Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105751) warcat


warcat
veterán

Na, funstocknál balhé lesz.
Először törölték a No Man's Sky preordereket és a játékot is a boltból(ez nem annyira meglepő,mert nem is volt retail, van a GoG verzió,talán humbli kapott forgalmazási jogot Steam? kulcsokra, meg van maga a Steam és ennyi).
Most a Deus Ex preordereknél volt hatalmas kuss,azt már belengették korábban,hogy nem kapsz preorder bónuszt (szürke kulcsokat vesznek utólag megjelenés után,vagy mi?) Erre most szimplán törölve lett szintén az egész játék onnan,kulcsok sehol senknek, és közben a Battlefield 1 preorder is levegővé vált,nincs több preorder termék náluk már a boltban.
Persze fel lehet úgy is fogni,hogy így tiltakoznak a preorder gyakorlata ellen,vagy épp futnak a pénzekkel Nigériába :))

EA: It's in the crate!

(#105752) maross válasza warcat (#105751) üzenetére


maross
veterán

Gondolom mindent hirdetnek "majd lesz belole" alapon, aztan nem lett :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#105753) djculture válasza warcat (#105751) üzenetére


djculture
félisten

Deus Ex.ügybe pc szinten eleve nagy a káosz, cdgalaxison kívül pl senki se kapott lemezes verziót viszont a lemez meg a normál változatnál szükséges lenne hogy adjon steam kódot. A fém dobozos 1000forinttal több de abba meg csak a sima steam kód van:) Voltam ma az 576-ba és ott vigyorogtak a sima tokos borítók jöjjek vissza holnap szöveg van. Ez a játék jól indul:) Kezdődött azzal hogy pc-n szarul fut utána tele van játékon belüli vásárlással a cucc, most meg ez a dobozos káosz. Holnap lesz még valami?:)

[ Szerkesztve ]

(#105754) sixpak válasza djculture (#105753) üzenetére


sixpak
nagyúr

Persze...bekerül humble-ba 5 dolcsiért. ;]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#105755) tomsolo válasza warcat (#105747) üzenetére


tomsolo
őstag

hétvégi akció volt de mikor írtam még annyi volt :)

ja funstock, wingamestore nagyon gyanús - bár én megkaptam végül a kulcsom 7 napon :D, - de most meg ilyeneket olvasok:

"I ordered DOOM from WinGameStore a couple days ago on Saturday. The code finally came in, but it doesn't work (Invalid Product Code). No one seems to be replying to the contact form, either."

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105756) cyberkind válasza djculture (#105753) üzenetére


cyberkind
félisten

Én csak az egyik nézett videóson át követem ennek a Deus Ex-nek a telepítését illetve aktiválását, ami egy vicc egy ilyen játékhoz képest. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#105757) Crytek válasza cyberkind (#105756) üzenetére


Crytek
veterán

Ezután lesz még egy vicc a gépigénye ....

Next PC Upgrade: 2022

(#105758) FollowTheORI válasza warcat (#105751) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Hát remélhetőleg nem... :)

Amugy a Funstock Nexway disztri partner (ez az info róluk - azért hozza a reddit és az isthereany is), szóval elvileg nem kokányolnak szürke kulcsokkal.
(DLGamer, Nuuvem meg a többi is onnan szerzi a cuccot nagyrészt.)

Az más kérdés hogy a rendszerük, meg a munkaerő az olyan amilyen... nem a csúcs, biztos van egy két balf*sz. :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#105759) warcat válasza FollowTheORI (#105758) üzenetére


warcat
veterán

Megy már a lincselés egyébként.
Július eleje óta abszolút nem aktívak amúgy,vagy nyári szabin van mindenki vagy már Balin verik el a pénzt k...olbászra

EA: It's in the crate!

(#105760) djculture válasza sixpak (#105754) üzenetére


djculture
félisten

Megvan a mai móka is: iNSTANT CRASH ON FIRST MISSION

Azt nem tudom mi a faszt csináltak ezek egész nyáron ha így kimernek adni valamit. :)

(#105761) Crytek válasza djculture (#105760) üzenetére


Crytek
veterán

Ezt úgy mondtad mintha minden létező pc-s game hibátlanul jött volna ki a mai napig.
Hogy mit csináltak? Fejlesztették egész végig mivel a day1 3GB-os patch se a poén műve.... és fog még érkezni idővel befejezik azt a játékot is :DDD

Ez a jó oldala annak hogy a sok türelmetlen minden szart teljes áron vesz ,tele lesz fosva a steam és a sok "bétázó" visszajelzése alapján tudják javítani amire ezer év alatt nem voltak képesek :DD
Szóval hajrá vegyétek csak pre orderbe a cuccokat :C nekünk olcsó jánosoknak tesztek csak jót

cyberkind: Olyannnyira első igazi dx12-es hogy csak később rakják bele + dx11 és dx12 be is tetves lassú a kinézetéhez képest.
Egy dolog biztos nem olyan a dx12 ahogy anno felvázolták ,de még véletlenül sem.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#105762) cyberkind válasza Crytek (#105761) üzenetére


cyberkind
félisten

De ezt a játékot a Megváltónak nevezték kis híján mert ez lesz az első igazi DX12-es game amit nem fog vissza az NV meg ilyenek, nagy különbség. :D

Paranormal Cocktivity

(#105763) tomsolo


tomsolo
őstag

A backlog csökkentés mostani állomása az Oddworld: New 'n' Tasty.

Mielőtt belefognák a méltatásba, annyit elmondanék hogy 20 friendnek van meg a fiókján ebből eami pörgette egyedül - Ő is valszeg a szokásos a kártyaguberálásért.

A játék egyébként a psx-en debütált, nagyszerű Oddworld: Abe's Oddysee példaértékű felújítása, ráadásul 3D-ben. Ettől meglehetősen tartottam - Unity meg minden - de így a vége fele azt kell, hogy mondjam remek munkát végeztek, noha azért lehetett volna pár textúra magasabb felbontású. Emlékszem PSX-en mekkora flesh volt ahogy a 2D-s pályákat FMW-kel kötötték össze, ez itt is működik de immár nagyon kis kellemes 3D-ben, röcc nélkül.

Ha már szóba kerültek az átvezető videók, itt is végeztek nem kevés felújítást az opening teljes újra rajzolt kiváló minőség, a belső átvezetők nem rosszak de azért itt már látszik, hogy vhol kellet spórolni. Külön opcióként le lehet cserélni 720-ra őket akinek olyan gyenge gépe lenne hogy erre szükség van.

Az új verzió egyébként teljesen hozza a régi előd minden báját és jóságát - ugyanolyan pontos időzítések, megtervezett stratégiák kellenek a pályák kimaxolásához mint anno, így egy-egy chapternek biztos érdemes lesz többször nekifutni (játék csak elsőre tűnik nehéznek, kiismerve a pályákat nem gond teljesíteni, talán 3-4 meredek pont van amit nem egyszerű sehogysem.)

A cucc egyébként is egy időtálló jóság. A pontos ugrabugráláson kívül a gamespeak, a chanting/possession elemekkel teletűzdelt fejtörős játékmenet a mai napig rendkívül szórakoztató - hiába régen még jól kitudták __találni__ a játékokat.

Egyébként készül egy új Abe játék is ami mindháro mplatformon egyszerre jelenik meg - emlékszem régen nagyon felcseszett mikor az MS megvette őket excluként XBOX-ra. (Szarok is lettek azok a részek heheh.)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105764) i2k válasza Crytek (#105761) üzenetére


i2k
senior tag

"day1 3GB-os patch"

78 MB...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#105765) tomsolo


tomsolo
őstag

Tokyo 42

"Tokyo 42 is the lovechild of Syndicate and GTA 1. Set in a future Tokyo, the game will see you become an assassin and uncover a dark conspiracy that will affect everyone."

Ment is a whistlistre!

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105766) oriic válasza tomsolo (#105765) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Még áprilisban írtam róla hírt, szerintem jó lesz nagyon, de csak jövőre jön. :(

Live-Die-Respawn

(#105767) tomsolo


tomsolo
őstag

Ja 2017 eleje.

Indiegala HumpDay #26
Pay only $1 and Get these 3 Steam Games
Apartment 666 (STEAM)
Cally's Trials (STEAM)
Zombie Camp (STEAM) +

Pay only $3.49 or more (ONLY FIRST 24 Hours) and Get The Entire Bundle of 10 Steam Games
Dragon Fin Soup (STEAM)
Last Hope - Tower Defense (STEAM)
NEO-NOW! (STEAM)
Dead But Alive! Southern England (STEAM) +
Sparkle 2 (STEAM) +
Jurassic Survival (STEAM)
RFLEX + Soundtrack (STEAM)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105768) Crytek válasza tomsolo (#105767) üzenetére


Crytek
veterán

Na van benne 2 game ami érdekel elég rég volt már ilyen.

Happy Hourba ~ 1.17$ lesz a teljes csomag.

Next PC Upgrade: 2022

(#105769) tomsolo válasza Crytek (#105768) üzenetére


tomsolo
őstag

nekem jöhet egy, majd küldök pénzet

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105770) cyberkind


cyberkind
félisten

Deus Ex: Mankind Divided Vegyes (2,852 értékelés) :D

VS topikban vannak teszt szerűségek is ahol az 1080-at zabizza meg FHD-n ez a kis édes GOTY játék, ezt a játékot még "feltörni" se érdemes. :DDD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#105771) Agyzuzo válasza cyberkind (#105770) üzenetére


Agyzuzo
addikt

1080-al kimaxolt grafikával 25fps UHD-n... :( De ha az árnyékos-fényes opciókat leveszem 1-el lejjebb (pl. Volumetric Lighting, Contact Hardening Shadows) és az élmosást kilövöm akkor 50 fps körül elmegy és az már nekem elég. Remélem azért fognak még ezen csiszolni, mert aaaannyira azért nem ütős a grafika. Nem csúnya, az tény, de láttam már szebbet gyorsabban (Witcher 3...).

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#105772) cyberkind válasza Agyzuzo (#105771) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha minden igaz majd a Dx12 gyorsít(hat) ezen, de nem biztos semmi se. :D

Pörög a számláló: Vegyes (2,868 értékelés) :DDD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#105773) Crytek válasza tomsolo (#105767) üzenetére


Crytek
veterán

Apartman 666 - végigjátsszva.

Keményen 27 db perc volt. Abszolut érthető miért került bundleba 3 euros rendes ár nevetséges. 0.03-as kártyapénz is sajnáltam volna rá.

Next PC Upgrade: 2022

(#105774) tomsolo


tomsolo
őstag

BundleStars DIAMOND BUNDLE - €3.19

Dungeon Escape
Dino Run DX
KWAAN
Zotrix
Laserlife
Night Blights
Kiai Resonance
HardCube
Rebirth of Island
There Was a Caveman

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105775) FollowTheORI válasza warcat (#105759) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ki is tiltották őket redditen... zsír. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#105776) i2k válasza FollowTheORI (#105775) üzenetére


i2k
senior tag

Kis nyalánkság, ha már Funstockdigital:

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#105777) Crytek


Crytek
veterán

Evolve - mit szólnátok egy kooperatív kampányhoz?

"...ugyanis ha sikeresek lesznek, akkor több pálya, sőt, akár egy teljes kampány is készülhet"

Előre látom lelki szemeim előtt : Evolve The Single Player Campaign 60 euro :C :C

Next PC Upgrade: 2022

(#105778) FollowTheORI válasza i2k (#105776) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jaja, a komplett "coming soon" szekció nullázódott... és mivel úgy olvasom törölték a Deus Ex pre-ordereket is végül... valszeg minden pre-order törlődni fog. :)

Vagy az is lehet megy a kukába az egész digitális rész.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#105779) tomsolo válasza FollowTheORI (#105778) üzenetére


tomsolo
őstag

** Update **
We will be refunding all Deus Ex orders today and all customers will receive an email as this happens.

The Funstock Digital brand is currently in the transition to new management and we apologise for the delay in communication during this process.

The Funstock team are disappointed at how this has been handled and going forwards the new team will deliver the service levels you are accustomed to.

We're reviewing the situation on all other outstanding pre-orders and will be refunding orders if appropriate. We will be contacting customers individually.

We appreciate your patience at this time and we will continue to focus on the core task of refunding all customers. This will impact the response on emails and other communication channels.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105780) FollowTheORI válasza tomsolo (#105779) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ezt hol írták?, amugy akkor méginkább érthető. :)

Jah megvan... a facebook-on... ott sose járok sűrűn az oldalukon. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#105781) Heavyrain válasza Crytek (#105777) üzenetére


Heavyrain
őstag

Az a cím meglehetősen Stranger Things-es volt :D
Gondolom nem véletlenül.

[ Szerkesztve ]

(#105782) Crytek válasza Heavyrain (#105781) üzenetére


Crytek
veterán

"Az a cím meglehetősen Stranger Things-es volt"

Ehhez kevésnek érzem magam agyilag ... ezt hogy és mire érted?

Next PC Upgrade: 2022

(#105783) Heavyrain válasza Crytek (#105782) üzenetére


Heavyrain
őstag

Számomra úgy tűnik, hogy kihasználták, hogy az interneten rengeteg ember imádja a Stranger Things -et (teljesen jogosan) és címeket is hasonlóra csinálták meg,csak zöldben.
Használják az itt említett kodalith effekt(?)-et és hasonló a betűtípus valamint a cím beúszása és.
Okos döntés volt amúgy részükről, mert jól néz ki.

[ Szerkesztve ]

(#105784) sixpak válasza Crytek (#105782) üzenetére


sixpak
nagyúr

Netflix sorozat, 8 részes...elég fasza. :K
Bár ha olvastál már SK könyvet, akkor nem sok újat tud mutatni.

compass1997: a főcím is olyan, mint egy SK könyv borítója. :)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#105785) Crytek


Crytek
veterán

A sorozatot láttam csak az Evolve videót nem néztem azért nem tudtam miről van szó. :DD
Evolve onnantól fog csak érdekelni ha kap komplett single kampányt ,addig nem.

Next PC Upgrade: 2022

(#105786) cyberkind


cyberkind
félisten

A No Man's Sky-t elvileg a PC-s játékosok 90%-a már le is kakkantja, elegük lett az egészből, jómagam felszálltam az első bolygóról és azután hagytam abba, az alapötlet jó de a megvalósítás kicsit se, főleg nem 60Euróért. :D

Paranormal Cocktivity

(#105787) Crytek válasza cyberkind (#105786) üzenetére


Crytek
veterán

Annak a játéknak egyébként mi értelme? Van benne valami story vagy küldetés?

Next PC Upgrade: 2022

(#105788) cyberkind válasza Crytek (#105787) üzenetére


cyberkind
félisten

Talán az, hogy juss el a galaxis közepére de nem biztos.

Paranormal Cocktivity

(#105789) sto1911 válasza cyberkind (#105788) üzenetére


sto1911
veterán

Nekem ugyan nincs meg, de egy dolog mar eltantoritott a veteltol, megpedig az, hogy MINDEN bolygon van mar egy kereskedo, es ugye felfedezetlen bolygokrol van szo. Epic fail.

(#105790) cyberkind válasza sto1911 (#105789) üzenetére


cyberkind
félisten

Az a baj, hogy közel se ez a legnagyobb baja a játéknak.

Paranormal Cocktivity

(#105791) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

elég elrettentő :U

inkább Star Citizen - Starlancer - Freelancer....

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#105792) Crytek válasza Mr.Csizmás (#105791) üzenetére


Crytek
veterán

"inkább Star Citizen" muhahaha... :C :C 2075-re talán kész is lesz az a valami.

Next PC Upgrade: 2022

(#105793) Crytek


Crytek
veterán

Nos az Investigatort senki se vitte végig azóta sem?

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#105794) bullseye válasza cyberkind (#105788) üzenetére


bullseye
addikt

SPOILER!!!!!!

Ahogy a vidókból láttam, van ez az atlasz izé, amit követve könnyebb eljutni a galaxis közepére, de asszem mindegy valójában, és sok dolog nem derül ki a létezéséről (+ a narráció szövege nekem ultragagyi), majd középen egy

SPOILEREBB!!!!

Fekete lik, ami simán átvisz egy másik gaalxisba New Game+ módnak, azaz ott is lezuhanva kezdesz, és a "cél" ugyanaz, csak megtartottad a jobb hajót és fegyvert.

Azért garanciát nem vállalok a dologra, de úgy tűnik ennyi a story mód, meg amit te belefantáziálsz.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#105795) cyberkind válasza bullseye (#105794) üzenetére


cyberkind
félisten

Ezzel nem lenne baj, csak azzal, hogy ez egy gyenge indie játék 60EU-ért, köze sincs a 2014-es E3-as videóhoz a játéknak, a bolygók alig változnak, a bolygókon található élőlények szintén, ez nagyon max 30-at érhetne.

Paranormal Cocktivity

(#105796) DrTechnoid válasza cyberkind (#105795) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Én is pont erre gondoltam a videókat nézegetve , max a szokásos bevezető 19.99€ lenne az a summa amennyit még áldoznék rá, mert valljuk be imádok felszállni a hype vonatra ( ki az aki néha nem ??? ). De tegyük hozzá, még az is sok, mert jó magyar kreditben az már 6000+, ami úgy saccperkábé 1 heti zabálnivalóm ára.Ezt kiadtam anno a The Forest-re , Subnautica-ra, H1Z1-re , etc....,mert azok tetszenek , és ha lesz rendes vas alájuk akkor szénné tolom majd őket.De a NMS mindezekmellé még ennek az összegnek is a 3szorosa , nah az már nekem is sok picit pedig nem mondhatnám hogy túlságosan megfognám a lóvét.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#105797) sto1911 válasza DrTechnoid (#105796) üzenetére


sto1911
veterán

Miert vesztek olyan jatekot, ami nem (jol) fut a mostani gepeteken?

(#105798) oriic válasza Crytek (#105787) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Spoiler lehet:

Sztori nincs, az egész lényege a felfedezés, craftolás, harcok. Van a játékban 18 quintillió (nem elírás) bolygó, ami procedurálisan generált (nem random, meglévő seedből épitkeznek fel)

Felfedezés, űrharc, monoton grindolás, craftolás stb. 256 galaxis van a játékban, ami elvileg mind egyedi, a cél eljutni a galaxis közepébe, ahol nincs semmi, csak egy zenés animáció után kikötsz egy új galaxisban. Ez meg 256 galaxisig, utána az utolsó ismétlődik folyamatosan. Eredeti hírek szerint a cél eljutni az univerzum közepébe (Igen, univerzum, WTF??), de ez nem lehetséges. Az év epic fail játéka, én day 1 megvettem, 3. nap adtam el a lemezt PS4-en. Ígérgetések vannak, elsőre arról volt szó hogy ingyen jönnek DLC-k most már az a hír, hogy fizetősek lesznek.

És mindezt 60 euróért.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#105799) tomsolo válasza DrTechnoid (#105796) üzenetére


tomsolo
őstag

Subnautica-ban várhatóan az lesz a végcél, hogy összeszereld a hajót és elhúzz a bolygóról - más kérdés hogy borzasztó lassan halad a fejlesztés érdemben - annyira nem nagy az a bolygó még sajna.

Ettől függetlenül nem rossz cucc, csak fájóan nincs még kész, de ilyen pl. a Distance is ahol még mindig a pályaeditorral bohóckodnak a kampány helyett.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105800) DrTechnoid válasza sto1911 (#105797) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Pont ebben a topicban kérdezed? :D Köztudott hogy ez a játékhörcsögök találkahelye, ahol a susnyásban se vagyok a a 2000+ játékommal a helyi nagyágyúk mint pl eami , Agyzuzo mellett. Meg még azért is mert elfér a könyvtárban, nem kér enni.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.