Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#103201) csaba951 válasza ZsZso (#103192) üzenetére


csaba951
veterán

Hurrá! Vére konzolon (legalábbis PS4-en) is beköszönt végre a FullHD/60 fps korszak! ;]
PC vonalon ez ma már alap, ott mostanában már a VR/4K-t próbálgatják. :DDD

(#103202) cyberkind válasza csaba951 (#103201) üzenetére


cyberkind
félisten

És olyannak mint nekem mennyire könnyű dolga lesz az új cuccokkal hogy csak 1080p-n akarja hajtani a játékokat, már a középkategória is elég lesz. :))

Paranormal Cocktivity

(#103203) csaba951


csaba951
veterán

Euro Truck Simulator 2 - Hungarian Paint Jobs Pack
Hoppá, hoppá! Végre mi is kaptunk saját, egyedi festés csomagot a játékhoz! :C

(#103204) micafighter válasza cyberkind (#103202) üzenetére


micafighter
nagyúr

Szerintem csak lesz + 1 kategória felfele, mégdrágábban, és a többi kategória egy forinttal se lesz olcsóbb :DDD

[ Szerkesztve ]

(#103205) Mr.Csizmás válasza csaba951 (#103203) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Puszta Five

Matyó Flowers

:C :DDDDDDDDDDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#103206) cyberkind válasza micafighter (#103204) üzenetére


cyberkind
félisten

Egyébként én is így látom, tehát az új Titan X alatt lesz egy kevesebb HBM2 vram-os kártya, és az alatt pedig a GDDR5X-es 1080TI, ami 250K körül lesz mint ahogy indult a 980TI, nehéz döntés mert a vram kéne nekem is, a Dying Light is csak ezért nem megy fullon, na nem mintha észrevenném szemmel de na. :DDD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#103207) Niczo


Niczo
senior tag

Trabant szimulátor steamen :Y
Laika 601 Deluxe :DDD

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#103208) tomsolo válasza Niczo (#103207) üzenetére


tomsolo
őstag

néztem én is már, az ötlet jópofa de a megvalósítás nem vmi nagy szám, humblen kuponnal olyan 2800

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#103209) i2k válasza Niczo (#103207) üzenetére


i2k
senior tag

Úristen - és ezt halálosan komolyan is gondolják... :(
A "művésziességgel" (de írhatnám a baltával faragottat is) fedik a grafikai inkompetenciájukat, vagy ezt is komolyan gondolják?

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#103210) oriic válasza Niczo (#103207) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az ilyen és ehhez hasonló förmedvényeket miért engedik ki Steamre? :(

(#103211) Lackki

Ehhez jött volna a másik kérdésem. Ki vesz ilyen szutykokat? :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#103211) Lackki válasza oriic (#103210) üzenetére


Lackki
senior tag

pénz nagyúr :)

Privátot hamarabb észreveszem

(#103212) Mr.Csizmás válasza oriic (#103210) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ebben legalább van ötlet, nem n+1 adamsandler szintű sz@rós vagy mindenkit agyonverős botrányjáték, vagy platformer ugrálós pixelfos nagy retro felirattal eladva 2x árcímkével.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#103213) Lackki válasza oriic (#103210) üzenetére


Lackki
senior tag

aki játékokat gyűjt, van itt is pár ilyen fórumos :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#103214) arty válasza ZsZso (#103195) üzenetére


arty
veterán

linket pls, én totál máshogy emlékszem :)

(#103189) Dilikutya - most remélhetőleg egy időre megtanultad, hogy NEM informálódsz a gémszarról.

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#103215) lkksioskdl3 válasza oriic (#103210) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Szerintem egy jó pofa endless runer érdekes körítésben.

Én szeretem a low poly grafikát, ha jól ki van dolgozva. PL az Eidolon-t imádtam.
Igaz, bundliban pár centért vettem, de megérte.

(#103216) tomsolo válasza Mr.Csizmás (#103212) üzenetére


tomsolo
őstag

én eddig nem tudtam olyat beposztolni ide ami 5 másodpercen belül ne jelent volna meg eami whistlistjén :DDD

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#103217) oriic válasza lkksioskdl3 (#103215) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vannak jó low-poly játékok, pl a SUPERHOT is ilyen. :R

Live-Die-Respawn

(#103218) lkksioskdl3 válasza oriic (#103217) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Szemeztem vele.
MAjd egyszer bundliban :D

(#103219) Dilikutya válasza arty (#103214) üzenetére


Dilikutya
félisten

Itt linkelték, magamtól rég nem olvasom. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#103220) Źşë' válasza arty (#103214) üzenetére


Źşë'
addikt

én is úgy emlékszem ahogy Ő írta, hogy linket kérsz, ennyi erővel te is megkereshetnéd a Te linkedet amin olvastad a hírt...

//am itt van egy gs hír (de ha tovább kutakodsz a neten, akkor találsz erről még angol nyelvű cikkeket), többek között azt is írták amit ZsZso leírt, mivel nem csak PC-re került a gém ezért további "lebutítást" kellett eszközölni, én hiszek abban egyébként ha only PC-re fejlesztették volna akkor tudták volna tartani magukat a '13as VGXes demohoz

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#103221) DeFranco


DeFranco
nagyúr

sziasztok!

ide is bedobom ezt a kérdést, mert az azonnali játékos kérdések topicban nem nagyon kaptam választ.

kiegészítő infó: [link]

van valamelyikőtöknek infója arról, hogy mitől lehet ilyen extrém alacsony az FPS és hogyan lehet megoldani? nekem gyanús, hogy ez valami ismert bug lesz, de a fentiek szerint a kikapcsolt physX és vsync sem segít rajta.

(#103222) GoZoL válasza DeFranco (#103221) üzenetére


GoZoL
senior tag

MSI afterburner vagy hasonló monitorozó alkalmazást használsz? Nálam NFS Rivals és Titanfallnál volt így és ha kikapcsoltam az alkalmazást minden tökéletes volt.

(#103223) DeFranco válasza GoZoL (#103222) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nem tudok róla, egyedül a steam fps-számlálója van bekapcsolva.

(#103224) Źşë' válasza DeFranco (#103223) üzenetére


Źşë'
addikt

nem próbáltál ki egy régebbi ati drivert? (esetleg valami ati driverben lévő settings - valami ilyesmi is rémlik, volt havernál hasonló low fps gond és valamit állított benne és jó lett, igaz ez már régen volt, nekem meg még nem volt dolgom atival (tudatosan :) ) akkor esetleg valami usb's kontroller van kötve a gépre? (azt lehúzni) cpu-t nem zabálja valami a feladatkezelőben?! esetleg steames mappában valami segéd progit/drivert felrakni hozzá amit a játékkal tölt le a steam

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#103225) FollowTheORI válasza DeFranco (#103221) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Hát ha tényleg a physx körül van a gond, akkor esetleg tedd fel a legacy verziót is, hátha megjavult.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#103226) Crytek válasza FollowTheORI (#103225) üzenetére


Crytek
veterán

A burítós X-Com is halott physx-el és semmi nem segít rajta.
Valami nagyon nem kóser a régi game-ek physxével az új kártyák kárára :(

Next PC Upgrade: 2022

(#103227) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

mirror's edge cataclyst béta megjött, 2 kulcsot ad :C (van gazdája a másiknak is, ne írjatok)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#103228) rizso


rizso
addikt

Sziasztok!

Kicsit nosztalgiáznék. Nincs valakinek occcccóé Prince of Persia: The Forgotten Sand illetve NFS: The Run? Vagy tipp, hogy honnan lehetne megvenni fillérekért? :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#103229) sixpak válasza Mr.Csizmás (#103227) üzenetére


sixpak
nagyúr

Én felajánlom a másikat, ha valakinek kell, pm-ben elküldöm a kódot.

Szerk.: elkelt...

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#103230) djculture válasza Crytek (#103226) üzenetére


djculture
félisten

Win10-nél eleve mindig van valami a régi játékok esetén, win 8-al pl sose volt bajom a left 4 dead 2-vel se a win10-nél meg lag van. Jó oké ezer éves phenom2 hajtotta a gépemet lehet azt utálja már a win10 ezért vettem ma egy i5 4460-at meg egy h97 lapot.

Ja
:
;]

[ Szerkesztve ]

(#103231) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Szintén olcsón keresek Titan Quest Goldot, Nordic Bundleban volt... :B

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#103232) Źşë' válasza sixpak (#103229) üzenetére


Źşë'
addikt

itt is köszönöm szépen! :R

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#103233) DeFranco válasza Źşë' (#103224) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nem, nem próbáltam ilyesmit, igazából nem is tudom milyen verzió van fent (megnéztem, 14.12)

settings: ez nekem túl általános, nem tudom, hogy merre induljak, mit állítsak, alapon van kb. minden.

steam segédprogit nem találtam, de mondjuk ez nem jelenti azt, hogy nincs is.

fura nekem ez, mert soha egy játékkal sem volt ilyen gondom, és azért ennek még értékelhetően kellene futni a gépen.

@NetTom : ATI van a gépemben, alapból nincs physx, meg le is tiltottam a setupban. ekkor is kell a driver?

(#103234) eami válasza DeFranco (#103233) üzenetére


eami
addikt

annyit kattogtatok ezen a régi játékon hogy most már kíváncsi lettem. pár perc aztán kiderül nálam hogy muzsikál (szintén amd gpu).

(#103235) FollowTheORI válasza DeFranco (#103233) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Attól még maga a PhysX szoftver kell(het). :)

Persze egyáltalán nem biztos megoldja a bajokat.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#103236) ZS3NI


ZS3NI
őstag

Kipróbáltam free weekenden a rocket leaguet, és nagyon bejött. Kérdésem hogy hogy lehet a legolcsobban megvenni? Látom streamen - 40 van. Régió korlátos a játék? Orosz barátainktol olcsóbb lehet? Ha nem lesz jobb nyitok önerőből egy 4 packet, de előtte egy kérdést megert.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#103237) djculture válasza ZS3NI (#103236) üzenetére


djculture
félisten

Állítólag kijön dobozosba is azt olvastam az összes dlc-vel ami addig megjelenik. De hogy mikor kérdéses.

(#103238) Assimilator válasza ZS3NI (#103236) üzenetére


Assimilator
őstag

Orosz barataink mar nem a barataink. Legalabbis Valvek szakitottak veluk, helyettunk. :DDD

(#103239) FollowTheORI válasza DeFranco (#103233) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem ez amúgy nálad valami driver probléma lesz... most megnéztem nvida-val nincs baja a játéknak a legutolsó driverrel sem nálam. :)
Igaz nálam fönt van minden nyavaja... physx meg legacy is stb stb.

(#103226) Crytek

Az XCOM Bureau szvsz egy optimalizálatlan játék PhysX azért zavar be... de egy dll cserével legalább a fagyás megoldható. :)
Most kipróbáltam és a belassulásokon kívül jól fut azis... lehet ha tovább buherálná az ember akkor meg lehetne oldani minden baját.
Az a baj ezekkel a játékokkal hogy a DLL-eket frissíteni kéne néha újabbra... vagy eleve úgy kellett volna megírni őket hogy ne a saját könyvtárban lévőt használja, hanem ami telepítve van mindig a legfrissebbet.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#103240) eami válasza eami (#103234) üzenetére


eami
addikt

megy gond nélkül 60 fps+

(#103236) ZS3NI: én kettőt is kaptam ingyen :DDD (steam controller pre-purchase)

(#103241) marcusa válasza ZS3NI (#103236) üzenetére


marcusa
addikt

Új-Zéland-ról a legolcsóbb ahonnan veheted, 8,8€.

:-)

(#103242) NyMRooD válasza DeFranco (#103221) üzenetére


NyMRooD
őstag

Nekem is megy normálisan, gond nélkül, legalább is ment win 8 alatt, konfigot lásd az aláírásomban.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#103243) Erdei88


Erdei88
veterán

Aki jártasabb a "külföldi" vásárlásban, melyik régióban lehet a legolcsóbban Rainbow Six Siege-et venni?

(#103244) sto1911


sto1911
veterán

Valaki meg tudja nekem mondani, hogy ha ezt a bundlet megveszem, akkor a DS Together ugyanugy adni fogja-e a plusz peldanyt, mintha kulon vennem meg?
Szerintem igen, de valaki aki jartasabb megerosithetne benne.

(#103245) csaba951


csaba951
veterán

Amazon USA-nak egy érdekes lépése volt. Mostantól bizonyos játékokat csak akkor vásárolhatunk meg, ha van (havidíjas) Prime előfizetésünk is. :(
Bővebben itt.

(#103246) S1M0N válasza djculture (#103237) üzenetére


S1M0N
senior tag

(#103247) cyberkind válasza S1M0N (#103246) üzenetére


cyberkind
félisten

Pedig én pont erre vártam, mert jó kis egyedi játék, megérte volna a polcon tudni de akkor nem.

Paranormal Cocktivity

(#103248) tomsolo válasza eami (#103240) üzenetére


tomsolo
őstag

Amdsek srácok imho.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#103249) warcat válasza csaba951 (#103245) üzenetére


warcat
veterán

Szar dolog,de amennyire tudom,jelenleg alapból nézik már az IP-t,hogy egyáltalán elérhető legyen a vásárlás elindítása, majd fizetéskor a bankkártya országát, tehát használhatatlanok voltak eddig is.

Az ajándékkártyás trükközéseknek ami gondolom még működhet meg nem sok értelme van mióta ennyi a dollár,túl kicsi a különbség az árakban.Szóval ez ilyen vállvonogatós hír nálam.

EA: It's in the crate!

(#103250) Silent77


Silent77
veterán

Hajnalban nekem is megjött a 2db mirror's edge cataclyst béta kulcs.
Akinek kell dobjon PM-et.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.