Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105801) Crytek válasza oriic (#105798) üzenetére


Crytek
veterán

Akkor jól sejtettem ,hogy egy értelmetlen 0!
Akkor ez a tipikus olyan game ami még ingyen se!

ben: És attól hogy meglesz a steam összes játéka miért éreznéd magad jobban mint most? Azért mert abból a sokezerből jó ha életed végigéi max 300db-al játszol?

Tudom mindenkinek van szenvedélye (betegsége) ,de ez a játékgyűjtés elég tré..

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#105802) oriic válasza Crytek (#105801) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ettől függetlenül van akinek tetszik, szíve joga játszani vele, mert el lehet lenni vele pár tíz órát ahogy olvasom, de nekem 20 óra elég volt, sőt sok is volt nagyon.

Live-Die-Respawn

(#105803) Crytek válasza oriic (#105802) üzenetére


Crytek
veterán

Nyílván egyéni ízlés dolga ezt nem vitatom, de amit leírtál kb 2 óra után kaparnám magam az unalomtól...

Next PC Upgrade: 2022

(#105804) Lackki válasza Crytek (#105801) üzenetére


Lackki
senior tag

Azé ha belegondolunk, egy DayZ se szól többről sőt... és az még ennyire se készült el :D
Mégis mennyien megvették... egész pontosan 4.5x többen, mint a no man's sky-t. Ez pénzben kb. 2x annyi.
Ugyanúgy nincs benne semmi cél, csak barangolás és craftolás, pedig az egy multiplayer.

Privátot hamarabb észreveszem

(#105805) Agyzuzo válasza Crytek (#105793) üzenetére


Agyzuzo
addikt

De.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#105806) Frod válasza cyberkind (#105788) üzenetére


Frod
addikt

Kíváncsiságból megnéztem az ending videót, meg, hogy milyen is a galaxis közepe....
Kb akkora csalódás, mint a ház, élményben meg olyan mintha az összes fejlesztő épp az arcodat csapkodná a farkával, hogy "ezt is bekajáltattuk veletek, itt van a szaros ending 60€-ért"

Do you see the white shadow?

(#105807) Crytek válasza Lackki (#105804) üzenetére


Crytek
veterán

Azért egy társakkal zombi irtós túlélős cucc kicsit jobb mint egy ide oda utazok végtelenségig ismétlődve azt gyűjtögetek a nagy semmiért... Szerintem. Bár mivel a Déj zi multis nem érdekel egyálalán. De abban biztos vagyok ha érdekelne előbb azt venném mint a nincsenek emberek az égent.

Agyzuzo: Akkor írd már le miről szólt az Investigator kérlek.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#105808) oriic válasza Lackki (#105804) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na jó, de emlékeim szerint a DayZ nem 60 euróval nyitott.

Live-Die-Respawn

(#105809) cyberkind válasza Frod (#105806) üzenetére


cyberkind
félisten

Jó is, hogy mondod, most megnéztem én is, inkább no comment...

Paranormal Cocktivity

(#105810) sto1911 válasza DrTechnoid (#105800) üzenetére


sto1911
veterán

Igaz :D bar ebben az esetben a jatekon ereztem a hangsulyt :)

(#105811) Lackki válasza oriic (#105808) üzenetére


Lackki
senior tag

24eurval indult asszem és 3.5 millió dbot adtak el eddig és 2017 közepére ígérik a teljeset.
60euró a no mans sky és 770ezer db eladás eddig (+gog de abból nem hiszem hogy 30ezernél többet adtak volna el)

84misi > 48misi

Én elég sokat Eliteztem gyerekkoromban is és nemrégiben is, és főleg csak a rare circuitot csinálgattam meg tradelgettem, szal vmilyen szinten bírom a monotonitást :D
DayZ modokkal is 500+ órát toltam ahol szintén nincsen cél, de ott meg a 12évesek égetnek ki, így én nem bánom ha vmi single. Csak legyen cél... ami egyikben sincs.
60euro egy indie játékért alapból vicces, de hát amíg van rá kereslet... :)

Privátot hamarabb észreveszem

(#105812) Mr.Csizmás válasza Lackki (#105811) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

eve online-t kihagytam, ahhoz képest a NMS egy űr-NFS:MW :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#105813) Lackki válasza Mr.Csizmás (#105812) üzenetére


Lackki
senior tag

:DD :DD

Privátot hamarabb észreveszem

(#105814) oriic válasza Lackki (#105811) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Alapból úgy kellett volna kiadni hogy max 25 euró és early access, aztán pakolják bele a contentet. Így oda lett volna mindenki meg vissza, de ugye PlayStation 4 az egyedüli, ahol nincs early access, erre inkább kiadják full teljes játékként, teljes áron. :W Esetleg jöhetett volna idén csak PC-re, jövőre PS-re, de ugye Sony is pénzelte a csapatot, így ez nem volt pálya.

Live-Die-Respawn

(#105815) cyberkind válasza oriic (#105814) üzenetére


cyberkind
félisten

Hello Games - Bye Bye Games. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#105816) cyberkind


cyberkind
félisten

Természetesen Deus Ex, tegnap majdnem feleennyi volt, mit is lehetne erre mondani: Vegyes (4,012 értékelés)

i7 5930k 4.5Ghz, 32GB DDR4 és egy jól tuningolt GTX1080 2560-as felbontásban max beállítások mellett viszonylag jól viszi a játékot. Sokszor beesik 30FPS-re, de többnyire 60 körül van

:DDD

Paranormal Cocktivity

(#105817) Agyzuzo válasza Crytek (#105807) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Fogalmam sincs, várom a DLC-t ami elvileg mindent megmagyaráz. :D
Valami pókfóbiás nyomozó csávó futkorászott egy hapsi elől akinek a lánya gyilkossága ügyében dolgozott, de annyira random történtek az események hogy csak néztem. :D A vége meg átment teljesen Metro 2033-ba már.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#105818) djculture


djculture
félisten

jó lenne tényleg seggbe rúgni a Square Enix gagyisztán kiadót.

[ Szerkesztve ]

(#105819) Mr.Csizmás válasza djculture (#105818) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

dex?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#105820) tomsolo


tomsolo
őstag

Stardock sale van a steamen.

Elég szar, viszont az vicces hogy a meg sem jelent termék preorderbe kap 50%-ot.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105821) Polllen


Polllen
nagyúr

Nem tudja véletlen valaki, hogy a Wolfenstein (2009)-t hol lehet beszerezni digitális formában?

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#105822) #79621120 válasza tomsolo (#105820) üzenetére


#79621120
törölt tag

25% .

(#105823) tomsolo válasza #79621120 (#105822) üzenetére


tomsolo
őstag

Nekem 50%-ot mutat, de valószínüleg azért mert megvan a Sorcerer King

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105824) i2k válasza djculture (#105818) üzenetére


i2k
senior tag

Ne legyetek már ilyenek...

i5 4690 + 16 GB + R9 390 + kilövöd a felesleges MSAA-t = öröm és bódottá.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#105825) tomsolo


tomsolo
őstag

Hopp nem lekéstem az Assault Squad 2 : Origins elárazásról... mire beraktam a kosárba 3,79 -ről felment az ára rendesre :(

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105826) i2k válasza tomsolo (#105825) üzenetére


i2k
senior tag

Én láttam, de nekem nem kellett - mert megvan a korábbi Deluxe.
Az Origins előtt meg még mindig pislogok.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#105827) eami válasza djculture (#105818) üzenetére


eami
addikt

nyilvántartás? ajjjajj :DDD

(#105828) cyberkind válasza i2k (#105824) üzenetére


cyberkind
félisten

Gta open world és 4x MSAA-val még a 970-et se ette meg nemhogy a TI-t, ez meg zárt játékként ilyen, kicsit se szar, meg is érdemli a Square Enix, hogy minél előbb bundliba jöjjön és jó olcsón, de mivel a Gta 5 jó port lett itt a Batman példának ehhez képest is maga a tökély volt már első körben, nemhogy most.

Vegyes (4,312 értékelés) Tegnap, majdnemhogy feleennyi volt.

(#105818) djculture
Pedig ő még a felrakással is sokat szopott.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#105829) i2k válasza cyberkind (#105828) üzenetére


i2k
senior tag

Ilyenekkel én nem tudok mit kezdeni - nekem már az R9 390 űrtechnológiai ugrás volt a kicsi HD4850-70 és a HD7790-ek után.
Nyilván én vagyok rosszul bekötve, de MINDEN játékban [ha lehetővé teszik a fejlesztők] szinte sikítva lövöm ki az utólagos effektezések nagy részét, amikről tudom, hogy bántani szokták a szemem - ilyen a Bloom, és a HDR összes fajtája, az élszűrések közül sem lökök fel mindig mindent maxra [tök felesleges], és még akad pár.

A játékélmény mindenek felett. Teszek a glorious sixty-re, és a "mindent csutkamaxra", FPS értékeket sem futtatok a sarkokban.

A Deus Ex Mankind Divided nálam jól fut. Ez a lényeg.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#105830) cyberkind válasza i2k (#105829) üzenetére


cyberkind
félisten

Persze, nem is azt mondtam, hogy csontra kell húzni, de amikor már egy 1080-nal ilyen gondok vannak (még ha csontra húzva is ami ettől a kártyától alap lenne), akkor az minden de nem normális, ugyanis ennél csak egy erősebb kártya van ami kb fél milka, tehát szerintem alapjaiban rossz az egész játék portolása PC-re, a Batman-t meg azért hozom példának mert az az elrettentés.

Paranormal Cocktivity

(#105831) i2k válasza cyberkind (#105830) üzenetére


i2k
senior tag

Nem vitatom, hogy a jó portjairól híres Nixxes valamit belekevert a pitébe, de a Day 1 patch például azonnal játszhatóbbá tette a Day 0-hoz képest - amikor is valóban volt input lag és smooth ellenére hektikus egérgyorsulás, meg reggeli-visszajövetelének-ingere miatta.

Foglalkoznak a játékkal, én azt gondolom. Messze nem lesz Árkádok Lovagja szimptóma.
Szerintem.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#105832) cyberkind válasza i2k (#105831) üzenetére


cyberkind
félisten

Az Árkádok Lovagja már nagyon jó lett. ;)

-------------

Palm Desert időközben lvl 1000 lett. :DD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#105833) wesker24 válasza Polllen (#105821) üzenetére


wesker24
senior tag

Sajnos a Wolfenstein 2009-et a steam már levette hosszú évek óta az áruházából. igy ha mindenképp be akarod még szerezni, akkor csak az Amazon vagy az Ebay van hátra, ott még lehet kapni, de nem olcsó.

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#105834) cskamacska válasza tomsolo (#105825) üzenetére


cskamacska
addikt

:Y

Hogy 20 percig hatod áron ment aza, aza

Na én ettől most lelki beteg lettem :W , pont..

nagy levegő :o

Szóval belefojtom a bánatom egy kis Renegédixbe. :K Ott *********** meg minden fizetős játék ahun éri. :R

mod: Na jó, azért a Muvés Men of War: Assault Squad 2 Complete (PC) DIGITÁLIS 1 448 Ft-ért nem rossz vétel

Egészen konkrétan a nekem hiányzó Iron Fist és Deluxe DLC-k kerülnek most ennyibe Steamen negyedárnál. :DDD És 17 euróba fájnak ha mellé csapódik az Origins is.
Nem. :U

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#105835) maross válasza cskamacska (#105834) üzenetére


maross
veterán

Ha valaki behuzta, egy kulcs, vagy kulon vannak a dlck?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#105836) tomsolo


tomsolo
őstag

Háziasszony szimulátor - a tréler végén tittirittivel!

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105837) lkksioskdl3 válasza tomsolo (#105836) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Őszintén, én látok ebben fantáziát. A kivételezés az olyan amilyen, de ahogy nézem egész jól fel van építve.
Kár, hogy a trailer ellövi a végét.

(#105838) tomsolo


tomsolo
őstag

Hát nem tudom...

Én viszont abban látnék fantáziát, hogy lehet nem lenne rossz csinálni egy best buy topikot szoftvereknek - akciók miegymás.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105839) maddionmax válasza tomsolo (#105825) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Mi volt ez az Assault Squad 2 : Origins elárazás? Hol volt? :\

(#105840) cyberkind


cyberkind
félisten

Gondoltam szólok, hogy Mortal Kombat XL Beta teszt van PC-n, vagyis nekem küldték a mailt, hogy menjek.

Paranormal Cocktivity

(#105841) oriic válasza cyberkind (#105840) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Open béta van, augusztus 29-ig lehet tolni. Steames oldalról lehet leszedni

Live-Die-Respawn

(#105842) cyberkind válasza oriic (#105841) üzenetére


cyberkind
félisten

De ez az XL kiadás nemcsak új karakterekből áll?
Ha meg nem akkor mi lesz azokkal akiknek megvan a "régi" játék?

Paranormal Cocktivity

(#105843) micafighter válasza cyberkind (#105842) üzenetére


micafighter
nagyúr

Úgy tudom az XL-be a tuningolt online multi rész van, a 2. kombat pakkba meg a 4 uj karakter.

,,Earlier this year, NetherRealm began testing new networking code for Mortal Kombat X's online component, a GGPO-like solution designed to reduce lag."

És eddig úgy volt hogy csak konzolra jönnek ezek.

[ Szerkesztve ]

(#105844) cyberkind válasza micafighter (#105843) üzenetére


cyberkind
félisten

Igen, így tehát bukó a régi a régi eredményekkel?
Az áráról már nem is beszélek.

Úgy, de Ed Boon "megszánt" minket. :U

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#105845) Agyzuzo válasza djculture (#105818) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Azért ne essünk már túlzásokba, ez milyen szerencsétlen ember lehet? :)
Fény-árnyék effekteket ultrából leraktam 1-el és máris 50 fps UHD-n, pedig picivel rosszabb a konfigom.
Low-ban meg 80 fps+, miről beszél ez az ember? Az tény, hogy kimaxolt grafikával 25fps körül mozog ami tényleg nem acélos, de még így is sztem hozzza a "next gen" konzolok fps-ét... 2560x1440-ben meg 60+ fps kimaxolva.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#105846) cyberkind válasza Agyzuzo (#105845) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem érted, ez a játék itt a PH-n A Megváltó kódnéven futott, amit az NV nem fogott vissza a fejlődésben, számtalanszor láttam írva, hogy majd a Deus Ex megmutatja mire is képes a DX12 meg minden nextgen ficsör meg bla és bla, ja, látszik. :DD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#105847) Agyzuzo válasza cyberkind (#105846) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Jajó, biztos. Én a történet miatt vártam, biztos velem van a baj. :D Belevertem 12 órát és még sehol se tartok, nagyon jól el lehet merülni a világban. Igen, hát SAJNOS csak 50 fps UHD-n és a Witcher 3 szebb, so what... :( Amúgy meg AMD Gaming Evolved logóval indul... :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#105848) cyberkind válasza Agyzuzo (#105847) üzenetére


cyberkind
félisten

Amit eddig néztem a játékból az nagyon tetszik nekem is, de nem fogok kiadni 30EU-t azért, hogy fél 1 év múlva sokkal olcsóbban megvegyem, mert ahogy állnak a dolgok ez így lesz, hiába jó ha nem veszik meg mert félnek attól, hogy kuka lesz a gépükön.
Witcher 3-at azért nem érdemes említeni ide se mert az nagyon jó PC port lett mint a Gta 5 is. :D

A fejlődés visszafoghatatlan és megkérdőjelezhetetlen. :DD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#105849) micafighter válasza cyberkind (#105846) üzenetére


micafighter
nagyúr

,,amit az NV nem fogott vissza" Nem is fogta vissza. Az nvidiától függetlenül lett olyan, amilyen :)

(#105850) cyberkind válasza micafighter (#105849) üzenetére


cyberkind
félisten

Engem ez nem zavarna, ha tényleg jó lenne és az lenne amit itt is harangoztak, de abból semmi se jött be, a DX12 meg főleg, arra is várni kell. :))

Paranormal Cocktivity

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.