Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#103751) tomsolo válasza eami (#103749) üzenetére


tomsolo
őstag

60 ojrós mangából nincs 10 órás imho -.-

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#103752) Pocok256


Pocok256
veterán

Ha 4500 órát belerkatam a dota 2 be úgy hogy ingyenes akkor a többi játék mennyit ér ;]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#103753) i2k válasza Pocok256 (#103752) üzenetére


i2k
senior tag

Ha ennyi időt játszottál vele, akkor ideje orvoshoz menni :DDD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#103754) Pocok256 válasza i2k (#103753) üzenetére


Pocok256
veterán

Orvos nem segit xd dota 1 ben volt vagy 8k órám akkor még fiatal voltam és raertem na de az nem is volt ingyen ahhozz kellett a w 3. :DDD

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#103755) FollowTheORI válasza Assimilator (#103748) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

100 óra fölött nem számolom... :P
Az ilyen játékoknál amugy inkább megfordítanám... ha nem teszel bele legalább 100 órát, nem köt le addig, nem érte meg! ;)
(Fifa meg multi stb, ami repetitív.)

Nyilván ha 6x végigviszem a CoD-ot akkor azis jó lesz...

Mindegy végülis mindenkinek saját döntése... én csak egy kvázi reális alapot próbáltam adni. :)
Szóval a levezetés áll.

Viszlát! ;]

(#103753) i2k

Nem orvoshoz... csak szimplán ki emberek közé... :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#103756) i2k válasza FollowTheORI (#103755) üzenetére


i2k
senior tag

Van egy helybéli fiatal surmó srác, aki még a középiskolát koptatja. A szüleinek beadta, hogy a családi számítógép elől azért nem szabad felállnia, amikor a LoL-t nyomja, mert a játékból nem szabad kilépni játék közben.
:DD :DDD

A turpisságra jó ideig nem is derült fény, de mivel az apja a munkatársam, és egy napon elpanaszolta, hogy otthon nem tudta megnézni az egyik hivatalos e-mailjét, ezé' hadd nézze meg már a hivatali gépen, általam... én visszakérdeztem, és szó szót követett. Mikor kiderült, hogy miért nem tudta megnézni, hát nálam is volt lol-ozás, csak magyarul, és jó hangosan.

Azóta a srácot simán le tudja koppintani a gépről az örege, mert már tudja, hogy ki lehet bizony lépni a League of Legendsből :P

//Ha nem így tettünk volna, tuti, hogy pár ezer óra után derült volna csak ki :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#103757) micafighter válasza FollowTheORI (#103755) üzenetére


micafighter
nagyúr

Azért 100 óra multiban nem = egy 10 órás SP játékkal ha azt végigviszed 10x :N

(#103756) i2k: ja, ki lehet lépni csak kibannolnak, azon túl 40-50 perc egy meccs, 9 másik emberrel játszol, ha fogod magad és kilépsz meccs közbe akkor 9 másik ember játékát cseszed el és idejét vesztegetted. Az tényleg nonszensz hogy azért nem tudja megnézni otthon a mailt a faterja mert játszik a gyerek, de azért nem hazudott a gyerek se. Amugy annyi hogy figyelj fater meccs után géphez engedlek, legrosszabb esetbe 40-50 perc mulva. Nem a világvége szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#103758) FollowTheORI válasza micafighter (#103757) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nyilván nem... de ha 10x végigvitted és leköttött akkor megérte... itt most csak ezt nézem. :)
Mert akkor beletetted a "100 órát"... ezeknél a számoknál maradva.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#103759) i2k válasza micafighter (#103757) üzenetére


i2k
senior tag

Tudod hány olyan játékkal játszottam már életemben, multiban is, aminél ez a kilépegetősdi akár a meccs/játék levesbe menetelét is okozhatta...?
És? Akkor is csak egy játék.

A bannolgatást már nem is akarom minősíteni, mert annyira nevetséges az egész.

//Csak megvilágításképp, bármi okozhatja a játékos kiesését: áramszünet, netszakadás, WC, rosszullét, hardver-halál...
//Ezek után a bannolás több mint "nonszensz".

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#103760) tomsolo válasza Pocok256 (#103752) üzenetére


tomsolo
őstag

Tök jó hogy single contentről beszéltünk, látszik jó sok kárt csinált az 4 500 óra moba. ;]

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#103761) Pocok256 válasza tomsolo (#103760) üzenetére


Pocok256
veterán

Azok a fránya részletek :P
Singlebe nálam még mindig a witcher az etalon.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#103762) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Off az offban. Néztétek hogy mennyi pénzt akar Baker összeszedni a Black Ops 2-3 magyarításáért? :D Nem tudom hogy sírjak van nevessek. :O

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#103763) cyberkind válasza oriic (#103762) üzenetére


cyberkind
félisten

Beszt Báj. ;]

Paranormal Cocktivity

(#103764) Assimilator válasza oriic (#103762) üzenetére


Assimilator
őstag

Hol lehetne latni? Amugy erdekelne. :)

(#103765) cyberkind válasza Assimilator (#103764) üzenetére


cyberkind
félisten

[link]

Paranormal Cocktivity

(#103766) djculture válasza oriic (#103762) üzenetére


djculture
félisten

Ez se rosszabb mint amikor több ezer dollárt szednek össze közösségi finanszírozás néven összességébe soha megnem valósuló marhaságokért.

(#103767) oriic válasza djculture (#103766) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gondolom nem ismered a srác "munkásságát"

Live-Die-Respawn

(#103768) djculture válasza oriic (#103767) üzenetére


djculture
félisten

Passz én annyit tudok hogy a pc guru lemezen is voltak fordításai. Utána meg elkezdett pénzt kérni egyik fordításába meg valami spy progi is bevolt építve.

(#103769) i2k válasza oriic (#103762) üzenetére


i2k
senior tag

Reagáltam is.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#103770) eami válasza i2k (#103759) üzenetére


eami
addikt

//Csak megvilágításképp, bármi okozhatja a játékos kiesését: áramszünet, netszakadás, WC, rosszullét, hardver-halál...

Csak megvilágításképp, server oldalon azt nagyon jól tudják ha a quitre nyomott nem pedig csak szimplán lepottyant a netről ;)

(#103771) sto1911 válasza oriic (#103767) üzenetére


sto1911
veterán

En se ismerem, egy gyorstalpalot osszedohatnatok.

(#103772) i2k válasza eami (#103770) üzenetére


i2k
senior tag

"Csak megvilágításképp, server oldalon azt nagyon jól tudják ha a quitre nyomott nem pedig csak szimplán lepottyant a netről"

Hát, ezt nagyon nehezen tudom elhinni.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#103773) Vertigo18 válasza sto1911 (#103771) üzenetére


Vertigo18
addikt

Szintén fogalmam sincs az előzményekről... :F

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#103774) sto1911 válasza Vertigo18 (#103773) üzenetére


sto1911
veterán

Nem tudom emiatt szegyenkezzek vagy sem :D

(#103775) Assimilator válasza oriic (#103767) üzenetére


Assimilator
őstag

En azt tudom, hogy nagyon regota a szakmaban van.

(#103776) eami válasza i2k (#103772) üzenetére


eami
addikt

pedig nagyon bonyolult... quite button után küld egy értesítést a servernek hogy lelépsz a 'csába. wow, so bonyi.

(#103777) tomsolo


tomsolo
őstag

Tales of Zestiria - 4745 Ft, digitális cdgalaxis

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#103778) tomsolo


tomsolo
őstag

Saint Seiya: Soldiers Soul - 4 745 Ft digitális, cdgalaxis

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#103779) i2k válasza Assimilator (#103775) üzenetére


i2k
senior tag

Nincs az olyan régóta, hidd el...
Ráadásul, ő volt az első fordító, aki pénzért árulta a fordítótársai munkáját [nem, nem a sajátját].
Aztán csak pénzért - szerinte: tagdíjért - lehetett letöltögetni a "hadiszállásáról" az "ő fordításait" [újfent: nem az ő fordításait].
Elkészített "állítólag" pár fordítást, de egyiket sem publikálta - a tagdíjakat bezsebelte értük.
Legutóbb az Advanced Warfare honosítását "készítette el", de a tesztelés után nem publikálta.
Most meg kér ~100 ezer forintot...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#103780) maross válasza i2k (#103779) üzenetére


maross
veterán

arconrugas kulondijat latatlanban kierdemelte nalam

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#103781) i2k válasza maross (#103780) üzenetére


i2k
senior tag

maross: sokaknál.
Csak az a baj, hogy még többen elfelejtették ezeket...

Más:

https://www.gameagent.com: "Civilization: Beyond Earth – The Collection" - 15 euro.
//A többi Beyond Earth tartalom külön is akciós itt.

"Other Requirements: Initial installation requires one-time Internet connection for Steam authentication; software installations required (included with the game) include Steam Client."

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#103782) arty válasza FollowTheORI (#103758) üzenetére


arty
veterán

tuti lesz aki ezt a marhaságot is übereli majd :D de nem rossz !

(#103766) djculture - hogyne lenne rosszabb?! ez nyílt átverés! míg a kickstarteren nem tudhatod, ha nem adsz mindenféle jöttmentnek, esélyesen játékot kapsz érte cserébe. számtalan játék nem létezne az oldal nélkül.

baker nélkül viszont a világ egy jobb hely lenne ....

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#103783) Vertigo18 válasza maross (#103780) üzenetére


Vertigo18
addikt

Hát, ha te se ismerted, akkor nem szégyenkezem, hogy nálam kimaradt ez a sztori :)

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#103784) Dilikutya válasza arty (#103782) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ki ez a gyökér? Bele a vakvilágba kér 95 ezret a mire? :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#103785) Mr.Csizmás válasza Dilikutya (#103784) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a gaming világnak is megvannak az unortodox pénzmágusai.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#103786) #79621120


#79621120
törölt tag

A játékhonosítások témához hozzászólva : Tele van már a hócipőm azzal , hogy a fordítások 99 százaléka kizárólag a Steam-es verzióra készül .

(#103787) Lackki válasza Dilikutya (#103784) üzenetére


Lackki
senior tag

ennyiből már majdnem telik egy angol tanfolyamra :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#103788) tomsolo válasza #79621120 (#103786) üzenetére


tomsolo
őstag

Hát írj csinálj a non-steam verzákra. Problem solved. ;]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#103789) Assimilator válasza #79621120 (#103786) üzenetére


Assimilator
őstag

Mivel a jatekok 99%-nak eladasi mutatoi alapjan 99%-uk Steamen kerul eladasra igy a forditok kb. 99%-a Steames verziora fordit.

(#103790) eami válasza Assimilator (#103789) üzenetére


eami
addikt

Steamen kívül nincs élet, ha van élet, az nem élet :DDD

(#103791) i2k


i2k
senior tag

Hát, ha valakinek mégis megfelel a STEAM-en kívüli élet is:

~~13000 Ft-ból meglehet a GOG-on a teljes Witcher 3 élmény + a kalandjáték mellé:

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#103792) cyberkind


cyberkind
félisten

Szerintetek olcsóbb lehet a régi CoD 4 ha kijön az újabb kiadás?

Paranormal Cocktivity

(#103793) i2k válasza cyberkind (#103792) üzenetére


i2k
senior tag

Attól függ, hogyan sikerül a Remaster, és hogy mennyire látnak üzletet a régi újra (drágábban) eladásában a viszonteladók, játékosok.
De: az esély meg van az olcsóbbá válásra. Csak ugye Activision...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#103794) cyberkind válasza i2k (#103793) üzenetére


cyberkind
félisten

Megint 10euróra van árazva ahogy az 5 is és már csak ezek nincsenek meg a régiekből viszont kellenének.

Paranormal Cocktivity

(#103795) Dilikutya válasza cyberkind (#103792) üzenetére


Dilikutya
félisten

...vagy azzal együtt szépen leszedik a régit. ;]

Amúgy PC-re is jön a Remastered?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#103796) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Hoppá. Május.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#103797) oriic válasza Dilikutya (#103796) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azért is érdekes, mert megvenni továbbra sem lehet itthonról. :DDD

Más téma:

Június 23-án indul a Steam Summer Sale

Live-Die-Respawn

(#103798) Csapoati válasza oriic (#103797) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mármint csak Steamen és dobozosan. :) Egyéb hivatalos viszonteladóktól azért lehet (Bundle Stars, GMG, stb.).

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#103799) i2k válasza oriic (#103797) üzenetére


i2k
senior tag

http://whenisthenextsteamsale.com/ - hónapokkal ezelőtt ezzel számolt az oldal... :DDD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#103800) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

mi várható a capcom bundle bővítésében? :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.