Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#103301) Sirpi válasza ZS3NI (#103278) üzenetére


Sirpi
senior tag

Ha még lenne rá két ember estig, meg tudom venni valletből a 4-pack-et, €8.25-re jönne ki fejenként. Szóljon, akit még érdekel.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#103302) DeFranco válasza DeFranco (#103233) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Köszi mindenkinek a segítséget, utánanézést. Megvan a gond, a win update akadt be, emiatt az svchost.exe csinált egy szép 50+% CPU loadot, és ez megfogta az egész gépet durván.

A win update-t nem tudtam még helyrepofozni, de ha szervíz-szinten kilövöm, akkor tudok játszani, tehát ez a gond. Így lesz egy játékbugból rendszer szintű probléma :D

(#103303) Balesz1899 válasza Sirpi (#103301) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Nem csak délelőttig élt az akció?

Ha nem, akkor egy példányra vevő lennék.

(#103304) Sirpi válasza Balesz1899 (#103303) üzenetére


Sirpi
senior tag

Még 9 óra, de vettem a jelentkezésed.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#103305) Dilikutya válasza DeFranco (#103302) üzenetére


Dilikutya
félisten

Windows 7? Annál láttam ilyet már, nem egészen egyedi probléma, de az okára nem sikerült rájönni. De az update kilövése megoldja. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#103306) DeFranco válasza Dilikutya (#103305) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Kezd általánossá válni, még nyomozom a megoldást.

(#103307) SenorGrande válasza DeFranco (#103306) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Friss Win telepítés? Akkor átlagos jelenség, nincs rá elkerülő megoldás, úgy kell hagyni a gépet, amíg összegereblyézi mit akar letölteni, és a letöltés sem fog elindulni rögtön, de csinálja. Nemrég szívtam vele én is.

Ha nem friss telepítés, akkor is lehet jó megoldás, hogy hagyod - konfigtól függően - pár órát. Tudom, úgy tűnik meg van fagyva, de nem. Volt nekem is jó pár köröm vele már régebben is.

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#103308) DeFranco válasza SenorGrande (#103307) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nem, már pár éves. de akkor lehet csak türelmetlen voltam, várok vele, hadd molyoljon.

(#103309) tomsolo


tomsolo
őstag

Az indie rajongók figyelmébe ajánlom, hogy a Warshift is kapott 50%-ot a hétvégén. - 8,99 €

[GIF LINKEK!]
Ez egy érdekes RTS, ilyen irányítható avatarokkal - ala Divinity Dargon Commander - fejlesztgetéssel, egység építgetéssel, miegymással. Nagy mélységet nem kell tőle várni, de szép a grafikája, jól néznek ki az egységek és elég akciódús.
[/GIF LINKEK!]

Aki esetleg még kickstarer korában támogatta az igényelheti hozzá a kulcsot, akik viszont megveszik azoknak érdekes adalék, hogy az early 3 téninng + 10 sp pályával is rendelkezik immár.

Egyébként az egész ___egyetlen ember___ munkája ami több mint elismerésre méltó.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#103310) WayneGace


WayneGace
őstag

Uplayen hol tudom megnézni az aktivált játék kulcsát? Kösz.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#103311) FollowTheORI válasza WayneGace (#103310) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jobb felül nevednél legördülő menüben, account info, my games.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#103312) Sirpi válasza Sirpi (#103304) üzenetére


Sirpi
senior tag

Az utolsó Rocket League várja gazdáját.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#103313) echterion válasza Csapoati (#103300) üzenetére


echterion
nagyúr

Na, hát megmentetted a fiókom azzal, hogy ezt beírtad, mert reggel csináltam meg az sms azonosítást, erre most jött egy újabb sms az ea security kóddal. Gondolom, valaki megpróbált belépni...mikor én próbáltam az originen belül belépni a fiókkezelésbe (ami már el volt indítva a laptopon), írta a progi, hogy most küldött el egy kódot, várjak egy percig legalább.
Szóval még egyszer köszi. :R :R

**********

(#103314) Csapoati válasza echterion (#103313) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nincs mit, akkor most segíts a titkos kérdésemnél. :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#103315) tomsolo válasza Csapoati (#103314) üzenetére


tomsolo
őstag

elmondanám hogy nem csak sms van, hanem van rá app is külön :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#103316) tomsolo


tomsolo
őstag

ahahahaha

a VR őrület ilyen szépségeket termel ki - Quar: Battle for Gate 18

Tessék nézni az irányítás nagyszerűségét, olyan 27 másodperc után.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#103317) echterion válasza tomsolo (#103315) üzenetére


echterion
nagyúr

Ez így van, de a titkos kérdésre adandó válasz nélkül azt sem tudja használni. :)

**********

(#103318) eami válasza tomsolo (#103316) üzenetére


eami
addikt

mivel bizonyára ilyesmivel tologatod, mesélj pls térben hogy irányítanál másképp ?:)

(#103319) tomsolo válasza eami (#103318) üzenetére


tomsolo
őstag

nyílván úgy hogy egy félképernyőt - akarom mondani arcodat - kitakaró pálcát rajzolnék hozzá! ;]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#103320) eami válasza tomsolo (#103319) üzenetére


eami
addikt

nem hiszem hogy kitakarja.

(#103321) tomsolo válasza eami (#103320) üzenetére


tomsolo
őstag

jó hát szerinted rendben van, szerintem lóhúgy

épül-szépül az új világ nélkülünk is

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Más:

Enyhén Nekopara* rajongó a gyerek

* history low egyébként most a steamen

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#103322) sto1911 válasza tomsolo (#103321) üzenetére


sto1911
veterán

1,015.7 hours past 2 weeks
Ennyire biztos nem rajongo :D

(#103323) eami válasza tomsolo (#103321) üzenetére


eami
addikt

szerintem még VR témát próbálnak szemléltetni. ingame jó eséllyel tök máshogy néz ki.

(#103324) tomsolo


tomsolo
őstag

The Orion Project(Guardians of Orion - 0,99€ + ingyenes a héten

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#103325) bullseye válasza tomsolo (#103324) üzenetére


bullseye
addikt

Ennyit nyilván megér, meg a Prelude is sokaknak bejött, ahogy nézem, csak nem értek pár dolgot.
Ha ennyi ember csípte a Prelude-t, miért döglött be ez a KS?
Miből lesz játék, ha egyre bonyolultabb és nagyobb a terv, miközben sikeres KS sem volt, és időnként 1 euróért adják? (Ekkora projectnél még a 10 sem sok asszem)
Miért van az az érzésem itt is, meg Prelude-nál is, hogy más játékok összepuzzlézott elemeit látom?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#103326) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Holnap illene mindenhol szarrá akciózni a S.T.A.L.K.E.R. részeket... :)

Van is egy fölös Shadows of Chernobyl kódom a Bundlestars bundle-ból, ha van valakinek valami jó elcserélnivalója, tárgyalhatunk. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#103327) sixpak válasza Dilikutya (#103326) üzenetére


sixpak
nagyúr

Miért, mi lesz holnap?

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#103328) Źşë' válasza sixpak (#103327) üzenetére


Źşë'
addikt

Chernobyl-i katasztrófa 30. évfordulója :(

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#103329) cyberkind


cyberkind
félisten

Valaki tudja hogy kell törölni a Quantum Break-et PC-n?

Ha más nem kukázom a Win 10-et is és rakom vissza a 7-et. :U

Paranormal Cocktivity

(#103330) sixpak válasza Źşë' (#103328) üzenetére


sixpak
nagyúr

Thx. :R

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#103331) Dilikutya válasza cyberkind (#103329) üzenetére


Dilikutya
félisten

Appwiz.cpl-ben meg sem jelenik már? Se kilépés gomb, se rendes uninstall? :) Áruházban nincs eltávolítás. Play, Steam, Origin is tud ilyet. Ha más nem, törlöd a mappáját, az talán van neki. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#103332) cyberkind válasza Dilikutya (#103331) üzenetére


cyberkind
félisten

Azóta már megvan, de bárhol máshol logikusabb helye van mint itt, Star menüben a Q betűnél jobb klikk és eltávolítás, ezután lehet tényleg szart se veszek a M$-tól.

Paranormal Cocktivity

(#103333) mg105


mg105
senior tag

Sziasztok! A GTA5-öt szeretném megvenni steamre, a legjobb árat a G2A-n találtam steam gift formájában. A kérdésem az lenne, hogy a gifteknél is fennáll a játék elvesztésének esélye? Természetesen shielddel venném, úgy azért biztonságosabb? Tanuló pénznek kicsit sokallnám.

(#103334) eami válasza mg105 (#103333) üzenetére


eami
addikt

szerintem várd meg a következő leárazást. ennyiért steamen is megkaphatod akkor, de könnyen lehet hogy még kevesebbért is.

(#103335) mg105 válasza eami (#103334) üzenetére


mg105
senior tag

És az mikor lesz, ugye nem a nyárira gondolsz? Lesz addig valami nagyobb vásár?

(#103336) FollowTheORI válasza cyberkind (#103329) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Gépház alkalmazások között tudod a windows appokat eltávolítani.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#103337) i2k válasza mg105 (#103335) üzenetére


i2k
senior tag

http://whenisthenextsteamsale.com/

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#103338) mg105 válasza i2k (#103337) üzenetére


mg105
senior tag

Ettől tartottam, köszönöm!

(#103339) i2k válasza mg105 (#103338) üzenetére


i2k
senior tag

Szívesen :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#103340) tomsolo


tomsolo
őstag

Próbálom ezt feldolgozni:

"Seraph is a skill-based, acrobatic shooter... without aiming!"

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#103341) Mr.Csizmás válasza tomsolo (#103340) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[insert random enemy shooting scenes from any Rambo movies]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#103342) i2k válasza tomsolo (#103340) üzenetére


i2k
senior tag

"Controller use strongly recommended! Gameplay functional with keyboard controls but is designed for controllers. Seraph is designed to be played at 60 frames per second; if you are experiencing sluggish performance, please ensure that 'Nvidia Optimus' has not disabled your graphics card when playing the game."

Érted... egy oldalnézetes játék...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#103343) i2k


i2k
senior tag

STEAM-en ahogy meglátom egy címnél a VR-taget szinte sikítva lépek tovább... némelyik ráadásul rettenet...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#103344) tomsolo válasza i2k (#103343) üzenetére


tomsolo
őstag

Igény lenne rá egy ilyen excludera.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#103345) arty válasza tomsolo (#103344) üzenetére


arty
veterán

+1

de mivel a valve is érdekelt a vive-ben, erre remény 0 :(

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#103346) Crytek válasza i2k (#103343) üzenetére


Crytek
veterán

Pedig rengeteg sok olyan cucc van már ami támogatja egyiket másikat ,ha elképzelem magam ,hogy ott vagyok sok egész parás és jó lehet.
De majd a VR vonatra akkor fogok felszállni amit korábban is írtam: MINDEN gamehez kötelező lesz + kb napszemcsi méretű + 10k-ért utánam dobják. Szóval 2040 előtt semmiképpen :C

Next PC Upgrade: 2022

(#103347) csaba951 válasza tomsolo (#103344) üzenetére


csaba951
veterán

Azért, mert most a VR az aktuális hype. PC-n nem sok értelme van "simán" 3D-ként reklámozni a játékokat! ;)

(#103348) cskamacska válasza tomsolo (#103309) üzenetére


cskamacska
addikt

"___egyetlen ember___"

Jah, csúnyán meg is látszik rajta. :P Talán írtam már a Meridian és Timelines kapcsán, hogy szép teljesítmény 1/2/félmaroknyi embertől egy komplett játék összekalapálása, csak mit kezdünk vele, ha a játék nem lesz értékelhető. De míg utóbbi kettő játékról elmondhatjuk, hogy kicsit kevesebb, kicsit félkészebb, de a miénk, a ciprusi fazonnak nincs ilyen mentsége.
Alapvetően a "WARSHIFT is a real-time action-strategy-tactical role-playing video game" szólamok mögött valami Anteus Rising féle RTS/TPS kombó rejtőzik egy upgrade képernyővel megspékelve, de kevés tartalommal(van 5 pálya összesen?), borzasztó UI-val(menü bazári csiricsáré és túlkomplikált, játékon belül is mindent mutat csak az látszik kevéssé ami kéne), gyengécske irányíthatósággal, és alap RTS résszel(vagy túltermeled és letankrusholod az ellenfelet, vagy az ezt teszi veled, AI nyomokban, inkább DOTA klónokra hasonlít a tápolandó hőssel, folyamatos egységspammel és a minden sarokra szükségből húzott tornyokkal).
Grafika nem rossz(átlag Unity játékhoz képest), de itt is rettenet túlzásba vitte az effekteket, hőssel saját hadsereg mellett tűzharcban azt sem tudnád ki kivel van, ha nem lennének ott a hatalmas randa IFF keretek.
Hősök egyébként jópofák, egy géppuskás APC, egy röpködő-úszó-járkáló lépegető, egy csöcsös kiber-nindzsa csaj lézer katanával és íjjal, illetve egy dinobot. :))

Divinity: Dragon Commandert jó hogy felhoztad, mert ott is csapnivaló volt a taktikai RTS rész leszámítva a sárkányos hentet(ennek kifejezetten jót tett hogy nem kellett földön totyogni), viszont volt egy tűrhető körökre osztott stratégiai, és egy egészen jó RPG(nem Diablo statfeszt hanem döntések és történetvezetés értelemben)-csapatmenedzsment-diplomácia rész, ami a hátán el tudta vinni a játékot.

Szegény FPS-TPS-RTS keverék rajongók nagyon nincsenek kiszolgálva, nemrég megjelent Battlezone 98 Redux ugyan tökéletes mása a nagy öregnek, de kb ennyi, a régi motor enyhe átszabását és a teljesen új modelleket nyugodtan letagadhatnák, gyakorlatilag a 98-as játékot rakták ki Sztímre 20 euróért, a The Red Odyssey kiegészítő nélkül. Aztán a Workshop modderek mit pakolnak bele még meglátjuk, de az bizonyos, hogy az újra kiadással egyszerre minden abandonware helyről eltűnt az eredeti telepítője, gyakorlatilag meg lehet venni most azt 6000-ért, amit eddig ingyen élvezhettünk. ;] :U

Bújkál még a 12 eurós Bionite Origins mint Battlezone pótlék, de ez szinte csak hobby szinten van fejlesztve. Évek munkája után a BZ98 Reduxnál egy csöppet jobb grafikával csináltak egy Battlezone skirmish módot pár térképpel, pár egységgel, valami nagyon minimális AI-val, és rettenetes kezelőfelülettel. Tették mindezt az UE 3.0-án, miközben a tök ingyenes Renegade X csapatának ingyenes és korlátolt UDK-ból többet sikerült kihozniuk. :U (Az viszont sajnálatos hogy alig van normális képernyőmentés, vagy videó a Renegade-X-ről. Kenz a közösségi PUG összeröffenésekről rendszeresen rak fel videót, de valami minimum grafikán, a többi tubis sem erőlteti meg a gépét, pedig Mesa II, Crash Site, vagy Lakeside pálya max grafikán AA-val tud igen jól kinézni, hozza az UE3 tetejét. :K )

mod

Ha már magyar RTS, jön a Meridian: New World folytatása, a Meridian: Squad 22

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#103349) i2k válasza tomsolo (#103344) üzenetére


i2k
senior tag

Egyetértek. Maxxximálisan.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#103350) Crytek válasza cskamacska (#103348) üzenetére


Crytek
veterán

Meridian: Squad 22: Jó lenne ha a magyar fejlesztő magyar nyelvet is rakna bele. Vagy valamelyik magyarító megcsinálná!

Next PC Upgrade: 2022

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.