Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#104451) Dilikutya válasza eami (#104450) üzenetére


Dilikutya
félisten

Így van. Vásárláskor SMS-ben gyakorlatilag csak tájékoztató jellegű az összeg.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#104452) tomsolo


tomsolo
őstag

GTA V 23 euróért érdekel vkit?

Sirpi trükkje alapján:

1. Felmész a steames GTA V oldalra és előszőr berakod a kosárba a legnagyobb Shark Card-ot
2. Utána berakod a GTA V + 8, 000 000 SC bundlet

Ezután a kitörlröd a kosárból az 1- es pontba szereplő tételt és örülsz.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#104453) cyberkind válasza tomsolo (#104452) üzenetére


cyberkind
félisten

Fizetésnél nálam 51eurót ír.

Paranormal Cocktivity

(#104454) tomsolo válasza cyberkind (#104453) üzenetére


tomsolo
őstag

hát akkor már javították sajna :(((

igen úgy néz tényleg javították, a steam controllert sem engedi már 33-ért megvenni

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#104455) Sirpi válasza tomsolo (#104454) üzenetére


Sirpi
senior tag

Nem javították, még mindig 23€.

Csak hogy egyértelmű legyen:

1. lépés: Buy Shark Cash Cards, itt válaszd ki a 8 millásat, és Add to cart
2. lépés: Buy Grand Theft Auto V & Megalodon Shark Cash Card
3. lépés: töröld ki a Cash Card-ot
4. lépés: vedd meg a GTA V-öt €23-ért

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#104456) maross válasza Sirpi (#104455) üzenetére


maross
veterán

Javitottak, nyomj egy nextet, igy lesz ebbol -> ez

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#104457) cyberkind válasza maross (#104456) üzenetére


cyberkind
félisten

Pontosan, azonnal repültem venni én is ahogy tomsolo beírta, de már akkor nem volt jó.

Paranormal Cocktivity

(#104458) maross válasza cyberkind (#104457) üzenetére


maross
veterán

Nem baj, kiuljuk jovo nyarig, ez van

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#104459) cyberkind válasza maross (#104458) üzenetére


cyberkind
félisten

Én tlom a Rockszaros verziót, csak idegesítő hogy ha le kell szednem újra vagy jön valami frissítés azzal csak a baj van.

Paranormal Cocktivity

(#104460) eami válasza cyberkind (#104459) üzenetére


eami
addikt

ilyen az ha még az igazán jó játékon is filléreskedik az ember :DDD végül többet költesz rá mint ha megvetted volna teljes áron megjelenéskor.

[ Szerkesztve ]

(#104461) cyberkind válasza eami (#104460) üzenetére


cyberkind
félisten

Megvettem PS3-ra, Xbox One-ra, PC-re ingyen kaptam a dobozosat(vga mellé), van még kérdésed? :)

Paranormal Cocktivity

(#104462) tomsolo válasza cyberkind (#104461) üzenetére


tomsolo
őstag

nekem jó lesz majd a karácsonyi humble monthlyba + 1 sornak -.-

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#104463) djculture


djculture
félisten

gta v megéri az árát, a sok bundle szar helyett én megvettem azt megjelenéskor az egyik fórumtársunktól azóta se bánom. Ezzel legalább játszok azóta is, sok szar bundle szökevény amit régebben vettem meg ott vigyorog a fiókomon mi a fosnak?

[ Szerkesztve ]

(#104464) cyberkind válasza djculture (#104463) üzenetére


cyberkind
félisten

Minden Gta megéri az árát, még a 4 is amikor megjelent PC-re, kevés ilyen játék van.

Paranormal Cocktivity

(#104465) djculture válasza cyberkind (#104464) üzenetére


djculture
félisten

Akkor meg mit sírsz nem veszel meg 10 darab kókány több euroért vesztegetett szemét bundle szrt és az árából megvan a gta V steam-re. Én egy lassan 1.5 éve nem vettem árából meglett a DOOM aWolfenstein újabb részek az új Tomb Raider a far cry új része és ezek jó cuccok. Év végéig nem veszek egyet se meglesz megint vagy öt AAA játék ára. Sok nyavajára csak feleslegesen költi az ember a pénzét mert hogy kell majd játszok vele egyszer, sose fog. Megnéztem a bankszámla kivonatokon hogy 2-3 éve pl mennyit költöttem ilyen szrokra a hajamat kitéptem majdnem.

[ Szerkesztve ]

(#104466) cyberkind válasza djculture (#104465) üzenetére


cyberkind
félisten

Talán nem olvastad hogy 2x megvettem teljes áron és tán ezért nem fogom ha már megvan a PC-re a fos verzió?
Ez nem sírás, de látom nehéz megértened ezt is.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#104467) micafighter válasza djculture (#104465) üzenetére


micafighter
nagyúr

Én is igy vagyok vele, de szerintem cyberkind is igy látja :) Mondjuk ahogy ismerem ő inkább az is-is embere :DDD

(#104468) maross válasza cyberkind (#104461) üzenetére


maross
veterán

:Y :Y :Y

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#104469) eami válasza cyberkind (#104461) üzenetére


eami
addikt

2:1... konzolgémer :D

(#104470) djculture válasza cyberkind (#104466) üzenetére


djculture
félisten

Akkor nyomod konzolon mert a rockstaros verzió olyan mintha meg se lenne. Nem is értem a létét. Max Payne 3 volt meg így, arra jó volt hogy a kutyával elszórakoztunk. Eldobtam az meg harapott rajta párat és darabokba visszahozta.

[ Szerkesztve ]

(#104471) micafighter válasza cyberkind (#104461) üzenetére


micafighter
nagyúr

:C :R

Mit szolna ehhez Crytek.. ;]

[ Szerkesztve ]

(#104472) cyberkind válasza eami (#104469) üzenetére


cyberkind
félisten

Ezt a játékot igencsak nehéz kibírni a PC megjelenésig főleg ha közbe jön a "nextgen", de mivel szép lassan elterjed a Denuvo nem lehet arra fogni hogy azért nem adják egyszerre PC-re mert itt csak ellopnak mindent állandóan. :)

(#104470) djculture
Biztos konzolon nyomom amikor a konzolos egy szar minden téren és már konzolom sincs, ettől függetlenül a Rockstar-os szarra se való ahogy írod de ingyen megteszi ha már akkor 7k-ért akarták megvenni mert annyiért mentek ezek a "bundlis" kiadások.

(#104471) micafighter
Ó most is rambózna.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#104473) tipuka válasza Sirpi (#104455) üzenetére


tipuka
addikt

majdnem elkezdtem áldani a neved.. :D (de hátha kulcsboltba felkerül, mert gondolom páran bevásároltak belőle)

[ Szerkesztve ]

(#104474) arty válasza cyberkind (#104464) üzenetére


arty
veterán

jah, nagyon megérte a moslékul optimalizált négyes day1 :D
igazából csak neked az ötöst is abban a minőségben kellett volna portolni...

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#104475) cyberkind válasza arty (#104474) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha a gpu-t használná rendesen a 4 akkor nem is zavarna a többi, de így hogy bármilyen kártya csak van a játékban de az 52-es fps-t tudja nagy nehezen tartani vsync-ben már nem annyira jó, megnézem majd a 980TI-vel, lehet azóta már jó, úgyse játszottam a 4-gyel pont ezért, hiába volt 4870X2 a gépben anno. :D
Inkább hívta volna vissza a Rockstar a 4-et ahogy a Batman-nél volt, de nem, nekik az nem pálya meg persze a rendes szerverpark se. :)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#104476) arty válasza cyberkind (#104475) üzenetére


arty
veterán

nekem megjelenéskor kétmagos intel e5200 cpum volt, nemsokkal később 3 magos lett (phenom2 720, égbehúzva) és mindkettőn minősíthetetlenül futott...

win10en végre UJRA elindult és döbbenten tapasztaltam én is, hogy nem megy százfrémet a 970en se :(

egy vicc az a játék :(

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#104477) cyberkind válasza arty (#104476) üzenetére


cyberkind
félisten

Nálam e8500 de teljesen mindegy volt, mindenhogy használhatatlan volt az a játék minden cuccal, aztán a gtx 580-nal jobb lett a helyzet főként a vram miatt de olyan gyakran volt 30fps körül meg alatt mint az új konzolokon a játékok, szörnyű volt az a port így sajna kimaradt teljesen a 4 és az 5 után kicsit se vágyom arra a játékra pedig az is jó. :(

Paranormal Cocktivity

(#104478) arty válasza cyberkind (#104477) üzenetére


arty
veterán

én anno 360on végigtoltam, örök kedvenc gta-m, naja, az se volt maga a csoda (frém...), de akkor még kevésbé zavart :) (pláne ingyé, szánombánom... de a kiegeket má' megvettem, méregdrágán, MS-pontokért :) )

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#104479) pingtest


pingtest
tag

Üdv!

Nektek levonta rendesen humble havi a zsét? Nekem errort ad, nem értem, pénz van számlán.

Szerk.: Nem szóltam, be kellett írni megint adatokat, pedig ott volt, na mindegy.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://steamcommunity.com/id/bbikass/

(#104480) eami válasza pingtest (#104479) üzenetére


eami
addikt

én még első nap nyomtam egy early unlockot. minek várjak, ha amúgy is mindenképp kifizetem, de úgy azonnal elérhetővé válik legalább egy játék?

(#104481) cskamacska válasza pingtest (#104479) üzenetére


cskamacska
addikt

Le, hogy a rák egye ki a szívit neki! :U Még direkt nem nyomtam le, hogy -10%-al pl a Broforce-t behúzzam, erre nem elaltatta a gyanakvásom, és aljas szándékból, előre kitervelten picsán harapott? :O

Pedig direkt csodálkoztam, hogy egy címeres tucatkacat Survival Zombiecraft Z szimulátor hogy kerülhetett húzócímnek a bundliba, és megfogadtam hogy továbbpasszolás nagy rizikója miatt inkább kimaradok.

De aki kimarad, lemarad! És hogyan máshogy érdemelhetném ki a humbliék ninnyáitól az előkelő megélhetési zsákbamacska-nyerészkedő címet, ha nem dobálnám meg őket időnként refund kérelmekkel. ^^

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#104482) tomsolo válasza cskamacska (#104481) üzenetére


tomsolo
őstag

Hehe

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#104483) eami


eami
addikt

az új Doom megért €35öt? kb ilyesmi összeget farmoltam össze, aztán elnézve a "gyér" akciókat, lehet inkább csak egy, de értékesebb valamit veszek. (vmivel meg kell kezdeni az utat az 5k felé:))))

(#104484) wesker24 válasza eami (#104483) üzenetére


wesker24
senior tag

Naná hogy megér 35 Eurot, az nem kifejezés, ha régen szereted a DOOM 1-2-öt akkor az új DOOM is a te játékod lesz, ennyi :D

DE ha azt várod hogy olyan lesz mint a Doom 3 akkor csalódni fogsz, az ÚJ Doom pontosan olyan mint a régi DOOM csak már modern köntösben.

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#104485) djculture válasza eami (#104483) üzenetére


djculture
félisten

meg

(#104486) micafighter válasza eami (#104483) üzenetére


micafighter
nagyúr

Dobozosan most hol a legolcsóbb?

(#104487) FollowTheORI válasza micafighter (#104486) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

[link]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#104488) micafighter válasza FollowTheORI (#104487) üzenetére


micafighter
nagyúr

:R

(#104489) cyberkind válasza eami (#104483) üzenetére


cyberkind
félisten

Az attól függ hogy mennyire szeretted a régieket. :)

Paranormal Cocktivity

(#104490) Agyzuzo válasza eami (#104483) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Bőven. Inkább vegyél 1-2 AAA címet de azokat nyomd is ki, mint egy tucat sz*rt, ami pár hónap alatt úgyis beesik bundliból. :) Én közel 100 EUR-t szedtem össze erre a sale-re, de egyelőre semmit se vettem, sztem elmegy majd Dishonored 2-re, meg Mafia 3-ra... :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#104491) eami válasza Agyzuzo (#104490) üzenetére


eami
addikt

kicsit későn kapcsoltam, nekem is van még vagy €40 farmolandó. De jó lesz az majd vmi új címre :DDD most meg szerintem be is húzom a Doomot.

tomsolo: Hyperdimension Neptunia Re;Birth1 mennyire jött be?

(#104492) tomsolo válasza eami (#104491) üzenetére


tomsolo
őstag

Semennyire, mert az nincs meg. :D

Fairy Fencert vettem az jópofa - ugyanaz a szósz, csak nem ennyire gyerekes.

De az Akiba's Strip is akciós -13 ojró de nem kell DLCkkel bajlódni

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#104493) tomsolo


tomsolo
őstag

A refund politikájuk is változott most a salere.

Tegnap vettem 3 játékot, ebből kértem az egyikre refundot. Meg is jött a jóváhagyás, de a teljes vásárlásra!

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#104494) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Idén nincs Sale-kártya gyűjtögető játék? :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#104495) eami válasza tomsolo (#104493) üzenetére


eami
addikt

Ez már így van egy ideje szerintem. Korábban már más is panaszkodott erre.

(#104496) csaba951 válasza Dilikutya (#104494) üzenetére


csaba951
veterán

Ott van kint a főoldalon! Click here to begin exploring your queue
Háromszor lehet kipörgetni naponta. A nap 19:00-kor kezdődik. :DDD

(#104497) shaddy1027 válasza csaba951 (#104496) üzenetére


shaddy1027
tag

És van hozzá bónusz pálya, minden 10$ után amit elköltöttél a sale alatt kapsz egy újabb kártyát. :DDD

"Azt hittem, ha a megfelelő szabályokat követi az ember, akkor végül győzhet." Harold Finch

(#104498) #92888064


#92888064
törölt tag

a doom demo szóba került már itt?
most szólt haver ezzel kapcsolatban, úgyhogy már töltöm is.
gyorskeresőt használva (doom demo) nem találtam róla infót az on és az off topikban sem.

(#104499) Dilikutya
értem, akkor csak én voltam lemaradva pár körrel. vásárlás előtt mindenképpen ki akartam próbálni, mert a beta nem jött be.
szerk.: rosszul kerestem gamepod-on, külön a hírek között kellett keresni. 1 hete és 4 napja is volt róla hír, csak nem vagyok egy nagy gamepod olvasó.

[ Szerkesztve ]

(#104499) Dilikutya válasza #92888064 (#104498) üzenetére


Dilikutya
félisten

Volt róla hír a Gamepodon, inkább ott volt szó róla. Bár mintha láttam volna említve a Best Buy-ban is.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#104500) Frod válasza #92888064 (#104498) üzenetére


Frod
addikt

az E3 idejére tették elérhetővé a demót, tehát nem lesz mindig (most épp meg van hosszabbítva, azért van még mindig)
amúgy kb a játék legelejét tolod ki, nemtudom, hogy ez már az 1. pálya vagy csak a prológus. kb 25 perc.

Do you see the white shadow?

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.