Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#103951) cyberkind válasza micafighter (#103950) üzenetére


cyberkind
félisten

Na ez az hogy csak a régit próbálták sokan, az meg tényleg szar volt a mostanihoz képest és pont ezt mondom de hát mindenki szerint most is szar meg minden rossz.
Nem tudom ki mennyire várta de én konkrétan élek-halok a DC képregényekért azonbelül Batman-ért főleg, úgyhogy jó szar volt hogy ezt adták először.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#103952) arty válasza cyberkind (#103951) üzenetére


arty
veterán

oktober-november táján futottam kört a 970emmel, miután kijött a várva várt nagy patch + kis hotfix(ek) ... és sajnos tökéletes akkor sem volt (60frém nem low-on), most a 950el neki se állok....

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#103953) Dilikutya válasza cyberkind (#103947) üzenetére


Dilikutya
félisten

Te meg azt értsd meg, hogy annak nem kell tapsolni, ha megjelenés után fél-egy évvel játszható lesz valami. Amikor ősszel visszakerült a Steam-re, majdnem ugyanolyan fos volt, fele hibát még csak ezután javították. Nem tudom, hány éves vagy, én még nem ezen szocializálódtam. Ezelőtt 15 évvel egy patch se volt feltéve, de fagyás, bug, teljesítményprobléma ismeretlen volt. A patch-ek mérete többnyire pár Mb volt, és hibajavítások mellett új pályák, játékmódok, autók stb. is voltak benne. Az, amit ma DLC-nek hívnak, és pénzért adják.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#103954) maross


maross
veterán

Csak mert nagyon raertem: djculture utolso tiz hozzaszolasabol a lenyeg, nagyon tanulsagos, ravilagit a moho jatekipar es az egyugyu felhasznalok szelmalomharcara :( . Hiaba a pozitiv attitud, es a szaja szelen kifrocskolo pozitiv energiak, a djculture ajanlott matricat ma sem sikerult kiosztani :(.

1) kigyulladtak az nvidia kártyák, Batman ... az egyik produktum aminél leszrták a vásárlókat
2) Nevetséges. Ezért adnak ki ilyen fércmunkákat mert te meg mások még éltetik is.
3) Itt van ez a Homefront The Revolution ps4-en tapasztaltam azt a szenvedést pc-re már 1 dollárnál többet nem adok érte
4) Homefront The Revolution -hoz volt szerencsém ps4-en 20-25fps-el szaggatott megállt képhibákból áll az egész játék, olykor volt vagy 10 fps érzésre... Nagyon elszrták az egészet.
5) nem hiába adták vissza az árát annak idején...
6) SIMA KOMMENT, SEMMI NEGATIVUM!!!!
7) Hát itt se sokat fognak vele törődni várhatóan ... médiában 5000-ért minden dlc meg poszter meg bizbaszok de valahogy még annyit se ér.
8) mondjuk fanatikusok mindig vannak, én nekem pl ez a Total War Warhammer se tetszik ... számomra hülyeség teljes káosz. Elég nagy bukásnak néz is ki.
9) Légy mindig van, volt olyan fórumtárs aki leoltott hogy mitképzelek én ezen rengeteget dolgoztak és azt meg kell fizetni
10) Ha lesz olyan hülye aki megveszi/előrendeli a másodikat ezek után amilyen fos az első, csak gratulálni tudok majd neki.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#103955) cyberkind válasza Dilikutya (#103953) üzenetére


cyberkind
félisten

Én ezt mind megértem, de a helyzet az hogy nem azt kaptuk amit te mondasz, és nem is fogjuk PC-re amit egyre jobban leszarnak, és felesleges azzal jönnöd mi volt 15 évvel ezelőtt, az elmúlt és manapság annyira a pénz mozgat mindent hogy bármi szart megéri PC-re kiadni, nagyon jól emlékszem hogy a régi játékok hogy mentek már day one éss day one patch nélkül de ez elmúlt, már nem "divat" jót adni PC-re, a Gta 5-höz is jött azonnal javítás de az jó is volt, úgyhogy annak tükrében ez a Batman igenis jó hogy nem szarták le mint anno a Gta-t amihez rengeteg éven át nem volt olyan hardver ami azt bármilyen beállításon kiszolgálja, itt ilyen nem lesz még ha valakinek rajtam kívül a 970-nel most is szarul megy, azt meg se említem hogy állítólag PC-n a Gta 4-hez futtatni kell a Frapsd-ot a végén hogy felhúzza magát a karakter a helire hogy sikerüljön(még nem játszottam ki de sokszor írták a topikjában).
Amit ma pedig DLC-ként eladnak azt köszönjük az EA-nek a Mass Effect-tel ami sokkal jobb lett volna nélkülük, ez van, vagy elfogadod vagy keresel más hobbit amiben nincs ekkora lehúzás esetleg nem veszed meg vagy semmit se veszel, lehetőségek vannak, a PC mindig is drága hobbi volt iszonyat nagy bukóval.

(#103952) arty
Sajnos a 8GB ram mindenhogy nagyon korlátozó tud lenni, amíg nálam 8 volt nem is tetszett a játék mert a 60-at nem tartotta de nem tudtam beállítani sehogy se hogy jó legyen, aztán vettem 16GB ramot és tökéletes de még a legnagyobb akciók közepette is.

(#103954) maross
Ez tény hogy lehúzás és nem az megy mint 15 éve vagy akár 5 éve, de sajnos ez van és nagyon lassan lesz jobb ha jobb lesz, a nextgen konzolok miatt pedig lehet készülni az ilyen szar portokra mert ez az olcsó, de ha ez mind nem tetszik az embernek akkor keressen más hobbit, mert ez nemigen fog változni vagy ha fog nem most, a PC mindig egy bukó volt csak most már a szoftverek se olyanok mint régen.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#103956) Dilikutya válasza maross (#103954) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mondjuk az Arkham Knight csak a legextrémebb példa, volt ott AC: Unity, Aliens: Colonial Marines, Watch_Dogs is. Az Aliens mellett szóljon, hogy legalább nem volt nagy gépigénye. Meg a jó ég tudja, mi még, akadt egy pár, ami megjelenéskor szembeköpte pont azokat, akik látatlanban és a legtöbbet fizették érte - és az járt jól, aki 5€-ért megvette valamelyik Summer Sale-ben, mert addigra vagy kijavították a hibákat, vagy vett egy jobb gépet, és izomból játszható lett.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#103957) arty válasza cyberkind (#103955) üzenetére


arty
veterán

akkor félreteszem a 15gb ramra bővítésig :(
álá cod black ops3 ...

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#103958) cyberkind válasza arty (#103957) üzenetére


cyberkind
félisten

A CoD-ot felesleges felhozni amikor a grafmotorja 20 éves, és erre jön a CoD 4 felújítva nem is egy új motorra ami kihasználná az új konzolokat és PC-ket, az nem jó, nem jöhetne minden évben egy CoD, szörnyen futnak ezek a játékok, ezek az új CoD-ok FHD-n ha úgy van simán benyelnek egy 980TI-t, ami nonszensz ehhez a játékhoz mert nem szép nem jó csak szarul fut, amíg anno a Crysis ha nem is futott acélosan de odarakta magát, de jók is voltak azok az idők.
Sajnos mostanra már ajánlott a 16GB ram mert csak ilyen portok fognak jönni pedig én is kiakartam húzni a DDR4-ig, hát nem sikerült, nagyon kevés vagy nem is lesz olyan mint a Gta 5 ami szinte mindenre skálázható.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#103959) Mr.Csizmás válasza cyberkind (#103958) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

még mindig a Q3 enginet tákolják?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#103960) cyberkind válasza Mr.Csizmás (#103959) üzenetére


cyberkind
félisten

Igen csak azt plasztikázzák meg foltozzák és még az új konzolokon sincs meg a 60fps.

Paranormal Cocktivity

(#103961) Mr.Csizmás válasza cyberkind (#103960) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:U bszki pedig csak poénból/iróniából írtam be, nem hittem volna :Y

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#103962) Dilikutya válasza Mr.Csizmás (#103961) üzenetére


Dilikutya
félisten

Pedig valószínűleg de. Igaz, legalább kétszer állították már, hogy újraírták (CoD2-nél, meg talán az AW-nál), de annak kb. fele sem igaz.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#103963) tomsolo


tomsolo
őstag

Age of Wonders III kapott 75%-ot.

A DLCK sajnos csak 33%-ot - itt jegyezném meg, hogy kevés olyan játék van ahol a DLCk ennyire pozitív szvazatokat kapnak(pedig drágák, még akciózva is). Remélem a nyári salere megkomolyodik az áruk. -.-

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#103964) Dreimus


Dreimus
senior tag

(#103965) tomsolo


tomsolo
őstag

Hát ezt aztán beárazták

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#103966) csaba951 válasza tomsolo (#103965) üzenetére


csaba951
veterán

Chuck Norris teljes áron vásárol. Még az akciós játékokat is! :))

(#103967) cyberkind válasza csaba951 (#103966) üzenetére


cyberkind
félisten

Ő már a Half Life 3-at is kitolta és tudja mi lesz a dokival.

;]

Paranormal Cocktivity

(#103968) sittes79


sittes79
addikt

Hi,

Just Cause 3 15 dodoért okés?

(#103969) Agyzuzo válasza sittes79 (#103968) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Hol?

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#103970) sittes79 válasza Agyzuzo (#103969) üzenetére


sittes79
addikt

[link]

(#103971) cyberkind: Köszi, akkor bezsákolom.

(#103972) NyMRooD : Már mindegy :)

[ Szerkesztve ]

(#103971) cyberkind válasza sittes79 (#103968) üzenetére


cyberkind
félisten

Simán, jó játék, én 30Ojróért vettem.

Paranormal Cocktivity

(#103972) NyMRooD válasza sittes79 (#103968) üzenetére


NyMRooD
őstag

Ha nem sürgős, szerintem várj, lesz ez még az éven bundle-be is, a Square enixet ismerve (persze garanciát nem vállalok :D)

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#103973) FollowTheORI válasza NyMRooD (#103972) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Arra azért még várhatsz egy kicsit... :D

Jó ár ez bőven egy ilyen "sandbox" játékért.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#103974) NyMRooD válasza FollowTheORI (#103973) üzenetére


NyMRooD
őstag

Persze, jó ár, de még mennyire, még féléves sincs a játék, de ez vagy a Rise of the Tomb Raider, a fullos Life is Strange-el együtt legkésőbb a decemberi zsákbamacska surprise csomagjukban szerintem benne lesz. Hiába jó játékok, a square enix (nekik sajnos, nekünk meg öröm) nem tudja sokáig magas áron tartani a játékait és könnyen oda is adja bundle-be (ez alól az FF széria volt kivétel, de decembertől más az sem).

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#103975) maddionmax


maddionmax
aktív tag

(#103976) csaba951 válasza maddionmax (#103975) üzenetére


csaba951
veterán

El is fogyott mostanra! :((
Season Pass (2-5) még elérhető akciósan, és persze aktiválható is! :)

(#103977) bullseye válasza maddionmax (#103975) üzenetére


bullseye
addikt

Mikor kezdték el nézni az IP-t náluk?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#103978) tomsolo válasza bullseye (#103977) üzenetére


tomsolo
őstag

mióta van internet ;]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#103979) arty válasza Mr.Csizmás (#103959) üzenetére


arty
veterán

akarod mondani wolf3d engine-t ... :DDD

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#103980) djculture


djculture
félisten

jó aranyáron lesz ez a Mirrors Edge Catalyst .. 60 EURO dobozosan 15 ezer

[ Szerkesztve ]

(#103981) Dilikutya válasza djculture (#103980) üzenetére


Dilikutya
félisten

Hétköznapi ár.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#103982) cyberkind válasza Dilikutya (#103981) üzenetére


cyberkind
félisten

A digitális még igen, de hogy a dobozos is ilyen drága az hihetetlen, lassan elveszti az előnyét ez is, mondjuk ezért a játékért pont hogy nem kár, bőven ráér megvenni azt a pár órácskát.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#103983) Csapoati válasza cyberkind (#103982) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az új NFS is ennyi volt, az EA hazai kiadója (fejből nem tudom kik) ennyit lőtt be.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#103984) FollowTheORI válasza Csapoati (#103983) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

EA az maga adja ki a játékait itt... de persze a disztrik azok ugyanazok mint a többinél. :)

Amugy akinek nem tetszik az elmegy mehikóba csalni egy pár ezrest... :D
Vagy vár...

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#103985) eami


eami
addikt

METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN -30% €21

kemény :DDD szóval javaslom, aki érdekel az még bírja ki azt a pár hetet summer saleig, és ott tuti kap legalább egy 50% offot (ha meg nem, ennyit biztos).

(#103986) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Te jó ég.

Új DLC-t kapott a Kecske szimulátor.

Irány a világűr :DDD :DD

Live-Die-Respawn

(#103987) tipuka válasza oriic (#103986) üzenetére


tipuka
addikt

kicsit hideg van itt fent :B :DDD

[ Szerkesztve ]

(#103988) Dilikutya válasza oriic (#103986) üzenetére


Dilikutya
félisten

- You are a goat tooo...
- Nooooooo...!

Sírok. :D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#103989) MoVieFaN válasza oriic (#103986) üzenetére


MoVieFaN
tag

Ha valakinek jó androidon is, akkor itt ingyen.

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#103990) Źşë' válasza djculture (#103980) üzenetére


Źşë'
addikt

a beta engem lebeszélt magáról a játékról (is), nekem nem ér semmit sem, csömöröm van attól hogy telerakják egyszerűbbnél egyszerűbb missionokkel a játékokat, mikor fuss el A-ból B-be egy csomaggal időre, na mondom oké... uninstall - igaz az elsőt régen játszottam végig, de mintha abban nem lettek volna ilyen repetitív időkitöltő küldetések

mai játékok meg enyhén túl vannak árazva, mikor cdg-n is 14ezerbe került pl a doom, eh hát no komment, és akkor a dobozban van 1 lemez, ami semmire nem elég mert a netről leszipákol még majdnem 10x annyi anyagot.

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#103991) cyberkind válasza eami (#103985) üzenetére


cyberkind
félisten

Megrohadhat a Konami...

Paranormal Cocktivity

(#103992) eami válasza cyberkind (#103991) üzenetére


eami
addikt

miért? még mindig azon sírdogálsz hogy vettél egy jó játékot eredeti áron?

(#103993) cyberkind válasza eami (#103992) üzenetére


cyberkind
félisten

Azért mert ha ezt tudom nem veszem 2 hónapja 30-ért 50%-kal leárazva, csupán ennyi, nem vagyok a pénzem ellensége legyen szó bármilyen játékról is.

Paranormal Cocktivity

(#103994) Csapoati válasza cyberkind (#103993) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ez a műfaj (eredeti játékok vásárlása) ilyen. Ha nem kell valami nagyon, akkor érdemes várni addig, amíg már tényleg nem kell gondolkodni a vásárláson. Nálam pl ott van a D3: Reaper of Souls. Tudom, hogy jó cucc, de nekem 15 eurónál nem ér többet, így várok türelmesen. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#103995) Mr.Csizmás válasza Csapoati (#103994) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

blizzardnál várhatsz, SC2 árgrafikont láttál már? :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#103996) Csapoati válasza Mr.Csizmás (#103995) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Azért az SC2 is volt már olcsó nem egyszer. :) G2A-n már most is 4400 a Reaper, a rossz kulcstól nem félek, WoW GC-t is mindig onnan veszek és még sosem volt érvénytelen.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#103997) djculture válasza Csapoati (#103996) üzenetére


djculture
félisten

Nem mintha dobozosan olyan kurva drága lenne 6-ért, sc2 összest meg láttam 10-ért

[ Szerkesztve ]

(#103998) maross válasza cyberkind (#103993) üzenetére


maross
veterán

Elkerulhetetlen az arcsokkenes, mindig mindenki szivni fog, szoval folosleges ezen izgulni. Ertem en hogy akkor lennel boldog ha most szaz euro lenne steam storeban, de varhato volt hogy lefele fog menni. Most halal mindegy hogy 30euro helyett 20, vagy 60euro kapot volna -66%-ot es szinten 20..

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#103999) cyberkind válasza maross (#103998) üzenetére


cyberkind
félisten

Én akkor se értem miért vitték lejjebb amikor nem is régi és nem is rossz meg elvileg vitték is, ennyi erővel a Gta 5 is lecsökkenhetne de persze az nem fog.

Paranormal Cocktivity

(#104000) i2k válasza cyberkind (#103999) üzenetére


i2k
senior tag

"Én akkor se értem miért vitték lejjebb"

Azé' mer' Single Player. Nem lehet többet kirántani vele a játékosok bukszájából.
Multiplayerrel, P2W, és F2P-nek álcázott moneyhole játékokkal lehet.
Ja, és a mindenféle játékstílushoz kapható DLC-kkel.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.