Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

LOGOUT.hu

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71951) djnice válasza #65348608 (#71950) üzenetére


djnice
veterán

(#71952) flash-


flash-
veterán

Udv!
Milyen médialejátszót ajánlanátok ami a megtaláló 3d filmeket viszi?
(mk3d, iso, mkv, - t lattam mar van egyeb 3d formában is video a "neten"?(torrent)
Egyszerű legyen, megbízható, konnyen kezelhető
Köszönöm előre is

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#71953) SunMount3r válasza flash- (#71952) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Ha csak FHD és 3D filmekre kell és semmi 4K (3D 4K nincs is), akkor a legolcsóbb megoldás egy Pi3B+ LibreElec-el. (Az újabb Pi4 jelenleg nem tudom hogy áll ezekkel).

[ Szerkesztve ]

(#71954) flash- válasza SunMount3r (#71953) üzenetére


flash-
veterán

Koszi es ha ilyen átlagos médialejátszót szeretnék (x96 szerű kis dobozkák) akkor melIket?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#71955) SunMount3r válasza flash- (#71954) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Ha az olcsóbb Amlogic vonalra gondolsz, akkor azok pont nem jók 3D-re (de minden egyébre igen). Drágábban van a Zidoo S9X (a használtan esteleg), vagy a mostani Z9X, amik mindent is tudnak, fentebb linkeltek is egy vételi forrást. Más meg egyszerűen nincs (ami ajánlható és tudja a 3D-t is).

(Amúgy FHD-ig a Pi + LibreElec is jó lejátszó, kb. ugyan azt tudja mint a mai Amlogic + CoreElec kombók, csak persze 4K és HDR nélkül. Szerk.: ja és a HD hangokat sem tudja. De a DD és a DTS megy neki.)

[ Szerkesztve ]

(#71956) SunMount3r válasza SunMount3r (#71955) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Sorry, szóval pontosabban Zidoo Z9S és Z9X.

(#71957) gulyasa válasza flash- (#71952) üzenetére


gulyasa
őstag

Esetleg még elgondolkozhatsz egy HiMedia-n is - bár 2020. augusztus óta már azokra sem jött ki újabb fw.
Egy Q30 már 30 ezerből megvan, de ha ennél olcsóbb kell, akkor ez nem az. ;)

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#71958) SunMount3r válasza gulyasa (#71957) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

A HiMedia-kat csak azért nem ajánljuk 3D-re mert nem teljesen kadenciahelyesen játssza le őket, 23.976Hz helyett 24Hz-en tolja ki a képet. Persze TV-je is válogatja, hogy ez mennyire észrevehető, nálam pl. H6400-as Samu TV-n nem zavaró, de ez másnál nem biztos, hogy így lesz.

(#71959) gulyasa válasza SunMount3r (#71958) üzenetére


gulyasa
őstag

Én a kérdésből úgy vettem ki, nincsenek nagy igényei. Arra jó lehet egy HiMedia is. ;)

Bár most nézem, megemlítette az mk3d formátumot is... :F
Na azt nem biztos, hogy viszi - amíg még megvolt (egy Q5 Pro-m volt), az akkori fw-vel (már nem tudom, melyik volt) még nem ismerte, és emlékeim szerint egy későbbi fw-ben ígérték, hogy belekerül.
Viszont eladás után már nem követtem a típus utóéletét, nem tudom, mi a helyzet manapság vele... :F

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#71960) tsanya7575 válasza djnice (#71951) üzenetére


tsanya7575
újonc

"Minimum order 5 pcs"...de azért köszi!

(#71961) SunMount3r válasza gulyasa (#71959) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Azért a kadenciahelyesség legyen már alap elvárás egy lejátszó esetén, még akkor is, ha csak a 3D esetén van vele némi probléma. Mint írtam TV és egyén függő is dolog, hogy neki mennyire lesz észrevehető, de vakon nem ugratnék bele senkit. (Legfeljebb, ha ott a 14 napos elállás).

Az mk3d-ből, ha jól tudom nem lett semmi, hiába írták az egyik legutolsó FW changelog-jában is, nem működött. De azóta jött még 3 félhivatalos FW is rá, szerintem (kíváncsiságból is) meg is nézem ma egy tesztvideóval hogy esetleg megy e. De most hírtelen mk3d-re nem is tudok forrást, csak olyan 3D Remux-okra, amik sima mkv-ban vannak. De akkor azt nézem meg.

[ Szerkesztve ]

(#71962) djnice válasza tsanya7575 (#71960) üzenetére


djnice
veterán

Igen, ezért kell szólni nekem és intézem ;)

[ Szerkesztve ]

(#71963) SunMount3r válasza SunMount3r (#71961) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Kipróbáltam egy mkv és egy mk3d MVC Remux-ot is, egyikkel sem megy a 3D, tehát továbbra is csak BD iso-ból. Kérdés, akkor ennél a FW-nél mégis mire gondolhattak mk3d "support" alatt. Közben rájöttem, hogy mk3d-ben is lehet ugyan úgy csak SBS és OU (tehát felezett) 3D, lehet akkor csak arra.

(#71964) ilovedigweed válasza djnice (#71962) üzenetére


ilovedigweed
senior tag

Szia!

Tudsz intézni egy darabot is, erre gondoltál? Később ha szükséges akkor a garanciával kapcsolatban is tudsz majd segíteni?

[ Szerkesztve ]

-LG 27GN850 -INTEL Core i5-12400 -GIGABYTE B660 GAMING X -Kingston Fury 32GB Renegade RGB CL16 3600MHz -SAMSUNG 500GB 980 M.2 -FSP Hydro M Pro 700W -GIGABYTE RTX 3070 Ti GAMING OC -NZXT H510 Flow -Nzxt Kraken X63 rgb -Razer Naga Trinity -Razer Tartarus V2 -HyperX Alloy FPS Pro -HyperX Cloud Core

(#71965) djnice válasza ilovedigweed (#71964) üzenetére


djnice
veterán

Igen, csoportos rendelés alatt, természetesen beszerzési áron.

(#71966) Strangers válasza djnice (#71965) üzenetére


Strangers
tag

Szia!
Jól értettem? A Zidoo S9X beszerzésében tudsz segíteni?

(#71967) Beni2360 válasza Strangers (#71966) üzenetére


Beni2360
félisten

IGEN, ha min 5 fő rendelés összejön akkor tud rendelni. Én is anno tőle vettem.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#71968) Strangers válasza Beni2360 (#71967) üzenetére


Strangers
tag

Köszi. Ezt jó tudni mert engem is érdekelne!
Nem ismerem ezt az eszközt de jókat hallottam róla, ez is úgy működik hogy lekel tölteni hozzá valamit vagy ez alapból tudja amit kell csak össze kell kábelezni és mehet?

(#71969) Beni2360 válasza Strangers (#71968) üzenetére


Beni2360
félisten

Itt a a topikja zidoo
Igen semmit nem kell vele mokolni.
Gyártó honlap. link

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#71970) Strangers válasza Beni2360 (#71969) üzenetére


Strangers
tag

Köszönök minden infót! :R
Annyit kérdeznék még hogy a rendelés hogyan szokott működni, privátban kell írni djnicének és mikor összejön az 5 akkor ő intézi?
Neked mi a véleményed erről a készülékről?

(#71971) Beni2360 válasza Strangers (#71970) üzenetére


Beni2360
félisten

Igen priviben keresd meg. A többi a zidoo topikban. Nekem már 2016 óta az 5. Zidoom van.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#71972) thomasvold válasza Beni2360 (#71971) üzenetére


thomasvold
őstag

Engem is érdekelne egy Z9X, így hamar összejön az 5 fő :)

(#71973) kickboxko


kickboxko
tag

Sziasztok,
Teljes mértékben laikus vagyok a házimozi témában ezért szeretnék segítséget kérni.
A problémám az hogy a TV lejátszója nagyon lassú, gyakran eldobja a pendrive-ot, illetve nem támogatja a DTS hangsávokat, ezért szeretnék hozzá valamiféle Asztali médialejátszót/Blue-ray lejátszót (számomra teljesen mindegy milyen, a lényeg hogy ne dobja el a pendrive-ot és ne legyen csiga lassú, és támogassa a DTS-t, úgy hogy össze tudjam hozni a jelenlegi TV-vel és Sony 5.1-el.

Ti milyen Asztali médialejátszót/Blue-ray lejátszót ajánlanátok 50k-ig bezárólag? Illetve hogyan tudnám bekötni a mostani rendszerhez ?
(Jelenleg 2 HDMI van a TV-n abból egyen megy ki a hang az 5.1 -re /Passthrough/ )
Cél: USB-s UHD filmlejátszás
Ahogy látom a legtöbb ilyenen csak 1 HDMI van (amin ugye kimegy a kép pl. a TV-re?) akkor csak optikaival tudnék bűvészkedni a médialejátszóból az 5.1 be rendszerszinten?
Összeállítás:
Lejátszó: nem nagyon jeleskedő Samsung UE50TU7022
Képmegjelenítő: Samsung UE50TU7022
Hangrendszer: Sony HT-S20R
Minden tanácsot ,praktikát szívesen fogadok, előre is köszönöm ! :R ;)

"Life is simple"

(#71974) Patice válasza kickboxko (#71973) üzenetére


Patice
Topikgazda

A hangrendszered nen támogatja a DTS-t, nem tudja dekódolni, és LPCM-ből is csak sztereót eszi meg, szóval elég neki az optikai bemenet is.
Amlogic boxok közül választanék megfelelőt.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#71975) SunMount3r válasza Patice (#71974) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Az optikai elég a DTS-hez is, persze ha nem támogatja a hangrendszer, akkor nincs miről beszélni (csak szóltam). Meg úgyis a TV-re van kötve HDMI ARC-on, abból meg a 2.0-ás PCM, meg az 5.1-es DD biztos kijön.

(#71976) gabrielarky


gabrielarky
tag

Sziasztok,
8 év után bedöglött a Samsung TV, így vettem egy LG Oled 65 C11-et, viszont a szintén kb. 8 éves médialejátszóm (Mede8er 1000 X3D) nyilvánvalóan semmiféle formátumot nem tud lejátszani ami az új tévé kihasználásához kellene (4k, Dolby Vision,Dolby Atmos, HDR, Blu-ray letöltött cuccok).

Jelenleg egy 3.1-es USB -vel bohóckodom amire 2 film fér fel a szuper formátumokban (20-30GB egy film de van hogy 50) aztán törölgetni kell állandóan. Nézegettem a médialejátszókat, hogy manapság mik a jó cuccok, de a Dune cuccok nem valami olcsóak, amit néztem (Dune HD Real Vision 4K, 75.000 Ft) a paraméterek szerint képes 1db 3.5HDD fogadására, a teszt cikk pedig azt írja nem is képes HDD-t fogadni.

Ti mit javasolnátok? Csak arra lenne szükségem, hogy legyen valamilyen nagy tárhelyes külső eszköz amire fel tudjak másolni egy csomó filmet mondjuk Wi-Fin keresztül és a tv a film paramétereinek megfelelően le tudja játszani.

Köszi előre is

SEO & Content Strategist - https://www.linkedin.com/in/imregabri/

(#71977) djnice válasza gabrielarky (#71976) üzenetére


djnice
veterán

A Plex kliens nagyon jó LG-n, ha tudsz futtatni valamin Plex szervert akkor felesleges a médialejátszó.

(#71978) Patice válasza djnice (#71977) üzenetére


Patice
Topikgazda

+1 LG TV-m van és meg tudom erősíteni. :K
Simán átmegy a HDR, meg akár a Dolby Vision is.
OLED-ekbe meg pláne jó a proci és a beépített lejátszó is teljesen használható.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#71979) gabrielarky válasza Patice (#71978) üzenetére


gabrielarky
tag

Köszi a tippeket, erről a Plex témáról most hallok először, nagyon köszi a tippet!
Felraktam gépre és tv-re, beszarás :D Amikor elindítok egy filmet, írja is hogy Dolby Vision (csak egy példa) viszont a jobb alsó sarokban van egy HD ikon. Ha arra rányomok akkor elvileg azt mutatja, hogy a legnagyobb felbontással megy, de lehet az ingyenes verzió limitál HD-re? Vagy az csak egy jelzés? Nem 4K-nak kéne ott lennie?

SEO & Content Strategist - https://www.linkedin.com/in/imregabri/

(#71980) thomasvold válasza gabrielarky (#71979) üzenetére


thomasvold
őstag

Én is most próbáltam ki, én sem hallottam róla még :) Nekem nem limitált le, "eredeti"-n megy.

(#71981) AiRLAC válasza gabrielarky (#71976) üzenetére


AiRLAC
addikt

"Ti mit javasolnátok? Csak arra lenne szükségem, hogy legyen valamilyen nagy tárhelyes külső eszköz amire fel tudjak másolni egy csomó filmet mondjuk Wi-Fin keresztül és a tv a film paramétereinek megfelelően le tudja játszani."
Vegyél egy Synology NAS-t erre pl. és használd a TV lejátszóját.

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#71982) Skynet258 válasza djnice (#71977) üzenetére


Skynet258
veterán

Nekem a feliratos filmeknél volt valami gebasz, akadt vagy már nem is tudom (nagyon nem foglalkoztam vele, pedig lehet kéne mert amúgy jó felület, bár mindig is Kodi-s voltam).
Próbáltam NAS-ra tenni a szervert de az elég gyengusz darab (Qnap TS-228A), PC-ről jobb volt de azt meg nem akarom emiatt futtatni egész nap.

https://geekpulse.hu

(#71983) gabrielarky válasza AiRLAC (#71981) üzenetére


gabrielarky
tag

Köszi a javaslatodat. Most tesztelem ez a Plex-et, beszarás igényes cucc, egyelőre minden igényemet megvalósítja, leszámítva, hogy a gépen foglalják a helyet a letöltött múvik, szóval hosszú távú megoldásra nem megoldás. Megnézem ezeket a Synology cuccokat is, köszi a hozzászólásokat mégegyszer.

SEO & Content Strategist - https://www.linkedin.com/in/imregabri/

(#71984) blakey válasza Skynet258 (#71982) üzenetére


blakey
titán

Feliratos filmek esetében egyes kliensek transzkódolást igényelnek és emiatt szükség lehet egy erős hardverre, amin a PMS fut, ingyenes PMS-nél szoftveres dekódolás van, ami még több erőforrást igényel, Plex Pass-al már hardveres az átalakítás, ami hatékonyabb, de ahhoz is megfelelő eszköz szükséges. Inteles NAS-okon szépen fut a Plex és a hardveres transzkódolás. Évek óta használom és hibamentes minden eszközön, mindegy, hogy felirat és 4K HDR, vagy csak sima SDR felirat nélkül, hibátlanul fut minden. Hiába okosak a TV-k és egyes TV-ken még használható is a Plex, egy lejátszón futó Plex azért sokkal jobb tud lenni.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#71985) djnice válasza Skynet258 (#71982) üzenetére


djnice
veterán

Igen, LG-n a PGS feliratok miatt mindig transzkódolni akar a szerver, a megoldás az hogy srt-be kell konvertálni és akkor jó lesz (lehet akár beágyazott is).

(#71986) SunMount3r válasza djnice (#71985) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Hmm, nem tudom, hogy a Plex-nek (vagy, ha jól értem ez esetben a TV-k saját lejátszójának) milyenek a felirat kezelési/formázási képességei, de nekem pont a fordítottját kell csinálni Q10 Pro-n is, hogy (számomra) normális feliratot kapjak (tehát srt-ből PGS-be). Ez azért szerintem szintén elég kardinális kérdés. (Meg azt sem értem alapból, miért kell transzkódolni, ha egyszer nem pont arról van szó, hogy Plex server-ről minden bitperfekten megy át a kliensre, akkor PGS-st miért nem tudja ugyan úgy átküledni?)

(#71987) djnice válasza SunMount3r (#71986) üzenetére


djnice
veterán

Azt érzékeli a szerver, hogy a kliens nem tudja a PGS-t megjeleníteni, ezért ráégeti a filmre.

(#71988) Patice válasza SunMount3r (#71986) üzenetére


Patice
Topikgazda

PGS tudtommal kép alapú felirattípus, míg az srt szöveges.
Másrészt a PGS-t lemezekhez találták ki, nem streamhez, vagy fájl alapú lejátszáshoz és nagy valószínűséggel ez az oka annak, hogy a TV-k beépített lejátszói nem tudják kezelni, mert nincsenek is felkészítve ezek kezelésére.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#71989) SunMount3r válasza djnice (#71987) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Jó így még tisztább, de kb. erre gondoltam, hogy akkor ha ez általános a TV-k lejátszóinál, akkor sokaknak (akik érzékenyek a felirat megjelenésére) ez mégsem egy ultimate megoldás, ha még PGS-be sem tudják áttolni, hogy úgy nézzen ki, ahogy akarják. (Amúgy ajánlom, hogy ha pl. az ass, vagy ssa formátumot meg ismeri a a TV, akkor a PGS.sup-ot átnevezve ezekre a kiterjesztésekre lehet estleg próbálkozni vele, hátha).

#71988 Patice: Igen ezért is sokkal körülményesebb PGS-ből srt-t csinálni, mint fordítva. Képalapú felismeréssel kell "dekódolni" a betűket, ami nem biztos, hogy mindig 100%-os lesz.
------
Akkor meg, ha valaki a Remux-okat is preferálja, ott meg is van lőve a PGS miatt. Én ezt is a fájl alapú lejátszáshoz sorolom.
Meg nem tudom milyen egy mai középkat. TV felirat kinézetének állíthatósága, de kétlem, hogy általában lenne olyan jó, mint egy mai dedikált lejátszónak, ha már srt-ről lenne szó.

(#71990) bzoley válasza djnice (#71977) üzenetére


bzoley
veterán

Esetleg valami infó androidról, mondjuk Sony? Azokon is használható? Mert akkor talán elég lenne egy earc audió extraktor.

(#71991) djnice válasza bzoley (#71990) üzenetére


djnice
veterán

Nem volt még dolgom androidos Sony-val, de Android TV-re is van Plex, biztos megy, csak kérdés mennyire optimalizált az adott hardverre az android API-n keresztül.

(#71992) Asmodean99


Asmodean99
friss újonc

Egy projektor - soundbar házimozit szeretnék összehozni.

A projektor a fejem felett, egy soundbar (és a vászon) előttem három méterrel. A filmeket jelenleg úgy rakom ki, hogy egy notebookot rádugok kábellel a projektorra, a soundbarhoz pedig bluetoothon át csatlakoztatom. A projektor mellett van áram és ethernet csatlakozásom. A soundbart nem tudom összekötni a projektorral kábellel (nem lehet esztétikusan, rejtetten végighúzni a szobán).

Olyan megoldás kellene, amit utána távirányítóval tudnék vezérelni (film kiválasztása, stb.) Van erre értelmes módszer?

(#71993) AiRLAC válasza Asmodean99 (#71992) üzenetére


AiRLAC
addikt

Pl. egy Amlogic alapú lejátszó CoreELEC-el és a hangot ugyanúgy BT-n tudod küldeni.

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#71994) Beni2360 válasza Asmodean99 (#71992) üzenetére


Beni2360
félisten

Persze, KODI a Laptora és egy rádiós távirányító, a vevő egység megy az USB portba indító a KODIT és máris látod a vásznon a rendszert-médiatar és a tavval mehet az irányítás.
Ez a felvétel a laptopomon készült.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#71995) Asmodean99


Asmodean99
friss újonc

Oké, akkor finomítok: egy olyan hardvert akarok venni max. 100ezerért, amit felrakok a projektor mellé, összekötöm vele HDMI-n át, beledugom az ethernet kábelt, rátöltöm a filmeket (merevlemez!), bluetoothon át összekötöm a soundbarral, és távirányítóval kiválasztom mit akarok nézni. Van ilyen?

Chromecastom van itthon, a gondom az vele, hogy hogyan juttatom el rá az anyagot. Itthon nem tudtam venni ethernet csatlakozót hozzá, és ha bluetoothon összekötöm a soundbarral, akkor pl. a mobil képét sem tudom már rá kirakni. (Ahogy utánaolvastam, hdmi splitter kellene, amihez nem értek és eléggé gányolásnak hangzik :>)

[ Szerkesztve ]

(#71996) Beni2360 válasza Asmodean99 (#71995) üzenetére


Beni2360
félisten

Van pl: ZIDOO Z9X. 85 E Ft.
Vagy a már említett amlogic BOX kb 15 e Ft. Mindkettővel rendelkezem. De proji hoz nem me DV így az olcsóbb bőven ég.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#71997) k_petya


k_petya
tag

Üdv,

tudtok javasolni olyan lejátszót aminek van külön hangkimenete mint a zidoo x20-nak de tudja a DV-t mint x10 pro és az ára nem több mint 100e?

(#71998) jeni


jeni
félisten

A Zidoo Z1000 és a Zidoo Z9X közt van érdemi különbség a hardvert illetően?

(#71999) szasanyi


szasanyi
félisten

Lesz Zidoo Z9X BF akcióban ha vkiért érdekel, bár nem jelentős árcsökkenéssel.

(#72000) Beni2360 válasza szasanyi (#71999) üzenetére


Beni2360
félisten

Ennyiért jönne Kínából is, de itthoni gari van erre. 30$ emelkedett a nagyker ára odakint a vissza jelzések szerint.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.