Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

LOGOUT.hu

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37011) farkas-j


farkas-j
őstag

Megtörtént a teszt. Most nem tudom, hogy örülnöm vagy szomorkodnom kellene. A forrásnál maradtam a Home c. filmnél, bár meglett a Samsara is, de a Home-ban folyamatos egyenletes mozgású légi-felvételek vannak, talán jobban észrevehetőek a hibák ha vannak. A lényeg, hogy minden képjavítót és extrát kikapcsoltam a TV-ben. Kimondottan a hibát keresve figyeltem, de nem láttam a döccenést. Lehet, hogy a szemem rossz, vagy nem vagyok érzékeny az ilyen hibára, esetleg ahogy valaki írta, jó tempóban pislogok más megszokásból :) vagy a moddolt firmware a ludas, de nekem tökéletesen egyenletesnek tűnik a mozgás. Sehol egy röccenés. Viszont (amit sokan szidnak), ha bekapcsolom a TV-n a TruMotiont (interpolációt), majd ki, akkor a kép az előző állapothoz képest reszelősnek tűnik, vagy nem tudom hogyan írjam le. De csak rövid ideig látszik annak, míg a szemem rááll. A TruMotion a sokak által emlegetett szappanopera hatással számomra egyenletesebb kellemesebb mozgást produkál, legalábbis ennél az egyenletes lassú mozgásnál. (Mondom, lehet hogy a látásommal van baj és ez bizony szomorú.) :U Egyébként most jöttem rá, hogy igazán nem is tesztelgettem még a TV tudását. Na mindegy, azért a vájt szemű kollégámat majd elcsalom egy szemrevételezésre, kíváncsi leszek ő lát e majd döccenést a lejátszásban.

[ Szerkesztve ]

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.