Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105051) Źşë' válasza sixpak (#105037) üzenetére


Źşë'
addikt

igen, nyomon követem, néhány képet le is mentettem még anno, wallpapergyanús :DD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#105052) arty válasza sixpak (#105050) üzenetére


arty
veterán

receptem van pécéseknek: ócsóhasználtps4 megvesz, ócsóhasználtjátékok amik érdekelnek megvesz, kis bukóval mindent elad a végén ;) anyagilag nem para egy ilyen túra, a macera viszont már inkább elrettentő lehet (összevadászni a cuccot, majd utána eladni)

(mostanra azért van pár exklu cím, amivel pár hetet igen jól el lehet lenni - pláne, ha valakinek nem volt ps3 se, akkor a remazterek is játszanak)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#105053) sixpak válasza arty (#105052) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nem ez a gond. Néhányszor próbáltam controller-el játszani haveroknál...vinnyogva, visítva röhögtek rajtam, nemhogy célozni/lőni nem tudok, de menni sem. Vagy az eget látni vagy a földet...katasztrófa. :K

Źşë': :)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#105054) Dilikutya válasza arty (#105052) üzenetére


Dilikutya
félisten

Majd kiadják ezt is PC-re, mint a Final Fantasy-t, Dead Rising 1-et. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#105055) cyberkind válasza Dilikutya (#105054) üzenetére


cyberkind
félisten

Jó is lenne, csak sajnos a Sony nincs erre rászorulva kicsit se mert így is kapkodják el a gépüket meg a saját címeiket.

Paranormal Cocktivity

(#105056) tomsolo


tomsolo
őstag

YOLO!

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105057) cskamacska válasza tomsolo (#105056) üzenetére


cskamacska
addikt

Azért nem árt megjegyezni, hogy ez még csak az első tisztességesebb augmented reality game. Ha ettől így meghülyülnek az emberek(amit nem is nagyon értek mert videojátéknak nagyon tré), mi lesz később? :U

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#105058) bullseye válasza cskamacska (#105057) üzenetére


bullseye
addikt

Nekem aszonták ez kamu, mert a legfelső rétegre rakja az AR a szörnyeket.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#105059) cskamacska válasza bullseye (#105058) üzenetére


cskamacska
addikt

Ez nem kamu:
Pokémon GO launches in Japan with sponsored gyms at 3000 McDonald’s outlets

Ez meg remélem hogy kamu :(

The Simpsons: Pokémon Now?

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#105060) bullseye válasza cskamacska (#105059) üzenetére


bullseye
addikt

Miért reméled, hogy a kutya örökbefogadós kamu?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#105061) Csapoati válasza bullseye (#105060) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mindegy, mert tényleg kamu. Mármint a fizetős része, a többi nem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#105062) DrTechnoid válasza bullseye (#105060) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Én is erre gondoltam egyszerre , bár nekem nincs állatom és nem is kell semmilyen, ez egy rohadtul ötletes csábítási mód egy potenciál tulajdonosnak címezve :)

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#105063) arty válasza cskamacska (#105059) üzenetére


arty
veterán

sok kobor kutya lesz, ha lecseng a pokemonizé....

sixpak: mindenki igy kezdi a kontrollerezést, de a kényszer (és az elhatározás) nagy úr. a gémer nem wsadegérrel született ;)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#105064) i2k válasza tomsolo (#105047) üzenetére


i2k
senior tag

:R
(és mindenkinek)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#105065) i2k válasza arty (#105052) üzenetére


i2k
senior tag

A legnagyobb baj, hogy PC-sként is nagy a backlog... mellévágni a konzol(oka)t = 2 élet is kevés...

//Arról már nem is beszélve, hogy az én nívómhoz mérten nem találni sehol max. 60,000 Ft-ért PS4-et :)
//Szerk.: hogy az "új" játékok árait már ne is említsem...

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#105066) cskamacska válasza bullseye (#105060) üzenetére


cskamacska
addikt

Pokémon téboly

Felém fut blőd tömeg konok
Tekintettel s majdnem elüt;
Hátam mögött pokemonok
Lüktetnek szinte mindenütt.
.
Sokaságnál okosteló,
Ez már egy új emberfajta,
S üvöltenek nekem: „Te ló,
Pokemonon ott állsz rajta!”
.
Vécére is félve megyek,
Hátha beugrik egy alám,
S rám törnek vad izomhegyek
Földre lökvén: „Megvan, na lám!”
.
Szerencsétlen bús földtekén
Ez folyik már hetek óta...
Brüsszelnek most üzenek én:
Pokemonra nem kell kvóta?!
.
„Pokemonról szállj le! Hé boy,
Széttéplek és lesz egy víg tor!” -
- Zúg egy manus. Totál téboly!
Ments meg minket, drága Viktor!

„Lengyel-magyar két jó barát, együtt űzi pokémonát!"

„Tegnapelőtt az okostelóm jelezte, hogy Förmedi bácsi veteményeskertjében van egy pokémonraj, de amikor átmásztam a szögesdrót kerítésen, az öreg munkásőr rám uszította mindkét kutyáját! Szerencsére azóta már itt a sebészeten is elkaptam egy pokémont az egyik műtőben egy páciens nyitott agyában, de az épp operáló orvos nagyon megveretett a másfél mázsás főápolónővel. Most tolószékben vadászok a folyosón…” /Birka Baltazár, gimnáziumi tanuló/

Úgy tűnik, hogy az emberiség megérett a pusztulásra. Istenem, megoldod magad, vagy besegítsek?

- Chuck Norris

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#105067) cyberkind


cyberkind
félisten

F1 2016 gameplay

Animáció hegyek vannak de lefogadom, hogy törni nem fog a kocsi.

Paranormal Cocktivity

(#105068) Csapoati válasza cyberkind (#105067) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Már miért ne törne? Eddig is volt mindig törés.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#105069) cyberkind válasza Csapoati (#105068) üzenetére


cyberkind
félisten

Letörik az első szárny és kész, te ezt annak nevezed? :DDD
A Grid 1-ben a sima kocsik jobban törtek majdnem 10 évvel ezelőtt, de már 10 éve a Dirt 1-ben is jobban törtek, ez édeskevés se. :N

Paranormal Cocktivity

(#105070) arty válasza i2k (#105065) üzenetére


arty
veterán

ne is mondd, én is éves lemaradásban vagyok... :) ellenben a kiemelkedő címeket érdemes előrevenni, az élet rövid, ha ma meghalok, legalább az unchartedeket végigtoltam :D (az első hármat ps3on és most remasterben is)

talán még emlékszel sqj aláírására... nem volt az hülyeség ;)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#105071) i2k válasza arty (#105070) üzenetére


i2k
senior tag

Emlékszem rá, és igaza volt, a lehető legtöbb AAA játékot azért végig kellene... :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#105072) tomsolo


tomsolo
őstag

cdkeys

Dragon Age: Inqusition - 5,78€ az fb kuponnal

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105073) Hokunda


Hokunda
aktív tag

üdv, ha esetleg vkinek lenne egy felesleges Dead Space-e (steamre) írjon rám egy pmet legyen szíves.

[ Szerkesztve ]

(#105074) cskamacska válasza cskamacska (#105066) üzenetére


cskamacska
addikt

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#105075) Dilikutya válasza Hokunda (#105073) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez nem volt ingyen az Origin-en?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#105076) genndy válasza Dilikutya (#105075) üzenetére


genndy
addikt

Volt, de mit ér vele, ha akkor nem szerezte be. Ráadásul neki Steamre kell. HB Origin bundliban volt jó áron, kérdés hogy maradt-e valakinek (de mintha Trade topikban láttam volna akinek van).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#105077) Dilikutya válasza genndy (#105076) üzenetére


Dilikutya
félisten

Bírom az ilyen kényeskedőket, amiknek nem jó az Origin. Kényelmesebb a Steam, de nem esett rosszul nekem se pl. az ingyen Airborne-t hozzáadni a fiókomhoz. Amúgy elég sokáig volt ingyen.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#105078) cyberkind válasza Dilikutya (#105077) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem meg megvan mindkét helyen azt kész de a Steam-et használom ha ott van. :D

Paranormal Cocktivity

(#105079) Dilikutya válasza cyberkind (#105078) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nekem is megvan, megvettem az EA Humble-t anno, bár attól kezdve édes mindegy, hogy az Origin fiókomon is van 20+ játék. Rosszul mondtam, a Pacific Assault volt rá ingyen, de az Allied Assault-ot is oda vettem meg (GOG helyett) és az Airborne és a Warfighter is csak ott van meg. A 2010-es van még mindkét helyen. Vagy az ingyen Need for Speed, jó volt az Originre is. Úgyse sokat látom a klienst, kint van a játék ikonja, és kész.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#105080) Heavyrain


Heavyrain
őstag

(#105081) Crytek


Crytek
veterán

Nem is tudom már mikor jött valamiből remake / remastered szóval ez elég meglepő gyak. WTF....... ja nem :DDD

Jön a Darksiders Remake

Next PC Upgrade: 2022

(#105082) eami válasza Crytek (#105081) üzenetére


eami
addikt

és én tuti meg is veszem ezt is :K
ellenben igazán jöhetne a 3, megy is rá a pre-order kb azonnal :))

(#105083) Defy94 válasza Crytek (#105081) üzenetére


Defy94
csendes tag

Steamre is jöhetne, vevő lennék rá. :K

Szerk: oké, nem szóltam.. késő van már :D

The port is supposedly coming to PC, PlayStation 4, Xbox One, and Wii U this October.

[ Szerkesztve ]

(#105084) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Több mint 3 év után megjelent a Ghost of a Tale (early access jelenleg) (17,99 euro)

Steam
GOG

A játékot egyetlen ember fejleszti.

Live-Die-Respawn

(#105085) cyberkind


cyberkind
félisten

Krájtekeknek! :D

Ghostbusters 2016
Budget : $144 million
Box office : $122.4 million

Nem bukás mi, azért az emberek csak-csak tudják, hogy mi a szar, ennél már csak a játék lehet szarabb. :DDD
(talán még jön pár másik piac is, de ha az amcsin ennyit hozott akkor nem kell sokkal számolni pluszban)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#105086) Agyzuzo válasza cyberkind (#105085) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Jó de ebben még a MAGYAR box office nincs benne, majd az megtolja 300-ig. ;]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#105087) Crytek válasza cyberkind (#105085) üzenetére


Crytek
veterán

Minden nap figyelem a boxoffice-t nem kell felhívni a figyelmemet külön. Elevickél ez majd 300 milláig. 30-án megyek moziba én is dobok a büdzsébe :C

Next PC Upgrade: 2022

(#105088) cyberkind válasza Crytek (#105087) üzenetére


cyberkind
félisten

Azt remélem azért tudod, hogy az amcsi kassza számít csak a Sony-nak(egyébként mindenkinek) mert abból jön a sok zsé, de úgy tűnik, hogy 2 hét alatt ez kifújt, a 300-at meg akkor se lépné át ha 2 Föld létezne, vagy ezen lennének 2x annyian, a magyar box office meg... :DDD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#105089) Crytek válasza cyberkind (#105088) üzenetére


Crytek
veterán

Engem nem érdeke a Sony meg az ,hogy mi számít nekik tippeltem valamit az érdekel bejön-e. :DD

Warcraft bukó: LOL el ne hidd már a síró gyökereknek. Azért mert nem hozott 6 trilliárdot nem bukó.
Csak a pénzéhes gyökér studiónak a sok millió $ plussz az már nem is bevétel csak a milliárdok. SZÁNALOM!

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#105090) cyberkind válasza Crytek (#105089) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem fog, az ázsiai piacon csak a Warcraft film volt ami meglepően jól hozta a pénzt de még így is bukó. :DDD

Elvileg sok ázsiai pénz van a filmben, de az otthoni piacon akkor se hozott ami a lényeg, ezt meglehetne már érteni mindenkinek, ha egy film otthon szarul hoz akkor vagy kuka vagy iszonyat nagy átszervezések árán de jöhet még egy film.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#105091) NyMRooD válasza Crytek (#105089) üzenetére


NyMRooD
őstag

De a box office az nem tiszta haszon, annak nagyrészét a mozik kapják, ezért lett a stúdiónak veszteséges a Warcraft (arról nem is beszélve hogy egy film készítési költségébe nem számolják a marketing költséget)

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#105092) cyberkind válasza NyMRooD (#105091) üzenetére


cyberkind
félisten

Csak egy aktuális példa, a Batman v Superman alig hozott hasznot a maga 872 millájával, konkrétan 800-nál volt nullszaldós, soknak tűnik a 872 de közel se az.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#105093) eami válasza Crytek (#105089) üzenetére


eami
addikt

azért ez nem egészen így működik. ha van ezer forintod és szeretnéd megforgatni akkor agyon nem mindegy hogy 2 forintos nyereségért kockáztatod azt az ezrest vagy jó eséllyel megduplázhatod. Ugyanígy van ez a filmeknél is csak nagyban. Nem fog 3-400 milliót beletolni valamibe amivel csak minimális hasznot szerez. Így ha végül tényleg csak minimális hasznot hoz akkor máris bukó volt az egész a befektető részéről.

(#105094) bullseye


bullseye
addikt

Én azért örülök, ha bukta lesz a Ghostbusters, amiért a Hatred is. Esélyes, hogy így is lesz folytatás, de talán ott már a forgatókönyvre is rágyúrnak, pláne, hogy kezd kialakulni egy Ghostbusters ellenes SJW trend is, amiért a fehér nők mind doktorok, a fekete bezzeg csak "streetsmart". ;]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#105095) cskamacska válasza cyberkind (#105092) üzenetére


cskamacska
addikt


bullseye: A Hatred durván 100-110000 darabos eladással túl nagy bukta nem lehetett. Bár volt bundlizva háromszor is, de mindig Tier 2-ben, és pont olyan nyomi bundlikban, ami fejenként max pár ezer darabot adott csak el, szóval a másik ~90-100 ezret nem a cica kaparta össze.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#105096) tomsolo válasza cyberkind (#105092) üzenetére


tomsolo
őstag

azon nem is csodálkozom mekkora nagy trágya volt, director cuttal mindenestől, talán a Nolan féle sirdogálós részek voltak ilyen borzasztóak

a wonder woman alakító szinésznőt meg mindenféle módon eltudnám képzelni, de amit a filmben műveltek vele az fájdalmas volt - macskanőnek jobb lett volna

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105097) bullseye válasza cskamacska (#105095) üzenetére


bullseye
addikt

Hatred 43 a metán, a többség az edgyness miatt vette meg, és jó eséllyel többet már nem lehet ilyen egyszerűen behúzni őket, mert maga a játék vacak.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#105098) tomsolo válasza bullseye (#105097) üzenetére


tomsolo
őstag

nem lenne az rossz játék ha lenne értelme, nekem sok minden tetszett benne de rettenetesen hamar kifullad

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105099) cyberkind válasza tomsolo (#105096) üzenetére


cyberkind
félisten

Abszolút nem volt trágya csak azoknak akiknek fogalmuk se volt, hogy miből épít a film, én szerencsére tudom igaz így is 7 pontra lehet max értékelni mert alapjaiban rossza az egész, az ultimate cut meg jobb mint a sima, de nem eléggé, ezt tudta a rendező, ennyi a baj, a Nolan féle trilógia meg isteni.

(#105095) cskamacska
Akkor nyereséges a Ghostbusters. :DDD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#105100) tomsolo válasza cyberkind (#105099) üzenetére


tomsolo
őstag

> csak azoknak akiknek fogalmuk se volt, hogy miből épít a film

persze, persze

Btw: Akármelyik Arkham játék lenyomja sztoriban/látványban az utolsó 4 batman filmet.

Főleg az uccsó, állat ilyen szempontból.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.