Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#103551) DrTechnoid válasza eami (#103549) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Nem tudom mit néztem be de nekem a negyedike ragadt meg ,most rálestem a számlálóra, és lám még tényleg bő 2nap :D

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#103552) SityiSXT válasza cskamacska (#103537) üzenetére


SityiSXT
őstag

Ha szereted a régi lapozgatós kalandjátékok stílusát, akkor ajánlom a Sorcery! sorozatot és az 80 Dayst - ezek ingyen elérhetőek az Amazon Undergroundon.

(#103553) Lackki válasza tomsolo (#103532) üzenetére


Lackki
senior tag

[link]

Ezt nézd :) update jött a reviewokra
mostantól van recent meg overall értékelés :P

Privátot hamarabb észreveszem

(#103554) tomsolo válasza Lackki (#103553) üzenetére


tomsolo
őstag

Hát jobb nem lett tőle...

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#103555) maross válasza tomsolo (#103554) üzenetére


maross
veterán

Nekem tetszik.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#103556) DrTechnoid válasza maross (#103555) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Egyet értek mert ha valami jobb lesz a javítások után akkor már látszódjék az aktuális állás, ne a mostly negativ díszelegjen ott.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#103557) maross válasza DrTechnoid (#103556) üzenetére


maross
veterán

Elhamarkodott early acces reviewk-nal jol jon plusz az ido elott kiadott AAA jatekoknal :). Furcsallom hogy Unity maradt mixed...minimum eggyel jobbat azert megerdemelne.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#103558) djculture válasza maross (#103557) üzenetére


djculture
félisten

ac unity? Ugyanúgy rángatóznak az utcán lévő npc-k meg össze vissza mennek akár még a falon át is, nem látom azt a hű de nagy javítást, annyi hogy legalább nagyából fix fps van már. Maga játék akkor is nevetséges főleg az előző részekhez képest egy nevetségesen elbszott cucc.

[ Szerkesztve ]

(#103559) cyberkind válasza maross (#103555) üzenetére


cyberkind
félisten

Pedig ez a játék most már elég jól játszható minden konfigon.

Paranormal Cocktivity

(#103560) Gaborka30


Gaborka30
aktív tag

Sziasztok! Off az offban... Valaki meg tudná nézni, hogy megy -e az origin-es sms küldés? Nekem 20 perce nem küldi a kódot :)

Köszönöm :)

(#103561) Dilikutya válasza cyberkind (#103559) üzenetére


Dilikutya
félisten

2 év alatt az érdem? :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#103562) cyberkind válasza Dilikutya (#103561) üzenetére


cyberkind
félisten

Még 1 sincsen, de már ősszel játszható volt bőven, úgyhogy nem értem a kérdésedet. ;)

Paranormal Cocktivity

(#103563) tomsolo


tomsolo
őstag

Ingyen Faeverse Alchemy

50 000 kulcs!

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#103564) sixpak válasza tomsolo (#103563) üzenetére


sixpak
nagyúr

Thx. :R

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#103565) MrTwister válasza tomsolo (#103563) üzenetére


MrTwister
őstag

:R

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#103566) tomsolo válasza tomsolo (#103563) üzenetére


tomsolo
őstag

ingyenes lesz hamarosan

mondjuk azt nem tudom mi lesz a már kidobott kártyák áraival ilyenkor
(volt aki 2 éve ~29 eurót fizetett ezért - early access :D )

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#103567) maross válasza tomsolo (#103563) üzenetére


maross
veterán

szerencse hogy 27eurorol indult..

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#103568) Dilikutya válasza cyberkind (#103562) üzenetére


Dilikutya
félisten

Kevertem, azt hittem, a Unity-re írtad. :)
De az ősz is gáz júniusi megjelenéssel. :)
Én még abban a világban nőttem fel, amikor megjelenéskor már kész voltak és működtek a játékok. Rengeteget toltam végig mindenféle patch nélkül a 2000-es évek elején, pedig a virágbolti és eredeti verziókhoz is be lehetett szerezni, de nem fáradtam vele, mert nem voltak bugok, és minden úgy futott az adott vason, ahogy kellett. 2000-ben elképzelhetetlen volt, hogy valami ratyi legyen egy TNT2-n vagy Geforce 256-on, 2001-ben pedig az ajánlott processzorok magas beállításokhoz 700-800 MHz körül voltak a 2 GHz-es Pentium 4-ek premierjekor. Ma meg előbb lesz ajánlott az i7-6xxx, minthogy kiskereskedelmi forgalomba kerüljön.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#103569) cskamacska válasza Dilikutya (#103538) üzenetére


cskamacska
addikt

Reménykedtem hogy valaki megcáfol, és előhúz valami isthereanydeal félét kizárólag droidos top játékoknak. :B Régi GTA-k is elérhetők iOS/droidra(III, Vice City, San Andreas, a kütyü exkluzív Chinatown Wars, és Liberty City Stories), már iPhone 3GS-en lehetett autókázni 2010 elején, Rockstar elég jól támogatta a mobil platformokat, van Max Payne is.

Sajnos az egész "mobil ökoszisztémával" tele a hócipőm, mindenhol csak korlátozottságot és egyszerűsítést látom. Jobban akarják tudni hogy mit akarok, majd ők elintézik, nekem csak hozzá kell szoknom a hülyeségeikhez, meg hogy épp mit nem tudok megtenni. :(
De lehet ám nekik van igazuk, Play-en olyan értékelés szövegeket látni hogy az ember csodálkozik, a delikvens ápolói segédlet nélkül miként érte el a képernyő-billentyűzetet. :U

más

The Jimquisition - Copyright Deadlock szemmel láthatólag a Tubi a régi szerzői jogi csatározásokból olyan mód jött ki, hogy bármely kis sufnicég vagy multi kedve szerint erőszakot tehet a feltöltőkön
továbbiak: The Jimquisition - Newtendo
, kotaku Game Critic Uses Brilliant Workaround For YouTube's Copyright Bullshit, YouTube's Content ID System Gets One Much-Needed Fix

más

Dawn of War III hype videó nem volt rossz, de nálam még mindig a Dawn of War intrója viszi a prímet, mert nem csak látványos, de a tényleges játékmenettől sem szakad el nagyon.

PCGAMER kapott hozzá exkluzív bemutatót


A cikk nem kecsegtet túl sok jóval, csak 3 frakció(vivát DLC!), fedezék rendszert kukázzák az első rész borzasztó kezdetleges biztonsági köreire, a jóval W40k történet kompatibilisebb RTT játékmenet kukázása az egységgyártás javára, a "the designers want Dawn of War 3 to be their most accessible RTS yet" ígéretek.. háát. :U

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#103570) tomsolo válasza cskamacska (#103569) üzenetére


tomsolo
őstag

továbbra se akarom elhinni hogy ezek ingame képek

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#103571) oriic válasza tomsolo (#103570) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem simán hihető, semmi extra nincs a képen. Nem sokkal szebb mint egy Starcraft 2 szerintem.

Live-Die-Respawn

(#103572) FollowTheORI válasza tomsolo (#103570) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Pedig eléggé annak tűnnek... csak jó nagy felbontással is mellé...
Amugy biztos változni fog még, ez kicsit olyan nyers még, tuti lágyabb lesz több effekttel a végleges.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#103573) Vertigo18 válasza oriic (#103571) üzenetére


Vertigo18
addikt

Valahogy ez a képregényes rajz-stílus nekem nem jön be a szériával kapcsolatban...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#103574) cskamacska válasza tomsolo (#103535) üzenetére


cskamacska
addikt

Nincs kizárva, egyes fejlesztők már üldözési mániában szenvednek. ;]
A hírhedt Derek Smart most azt találta ki, hogy fullba nyomja a kretént(ha ezt lehet nála még fokozni), otthagyja a Steamet, mivel ott a fórumos plebs nem becsüli meg eléggé zsenialitását, és megy tovább egy saját Playfab alapú kliensre.

Így ni: "PlayFab is just like Steam, but without the toxicity. It also has a slew of backend tools.

http://www.playfab.com

"just like Steam", I mean in terms of social media community management, account auth/entitlement etc. and unlike Steam, where you can get trolled/attacked in the store page, forum, screen shots page, NONE of that can happen on PlayFab since we have complete control of everything; unlike to Steam whereby we have no control over some areas (e.g. store page comments where most of the abuse happens)"

Szóval míg mi itt sírunk, hogy a mocskos fejlesztők elhallgattatnak minden ellenvéleményt, addig mocskos fejlesztői oldalról meg teljes és tökéletes cenzúrára van igény, amit a Steam nem is tud biztosítani.. :DDD

és ha már
Derek Smart vs Christ Roberts

Egész jól halad a Star Citizen fejlesztés :DDD

Van neki viszont Pedro Macedo Camacho féle hegedás főcímzenéje, időnként előveszem és rábuzulok. ^^

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#103575) tomsolo válasza oriic (#103571) üzenetére


tomsolo
őstag

Konkrétan randább mint a 2.

Nem kicsit.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#103576) Frod válasza tomsolo (#103575) üzenetére


Frod
addikt

persze. ezért írtam a múltkor, hogy olyan, mint az 1. mert arra viszont teljesen hasonlít.
csak az nem ma volt.

Do you see the white shadow?

(#103577) cyberkind


cyberkind
félisten

Érdekes ez a Forza, fullon nem tekeri meg a 970-et 99%-ra viszont néhol beszaggat illetve azért lagol, viszont így is az utóbbi idők legjobb M$ portja PC-re és még csak beta.

Paranormal Cocktivity

(#103578) Csapoati válasza cyberkind (#103577) üzenetére


Csapoati
nagyúr

M$-ezni egy ingyenes játéknál: felbecsülhetetlen. Minden másra ott a MasterCard. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#103579) cyberkind válasza Csapoati (#103578) üzenetére


cyberkind
félisten

És miért ingyenes?
Mert ez egy techdemo hogy milyen király a Win10, amúgy meg üres a játék, ezért is várom a Horizon 3-at mert az várhatóan teljes lesz végre, ez meg csak úgy van. :D

Paranormal Cocktivity

(#103580) djculture


djculture
félisten

fsza:

Nem készít több singleplayer játékot az Epic
Változott a piac és a cég is új korszakba lépett
Az online, folyamatosan bővülő programokra koncentrál az Epic Games 4.0
Fortnite, Unreal Tournament, Paragon -- ez a három pillér

(#103581) Csapoati válasza cyberkind (#103579) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ettől még egy nagyon minőségi (csak tartalmatlan) cucc ingyen. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#103582) cyberkind válasza Csapoati (#103581) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez tény, nem is értem miért nem így lehetett így indítani a DX12 pályafutását ha erre is képesek. :(((

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#103583) cyberkind válasza cyberkind (#103582) üzenetére


cyberkind
félisten

- 1 így

Paranormal Cocktivity

(#103584) arty válasza Csapoati (#103581) üzenetére


arty
veterán

a minőségi ezesetben mit is jelent?

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#103585) djculture válasza arty (#103584) üzenetére


djculture
félisten

A NASA gépén nem szaggat a cucc ;]

(#103586) cyberkind válasza arty (#103584) üzenetére


cyberkind
félisten

Azt hogy nem szopás az egész DX12-es meg UWP-s innováció mint a Quantum Break-nél.

Paranormal Cocktivity

(#103587) Csapoati válasza arty (#103584) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Grafika, hangok, prezentáció, fizika (simcade-ből messze a legjobb). Soroljam még? :)

cyberkind: Na igen, ebben igazad van.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#103588) FollowTheORI válasza cyberkind (#103586) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

QB-nek a motor a baja nem a DX12 meg az UWP, ahhoz képest az utóbbi kettő csak apró kellemetlenség.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#103589) arty válasza cyberkind (#103586) üzenetére


arty
veterán

nem szopás, hogy 60fps, de néha akadozik, hogy maxhoz brutál a gépigény, hogy desktopra dob, hogy kötelező alja winsztóros, hogy nincs kormánytámogatás, hogy bugos (nálam pl nem törik a kocsi), hogy igénytelen f2p?!

mondhatni igen alacsonyan van nálatok a léc, ha ez A minőségi pécéport.

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#103590) Csapoati válasza arty (#103589) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem a portot minősítettem, hanem magát a játékot. Ne feledd amúgy, hogy még csak béta.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#103591) cyberkind válasza arty (#103589) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem 60fps kell FHD-ban, így nem szopás, az meg hogy néha akadozik nem zavaró annyira, vagy igen?
Messze nem játszhatatlan a játék mint manapság minden, a Store ellen nem tudsz mit tenni ha nem tetszik ennyire akkor ne használd, nekem se tetszik hogy a Steam-en kívül vannak még de sajnos muszáj használnom, kormányom nincsen, billentyűvel tolom, nálam törik a kocsi, és ez csak egy techdemo még mindig hogy mit tud a Win10, a Horizon 3 lesz az igazi.
Nem tudom mi ebben az alacsony igény, de ez az alap portolás PC-re, vagyis ilyennek kéne lennie, persze felhozhatnám a Gta 5-öt példának de minek ha az tökéletes és senki nem fogja úgy optimalizálni a játékokat legyen bármiről szó, ja és ez csak Beta.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#103592) djculture válasza cyberkind (#103591) üzenetére


djculture
félisten

Store ügyében nekem csak egy bajom van ismerem a Microsoftot. Nem lehet bennük bízni hogy majd te ezt a megvásárolt játékot x év múlva is tudod használni. Most éppen win10 meg nem lesz más kiadás a szövegük de bármikor mást találhatnak ki, ez meg win10-hez van kötve sőt mit mutatja is régi verzión el se indul kell a legújabb verzió. Hála isten ez ingyen van de pénzt ezeknek win store játékért életveszélyes hülyeség kifizetni én ezt gondolom.

[ Szerkesztve ]

(#103593) arty


arty
veterán

várható volt, hogy azért keresztelték bétára, hogy legyen mivel takarózniuk ...
- de tényleg, ne menjen már attól a mennybe az ms/t10, mert ez nem AKKORA szar, mint 1-2 előző xbón-exklu! :) azért van itt baj bőven, ahoz képest ez nem is valódi játék (nem teljes játék, inkább csak egy kis ízelítő, némi lehúzással és a kötelező win10promó)

(persze azt is megértem, hogy mindenki örül mint állat, h jövöget a forza pécére - számomra egyébként is ez minden idők legjobb sorozata, soha életemben nem játszottam semmivel annyit, mint ennek bármely része... (elsőt kivéve, abban nincsenek százóráim)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#103594) cyberkind válasza arty (#103593) üzenetére


cyberkind
félisten

Ki mondta hogy mennybe mentek, egy utolsó senkiházi rohadék banda az egész még mindig, akik végre ezt megtudták úgy csinálni ahogy minden erőltetett játékukat kéne, ennek szól az öröm, a Quantum Break-et azóta se tudom használni. :o
Sőt, én haragszok is rájuk mert azt vártam hogy ez is bukás lesz és rakom vissza a Win7-et.

(#103592) djculture
Pont erre gondoltam a Forza letöltése közben.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#103595) i2k


i2k
senior tag

https://www.humblebundle.com/monthly: "Rocket League" lesz a következő...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#103596) pingtest válasza i2k (#103595) üzenetére


pingtest
tag

Jó hogy még vártam vele. :P Így már megéri következő is.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://steamcommunity.com/id/bbikass/

(#103597) i2k válasza pingtest (#103596) üzenetére


i2k
senior tag

Mondjuk, épp most kapható 3200 Ft-ért (~10 euró) az egyik szürGe oldalon, magától az oldaltól, és nem júzerektől.

Humblinál meg bundlibanmégsosemjárt indie játékocskákat kapsz mellé...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#103598) tomsolo válasza i2k (#103597) üzenetére


tomsolo
őstag

multi only -> #instant skip

Ennél olcsóbb nincs :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#103599) SityiSXT válasza tomsolo (#103598) üzenetére


SityiSXT
őstag

Pedig simán el lehet lenni vele singleben is.

(#103600) tomsolo válasza SityiSXT (#103599) üzenetére


tomsolo
őstag

van mág legalább ezer játék a librarybe ami erre vár

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.