Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#104501) #92888064 válasza Frod (#104500) üzenetére


#92888064
törölt tag

most kezdem újra másodszor, és próbáltam csiszolgatni a grafikai beállításokon. minimumon se tartja a 60 fps-t, egyszerűen elfogy a gtx 760/660 keverék kártya (760 gpu, 192bit, 1,5gb). szóval arra mindenképpen jó volt a demo, hogy vga vásárlásra inspiráljon. de amúgy is aktuális a dolog, és csak 4 napot kell rá várni.

[ Szerkesztve ]

(#104502) Frod válasza #92888064 (#104501) üzenetére


Frod
addikt

én is 660ti-vel nyomtam, nyilván nem vártam akkora látvány, mint a sok gameplayben ahol jobb konfig döcög alatta, de teljesen simán futott - sőt néha még túl gyorsan is fordult, kicsit elszoktam ettől :D
vga vásárlás nekem is kellene, de akkor nyilván csak az 1080-nak lenne ténylegesen értelme (olyat nem fogok venni ami ~10-20%-al tudna többet, tehát...) de az meg egy vagyon.

Do you see the white shadow?

(#104503) #92888064 válasza Frod (#104502) üzenetére


#92888064
törölt tag

driver para volt. valamiért azt hittem, hogy nem rég cseréltem drivert. szóval új driverrel megvan a ~fix 60 fps 1366x768 medium+ beállításokkal.

(#104504) cyberkind


cyberkind
félisten

Euro Truck 2-höz ki milyen modokat ajánl?

Paranormal Cocktivity

(#104505) tomsolo


tomsolo
őstag

Dragon Fin Soup - 5 USD

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#104506) tomsolo


tomsolo
őstag

Akinek van szabad elverendő 100 órája:

Lords of Xulima - 5,99€ (70%)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#104507) maross válasza tomsolo (#104506) üzenetére


maross
veterán

jo kis jatek, kar hogy nincs idom, ujra kellene kezdeni

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#104508) tomsolo válasza maross (#104507) üzenetére


tomsolo
őstag

vannak modok amikkel az unalmas menedzsmenteket ki lehet lőni - pl nem kell etetni őket

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#104509) tomsolo


tomsolo
őstag

Hmmm!

軒轅劍外傳穹之扉(The Gate of Firmament) -11,99€

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#104510) i2k válasza tomsolo (#104509) üzenetére


i2k
senior tag

Én is kinéztem :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#104511) tomsolo válasza i2k (#104510) üzenetére


tomsolo
őstag

majdnem megvettem - nagyon kéne már egy jó kínai rpg - de a játékmenet nem győzőtt meg, fél áron viszont berántom :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#104512) i2k válasza tomsolo (#104506) üzenetére


i2k
senior tag

A klasszikus Might & Magic-et idézi, fincsi.

//A kínai: én még rágódom rajta. Engem meggyőzött a zene, a karakterek és a hangulat. Bunyókat épp nem láttam a 2 órás videóba pörgetve...

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#104513) tomsolo válasza i2k (#104512) üzenetére


tomsolo
őstag

én arra bíztatnálak hogy várj vele - bár a refund a sale alatt is gyors

ez nem japó cucc, itt hamar lesz nagyobb akció, előbb utóbb

#edit: ez majdnem ugyan annyi is, és ennyit meg is ér

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#104514) tomsolo


tomsolo
őstag

Tyű, gyerekek találtam egy marha jó kis játékot - potom pénzért:

BloodGate - 0,89€

Hősös puzzle rpg, ahol csatázni kell - méghozzá különböző kövek/spellek kirakásával, van skill fa, osztályok, multis aréna... Pár kört nyomtam vele, nagyon kis tetszetős!

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#104515) eami válasza tomsolo (#104514) üzenetére


eami
addikt

+1 sornak tökéletes :)))

(#104516) i2k


i2k
senior tag

The Technomancer - Funstock - STEAM - Pre-order - 43% OFF - (20 font) 24,6 euro

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#104517) i2k


i2k
senior tag

https://buy.thesecretworld.com/: "The Secret World: The Complete Edition"

The Complete Experience; over $120 in value!
Includes The Secret World, Issues #1 - 15, a set of starter weapons, the Zenith Core outfit, plus 30 days of Membership.
(4 darab issue-val több, mint a STEAM-en lévő Ultimate!)

Ára: 69,99 helyett (66% OFF) csak 23,79 euro

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#104518) maross válasza tomsolo (#104514) üzenetére


maross
veterán

megtamogattam oket en is, jobb lenne ha nem early lenne :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#104519) tomsolo válasza maross (#104518) üzenetére


tomsolo
őstag

Teljes jó cucc. Egy idő után már több hőssel lehet tolni, és van crafting is.

Nem egy Darkest Dungeon, de nem mondanám hogy sokka lrosszabb.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#104520) Dilikutya válasza tomsolo (#104514) üzenetére


Dilikutya
félisten

2 hetes játék 90%-os akcióban...? Jó lehet. :)

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#104521) csaba951 válasza Dilikutya (#104520) üzenetére


csaba951
veterán

Ráadásul EA. Gondolom elfogyott a készítő pénze, és így próbál meg kétségbeesetten pénzt szerezni. Szerintem soha nem is fogja befejezni. Pénzt már nem tud majd keresni vele, viszont a fejlesztéssel/supporttal rengeteg kiadása lenne. Ha van esze, sale után hagyja a projektet a fenébe!

Kár érte, mert amúgy egész pofásan nézz ki! :(

(#104522) tomsolo válasza csaba951 (#104521) üzenetére


tomsolo
őstag

Jaj bazge, mi lenne ha ki is próbálnátok?

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#104523) i2k válasza csaba951 (#104521) üzenetére


i2k
senior tag

Minden kifogást meg tudok érteni, de wazzer 0,89 euro - 317,45-el tekintve - ez komoly ~283 Ft...
Többet elszórsz tankoláskor borravalóra...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#104524) maross válasza i2k (#104523) üzenetére


maross
veterán

Jatszottam vele 20 percet, teljesen pofas. Aki szereti a puzzle quest sorozatot, az ne hagyja ki. Akit nem erdekel, az inkabb vegyen egy sort rajta :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#104525) eami válasza i2k (#104523) üzenetére


eami
addikt

tankoláskor borravaló? :F

(#104526) tomsolo válasza eami (#104525) üzenetére


tomsolo
őstag

Ebbe a melegbe max az ablakot húzom le:D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#104527) csaba951 válasza i2k (#104523) üzenetére


csaba951
veterán

Nem pénz kérdése! Ha kész lenne simán behúznám -50%-on. De ez szerintem már örökre EA marad. :(

Manapság az EA-k több mint 60%-a sose készül el. Ezt a trendet nem akarom támogatni a vásárlásommal.

(#104528) SenorGrande válasza cyberkind (#104504) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Én jazzycat modjait használom a forgalom színesítésére, meg egy Route Advisor modot, ami szétbontja a gps-t számomra használhatóbbá.

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#104529) tomsolo válasza csaba951 (#104527) üzenetére


tomsolo
őstag

Nem vágom mi sirámod ezzel a játékkal kapcsolatban.

Igaz EA státuszban van de:

- egy igencsak hosszó sp kampány van már benne benne - 6 chapter x 40-60 "pálya"
- jó sok fegyó, páncél, etc
- a legtöbb dolog teljesen kész van és jó (hangok. szörnyek etc...)
- a játék jelen státuszban is hozza az elvárt szintet
- van multi. barát lista -lehet egymásnak küldeni ajándékot
- van treasure rendszer, kulcsokkal sorsolással, kutyafülével

Marhára nincs abandoned érzése az embernek, a RuneSpellnél sztem jobban ki van dolgozva pedig az meg nem ea és sokan szeretik.

"When will BloodGate be released?
We are planning to have the full release in July/August (approx. 1-2 months of Early Access)."

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#104530) BoneDragon válasza tomsolo (#104529) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ráadásul 300 ft sincs... Feleslegesen megy a rinya

(#104531) cyberkind válasza SenorGrande (#104528) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem a forgalom eszével van bajom, mert hiába van index ha csak villogok de cseszhetem és kész is a baleset.

Paranormal Cocktivity

(#104532) Defy94 válasza tomsolo (#104514) üzenetére


Defy94
csendes tag

Videó alapján nagyon tetszetős, ráadásul ennyiért szinte ajándék. :R

(#104533) markymark


markymark
újonc

Ez a fos G2A hányszor akar pénzt legombolni rólam? A PayPal egyszer már érvényesítve volt 1€-ért, most küldeném rá, és megint akar pénzt!

"We were unable to verify your account for payouts, if you would like to continue please try again."

(#104534) tomsolo


tomsolo
őstag

Tyű gec, csodálom hogy eami nem vette még meg. :D ;]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#104535) eami válasza tomsolo (#104534) üzenetére


eami
addikt

gyorsan pótoltam is :DDD

[ Szerkesztve ]

(#104536) Csapoati válasza eami (#104535) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Lassan megérné valami instant elkészülő szutykot csinálnom Steamre, egy vevőm tuti lenne. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#104537) djculture válasza Csapoati (#104536) üzenetére


djculture
félisten

Szigorúan Gombóc Artúr és kalandjai címmel, Gombóc Artúrt megtámadtak a zombik és elrabolták tőle a lyukas a kerek meg a mogyorós csokoládét is erre Artúr hősünk láncfűrészt ragadott és nekiált feldarabolni a zombi hordát....

(#104538) Dilikutya válasza Csapoati (#104536) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én régóta gondolkodom valami gyorsan összerakható 1€-s szaron. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#104539) csaba951


csaba951
veterán

tinyBuild vs G2A folytatás
G2A responds to fraudulent key complaint
Már most borítékolom, hogy a G2A sokkal jobb ügyvédeket tud megfizetni. Nem hiszem, hogy a tinyBuild nagyon erőltetni fogja a folytatást... ;)

How to get every game on STEAM for free
Nem egy friss poszt, de nekem meglepetés volt, hogy ezek szerint az olcsó kulcsokat maguk a készítők adják ki, csak éppen PR és nem eladási célból. Erre mondjuk már rég "kitalálták" a nagyok, hogy csak előre beregisztrált, névre szóló fiókokra adnak 1-2 hétig használható kulcsokat. És még ekkor is ellenőrzik, hogy az aktiválta-e be, akinek kiadták.

(#104540) maross válasza csaba951 (#104539) üzenetére


maross
veterán

"he's not comfortable sharing lists of keys from multiple batches that may or may not be stolen. "

Még mindig nem ertem miert nem tudja tinybuild hogy mit vettek tole lopott kartyaval, ott a tranzakcioszam, amiert kuldtek kulcsot, es az a tranzakcio chargebackelve lett, akkor meg mi az hogy may or may not be stolen??

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#104541) cskamacska válasza BoneDragon (#104530) üzenetére


cskamacska
addikt

Az nem érv hogy "de olcsó". :W Ez a hülyeség először 2009-körül a Steam Powered User Fórumon szakadt rám, mikor az épp aktuálisan leárazott vitatott megítélésű játékot mentegették, hogy "chill bro its only 30 measly dollars". Pedig akár 6600 forint(értsd: 10-11000 körül lenne mostanság ;] ), akár 283, az akkor is ablakon kivert pénz amit valami értelmesre is el lehetne költeni. :U

csaba951: Önmagában egy gyors leárazás még semmi rosszra nem bizonyíték, bár tény hogy a teljes áron vevők nem szoktak örülni neki.
Nézd, amikor 50-100 játék és DLC jelenik meg nap mint nap(pár éve ez maximum egy tucat volt!), egy random indie fejlesztőnek szinte esélye sincs a sikerre. Pénzük nincs promócióra, ha fel is kerül egy Rock Paper Shotgun cikkbe, vagy beszél is róla TotalBiscuit, akkor is 1 lesz a 100 közül. Ilyen szembeszélben egy jó időben elsütött mély zakció viszont terjesztheti a játékot, elégségessé teheti a multi népességet, átbillentheti a holtponton az eladási görbét, így pont nem kell feladnia az egész fejlesztést.

tomsolo: Candice DeBébé's Incredibly Trick Lifestyle is a saucy, sexy 3D Action RPG about a young woman with a heart, voice and fake tan of gold.
User reviews: Mostly Positive

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#104542) tomsolo válasza csaba951 (#104539) üzenetére


tomsolo
őstag

most meg nem találom - de van direkt egy ilyen oldal ahol a fejlesztők pr kulcsokat adnak ki ha igazoltan vmilyen újságíró vagy

regisztrálni kell, ki kell tölteni egy űrlapot és várni

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#104543) FollowTheORI válasza maross (#104540) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ezt én sem értem... valami itt eléggé bibizik... ha nem tudják azonosítani és deaktiválni a tényleg lopott kulcsokat, akkor ott valami más is történt nem csak lopott kártyával vásárlás.
(Esetleg feltörték őket és úgy loptak el információt, amit utólag nehéz beazonosítani mit... stb, stb.)

Amugy a PR osztogatás nagyon megy most, gyakorlatilag ebből él a gleam.io... napi szinten szórják az ingyen játékokat a különböző csapatok akiknek meg a fejlesztők adják oda az 1-5-10-20-100k kulcsokat.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#104544) tomsolo válasza FollowTheORI (#104543) üzenetére


tomsolo
őstag

én ma is vettem ott dolgokat olcsón, a nagy sale közbe el is felejtettem a g2-at aztán spóroltam vagy 6 ezret :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#104545) Crytek válasza tomsolo (#104423) üzenetére


Crytek
veterán

Ez még drága.Türelmes vagyok ,hátha egyszer bekerül egy kósza bundleba... :C

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#104546) sixpak válasza Crytek (#104545) üzenetére


sixpak
nagyúr

:D ...lol, látom használt az elvonó... :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#104547) lkksioskdl3 válasza tomsolo (#104514) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Fúú, köszi az ajánlást!
Behúztam mert imádom pq2-t és nem csalódtam. Igényes szépen kidolgozott, rengeteg tartalommal.
Nem értem miért fikázzák :U

(#104548) csaba951 válasza Crytek (#104545) üzenetére


csaba951
veterán

Látom véget ért a VACáció! :))
Egyébként valószínűleg te örülhetsz majd legjobban a fórumtársak közül az idei Summer Sale-nek!
Rambo The Video Game: Baker Team;-70%;3,89 €
Történelmileg ez a legalacsonyabb ára. Elve csökkentették az alapárat, és erre adtak egy minden eddiginél nagyobb akciót.

(#104549) Dilikutya válasza csaba951 (#104548) üzenetére


Dilikutya
félisten

Kb. 10€-val kerül így csak többe, mint amennyit ér. Kipróbáltam egyszer, az ingyen még nem elég jó ajánlat. ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#104550) eami válasza csaba951 (#104548) üzenetére


eami
addikt

szerencsére van még egy másik "rembó" is steamen :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.