Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105351) i2k válasza csaba951 (#105347) üzenetére


i2k
senior tag

Itt meg még olcsóbb.
(direkt kerekítek, hiszen az utalásnak is lesz majd ára)

30 font - (367 Ft) - 11010 Ft
33 euro - (312 Ft) - 10296 Ft.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#105352) tomsolo válasza i2k (#105351) üzenetére


tomsolo
őstag

plusz ha van ismerős akinek van monthly előfizetése akkor lejön még belőle egy ezres

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105353) i2k válasza tomsolo (#105352) üzenetére


i2k
senior tag

:R

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#105354) edgR


edgR
őstag

(#105355) djculture


djculture
félisten

[ Szerkesztve ]

(#105356) Źşë' válasza djculture (#105355) üzenetére


Źşë'
addikt

gamer székek témába beleolvasnék, nem értem mi kerül egy széken 100ezebe :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#105357) marcusa válasza Źşë' (#105356) üzenetére


marcusa
addikt

Nekem kettő is van, egy Arozzi Torretta XL és egy DxRacer Kingseries, és egyiket se bántam meg :)
Viszont ezek még nem drága székek, pl egy Herman Miller szék sokkal többe kerül, bár mondjuk jobb is sokmindenben :)

:-)

(#105358) FollowTheORI válasza Źşë' (#105356) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Alapvetően nyilván az anyagok.. nem ülöd ki évek alatt sem, nem izzadsz bele több óra játék alatt sem.
Nem fáj a hátsód több óra játék után, tartja a derekad, az sem fájdul meg... stb. :)

Nekem ezek lennének a fő szempontok, de mivel sajnálom rá a pénzt sosem lesz gamer székem. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#105359) bullseye válasza FollowTheORI (#105358) üzenetére


bullseye
addikt

Na mondjuk ez engem érdekelne, mert legtöbb valami műbőr, ami lehet hogy tartós, de szerintem én széjjelizzadnám magam benne. Pedig egy jó deréktartó miatt megérné, amennyit ülök a seggemen.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#105360) i2k válasza Źşë' (#105356) üzenetére


i2k
senior tag

Semmit sem segítenek, ha az ember előredőlve játszik...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#105361) edgR válasza marcusa (#105357) üzenetére


edgR
őstag

Leírnád pár mondatban a tapasztalataidat, hogy miért nem bántad meg? Engem is érdekelne.
Pl. hogy egy 40-50 ezer forint értékű főnöki szék (ami anyaghasználatban, ránézésre legalábbis simán veri ezeket) miért kerül feleannyiba, mint ezek a székek?

(#105362) tomsolo


tomsolo
őstag

Na megnéztem a Warcraft filmet.

Annyira nem volt szörnyű, bár a történet elég faékszintű. (Mondjuk azt nem vágtam miért csak az emberek harcoltak, míg az elfek és a törpék - meg mágusok? (0 ismerettel rendelkezem a warcraft témában) - meg csak méltatlankodtak erősen.

A végén lévő mózesi jelenet - ezek szerint akkor az orkok zsidók? :D - meg jól jellemzi azt a fajta kreativitást amikor kisiskolásokat kérnek meg arra hogy találjanak ki vmit amit még senki se látott. :)

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105363) Dilikutya válasza tomsolo (#105362) üzenetére


Dilikutya
félisten

10 percet láttam belőle, aztán elaludtam. :)
Émelyítően sok a CGI, semmi igazi sem volt benne, ez egy animációs film, semmi több.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#105364) Csapoati válasza Dilikutya (#105363) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Gondolom akkor a Gyűrűk Ura is egy animációs film. ;]

djculture: Enemy Front 9000 Ft értékben, oké. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#105365) micafighter válasza Dilikutya (#105363) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ezt már a trailerekböl látni lehetett, nem volt benne semmi meglepő :) Moziban nézted amúgy?

(#105366) tomsolo válasza Dilikutya (#105363) üzenetére


tomsolo
őstag

A CGI-vel nem volt bajom - tudom sokan ekézték emiatt.

Ami nagyon gáz benne az az orkok dubja, egy eszméletlen gáz mélyítő effekt a hangsávon azt jól van.*** (BTW szerepel benne az a néger gyerek aki a Resident Evil 1 filmbe szétvágatja magát a lézerrrel, vicces hogy neki teljesen ork hangja van alapból). Azt a rettenetesen amatőr hibát is sikerült elkövetni, hogy normál hangú szinkron színésznők mély hangon próbálnak beszélni (ala Mad Max játék).

*** Ellenpélda az Of Orcs And Men játék ahol az orknak ork hangja van, ahogy kell és goblin dub is zseniális.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105367) Crytek válasza Csapoati (#105364) üzenetére


Crytek
veterán

Jaj ezt csak nehogy olvassák... A múltkor facebookon az előző 6000 ftos értékű játékok kiröhögtem és belinkeltem nekik azbéppen akciós asszem 5 euros linket. Erre én voltam a szemétláda ,hogy de akció nem mindig van stb :DDD

Next PC Upgrade: 2022

(#105368) tomsolo válasza Crytek (#105367) üzenetére


tomsolo
őstag

Humblitól a bundlestarig mindegyik szokta emlegetni mennyit "spórolsz" az aktuális bundleval.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105369) Dilikutya válasza Csapoati (#105364) üzenetére


Dilikutya
félisten

Érdekes, de a Gyűrűk ura kevésbé tűnik annak, pedig az jóval régebbi. A tájak is valódiak, nem véletlenül forgattak Új-Zélandon.. Itt meg egy nyomorult pusztaságon is látszik, hogy nem az aszály szárította ki, hanem a processzor. Ráadásul a Gyűrűk urában több épített díszlet volt.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#105370) bullseye válasza Crytek (#105367) üzenetére


bullseye
addikt

pic or didn't happen!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#105371) i2k válasza Dilikutya (#105369) üzenetére


i2k
senior tag

Pontosan. És a szereplők méretei sem voltak mesterségesen változtatva.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#105372) maross válasza i2k (#105371) üzenetére


maross
veterán

nem tudom eldonteni hogy villog-e a sarcasm jelzo vagy komolyan gondolod :)

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#105373) tomsolo válasza i2k (#105371) üzenetére


tomsolo
őstag

> És a szereplők méretei sem voltak mesterségesen változtatva.

Persze, persze:

Production was complicated by the use of scale doubles and forced perspective on a level 999999 always to see before in the film industry. Elijah Wood is 5 ft 6 in (1.68 m) tall in real life, but the character of Frodo Baggins is 3 ft 6 in (1.07 m) in height. Large and small scale doubles were used in certain scenes, while entire duplicates of certain sets (including Bag End in Hobbiton) were built at two different scales, so that the characters would appear to be the appropriate size. At one point in the film, Frodo runs along a corridor in Bag End, followed by Gandalf (played by Ian McKellen). Wood and McKellen were filmed in separate versions of the same corridor, built at two different scales; then these two separate shots are combined to create a shot of both actors appearing to be in the same corridor.[5]

Forced perspective was also employed, so that it would look as though the short Hobbits were interacting with taller Men and Elves. Surprising the makers of the film, the simple use of kneeling down was used to great effect. Some actors also wore over-sized costumes to make average sized actors look small, and there were numerous scale doubles, who were disguised with costumes, and an avoidance of close-ups and numerous back shots, and even latex faces for the Hobbit doubles.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105374) Dilikutya válasza maross (#105372) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez mondjuk nem jó kép, Frodo kicsit homályos, a fókusz Gandalfon van, szerintem ő hátrébb áll. De attól Elijah Wood még nem nézett ki rajzfilmfigurának, hogy kisebb volt.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#105375) tomsolo válasza Dilikutya (#105374) üzenetére


tomsolo
őstag

Ja mert a Gimlit játszó színész is 1,85m élőben :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105376) sixpak


sixpak
nagyúr

Hát ez az Arkham Knight tényleg érdekesen van összehegesztve....290-en gyönyörűen ment, nagy ritkán, batmobilozás közben leesett 60-ról az fps, ehhez képest gtx 1070-el olyan akadások vannak, hogy a pofám leszakad. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#105377) tomsolo válasza sixpak (#105376) üzenetére


tomsolo
őstag

Jobb minőségben szereti a 16 giga ramot.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105378) sixpak válasza tomsolo (#105377) üzenetére


sixpak
nagyúr

Igen, lehet ez lesz a gond, a héten veszek 16 gigát...amúgy is fontolgattam már, de csak azért mert a kék ramok nem illenek a gépbe, az új fehér lesz. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#105379) Dilikutya válasza tomsolo (#105373) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az mondjuk szimpatikus Jackson-tól, hogy ilyennel is inkább kétszer bajlódott. Bár az analóg trükkökben régen is jó volt.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#105380) Csapoati válasza sixpak (#105378) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Sokszor nézel játék közben a gépházra, mi? :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#105381) tomsolo


tomsolo
őstag

Tetszik ez az NMS Limited Edition:

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105382) duvi válasza tomsolo (#105381) üzenetére


duvi
nagyúr

Kicsit emlékeztet egy másik hajóra ez a dizájn. Csak megcsonkították a keresztszárnyakat :D Nem mellesleg az ára is szép kerekre sikeredett (150$).

(#105383) lkksioskdl3 válasza duvi (#105382) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Hogy hasonlítana már egy X-wingre??? Ennek domború a pilótafülke üvege!

;]

[ Szerkesztve ]

(#105384) Vertigo18 válasza lkksioskdl3 (#105383) üzenetére


Vertigo18
addikt

loál! :D :C

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#105385) duvi válasza lkksioskdl3 (#105383) üzenetére


duvi
nagyúr

Mondtam én egy szóval is, hogy X-Wing? ;]

(#105386) KubanitoS válasza tomsolo (#105381) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nem tudom miért érzem így, de szerintem elég nagy bukás lesz ez a játék...

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#105387) tomsolo válasza KubanitoS (#105386) üzenetére


tomsolo
őstag

Magán a játék oldalán is írják, hogy nem fog mindenkinek tetszeni.

Nem tudom, 18 ezerér lehetne meggyőzőbb, ráadásul ez elég sok hasonló témájú játék döglődik a piacon.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105388) maross válasza KubanitoS (#105386) üzenetére


maross
veterán

szurkesiteokon eleg bitang dragan megy a tobbi preorder jatekhoz kepest, kivancsi vagyok mi lesz.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#105389) cyberkind válasza KubanitoS (#105386) üzenetére


cyberkind
félisten

Túl sok és nagy elvárások, egyébként én remélem, hogy nem mert tetszik az alapötlet feltéve ha tényleg ilyen.

Paranormal Cocktivity

(#105390) lkksioskdl3 válasza cyberkind (#105389) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Nézegettem gameplayeket és mass effect 1 nyersanyag gyűjtögetés jutott róla eszembe. Egy az egyben ugyan az. Mintha az egész játék egy sidequest lenne.

(#105391) cyberkind válasza lkksioskdl3 (#105390) üzenetére


cyberkind
félisten

Na én azt pont szerettem, sőt az 1 a kedvencem. :D

Paranormal Cocktivity

(#105392) oriic válasza duvi (#105382) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Inkább a Battlestar Galactica vadászainak koppintása.

[link]

Live-Die-Respawn

(#105393) eami válasza maross (#105388) üzenetére


eami
addikt

3 nap múlva megmondom :D nekem eddig egy out there koppintásnak tűnik szebb körítésben. szóval várós :)

(#105394) lkksioskdl3 válasza eami (#105393) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

És tényleg :))

(#105395) duvi válasza oriic (#105392) üzenetére


duvi
nagyúr

Ennek se domború a pilótakabinja :DDD
Ettől függetlenül ez tényleg jobban "hasonlít" (99%) ;]

(#105396) cskamacska válasza oriic (#105340) üzenetére


cskamacska
addikt

Az jó, mert mielőtt-alatt volt a happening kulcsot nem nagyon találtam, mire vége az egésznek, hát kiszórják a maradékot. :o

Legalább akkora észlények mint a Savage Resurrection fejlesztői. Kaszt, csapatjáték, és rád rótt feladat alapú parancsnoki poszttal ellátott RTS-FPS hibrid cuccok egyébként is jó kilométeres hendikeppel indulnak, mert hogy egy átlag multi meccs, hogy élvezhető is legyen, az 20-40-mégtöbb(játékonként eltérő) értelmes, lehetőleg nem kezdő játékost feltételez, meg egy veterán parancsnokot oldalanként. Egyszerű bakaként is ismerni kell a játék működését, ismerni kell milyen kaszt mit csinál mikor és miért, tudni kell parancsot végrehajtani miközben a társaid is segíted, mindezt lehetőleg mikrofonnal, és közös nyelven folytatott információközléssel megtámogatva. Parancsnokként lényegesebben több a teendő, kialakítani milyen stratégia alapján lesz az ellen a földbe lapítva, azaz mit hova épít, ott mit mikor fejleszt, mit hol és mikor küld harcba amikor éppen nem egyes egység, izé, katonákat babusgat célpont és feladat kijelöléssel, vagy törülgeti a hátsójukat gyógyítással és tápolással.

Magyarul az ilyen játékokhoz a multi játékosok krémje kellene minél nagyobb számban, de minimum hatalmas játékos tábor, hogy a fanatikusok kikupálódjanak, és legalább a commander rész legyen meg random meccseknél is.

Na szegény Savage reboot meg úgy indult, hogy 23 eurós Early Access játék egyszer csak megjelent minden marketing nélkül, szinte csak a Savage 1-2 még aktív tagjainak suttogó propagandájára alapozva. Tartottak a készítők pár closed beta kulcsosztást egy határszar saját oldalon, amiről kapásból lerabolták a G2A sefterek az összes kulcsot(szürkeboltja válogatja hogy teljes játékként vagy kipróbálható változatként árulják 300-6000 forintért darabját), amit tetőztek azzal, hogy a teljes játék kártyáit is kifarmolták ingyen kulccsal, és a nap végére a játékkal meg nem játszik egyszerre 32 ember összesen a nap akármely percében, hogy legalább egy teli szerver kijöjjön nem az elitből, de bárhogyan. :U

Na aztán mondja kend, egy nagyobb Battlefield meccset hogyan lehet letolni 3+3 emberrel? Na, hát így lehet élvezni a Savage Resurrectiont is 5+5-el, márpedig ez jut a fizetővendégeknek, de csak ha nem négyen vannak a szerveren összesen. :O

Méltóztattam javasolni a mélyen tisztelt deveknek teljes körű és ingyenes bétát(benne exkluzív EApénisztartóval hogy tönkre se menjenek azért), némi hírveréssel megtámogatva, hogy legalább a saját vásárlóikkal ne basszanak már ki, ha már félig kint a játék, csak épp játszani nem lehet vele, de a mélyen tisztelt devek tudják mit tesznek, nekik terveik vannak!
Jó, hát nem erőszak a disznótor, 2 elbukott Savage után a harmadik elvetélése már meg sem látszik majd.

vlaszti És akkor emlékezzünk meg azokról a névtelen fórumtársakról, akik a szívhez szóló kérésed olvasása után megengedtek maguknak egy ilyet:

Remélem a "Milyen barátnőt vegyek?" topikban nem jársz így. ;)

Źşë': Az ami miatt 4000 forint egy pár gamer(!) zokni

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#105397) tomsolo válasza cskamacska (#105396) üzenetére


tomsolo
őstag

Szinte az összes multis játék ilyen fostalicska ebből a zempontból, egyszerűen nem értem miért látnak fantáziát ebben anyagilag.

Ott van például az Evolve, 2 délután alatt össze lehetne pattintani hozzá egy jó sztorit, is kihozni belőle vmilyen Monster Hunter jellegű sp only - na jó max coop lehet benne - cuccot és akkor nem lenne minuszos és nem dobálnak meg paradicsommal ha kiejted a játék nevét.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105398) Heavyrain válasza eami (#105393) üzenetére


Heavyrain
őstag

Reggel amikor ránéztem a videókra, rögtön rá is kerestem,hogy valaki korábban összefüggésbe hozta-e az Out There -el.
Az inventory slotok és tény, hogy azokra kell nyomni craftoláskor valamint a szavanként megtanulandó idegen nyelvek nagyon hasonlítanak az Out There-hez.

[ Szerkesztve ]

(#105399) cskamacska válasza tomsolo (#105387) üzenetére


cskamacska
addikt

Jim Sterling: NO MAN'S SKY - Feeding Iron To Dinosaur Squirrels

Mint ahogy a kínai bölcs mondotta a Tubi kommentekben:
RNG isn't a game designer

Gondolom ha lett volna náluk 100 felesleges ember, meg pár tízmillió az univerzum rendes összerakására, akkor nem lenne még az utolsó fetch quest is random generálva, de mivel a hasonszőrű ZombieCraft Survival Z játékok egyébként ebbe az irányba mozudltak el rég, remélték nem tűnik fel nagyon. Pedig de, nagyon feltűnik hogy nem volt több pénzük rendes pálya, karakter, és világ tervezésre.

Anno Star Citizennél is felmerült, hogy nagy univerzumot majd jól random generálják, de aztán gyorsan kiderült, hogy (az esetlegse technikai korlátaikon túl) abból nem lesz normális emlékezetes élmény, szépen rá kell verni az emberórákat minimum a hubok kézi megmunkálására, aztán a nagyon eldugott filler helyek esetleg mehetnek fél-random variált módban.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#105400) tomsolo válasza cskamacska (#105399) üzenetére


tomsolo
őstag

Jahogy ez ilyen lesz. Hát ennél még a Subnautica is hangulatosabb.

Olyan 199. szedje össze mindent szart minden szarnak és menj tovább játéknak tűnik. #skip

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.