben (ha elfelejtetted privátra állítani a ládát, amibe a tárgyaidat pakoltad, akkor meg vitték is mindet :DDD )
- Amire sok review is utal: a játékot nagyon sok ideje nem fejlesztik. Petíciót kezdeményeztek egyesek, hogy visszaszerezzék a pénzüket, van aki teljes áron vette a Trailblazer pack-ot. Lehúzásnak tűnt az egész, pedig az eleje szépen indult...

Ha ennyire tetszik, érdemes ezeket a kommenteket is elolvasni. :DDD
Bár a játékkal már nem játszok, visszatérő vendég vagyok ide, ha egy jót akarok nevetni.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#104308) cskamacska válasza BoneDragon (#104306) üzenetére


cskamacska
addikt

Persze hogy az volt, mert a Sony már akkor Early Access fejlesztő volt, mielőtt még menő lett volna. ;]
Planetside 2 és az Everquest Next fejlesztése elhúzódott mint a rétestészta, EQ-be utólag bele akartak erőltetni egy legós-építkezős részt is hogy meglovagolják a Minecraft vonulat népszerűségét, csak épp ezt a motor nem bírta. Sony nem kifogásokat hanem pénzt akart, kidobták a Planetside 2-t a közönség elé bétásan(kb 1-2 évvel befejezés előtt), meglepő módon nem lett elsöprő siker, ezután lélegeztető gépre tették. Kiadták az EQ legózós részét is Landmark néven egyfajta demóként, tesztelni hogy fogadja majd a közönség, de ez csak egy kis része lett volna a feature creepben haldokló egésznek, amit később csendben le is lőttek. Közben suttyomban felszálltak a DayZ vonatra is a H1Z1 zombikergetősdivel, ezzel mondjuk könnyebb volt a dolguk, mert ezeknél nem cél hogy bármikor kész legyen. :K

2015 elején aztán eladták a francba az egész Online Entertainment részleget, az új tulaj pedig nem tömte ki a volt pénznyelőket. :(

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#104309) arty válasza csaba951 (#104297) üzenetére


arty
veterán

ennyi? a liberózás kimaradt! ( nyilván minden feketefehér és olyan nincs, hogy részben értek egyet valakivel ... hogy a toleráns rész neked honnan, azt megse próbálom összevadászni )

(jajó, azt hozta tomsolo :C )

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#104310) tomsolo válasza arty (#104309) üzenetére


tomsolo
őstag

#104279

:)))

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#104311) csaba951 válasza arty (#104309) üzenetére


csaba951
veterán

(#104312) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Dead Island Original vs. Definitive
Call of Duty 4: Modern Warfare Original vs. Remastered

Akinek megvan az eredeti, az nyugodtan költhet másra.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#104313) i2k válasza Dilikutya (#104312) üzenetére


i2k
senior tag

"Akinek megvan az eredeti, az nyugodtan költhet másra."

Persze csak akkor, ha csak a grafikára-áll-neki-fel...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#104314) Dilikutya válasza i2k (#104313) üzenetére


Dilikutya
félisten

Miért, lesz más változás? A COD4-nél nem is ígérték, hogy magába a játékba belenyúlnak, de a Dead Island sem rémlik.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#104315) cyberkind


cyberkind
félisten

Na úgy úgy tűnik hogy a Mass Effect Andromeda-ba nem visszük át a 3-ból a mentésünket így tökmindegy mit értünk el 3 játék meg pár 100 óra alatt, köszi EA, annyira jó fejek vagytok. :)
Szépen elintézi ezt a sorozatot is az EA.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#104316) Dilikutya válasza cyberkind (#104315) üzenetére


Dilikutya
félisten

Másik szereplő, másik történet, mit akarsz átvinni az első trilógiából?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#104317) cyberkind válasza Dilikutya (#104316) üzenetére


cyberkind
félisten

De ettől minden megtörtént régebben tökmindegy hogy mi más vagy mi új vagy ha nem miért Mass Effect a neve?
Szépen remakelik ezt is ahogy ők akarják csak mondjuk ezt nem említették soha, kár volt a Bioware-nek hozzájuk menni.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#104318) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

imperium galactica első részét meg lehet még szerezni valahogy? :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#104319) Dilikutya válasza Mr.Csizmás (#104318) üzenetére


Dilikutya
félisten

CD-n legfeljebb apróról.

De van ingyenes és a Digital Reality által is megáldott projekt: Open-IG.

Még nem próbáltam ki, ez egy Java-ra átírt verzió.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#104320) micafighter válasza cyberkind (#104315) üzenetére


micafighter
nagyúr

Teljesen megértelek én se szeretem amikor az előző játékod eredményét nem tudod átvinni, de azért ne általánositsunk szerintem, mert ott a Dragon Age Keep ugyanazoktól, tökéletes ellenpéldának.

(#104321) cyberkind válasza micafighter (#104320) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem tudom hogy hol tartasz ebben a sorozatban de tökéletesen látni fogod hogy mit csinált az EA a trilógiában de főleg a 3. részben, és ezt viszik tovább az új részbe, ettől függetlenül jó lehet de a Bioware volt a hülye hogy csatlakoztak és teljesen kirakták őket.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#104322) lkksioskdl3 válasza Dilikutya (#104312) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Ha pár dollárt meg a definitive a di-ből. Igazábol a nagy problémám, hogy a dof-ot most sem sikerült eltalálni.
De markáns különbségek vannak. A reptide-nál viszont a hajós részeknél valamiért a def edition néz ki sokkal gyengébben.

(#104323) kriszpontaz válasza cyberkind (#104321) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Hogy vihetnék tovább egy új részbe amikor gyakorlatilag az egész új történet a trilógia előtti időkről szól amikor az ember épp kitette a lábát a saját galaxisából? Vagy nem ez a szitu?
Mindenhol azt olvasom ahogy mindenki felemeli a hangját emiatt, pedig már az elején mondták hogy köze nem lesz az előző trilógiához. Mégis mit akarna az ember átvinni az új játékba? Ami még meg sem történt? A trilógia szereplői meg még az anyjuk tejét szívják?

[ Szerkesztve ]

(#104324) cyberkind válasza kriszpontaz (#104323) üzenetére


cyberkind
félisten

Mondjuk úgy hogy ez a rész elvileg több 100 évvel később játszódik és amit mi játszottunk már réges-régen megtörtént?
Nem előtte játszódik hanem nagyon is utána, szóval lenne mit átvinni amit pedig írsz nem értem.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#104325) kriszpontaz válasza cyberkind (#104324) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Hopp, bocs, tényleg, rosszul futottam át a cikket. Akkor nem szóltam semmit.
"From that, you can probably infer the timing of when they [the Andromeda explorers] left, to a certain degree." Walters couldn't yet share the full details, but he did say the game will take place "hundreds of years" after Mass Effect 3."
Mondjuk ennek így pont nem sok értelme van, szerintem jobb lett volna olyan időszakba rakni amit először írtam. Az alapsztori akkor jobban megállná a helyét, mint új világok, fajok felfedezése, stb....

(#104324) cyberkind:
Nem előtte játszódik hanem nagyon is utána, szóval lenne mit átvinni amit pedig írsz nem értem.
Arra gondoltam, hogy ha előtte játszódik, akkor pont tök mindegy a ME3 végkifejlete meg az abban történtek, mert a szereplői még javarészt meg sem születtek.

[ Szerkesztve ]

(#104326) Dilikutya válasza cyberkind (#104324) üzenetére


Dilikutya
félisten

100 évvel későbbi eseményekhez milyen mentést akarsz felhasználni?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#104327) cyberkind válasza Dilikutya (#104326) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez a sztoritól függ függeni, de ha játszottál a 3-mal és/vagy úgy játszottad ki mindet hogy vitted a mentéseket igencsak impozáns különbségek voltak a játékokban csak a 3. végén nem annyira, ott csak a 3 fő szál volt a lényeg.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#104328) djculture válasza Dilikutya (#104314) üzenetére


djculture
félisten

Dead Islandnál nem egy helyen a környezettel való interaktivitás megszűnt szóval a játékba is bele kókánykodtak. Konzolt terheli vegyük már ki ezt is azt is módszer..

[ Szerkesztve ]

(#104329) WayneGace válasza cyberkind (#104317) üzenetére


WayneGace
őstag

Nem hozzájuk mentek, hanem megvették őket dollár milliókért. Egyébként a ME trilógiában is elég sok olyan döntés volt, ami csak látszólag volt hatással a későbbi részekre. Pl. teljesen mindegy volt, hogy a rachni királynőt életben hagytad vagy nem. Ugyanúgy benne voltak később a játékban. Csak néhány dialógus másképp zajlott le. De a történetre nem volt hatással.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#104330) SenorGrande


SenorGrande
senior tag

Valaki lopott hitelkártyával, 450 000$ értékben vásárolt Speedrunners kulcsokat, és a - csoda - G2A-n pattintotta el őket. Áll a bál.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#104331) djculture válasza SenorGrande (#104330) üzenetére


djculture
félisten

Az szép lesz kb a youtube világ összes celebe ( a magyarok is)onnan vették.

(#104332) Mr.Csizmás válasza SenorGrande (#104330) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

na most kommenteljenek a G2A-ról megéri, meg olcsó, meg csak ott vásárolok arcok :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#104333) Erdei88 válasza SenorGrande (#104330) üzenetére


Erdei88
veterán

Milyen hitelkártya aminek 450 ezer a hitelkerete? :Y

(#104334) bullseye válasza Erdei88 (#104333) üzenetére


bullseye
addikt

Lehetséges, hogy nem egyetlen kártyát használtak. :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#104335) Mr.Csizmás válasza Erdei88 (#104333) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nekünk soknak tűnik, arányosan nem is lenne az. itthon havi 180-200 nettóval simán kaphatsz már 1M körüli keretet. nekem pár éve akkor 110? körüli havi nettóra ajánlottak 800e keretet, úgy hogy az nem is a max volt, hanem a jövedelmem alapján ajánlott.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#104336) Erdei88 válasza Mr.Csizmás (#104335) üzenetére


Erdei88
veterán

Igen, de ahhoz tízszeres hitelkeretet kapj kell keresned 45.000 dollárt. Akárhogy is nézem azért az már egy elég kellemes fizetés

(#104337) oriic válasza kriszpontaz (#104323) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Hogy vihetnék tovább egy új részbe amikor gyakorlatilag az egész új történet a trilógia előtti időkről szól amikor az ember épp kitette a lábát a saját galaxisából? Vagy nem ez a szitu?"

Nem. Most derült ki, hogy semmi köze nem lesz a trilógiához, full reboot az egész.

Live-Die-Respawn

(#104338) lkksioskdl3 válasza oriic (#104337) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Tehát teljesen kuka a lore? :Y

(#104339) oriic válasza lkksioskdl3 (#104338) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A világ az azonos marad, de az új játéknak nem lesz köze a trilógiához.

Live-Die-Respawn

(#104340) S1M0N válasza oriic (#104337) üzenetére


S1M0N
senior tag

Miért lenne reboot?

Simán elképzelhető, hogy a felfedező csapatot mondjuk az 1. vagy a 2. játék idején küldik ki, de akár még a 3 elején is.

Amúgy meg a trilógiában történteknek miért kellene bármiben is befolyásolnia egy kutatócsapat feladatát, főleg, hogy egy másik galaxisban vannak?

Szinte semmit nem tudunk még a játékról, de már sokan temetik, meg sírnak, mert nem lehet átvinni a mentéseket. Shepard története lezárult, ez van.

(#104341) cyberkind válasza S1M0N (#104340) üzenetére


cyberkind
félisten

A 3. vége után csak sírni lehet, az egész trilógiát kb tönkretette az EA azzal hogy mindenáron ezt a befejezést akarta amivel telibe szartak mindent és mindenkit, a 2 és 3 linearitását nem is kell mondani, ez csak a kisebb rossz.

Ettől függetlenül lehet jó a játék de ha mégse nem lepődünk meg.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#104342) S1M0N válasza cyberkind (#104341) üzenetére


S1M0N
senior tag

A sírás alatt elsősorban a mentések importálását értem, mert a legtöbben ezen vannak kiakadva.

Minek akarják átvinni? Más szereplők, más főhős, másik galaxis, akkor meg minek? Hogy a 3. rész döntésétől függően piros/zöld/kék szemű főnökök mondják meg, hogy mit csináljunk?

Így meg szerintem a fejlesztők a saját részükről is tiszta lappal akarnak indulni, nem véletlen, hogy más galaxisban fog játszódni a történet.

A Shepard-trilógia le lett zárva, lett amilyen lett, ezen kár megint vitatkozni, a lényeg az, hogy az új játékkal új történet kezdődik, remélhetőleg nem sietik el a dolgokat, mint a Mass Effect 3 esetében...

(#104343) oriic válasza S1M0N (#104340) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Shepard története lezárult, ez van."

Nem ezzel van a gond, hanem azzal, hogy egy galaxis méretű incidens (sőt azon túlik, mert ugye a Reaperek a ciklusok között galaxison kívül voltak) nem lesz semmilyen hatással az új játékra. Ez a zavaró, nem az hogy mi van Sheparddel, az ő sztorját már amúgy is elcseszték.

Erre a Bioware bejelenti az Eurogameres cikkben olvasottak szerint, hogy nem kanonizálják a trilógia végét. Vagyis nem lesz sem pusztítás, sem kontroll, sem egyéb. Emiatt az Andromeda egy a trilógiával azonos világban játszódó alkotás lesz, de mivel semmi köze nincs hozzá, sőt totál új szereplők lesznek, ezért számít rebootnak.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#104344) S1M0N válasza oriic (#104343) üzenetére


S1M0N
senior tag

De egy másik galaxisban történtek milyen hatással lennének az új szereplőkre egy másik helyszínen?

Miben befolyásolná a felfedezést?

Mert ahogy írtam, nem tudjuk, hogy mikor indultak útnak, simán lehet, hogy a 3. rész eseményei előtt, plusz lehet, hogy a galaxisok közötti kommunikáció nem működik.

De az is lehet, hogy pont azért küldik ki a csapatot kolonizálni, hogy a Reaperektől távol új életet kezdhessenek.

Amíg semmi konkrétumot nem tudunk, addig teljesen felesleges a trilógia utóhatásairól, illetve azok hiányáról beszélni.
Kötve hiszem, hogy az előző 3 játékot csak úgy kidobnák a kukába, biztosan lesznek majd utalások. De ha nem, viszont megmagyarázzák, akkor részemről nem lesz hiányérzet ezzel kapcsolatban.

Szóval még kár bármiről is beszélni, előbb többet kellene tudni.

Szerk.: Ennyi erővel akkor spin-offnak is lehet értelmezni az új részt, nem rebootnak.

[ Szerkesztve ]

(#104345) arty válasza djculture (#104328) üzenetére


arty
veterán

a korábbi verzio a 10x gyengébb prevgen konzolt nem terhelte (elfutott rajta), de a mostani, sokkal erősebb konzolra butitani kellett a játékon ? ;)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#104346) tomsolo válasza Erdei88 (#104333) üzenetére


tomsolo
őstag

Teljesen átlagos.

Nálunk pl. wifenak 600 k-ra beállítva.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#104347) budo82 válasza tomsolo (#104346) üzenetére


budo82
tag

Dollárban???

Mert ha visszanézed, arról volt szó...

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó...

(#104348) Erdei88 válasza tomsolo (#104346) üzenetére


Erdei88
veterán

Tehát az asszonynak 600.000 dolláros hitelkerete van?! :Y
Grat hozzá, jól nősültél :D

(#104349) tomsolo válasza SenorGrande (#104330) üzenetére


tomsolo
őstag

Tök jó hogy az eredeti cikk marhára nem erről szól, hanem egy szimpla sírás rívás, hogy 450k dodó helyett csak a bundle pénz jött be nekik.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#104350) tomsolo válasza Erdei88 (#104348) üzenetére


tomsolo
őstag

Jaaa... :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.