Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#103251) Lackki válasza Silent77 (#103250) üzenetére


Lackki
senior tag

nálam el se indul... dice logó után error msg fogad.

Privátot hamarabb észreveszem

(#103252) eami válasza tomsolo (#103248) üzenetére


eami
addikt

én is :)

(#103253) cyberkind


cyberkind
félisten

2 Outlast 2 gameplay:

[link]

[link]

Paranormal Cocktivity

(#103254) arfer


arfer
aktív tag

1 db Mirrors Edge Catalyst Beta kulcsra nálam is lehet jelentkezni PM-ben. Üdv

[ Szerkesztve ]

(#103255) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Amigdala ingyen - csak e-mail címet kell megadni, nincs kattintgatás. (78% pozitív visszajelzés és kártyás)

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#103256) FollowTheORI válasza csaba951 (#103245) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

De ahogy nézem ez csak fizikai lemezes változatra van egyelőre... no sebaj majd kiderül mi lesz belőle hosszútávon. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#103257) eami válasza ZsZso (#103255) üzenetére


eami
addikt

ki is fogytak :\

(#103258) arfer válasza arfer (#103254) üzenetére


arfer
aktív tag

Mirrors Edge Catalyst beta kulcs elkelt...

(#103259) Silent77 válasza eami (#103257) üzenetére


Silent77
veterán

Nekem még jutott szerencsére.

Az én mirrors kulcsom még megvan ha kell valakinek!

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#103260) sto1911 válasza arfer (#103258) üzenetére


sto1911
veterán

Basszus, en meg nem irtam fel oraval kesobb, mondvan biztos nincs mar meg...

Akinek esetleg lenne egy feleseleges, akkor elfogadnek egyet, koszi!

@(#103259) Silent77: irtam egy privatot, gyerekkel az olben, kapkodva, olyan is lett :D

[ Szerkesztve ]

(#103261) Silent77 válasza sto1911 (#103260) üzenetére


Silent77
veterán

Nem gond. :)

Elkelt.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#103262) Frod


Frod
addikt

Mirrors Edge Catalyst bétákulcs miatt nekem is lehet írni. Mérlegeltem, és egyik barátom sem érdemli meg :DDD
(najó, igazából senkinek nincs vasa amin eldöcögne, úgy meg felesleges)

Do you see the white shadow?

(#103263) Lackki


Lackki
senior tag

Erre tudtok mondani vmit? :D

vkinek megoldotta egy origin delete... még jó hogy 2 hetes windowson nem megy :)

[ Szerkesztve ]

Privátot hamarabb észreveszem

(#103264) tomsolo válasza Lackki (#103263) üzenetére


tomsolo
őstag

Na akkor a szokásos indie helyzetjelentés, a w40k kakukk tojással:

Először is egy a Six Sides of the World nevű kis kazuál puzzle játékot ajánlanám, ami amellett hogy olcsó - 430 Ft-ot röhögve megért a szokott helyek egyikén - teljesen jó kis kikapcsolódás.

Egy kis űrhajóval kell körbegyalogolni az univerzumot különböző kocka alakú bolygókon keresztül, ahova klikkolsz odamegy (ha tud), a kockák oldalán különböző kapcsolókkal, teleportkapukkal, időzítőkkel, lézerekkel visz az út, hogy megleld az ottani csillagkaput aktiváló kristályt.

A kezdeti tutorialnak megfelelő csillagkép - Tau Ceti - könnyű pályái után lesz fejvakarás bőven, érdemes rendesen végigvinni a tutorialt mert addig nem aktiválja az automatikus mentést, de ezt a kis malőrt leszámítva bátran ajánlom.

Hasonló a helyzet a Airscape: The Fall of Gravity nevű aranyos indie platformerrel, itt egy kis polipot kell nem szokványos módon irányítani egy ide-oda forgó világban. Bár a grafika aranyos, a játék nem könnyű és lesz mit igyekezni a pályák teljesítésért. Akciós most steamen a 450 forintját ez is megéri imho ráadásul egy kenyérpirítón is elmegy.

Jöjjön a kakuktojás a Battlefleet Gothic: Armada. Sokan nyaggattak milyen lett és bár nem sok időm volt tolni tessék pár dolog:
- a játék nem űrstratéga játék
- inkább ilyen 2Ds taktikai, akció játék a jó szó rá, sokat kell klikkolni, pauzálni, ezt-azt terelegetni, aktiválni
- a hangulat nagyon jó a singlének, egy csomó dolog van benne amiről a Dawn of War 2 jut róla eszembe
- a menedzsment, kezelő felület lehetne egyszerűbb, túl sok a felesleges infó és sok a becsapós dolog, ilyen pont olyan pont, a tutorial hajlamos a lényegről nem beszélni illetve az idegesítő hogy némely funkció addig nem elérhető amíg a játék szerint nincs itt az ideje
- a hangok nagyon jók, de a komisszárom vonyítását - TACTICAL COGITATORS ONLINE - minden pauznál kifejezetten gyűlölöm
- a sztori teljesen jó, hozza a minőségibb w40k történetek hangulatát - semmi multilézer :P - persze vannak leülések, cserébe van olyan hogy beszarik az egyik kapitány csata közben akit érdemes rögvest kivégezni mivel ha teljesen eluralkodik rajta a pánik fejest ugrik hajóstól a warpba
- a képarány probléma nem lett sajna javítva teljesen, hajlamos rosszul skálázni ezért beszereztem a Borderless Gaming progit amivel(egyedi window méretet és pozicíót használva) és a config fájl piszkálással teljesen jól működik.

Végeredményben 5.5k-t teljesen megért - vagy 4.8-at aki szemfüles volt a kinguinen. Ja még anyit hogy gyorsan csináltak egy külön early adopters subot így a digitális kulcsboltok preordereihez nem jár a 2 ajándék flotta(pár kivételt leszámítva).

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#103265) i2k válasza tomsolo (#103264) üzenetére


i2k
senior tag

Köszi :R

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#103266) bullseye válasza tomsolo (#103264) üzenetére


bullseye
addikt

Annyit azért hozzátennék a Battlefeet-hez, hogy óvatosan, mert elég sok panasz van az instabilitására – hacsak nem javították 0 day óta.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#103267) tomsolo válasza bullseye (#103266) üzenetére


tomsolo
őstag

6 óra alatt mint a beton

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#103268) maddionmax


maddionmax
aktív tag

Valakinek van még Mirror's Edge Catalyst béta kulcsa? Kipróbálnám.

(#103269) eami válasza maddionmax (#103268) üzenetére


eami
addikt

nekem van, írj rám steamen :)

(#103270) wolf13


wolf13
őstag

Még ha valakinek lenne elfekvőbe Mirror's Edge Catalyst béta kulcsa én is megköszönném. :R

(#103271) SAABPEPE


SAABPEPE
tag

Én is keresek Mirrors Edge beta kulcsot akinek van esetleg és nem kell neki :) Nagyon de nagyon meg köszönném :)

[ Szerkesztve ]

(#103272) zseko válasza maddionmax (#103268) üzenetére


zseko
veterán

Én is szívesen tesztelném ha még akad valakinek kulcs :) imádtam az elsőt.

HR24.hu

(#103273) i2k


i2k
senior tag

Ubisoftnál Spring Sale van, de... semmi az ég világon nincs olcsón.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#103274) cskamacska


cskamacska
addikt

Panzer Corps ingyé hétvége és -75% vásár Sztímon! :Y

Ugyanitt Panzer Cops marathoni Tviccs közvetítés:
https://www.twitch.tv/slitherinegroup

Tessék meglesni, kipóbálni(még 14 óráig :DDD ), majd jól megvenni ócóé, mert a Panzer Generálisok legnemesebb hagyományait ápolja a játék, és alapjáték mellé is akad ingyen kontent. Pl:

Royal Hungarian Army - Turan Campaign v1.2 (Mar 23, 2016)

ilyenekkel hogy


aztán

Royal Hungarian Army - Zrínyi Campaign, v0.9 (08.12.2015)

Van hozzá bőven mod, szóval ha valaki még megveszi hozzá a hivatalos kiegeket is, az egy pár évig el lesz látva Panze General tartalommal. :)

És ha már vétel:

Alapjáték nálunk 5 euró, ez máshol sem látványosabban olcsóbb(pláne mivel negyedáron nem is szokott lenni), ez a belépő. Kiegészítők csak -50%-ot kaptak, nem is szoktak többet, így ezek elég drágák 2,5-7,5€ áron.
Viszont van G2A-nál egy lengyel sefter aki a kiegek darabját 600, a kis térképcsomagok darabját 300 forintért adja. Eléggé kutya vacsorája a dolog, de vagy ez, vagy a 2300 az Afrika Korps darabja Steamen. ;]

ui: Slitherine továbbra is szerencsétlen marhalom kinézetű marketingeseket alkalmaz(illetve nem alkalmaz..), mert sikerült teljes kussban megtartaniuk ezt az akciót, az ingyéhétvégével, meg a Twitch vetítéssel együtt. Nincs fent a Steam főoldalon(!), nincs fent semmi más komolyabb oldalon, még a saját Steam csoportjukba is későn postolták ki! :W Az pedig a balfékség netovábbja, hogy pont olyan hétvégét fogtak ki, amelyen Company of Heroes 2 és Rocket League ingyéhétvége és szél is van(CoH2 direkt nm kap ajánlást, haljon a Sega éhen a parancsnok DLC trollkodásukkal :((( ), miközben előző hétvégéken még a fű sem nőtt. :U

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#103275) Csapoati válasza cskamacska (#103274) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Megvesszük! :R Én sem vettem észre az akciót, pedig a legutóbbi elég feltűnő volt.

Más: Marha jó, hogy már az Origin fiókokat is lopják... Ma reggel ez fogadott az email fiókomban:

Kedves _____!

2016. április 24. 6:02:07 GMT-i dátummal az EA-fiókodhoz rendelt e-mail cím e-mail címet töröltük.

nomy143558@yandex.ru

Ha ezt a módosítást nem te hajtottad végre, kattints ide az eredeti e-mail címed visszaállításához és a jelszavad módosításához. Ha további segítségre van szükséged, lépj kapcsolatba az EA Súgóval.

További jó játékot kívánunk!
A EA csapata

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#103276) eami válasza Csapoati (#103275) üzenetére


eami
addikt

bosszúból hagyd nála az origin fiókot ;]

[ Szerkesztve ]

(#103277) sixpak válasza Csapoati (#103275) üzenetére


sixpak
nagyúr

Náluk is van sms azonosítás, érdemes beállítani.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#103278) ZS3NI


ZS3NI
őstag

Rocket League kell még valakinek rajtam kívül? 4 packet kellene boltolni, amíg akciós. :R

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#103279) Csapoati válasza sixpak (#103277) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ezt nem is tudtam, köszi! :R

eami: Annál azért kicsit többet ér. :B

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#103280) wolf13


wolf13
őstag

@Hangm4n

Köszönöm a kulcsot :C :R

(#103281) echterion válasza Csapoati (#103275) üzenetére


echterion
nagyúr

Egyáltalán hogy tudtak belépni? Ilyen könnyű jelszót használsz?
Vagy "olyan" oldalakra szoktál járni? :P

**********

(#103282) cyberkind


cyberkind
félisten

Egy kis Dying Light kérdés.

Most értem el a 2. Legend rankot, a kérdésem az lenne hogy mire ajánlott gyúrni jobban, stamina vagy élet, esetleg ennek a kombója aztán a többi?
A fegyvereket azért nem írom mert elég jó cuccokat ad amiből még jobbat lehet csinálni így az ráér.

Paranormal Cocktivity

(#103283) arty válasza echterion (#103281) üzenetére


arty
veterán

nemtom csapoati milyen jelszót használt, de havernak is felnyomták (és vettek rá fifát ki tudja miféle hitelkártyáról), pedig neki brutál jelszava volt... szólt EA-nak, mindent visszakapott, de a fifát is levették a fiókról :)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#103284) pingtest


pingtest
tag

Lehet brutál jelszava ha hibázik.

Steam: http://steamcommunity.com/id/bbikass/

(#103285) lkksioskdl3 válasza ZS3NI (#103278) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Hali, engem érdekelne. Szóval már csak két ember kell ;)

(#103286) Źşë' válasza Csapoati (#103275) üzenetére


Źşë'
addikt

nekem még év elején lopták el, szintén ruszki delikvens :( :W

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#103287) FollowTheORI válasza Csapoati (#103275) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Bizony hogy lopják... az oroszok valahogy fel tudják törni az accokat... szóval igen, sms azonosítást kell rátenni.
Sajnos... és úgy néz ki az EA semmit nem tesz, mert ugye ha tenne akkor nem tudnák ellopni az adatokat, fiókokat stb. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#103288) maross válasza FollowTheORI (#103287) üzenetére


maross
veterán

beijesztettetek, tettem ra smst :O

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#103289) Erdei88 válasza FollowTheORI (#103287) üzenetére


Erdei88
veterán

Tesómnak is nemrég törték fel, pár napig ment a levelezés mert nem adta fel az orosz úriember. Gondosan mindent megváltoztatott. Miután beállította az smst értesítést elkezdte spammelni :D

(#103290) Debilon válasza ZS3NI (#103278) üzenetére


Debilon
addikt

nekem is jöhet 1 példány (ha még beférek, bár szorít az idő :DDD)

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#103291) eami válasza FollowTheORI (#103287) üzenetére


eami
addikt

gondolom a "biztonságos" mexikói és egyéb latin-amerikai utazásokkal járó mellékhatás :DDD

(#103292) bullseye válasza maross (#103288) üzenetére


bullseye
addikt

Engem is, de kiderült, hogy egyrészt már van rajta email kód, másrészt hogy a 18 karakteres autogen jelszavam nem tetszik neki. mert náluk max 16 karakter lehet.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#103293) Csapoati válasza echterion (#103281) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Volt benne szám és nagybetű is. Nem járok én sehova a zoofil.com-on kívül. :DDD

eami: Mexikóba szoktam utazni, de Putyinlandben még nem jártam. :D

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#103294) arty válasza eami (#103291) üzenetére


arty
veterán

1000% hogy nem, havernak semmi vaj nem volt a füle mögött.
alig van csak bár betlüfildje az accán, az is magyar "tokból" ill. bundliból.

természetes, hogy mindenki próbálja nyugtatni magát, hogy okkal történik az acclopás, de nem.
egyelőre ami biztos: tök random veszik el, kb bárkiét :(

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#103295) eami válasza arty (#103294) üzenetére


eami
addikt

esetleg ugyanaz a jelszó mailhez is? én most néztem hogy lehet sms azonosítást bekapcsolni de elfelejtettem a titkos kérdés/választ így semmit nem enged csinálni xD

(#103296) eszlenyek


eszlenyek
tag

Esetleg valakinek van még béta kulcsa? :B

[ Szerkesztve ]

(#103297) tomsolo


tomsolo
őstag

Battlefleet Gothic: Armadaról pár szó, ma elég sokat toltam.

SP kampányra egy szó: epic.

Noha a játék elég sok sebből vérzik és nem mondhatnám hogy nincsenek ismétlések meg ilyen hibák, hogy:
- használhattak volna több kameraállást - minden rajtaütésen kb ua az az animáció megy le (vicces, hogy ugyanazon a pályán mindig más a környezet mivel random generált )
- az egy fajon belüli hajók nem annyira változatosak mint kéne, néha egy-egy ágyú a különbség
- nincs misszió közben reload, viszont ellehet bukni küldit - ki az az állat aki ilyet csinál? - ezért marha fárasztó megvárni a bukó animációt, a beszédet és majd újra betölteni a küldi kiválasztós térképet
- a mapok marha egyszerűek, néha vannak benne tereptárgyak, de inkább csak dísz az egész
- viszont emiatt, minnél többet játszom vele egyre inkább a star trekes űrszimuláció jut róla eszembe.

Meg a Kobayashi Maru taktika. Ugyanis - bár lehet válogatni gyengébb küldik közül - egyre gyilkosabb lesz megmaradni, győzni. Ez főleg azokat a küldiket jellemzik, ahol ha elmenekül célpont egyben bukó is lesz. Az első elder kalóznál vért pisáltam mire sikerült kilőni a warp kapuból, de legalább 20 nekifutás volt mikor az orkoktól kellett lenyúlni egy adatcsomagot - a rohadékok folyton visszalopták és simán fejest ugrottak vele az immatériumban.

Van viszont sok-sok apróság ami marha jó. Néha eltűnik egy hajó a warpban ilyenkor pár körig kimarad - fejlesztéssel lehet csökkenteni a rátáját, vagy pl. az orkos adatlopás során annyira szarrá lőtték a lopóhajómat hogy most pihen egy kört. Az szinttűl függően egy -egy körön belül több bevetést is lehet csinálni.

Sokaknak nem fog bejönni a játék, de most megyek exterminust szórni. :)

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#103298) echterion válasza Csapoati (#103293) üzenetére


echterion
nagyúr

Mindenesetre köszi, hogy jelezted, én is beállítottam az sms-t. :R

**********

(#103299) section9


section9
őstag

Ha valakinek ellopják az accountját, azonnal forduljon az ügyfélszolgálathoz, nekem 10 percen belül megoldották amikor ez történt.

(#103300) Csapoati válasza echterion (#103298) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én meg nem tudom, mert szintén elfelejtettem a titkos kérdésre adott választ. :D Ami azért érdekes, mert az általános iskolám neve lenne az, amit tudok is, de valahogy semmilyen formában nem fogadja el...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.