Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

LOGOUT.hu

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69101) Beni2360 válasza Cheesy (#69092) üzenetére


Beni2360
félisten

Értem már de meg kellene nézni, hogy egy másik helyről hogyan tudod elérni. Ha jól emlékszem akkor sokat kellett a mappák közt bóklászni. Mint írtad: "/gyökér/media/hdd500gb/My Series/"
De a saját boxod ip címén keresztül adod hozzá talán egyszerűbb akár a gépedről betallózni hálózaton keresztül.
Most nincs kedvem elővenni a ZIDOO-ra dugtam mindent. Az meg magától megcsinált mindent.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#69102) SunMount3r válasza djnice (#69099) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Ez nem úgy működik hogy utólag megveszik hozzá a licenc-et-> Nyilván, nem is gondoltam ilyet, hanem alapból úgy tudtam (mert annyi helyen olvastam már???), hogy a sima X is tudja hardveresen.

(#69103) Beni2360 válasza GigaGabi-DV (#69098) üzenetére


Beni2360
félisten

Jó szívvel ajánlom ezt a rövid videó megtekintését a könnyebb linkelés céljából. :R

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#69104) djnice válasza SunMount3r (#69102) üzenetére


djnice
veterán

Az általános specifikációban említik persze, de revízió függő. Ugoos fw-ben is ott a Dolby Vision kapcsoló, ugyanaz a firmware kell az AM6 Pro-ra mint a Plus-ra, mégsem történik semmi mikor bekapcsolom ezt a Pro-nál.

(#69105) Beni2360 válasza djnice (#69100) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát azon a képen a házimozi ékszere az a két lámpa. :O

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#69106) Forestal


Forestal
tag

Sziasztok, Előre bocsátom nincs tapasztalatom mediabox (médialejátszók kapcsán) Eleddig egy Aldis Chili Green-t használtam egy Sharp Full HD-s TV vel.
99%-ig tökéletes volt.
Most új középkategóriás TV-t keresek éppen 4K UHD - 55” környékén. Többet is kipróbáltam abban a reményben hogy valamelyiknek normális média lejátszója van. A leggyorsabb 256 Gb-os Corsair Flash Voyager GTX-en viszem a letesztelt hibátlan próba anyagot (720p, 1080p 2160p)
Sajnos a gyorsabb Mozgásnál szellemképet, lassulás, utánmozgást (rosszabb esetben) rángatózást látok 1080p-nél !! :o Borzalom. A lassú beolvasásról nem is beszélve (Ez alól a Panasonic TX-55GZ950E 2019-es 450.000-es OLED TV-je sem kivétel) Itthon a 49" 3 éves LG tv gyönyörűen viszi a saját lejátszójával.
Szeretnék egy olyan lehetőleg kompromisszumok nélküli média boxot, lejátszót amivel semmi ilyen probléma sincs és a lehető legsimább és legszebb képet produkálja egy mai 4K TV-re kötve is: minimum olyat mint a 85 ezres FHD LG....
Ezt találtam hirtelen de – hangsúlyozom nem értek igazán hozzá)
Beelink GT-King Pro médialejátszó. Vajon ez is ezt a hibát produkálná?
De nem ragaszkodom ehhez, ezért szeretném tudni mit ajánlotok 30k és 50k környékén? Nem kell, hogy beépítős HD keret legyen de USB 3.0 min legyen HDR10+, Dolby Vision se okozzon problémát (tehát lehetőleg ne keljen 3 év múlva cserélnem)
Segítségeteket előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Tudta? Chuck Norris ma is olvasta a Népszabadságot.

(#69107) mettek válasza Forestal (#69106) üzenetére


mettek
addikt

Megtaláltad a legjobb minőségű androidos médiaboxot. Ezzel nem lesz gond. Kodi lejátszót kell használni rajta vagy sd kártyára lehet telepíteni CoreElec-et és akkor nem kell androiddal szenvedni, bekapcsolod és máris a lejátszó program fut.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#69108) stickermajom válasza mettek (#69107) üzenetére


stickermajom
addikt

Tudnám miért divat az ezeket ilyen átkozottul ocsmányra tervezni. :D Bízom benne, hogy a Vontar X3-at is át tudom valahogy alakítani majd, mert gyári állapotában nem maradhat a szekrényen.

(#69109) Beni2360 válasza stickermajom (#69108) üzenetére


Beni2360
félisten

Ez már jobban tetszene?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#69110) SunMount3r válasza mettek (#69107) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Megtaláltad a legjobb minőségű androidos médiaboxot. -> Ezt meg mire alapozod?

(#69108) stickermajom: Ez a felülfestéses design mostanában kezdett feltörni, de remélem nem lesz hosszú életű. Nem is nagyon értem kik a "célközönség", akiket ezzel akarnak bevonzani, de úgy tűnik léteznek.

[ Szerkesztve ]

(#69111) Forestal válasza mettek (#69107) üzenetére


Forestal
tag

:R Köszönöm a gyors választ. Akkor -nincs más hátra- beruházok rá. :)

Tudta? Chuck Norris ma is olvasta a Népszabadságot.

(#69112) Forestal válasza SunMount3r (#69110) üzenetére


Forestal
tag

Ha Neked is lenne tipped örömmel venném :) Amit még elfelejtettem leírni, hogy a tv-n nem fogok nézni TV-adást (tehát csatornákat - be sincs kötve semmi) kizárólag saját "beszerzésű" médiát

Tudta? Chuck Norris ma is olvasta a Népszabadságot.

(#69113) blakey válasza Forestal (#69111) üzenetére


blakey
titán

Semmivel sem tud többet mint a "sima" GT-King. Annyiból jók ezek a Beelink eszközök, hogy gyárilag jó a hűtésük, amúgy CE-vel használva nem tudnak többet egy X96 Air-hez képest, utóbbi azért hűtés szempontjából nem világbajnok.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#69114) Davcy


Davcy
tag

Fiúk, 69076-os kérdésre valaki tud ajánlani?
Előre is köszi!

Davcy

(#69115) MaCS_70


MaCS_70
félisten

Tisztelt Topiclakók!

Az alábbi paraméterek szerint keresek médialejátszót:

- magyar beszerzés,
- DLNA szerver,
- KODI előny,
- jó zenei hangminőség analóg kimeneten.

Ez utóbbi kiemelten fontos, de nem csúcs hifiigényt jelent. Egy kis lakásban lenne használva, ahol sokat menne mindenféle zene alacsony-közepes hangerőn. Tehát nagyon fontos, hogy erős közepes minőségű, kellemes hangja legyen.

Köszönettel: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#69116) SunMount3r válasza MaCS_70 (#69115) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Videó lejátszás nem fontos? Mert akkor pl. Hi-Fi Berry. Vagy a Pi környékén is lehet nézegetni, valami ilyen DAC board-osat.

(#69117) divan válasza SunMount3r (#69116) üzenetére


divan
senior tag

DLNA szerver?

(#69118) LógaGéza válasza divan (#69117) üzenetére


LógaGéza
addikt

Pi-vel meg tudja csinálni a DLNA-szervert is.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#69119) stickermajom válasza Beni2360 (#69109) üzenetére


stickermajom
addikt

Na ez már döfi. Semmi felesleges csicsa, normális(nak kinéző) anyaghasználat, semmi ízléstelen minta.

(#69120) GigaGabi-DV válasza djnice (#69099) üzenetére


GigaGabi-DV
lelkes újonc

:R
Ugoos AM6 Plus TV Box Bemutató – Frissítve az Amlogic S922XJ erejével
Lala 2020-03-29 Bemutatók, TV Okosítók, Vásárlás Hozzászólás írása
Újdonságként robbant be az UGOOS AM6 Plus TV Box, mely a korábbi Ugoos AM6 Pro frissített verziója. Ebben a modellben immár a jelenlegi legújabb és legerősebb Amlogic S922X-J teljesít szolgálatot. Az AM6 Plus hardveresen szinte megegyezik a korábbi AM6 Pro készülékkel, azonban az új SoC már hardveres Dolby Vision és Dolby Audio támogatással rendelkezik.

https://www.digiportal.hu/ugoos-am6-plus-tv-box-bemutato-frissitve-az-amlogic-s922xj-erejevel/

irom mire jutottam a sima S922X el ma erkezik

(#69121) Forestal válasza blakey (#69113) üzenetére


Forestal
tag

:R a DTS és a Dolby támogatás (amit írnak) véleményed szerint tehát nem számít?
Ha Dolby Vision "anyag" kerül a kezem közé azzal a kisebb is megbirkózik?

Tudta? Chuck Norris ma is olvasta a Népszabadságot.

(#69122) blakey válasza Forestal (#69121) üzenetére


blakey
titán

A másik is tudja a DTS-t. DV anyag HDR10-ben lesz megjelenítve.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#69123) MaCS_70 válasza LógaGéza (#69118) üzenetére


MaCS_70
félisten

A PI kézenkekvő választás lenne, ha valamivel jobb lenne az analóg audiokimenete.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#69124) LógaGéza válasza MaCS_70 (#69123) üzenetére


LógaGéza
addikt

Ezért lett ajánlva hozzá egy DAC. Ez lehet USB-s is (ebben itt tudnak segíteni), vagy egy HifiBerry DAC, amit csak ráraksz a Pi tetejére, és becsomagolod egy szép házba :)

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#69125) MaCS_70 válasza LógaGéza (#69124) üzenetére


MaCS_70
félisten

Igen, jelenleg is van DAC-os megoldásom. Jelenleg azonban barátnak keresek, és ő nagyon nem műszaki, lehetőleg gyári megoldások kellenek, külön egységek nélkül, minimális hibalehetőséggel.

Köszönettel: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#69126) LógaGéza válasza MaCS_70 (#69125) üzenetére


LógaGéza
addikt

Sajnos eléggé el van hanyagolva manapság az analóg kimenet, ha egyáltalán van is, akkor nincs meg a leválasztás a NYÁKon, ezért piszkosul zajos, rossz minőségű etc... Természetesen ez nem vonatkozik a dedikált analóg audiorésszel üzemelő eszközökre.

HifiBerry vonalon maradva itt össze tudod válogatni (ha jól rémlik össze is rakják), és akkor csak a szoftveres oldal marad, ami nem egy nagy meló.
Ezt elengedve, és ragaszkodva a magyar beszerzéshez, 2-3x-os áron lesznek csak alternatívák.

[ Szerkesztve ]

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#69127) dgyuri0123 válasza LógaGéza (#69126) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

10e Ft-os kérdés... melyik lehet a jobb.. Allo Gigi One, vagy HifiBerry Digi Pro? :)

"csak a zene van"

(#69128) LógaGéza válasza dgyuri0123 (#69127) üzenetére


LógaGéza
addikt

Őszintén megmondom, csak a HifiBerry DAC+ Pro-t próbáltam anno egy projekthez, nekem meggyőző hangja volt. A másikról még nem is hallottam :B

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#69129) dgyuri0123 válasza LógaGéza (#69128) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

[link] Picivel drágábbak...

"csak a zene van"

(#69130) horvathpeter


horvathpeter
aktív tag

Sziasztok!

Bocs, ha hülye kérdés lesz de most már érdekel a dolog. Szóval konkrét példával élve: a Himedia Q10 Pro az alábbi hangokat kezeli:
lkalmazástól függ, de valamennyi létező SD és HD hangsávformátum továbbküldése és sztereó lekeverése (PCM, Dolby Digital, DTS, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, Dolby Atmos, DTS-HD MA, DTS:X)

A készüléken 1 hdmi csatlakozó van, amivel nyilván a tv-vel köti össze a felhasználó, ergo optikán lehet hozzá csatlakoztatni külső hangrendszert. Viszont az otpikán tudtommal nem megy át a DD+, a TrueHD, se az Atmos. Hogy is van ez akkor?

"Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!"

(#69131) #75501312 válasza horvathpeter (#69130) üzenetére


#75501312
törölt tag

Optikán sima Dolby Digital megy át meg a DTS.

"A készüléken 1 hdmi csatlakozó van, amivel nyilván a tv-vel köti össze a felhasználó"

Nem, ha van házimozi erősítőd, akkor abba kell dugni a médialejátszót HDMI-vel és meglesz minden hangformátum.

[ Szerkesztve ]

(#69132) Forestal válasza SunMount3r (#69110) üzenetére


Forestal
tag

"Megtaláltad a legjobb minőségű androidos médiaboxot. -> Ezt meg mire alapozod?"

Aki "A"-t mond mondjon "B"-t is. Azt értem, hogy valakivel nem értesz egyet, a nekem ajánlott készülékkel kapcsolatban, de akkor írhatnál a kért igényeknek megfelelő alternatívát, ahogy azt tegnap is kértem....

[ Szerkesztve ]

Tudta? Chuck Norris ma is olvasta a Népszabadságot.

(#69133) kezo0 válasza #75501312 (#69131) üzenetére


kezo0
addikt

Feltéve, hogy az AVR olyan, ami tudja kezelni ezeket a formátumokat. ;)

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#69134) horvathpeter válasza #75501312 (#69131) üzenetére


horvathpeter
aktív tag

Értem. És ha mondjuk egy DD+-os vagy egy TrueHD-s filmet akarnék nézni rajt attól még hang lesz csak lekeveri a lejátszó?

"Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!"

(#69135) Beni2360 válasza horvathpeter (#69130) üzenetére


Beni2360
félisten

ergo optikán lehet hozzá csatlakoztatni külső hangrendszert - Amíg nem tudjuk milyen ez a hangrendszer csak találgatás lehetséges.
--------------------
PCM-be küldöd ki a hangot és akkor hallani fogod amit a hangrendszered és a TV tud.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#69136) #75501312 válasza horvathpeter (#69134) üzenetére


#75501312
törölt tag

Mármint optikára gondolsz? Nem is merem a lejátszót, de kell lennie ilyen Dolby vagy DTS lekeverési opciónak, általában szokott lenni a lejátszókban. Szóval igen, elvileg lekeveri és lesz hang, de ez beállítás kérdése.
Ha meg Kodi megy rajta, még egyszerűbb.

Mi lenne az eredeti kérdés? Nincs olyan házimozi erősítőd, ami tudja ezeket a hangformátumokat vagy a tévén hallgatnád?

(#69137) Gijon válasza dgyuri0123 (#69129) üzenetére


Gijon
senior tag

Esetleg ez sem lehet rossz. Nincs vele tapasztalatom, de "tesztek" alapján dícsérik. Amazon értékelések is bizalomgerjeszőek.

[ Szerkesztve ]

(#69138) horvathpeter válasza #75501312 (#69136) üzenetére


horvathpeter
aktív tag

Az eredeti kérdés csak az volt, hogy lesz-e hang ha ilyen filmet nézek. Lehetséges, hogy médialejátszót veszek, arra akkor kellene majd külső hangrendszer, amit optikával tudok csatlakoztatni. Igazából Dune HD Realbox 4K és Logitech Z906-on gondolkodok erősen. :U

"Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!"

(#69139) Beni2360 válasza horvathpeter (#69138) üzenetére


Beni2360
félisten

Arra Dunera közvetlenül tudod a hangrendszert csatlakoztatni de a Tv keresztül is mehet.
Mekkora helyiségben telepítenéd azt a Logitechet?
Nem neked ajánlottam a ZIDOO Z9S-t? 50 k-ért.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#69140) horvathpeter válasza Beni2360 (#69139) üzenetére


horvathpeter
aktív tag

De itt egyszer valaki ajánlotta, lehet, hogy Te voltál. Őszintén megmondom a Dune jobban tetszik. :) A Logitechet meg azért akarom venni, mert van egy Z623 nekem, amivel én meg vagyok elégedve, illetve tetszik is. Nem nagy helyre lenne 16m2. Nem nagyon találtam más alternatívát térhangzású rendszerek terén. Vagy rossz helyen kerestem?! :U

[ Szerkesztve ]

"Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!"

(#69141) Beni2360 válasza horvathpeter (#69140) üzenetére


Beni2360
félisten

A térhangzás nagyobb részből a szoba akusztikájától függ. Hiába teszel akár 7.2 hangfalakat ha nincs meg a szobának az akusztikája.
Ha Duna akkor Duna, hely Dunáról fúj a szél,.... ;]
Ez se tetszene?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#69142) #75501312 válasza horvathpeter (#69140) üzenetére


#75501312
törölt tag

Esetleg ebben az árban megpróbálhatsz egy 2.1-es soundbart, nem tudom mennyivel lenne jobb, mint ez a Logitech, de biztosan van erre is topik.

(#69143) mettek


mettek
addikt

A CoreElec viszi a blu ray vagy remux 3D-t? Köszi

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#69144) Beni2360 válasza mettek (#69143) üzenetére


Beni2360
félisten

ISO-ban még nem.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#69145) horvathpeter válasza #75501312 (#69142) üzenetére


horvathpeter
aktív tag

Azokat is nézegettem, de az mégsem 5.1. Jelenleg a régi házimozi van üzemben, és nekem tökéletesen megfelel így a térhangzás, ahogy el van rendezve. :)

"Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!"

(#69146) horvathpeter


horvathpeter
aktív tag

Közben eszembe jutott még egy dolog. Bocs, hogy sokat kérdezek de ha oda kerülne a dolog, hogy vegyek, szeretnék tisztában lenni a dolgokkal. Szóval megoldható lenne az alábbi?
-A médialejátszót összekötni a tv-vel hdmi-vel
-A médialejátszót összekötni a házimozival hdmi-vel (Samsung HT-J4500) KATT
Ebben az esetben ugye nem lenne alternatíva a Dune Realbox 4K, hanem olyan kellene amin 2 hdmi van.
Ha ez így lenne megoldva akkor kezelné a rendszer a Tru HD, DTS HD MA stb hangokat?
A házimozi ezeket kezeli: DTS 96/24, DTS decoder, DTS-HD High Resolution, DTS-HD Master Audio, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD

"Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!"

(#69147) Beni2360 válasza horvathpeter (#69146) üzenetére


Beni2360
félisten

Nem jó az elképzelésed mivel a kép szerint nincs HDMI bemenet azon a házimozin. Csak optikai bemenet van rajta.tehát marad amit írtam
A médialejátszót összekötni a tv-vel hdmi-vel
Tv-ből optikán összekötni a házimozival.
Így a filmeket meg a TV-t is a házimozin tudod hallgatni.
Vagy HDMI toTV-be és a Dune-ből optikán a házi moziba a hang de akkor nem lesz a Tv hangja a HM-n.
Az optikai kábel határozza meg, hogy mit tud továbbítani. vagyis teljesen mindegy honnan kapja a hangot. A TV-t még nem ismerjük nem tudni mit tud kezelni?
Evvel a HM-l más nem hozható ki. Itt a van leírása.
A házimozi ezeket kezeli: DTS 96/24, DTS decoder, DTS-HD High Resolution, DTS-HD Master Audio, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD - De csak a BD lemezről kapott ilyen hangot tudja kezelni. OPTIKÁN már amit fentebb leírtakat.
De a DUNE-ben a hang kimenetet PCM-re kell állítani és az abban kapott hangot a Tv tudása szerint keveri ki és küldi tovább.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#69148) horvathpeter válasza Beni2360 (#69147) üzenetére


horvathpeter
aktív tag

A tv: [link]
Közvetlen kötném a Dunere a házimozit, mivel a tv hangját nem akatom a házimozin hallgatni. Persze ez attól függ, hogy jó lesz a házimozi vagy sem. Mert ha nem akkor ugye kell a Logitech.

"Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!"

(#69149) Beni2360 válasza horvathpeter (#69148) üzenetére


Beni2360
félisten

Akkor a 2 opció marad: Vagy HDMI toTV-be és a Dune-ből optikán a házi moziba a hang de akkor nem lesz a Tv hangja a HM-n.
De mindenképpen az optikai kábel fogja meghatározni, hogy milyen hangot fogsz kapni.
Mint írtam optikai bemenet van a HM-n.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#69150) #75501312 válasza horvathpeter (#69145) üzenetére


#75501312
törölt tag

Hát, nem tudom milyen igényeid vannak, de egy belépőszintű rendszer is jobb lehet annál a műanyag doboznál.
Inkább gyűjteném a dupláját és vennék egy "rendes" rendszert.
De nyilván ez nem ilyen egyszerű. :)

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.