Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) joelke HU


joelke HU
senior tag

Wow... Ez egész jól sikerült. Minden benne van, ami nekem tetszik. Nagy kijelző, jack csatlakozó, aktív toll, korrekt soc. Csak félek mire ide talál addigra az ára nem lesz annyira szuper, meg félő, hogy a tollat sem lehet majd itthon kapni. De ne legyen igazam.

Motorola G51

(#2) smokin


smokin
tag

A sim támogatást miért kell kihagyni??? Hiába korrekt cucc, sajna ez nekem így tárgytalan.

i'm too old for this shit

(#3) vlesi69


vlesi69
senior tag

Utánna néztem az adatoknak csak usb 2.0 Ezzel az a gondom hogy a telken egy type-c hdmi adapterrel nem működik a tévén mert rákötném és a korlátlan nettel lehet nézni a stream csatonákat. Pont tegnap néztünk utánna a fiammal a H. M. 5 P és a Lenovo P 11 5g tudja, de a Moto G54, Asus 10, és a Blackview tab 18 nem, és sajnos a szim hiánya pedig a Xiaominak vannak jó tabjai.

(#4) cs.zs. válasza smokin (#2) üzenetére


cs.zs.
addikt

Telefonodról kell osztani.
Ez eddig nem volt lehetetlen küldetés.

...

(#5) amdboy válasza joelke HU (#1) üzenetére


amdboy
senior tag

Allin már rendelhető 149-ért. Jelenleg egy poco x6 prot nyüstölök, de nagyon agyalok, hogy lecserélem erre :U :DDD

(#6) smokin válasza cs.zs. (#4) üzenetére


smokin
tag

Nem is értem miért ilyen filléres cuccokon kell spórolni, legyen ilyen is, meg olyan is, más gyártó is megtudja oldani.

cs.zs
Semmi sem lehetetlen, de ha már van tabletbe korlátlan sim kártyám, akkor már inkább azt használnám. Azt meg ezzel a tablettel nem fog menni.

[ Szerkesztve ]

i'm too old for this shit

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.