Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105451) Dilikutya válasza tomsolo (#105450) üzenetére


Dilikutya
félisten

Úgy talán.

Épp mostanában néztük párommal a régieket, én idén pont láttam már őket, a 2. részt épp pár hete, még mindig fergetegesen jók. Az új az előzetesek alapján közelébe sem ér. Kibírom, hogy ne nézzem meg, a Rémálom az Elm utcában riméket se láttam, pedig az eredetit imádom.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#105452) cyberkind


cyberkind
félisten

Szinte biztos, hogy hülye kérdés lesz, de felteszem. :D

Sok fontos és lényeges dolgot nem értenék ha egyből a Witcher 3-al kezdeném a szériát, szorosan kapcsolódnak egymáshoz a részek?

Paranormal Cocktivity

(#105453) micafighter válasza cyberkind (#105452) üzenetére


micafighter
nagyúr

Szerintem élvezhető úgy is ha nem játszottál az elődökkel és könyvet se olvastad, de összefügg a történet és sokat dob ha az előzőeket ismered :K

Szerintem kezd el a szériát az elejétől, bagóért be lehet szerezni és még ma is megállják a helyüket ;) Ha semmi képpen sem akarsz az elődökkel játszani akkor legalább keress videókat amik összefoglalják a történetet :) De szerintem vétek kihagyni bármelyik részt is.

[ Szerkesztve ]

(#105454) cyberkind válasza micafighter (#105453) üzenetére


cyberkind
félisten

A régiek megvannak csak annyira nem jönnek be mint az új, de mindegy mert valszeg nagyon jó sztorit és világot fog adni, köszi! :)

Paranormal Cocktivity

(#105455) micafighter válasza cyberkind (#105454) üzenetére


micafighter
nagyúr

Mennyit játszották velük? Nekem az első nem jött be először, de pár óra játék után csak beszippantott :)

(#105456) cyberkind válasza micafighter (#105455) üzenetére


cyberkind
félisten

Semmit csak megvannak. :DDD
Viszont a 3-ról annyi videót láttam, hogy azzal akarnám kezdeni, de majd máskor, úgyis hamarosan jön a GOTY de még drága lesz.

Paranormal Cocktivity

(#105457) micafighter válasza cyberkind (#105456) üzenetére


micafighter
nagyúr

Szerintem kezd el az 1et amíg a 3 GOTY értelmes áron lesz ;)

(#105458) cyberkind válasza micafighter (#105457) üzenetére


cyberkind
félisten

Így gondoltam, de most Mad Max meg hasonlók hosszú játékok vannak soron. :D

Paranormal Cocktivity

(#105459) Frod válasza cyberkind (#105452) üzenetére


Frod
addikt

Sok hasonló játékos volt ilyen cipőben, ezért készültek ILYEN videók és cikkek :)

Do you see the white shadow?

(#105460) cyberkind válasza Frod (#105459) üzenetére


cyberkind
félisten

Köszi, de biztos, hogy kitolom mindet, igazából csak a 3 miatt kezdett el érdekelni a széria, addig rá se néztem csak Mass Effect. :)

Paranormal Cocktivity

(#105461) cyberkind


cyberkind
félisten

Csak úgy találtam. :D

A Ghostbusters film 70 milliónál is nagyobb veszteség lesz a stúdiónak. Paul Feig már azt is nyilatkozta közben, hogy többet nem nyúl ilyen kultfilmhez, mert látja, hogy a szexizmus még erős. Erre tényleg csak azt tudom mondani neki, hogy vége a reklámkampánynak, ideje dobni az üzenetet, Paul, a film nem a női szereplők miatt bukott.

Paranormal Cocktivity

(#105462) genndy válasza cyberkind (#105460) üzenetére


genndy
addikt

Szerintem: 1, könyvek, 2, 3. A 3-hoz leginkább a könyvek kapcsolódnak, de a többi szereplő meg a játék saját szála miatt érdemes végigjátszani a játékokat is (meg azért mert egyszerűen bazi jók a saját sötét, k-európai hangulatukkal, még ha az 1 mostanra kicsit kopottas is (de csak a motor a grafika, animációk, irányítás miatt, a történet, a szereplők, a világ, a lore mind bazi jó)).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#105463) cyberkind válasza genndy (#105462) üzenetére


cyberkind
félisten

A könyvek annyira nem érdekelnének, elég csak a 3 játék szép sorban, a grafika mindegy, a Mafia egyet a mai napig imádom és játszom. :)

Paranormal Cocktivity

(#105464) tomsolo


tomsolo
őstag

NMS elég viccesen áll a metacriticen. :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105465) bullseye válasza tomsolo (#105464) üzenetére


bullseye
addikt

Van ott valami olyan finkció, hogy a 0, 1 és 10 nem számít bele, és úgy ad átlagot?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#105466) csaba951 válasza cyberkind (#105452) üzenetére


csaba951
veterán

Nekem a 3 volt az első. Baromi zavaró volt benne, hogy lépten-nyomon olyanokkal akadsz össze, akikkel az előző részben találkoztál. Olyan dolgokról beszélnek, amikről fogalmam sincs. Olyan dolgokról kérik ki a véleményem amikről nem tudok.

Egy szó mint száz, rengeteget hozzátesz a játékélményhez ha a legelejétől kezdesz játszani a játékkal! ;)

(#105467) Dilikutya válasza cyberkind (#105461) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ezt bizonygatom egy bizonyos illetőnek napok óta én is, de nem hiszi el. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#105468) bullseye válasza cyberkind (#105461) üzenetére


bullseye
addikt

Mocskos szexista nők tízmillió nem mentek moziba a szent ügyért!
Annyira triggered vagyok, meg minden.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#105469) cyberkind válasza bullseye (#105468) üzenetére


cyberkind
félisten

Szerintem a rendező "üzenete" mindent elmond a filmről.

Paranormal Cocktivity

(#105470) warcat válasza tomsolo (#105464) üzenetére


warcat
veterán

Sok meglepőt nem láttam,a hype odavonzott egy csomó embert akinek nem való/nem nekik készült (szokás szerint),a sima rpg vonalos-fejlesztős rétegnek van benne vagy 10, maximum 20 óra és kifújt,utána megy a durrogás mert bánja az elköltött pénzét.
Redditen volt egy jó hasonlat a játék hosszabb távú céljáról: mint amikor egy macska keresi a legkényelmesebb helyet,ahol durmolhat egyet - ez egy soha véget nem érő küldetés nyilván,de a többség nem érzi át a feladat súlyát :P

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#105471) eami válasza tomsolo (#105464) üzenetére


eami
addikt

ne irigykedj :) jó lesz ez, ha meg nem, hát,,,,, +1 sornak tuti jó lesz ¯\_(ツ)_/¯

[ Szerkesztve ]

(#105472) tomsolo válasza bullseye (#105465) üzenetére


tomsolo
őstag

igen, úgy áll 5 ponton :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105473) FollowTheORI válasza eami (#105471) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ahhoz kicsit drága nem? :D

Amugy szerintem is hypolva van nemkicsit... :)

De manapság már semmit sem lehet eladni hype nélkül. Hype nélkül szinte 99% bukta bármi.
Így inkább van hype generálás, aztán vagy bukta vagy nem... fordítva alig működik már a mai világ (nem csak PC játékban, mindenben).

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#105474) warcat válasza FollowTheORI (#105473) üzenetére


warcat
veterán

Majd refundol,nekem megfelelt a Steam gift is,az már rajtammarad,de mivel csak 40€ volt,szerintem elég szórakozás lesz az áráért,bár nem filléres az tény :)

EA: It's in the crate!

(#105475) eami válasza warcat (#105474) üzenetére


eami
addikt

sajnos nem hiszem hogy ennél 2 óra alatt kiderülne hogy megéri e vagy sem, szóval jó eséllyel marad. meglátjuk, szerintem elleszek vele az elején jó pár órát, utána max casual tologatom majd.

(#105476) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Egyébként ahogy néztem pár videót a gameplayről, aki szeret felfedezni, bóklászni meg gyűjtögetni/lootolgatni az jól el lesz vele akár többtíz/száz órát is. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#105477) tomsolo válasza FollowTheORI (#105476) üzenetére


tomsolo
őstag

> aki szeret felfedezni, bóklászni meg gyűjtögetni/lootolgatni az jól el lesz vele akár többtíz/száz órát is

Erről mindig az jut eszembe, hogy kefélni jó dolog, de egész nap punaszőrt számolni már nem ;]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105478) eami válasza tomsolo (#105477) üzenetére


eami
addikt

People expect Space Fallout 4 :DDD

or GTA: Space edition :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#105479) warcat


warcat
veterán

Na ha ez így lesz viszi a pálmát rendesen:

Support for the Windows Store version of Quantum Break has been abandoned

EA: It's in the crate!

(#105480) micafighter válasza warcat (#105479) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nájsz.

(#105481) Crytek válasza warcat (#105479) üzenetére


Crytek
veterán

Kíváncsi vagyok mennyire foglalkoztak a DX11-es verzióval mert az egy újabb fail lenne (bár nem meglepő) ha gyorsabban futna mint a dx12-es

Next PC Upgrade: 2022

(#105482) bullseye válasza warcat (#105479) üzenetére


bullseye
addikt

Mert már annyira tökéletes!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#105483) sto1911


sto1911
veterán

Tegnap megkaptam az Amazontol a 10$ koltopenzt, 30 napig ervenyes, Appstore vasarlasra:

Thank you for your download of Hay Day from the Amazon Appstore. Your $10 Amazon Appstore credit has been added to your account and will expire in 30 days. This credit is usable towards your next purchase of an app, game, or in-app purchase sold by Amazon.com.

(#105484) maross válasza sto1911 (#105483) üzenetére


maross
veterán

En is megkaptam, ha van valami jo tipp mire lehet elverni, johet.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#105485) FollowTheORI válasza warcat (#105479) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jah, az MS store szempontjából egyértelműen gáz... kb el is temethetik innentől PC Gamer szempontból. :)

Amugy szerintem akinek megvan ott, talán megkapja majd a Steam verziót valamilyen formában, de minimum valami nagy diszkontot rá.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#105486) Crytek válasza FollowTheORI (#105485) üzenetére


Crytek
veterán

1000% ,hogy ilyen nem lesz.. MS profitot akar nem véletlen dobta a store-t + a win 10-et.. szóval nem lesz semmiféle ingyen steam verzió és olcsóbb ár a store tulajoknak.

Next PC Upgrade: 2022

(#105487) sto1911 válasza maross (#105484) üzenetére


sto1911
veterán

En Minecraftra koltottem egy reszet, bar minek, sztem megnyitni se fogom :D

(#105488) cskamacska válasza sto1911 (#105483) üzenetére


cskamacska
addikt

Megjött nekem is. Viszont a sima zseton ellenőrző nem jó hozzá, egy még eldugottabb régi promó oldal kell az Amazon Appstore credit megkukkantásához. :(((

Elköltésére egy tipp:
Beloko Games klasszikus PC-s FPS-ek portjait elég jól megcsinálta droidra, de mivel nem hivatalos kiadások és mókolás kell hozzá(a játékok fájljait fel kell másolni telefonra lehetőleg hivatalos forrásból, de működik emígy is..), így Play Store-ból kidobták mindet. Viszont Amazonon keresztül visszamásztak az ablakon, és elérhetőek csak itt, csak most, csak nekünk.

2 dollárért van Return to Castle Wolfenstein, Quake, Quake 2
2,85 dollárért van Doom, Jedi Knight II: Jedi Outcast, és Jedi Knight: Jedi Academy

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#105489) sto1911 válasza cskamacska (#105488) üzenetére


sto1911
veterán

A X-Com Fire editiont nem lehet valahogy felhackelni nem-fire kutyure vajon? Az erdekelne is.

Ill. erdekes lehet meg Oddworld: Stranger's Wrath is, bar soha nem jatszottam vele, nem tudom milyen lehet.

[ Szerkesztve ]

(#105491) Dilikutya válasza duvi (#105490) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Steam-es sem hiszem, hogy kapna frissítést. Kiadják az aktuális build-et, és kész.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#105492) Pocok256 válasza duvi (#105490) üzenetére


Pocok256
veterán

Én már tombraider megjelenése után azt mondtam hogy soha többet ms store os játékot, ott már megmutatta az MS, hogy mekkora hulladék. Első és utolsó játékom volt azon a platformon amit megvettem.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#105493) djculture válasza Pocok256 (#105492) üzenetére


djculture
félisten

Én eddig is úgy voltam ami csak oda jön ki az számomra nem létezik. Aki ott fizet kb mintha kukába vágná a pénzét, ms-nak szokása variálni nincs garancia hogy akár 1-2 év múlva azzal a megvásárolt játékkal lesz joga bárkinek is játszani.

[ Szerkesztve ]

(#105494) cskamacska válasza warcat (#105470) üzenetére


cskamacska
addikt

A gond inkább az, hogy ez továbbra is egy indie játék, csak az emberekhez AAA-ként jutott el. Mint indie játék egyértelműen a jobbak közé való(a saját nagyon niche kategóriáján belül), de az ára, és a marketingje inkább a nagy kiadók feature creep-pel bőven ellátott játékaira emlékeztet.

Ugye szegény egy fél-Zombiecraft túlélős-kraftolós-felfedezős dolog lett kis kereskedelemmel, kevéske történettel, borzasztó harcrendszerrel. Az RNG játéktervező egyszerre áldás, mert folyamatosan új és véletlen dolgokat rak az ember elé, és átok, mert ezek sokszor bénácskák, az ember egy idő után úgy érezheti hogy egy mű világban csinál értelmetlen dolgokat, mert a következő 5 bolygó is csak köbüki elcseszett terraformálási házi feladata lesz, nem egy élő-lélegző hihető világ amit érdemes megismerni. És ha nem jön be a műanyag világok felfedezése, akkor az ember így járt, mert nincs erős kereskedelem, szerepjátszás, háttér világ megismerés, vagy harc ami hátulról megtámogassa, mint egy rendes AAA játékot.

Ott van szegény Ass Creed: Black Flag ami mint Assassins Creed játék elég középszar, viszont első rangú kalandozós kalózos játéknak amiből ráadásul alig van a piacon. Ott van bármelyik Elder Scrolls játék, ha nem jön be a történet(ami nem nagy csoda :D ), akkor is elveszik az ember az eszetlen nagy térkép felfedezésében, minden sarkon egy kitolandó dungeon, nem beszélve arról, hogy modokból több új játékot lehet összelegózni.

Aztán erre jön a 60 dolláros ár ami már régebben több hetes "are indie games too expensive" drámát kovácsolt. Hát ez nem lesz elsimítva, mert azért csak nincs benne annyi élvezhető "tartalom", mint egy 60 dolláros GTA V-ben, vagy Fallout 4-ben.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#105495) Crytek


Crytek
veterán

Visszatér a THQ

Next PC Upgrade: 2022

(#105496) djculture válasza Crytek (#105495) üzenetére


djculture
félisten

Én örülök neki THQ egy olyan brand volt ami minőséget jelentett.

(#105497) cyberkind válasza duvi (#105490) üzenetére


cyberkind
félisten

Nahát nahát, ezt kéne linkelni a sok okosnak aki a Win Store-os hír alatt osztotta az igét itt a PH-n. :U :(((

Paranormal Cocktivity

(#105498) vidaila válasza maross (#105484) üzenetére


vidaila
aktív tag

The Walking Dead: Michonne - A Telltale Miniseries

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#105499) vidaila válasza vidaila (#105498) üzenetére


vidaila
aktív tag

Machinarium

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#105500) vidaila válasza vidaila (#105499) üzenetére


vidaila
aktív tag

Limbo

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.