Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

LOGOUT.hu

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36051) robi-k válasza cecil (#36048) üzenetére


robi-k
őstag

(#36050) BBéci

Még játszok a beállításokkal, emlékszem, hogy jobbnak ítéltük az A400 képét :)
De hát megszoktam a Mediatek+Marvel QDEO színképét, tónusát, stb, elsőre nagy a különbség. Na majd még barátkozom a popival, meglátom, mi is lesz ebből :)

(#36052) devil-k válasza robi-k (#36051) üzenetére


devil-k
nagyúr

Ilyet még sose hallottam a Popiról, amit te most írtál. :N

- mozi bolondéria -

(#36053) Dorian válasza djnice (#36046) üzenetére


Dorian
félisten

Az új Realtek chip semmivel sem rosszabb, mint a Sigma.

Ezek az összehasonlítások félre vihetnek, hiszen a tévé vagy egyikhez vagy másikhoz van beállítva, jobb esetben kalibrálva.

[ Szerkesztve ]

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#36054) djnice válasza Dorian (#36053) üzenetére


djnice
veterán

Ok, mindenesetre a WD TV Live Streaming-nek nagyon rossz a képminősége a többi lejátszóhoz képest. Megmarad a gyereknek a mesékre. (Ha lesz rá módom készítek tesztképeket a HDMI kimenetén keresztül)

(#36055) liszi70 válasza djnice (#36054) üzenetére


liszi70
nagyúr

"a WD TV Live Streaming-nek nagyon rossz a képminősége a többi lejátszóhoz képest."

Semmi ilyet nem tapasztaltam, pedig megfordult nálam pár lejátszó.

(#36056) Multibit válasza djnice (#36054) üzenetére


Multibit
veterán

Nekem nincs Streamingem (nem is szándékozom rá lecserélni a B1-et), de a "Streaming-nek nagyon rossz a képminősége a többi lejátszóhoz képest" nekem azt jelenti, hogy durva eltérés van a WD és a Dune, Popi (nem A4x0), Mede8er játékosok által szolgáltatott kép között. Nem lehet, hogy mp/tv beállítási probrémáról van szó, esetleg valahol a láncban egyedi hw hiba van? Ha valóban nagyor rossz lenne a képminőség, ez az info nem maradhatott volna titokban és szerte kürtölték volna az erre vonatkozó teszteket és felhasználói tapasztalatokat.

(#36057) djnice


djnice
veterán

Ha visszakerül a hdmi capture eszközöm akkor bizonyítom is :)
Ugyanazon a TV-n nézve, ugyanazzal a kábellel, ugyanolyan felbontáson és színtér beállításon elég nagy a különbség sajnos.

(#36058) liszi70 válasza djnice (#36057) üzenetére


liszi70
nagyúr

Szerintem egyedi vagy beállítási hiba.

[ Szerkesztve ]

(#36059) Gaben360


Gaben360
senior tag

Az eminent lejátszók milyen minőséget képviselnek pl egy dvico-hoz képest?
Érdemes lenne cseréljek?
Amit kinéztem az az eminent limitált kiadás em7285 és realtek chipes.

Az éj sötét,és tele iszonyattal! "Néha szívesen lennék egy régi gyárépület ablaka....csak állnék ott beb@szv@"

(#36060) djnice válasza liszi70 (#36058) üzenetére


djnice
veterán

Szerintem nem. A Sigma chip ennyit tud, de legalább jó drágán...
Bizonyítani fogom.

(#36061) devil-k válasza djnice (#36060) üzenetére


devil-k
nagyúr

Ez valóban érdekes, ugyanis akkor mások is jelezték volna ezt a problémát, mint ahogy előttem is írták.

- mozi bolondéria -

(#36062) Dorian válasza djnice (#36060) üzenetére


Dorian
félisten

Nem olyan egyszerű, hogy csak chip kérdése legyen. Dune HD-ben is az van, ha jól tévedek, mégsincs semmi gond a képével.

StLui:
Kérdés és tévedési lehetőség még, hogy az ilyen "furcsa" felbontású dolgokat natívan küldi ki, vagy a lejátszóval skáláztatja 1080p-re.

[ Szerkesztve ]

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#36063) StLui válasza devil-k (#36061) üzenetére


StLui
veterán

De ha jól látom valami mások által szinte soha nem használt felbontású anyagoknál tapasztalja ezt, tehát a többségnek lényegtelen is. "i"-s anyagom még sehonnan nem volt, 720p, 1080p, BD és kész.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#36064) djnice


djnice
veterán

A kimeneti beállítás a WD-n mindig 1080p.
Az interlace probléma főleg a 480i és az 576i anyagoknál látszik (pl koncert dvd, minidv családi felvétel, stb), 1080i-nél nehezen észrevehető a felbontás miatt.
A színátmeneti problémát 1080p-s mkv-knál láttam (pl tenger alatti jelenetek).

(#36065) liszi70 válasza djnice (#36060) üzenetére


liszi70
nagyúr

"A Sigma chip ennyit tud, de legalább jó drágán...
Bizonyítani fogom."

Tudod mit fogsz tudni maximum bizonyítani? Hogy az a nálad lévő példány olyan, aminek leírtad.

(#36066) dgyuri0123 válasza djnice (#36064) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

"A színátmeneti problémát 1080p-s mkv-knál láttam (pl tenger alatti jelenetek)."

Pont ez a baj. Amennyiben a bitráta nem elég nagy, simán lehetnek ilyen problémák. Próbáld ki BD25/BD50-nel.Nem lesz vele semmi gond. A DVD-k soha nem lesznek tökéletesek a 720x576 miatt. Hiába a jó skálázó, akkor sem lesz 100%-os soha. Egy 27k-s lejátszótól egyébként sem elvárható, hogy SD-ből tökéleteset alkoson. :P

"csak a zene van"

(#36067) BBéci válasza liszi70 (#36055) üzenetére


BBéci
titán

Azt simán elfogadom, hogy az A-400 képminőségétől elmarad, amit a WD produkál.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#36068) liszi70 válasza BBéci (#36067) üzenetére


liszi70
nagyúr

Azt én is elfogadnám, mert életemben nem láttam A400 lejátszó képét. Viszont láttam más Dune, Popi, WD, Asus, lejátszók képét a WD TV Live Streaming-en kívül, amit egy hétig "teszteltem", és azt nem írom alá, hogy "a WD TV Live Streaming-nek nagyon rossz a képminősége a többi lejátszóhoz képest". Tehát így általánosságban kijelentve. Lehet, hogy i-s anyagokat nem néztem, már nem emlékszem, bár sok fájlformátummal szoktam nézegetni őket. Elhiszem, hogy ezt látja az i-s forrásain, de ebből nem lehet általános érvényű következtetést levonni, szerintem.

(#36069) djnice válasza liszi70 (#36065) üzenetére


djnice
veterán

Na persze, és pont ez a hibája mi? Az összes ugyanilyen elhiheted.

(#36070) djnice válasza dgyuri0123 (#36066) üzenetére


djnice
veterán

Mint írtam, ugyanaz az mkv másik lejátszóval lejátszva nem ilyen.
A normális deinterlace pedig elvárható lenne 27.000 Ft-ért, mikor az olcsóbb bluray lejátszók tudják rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#36071) Gaben360 válasza Gaben360 (#36059) üzenetére


Gaben360
senior tag

Erre valaki?
Megköszönném! :)

Az éj sötét,és tele iszonyattal! "Néha szívesen lennék egy régi gyárépület ablaka....csak állnék ott beb@szv@"

(#36072) liszi70 válasza djnice (#36069) üzenetére


liszi70
nagyúr

"Na persze, és pont ez a hibája mi? Az összes ugyanilyen elhiheted."

Nem értettél meg. Azt írtam, hogy elhiszem, biztos így van ahogy írod, az i-s forrásokon te ezt tapasztaltad. De ebből egyetemleges érvényű következtetést nem lehet levonni a WD Streaming általános képminőségére, mert a 99%-ban lejátszásra kerülő p-s anyagokkal egész biztosan nincs probléma.

Egyébként lehet állítani a deinterlace-t is valahol, az biztosan rendben van?

[ Szerkesztve ]

(#36073) BBéci válasza liszi70 (#36072) üzenetére


BBéci
titán

Nincs probléma, de attól még a lejátszók képminősége között van különbség és a WD ebben elmarad a legjobbaktól, ezt sokan tapasztalták.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#36074) liszi70 válasza BBéci (#36073) üzenetére


liszi70
nagyúr

Persze, hogy nincs probléma, és persze hogy lehet különbség lejátszók képei között, de hol olvastad azt, hogy az A400-al hasonlította össze? És nagyon durva-hibáról beszél, ami nem lehet lejátszók közti képminőség-különbség. És általános érvényűen fogalmazott, ami egész biztosan nem állja meg a helyét.

[ Szerkesztve ]

(#36075) djnice válasza liszi70 (#36072) üzenetére


djnice
veterán

Az i-s források egy dolog, max átállítom a kimenetét 1080i-re és akkor a TV deinterlacel, mindenesetre elvárható lenne egy Vector Adaptive deinterlacing a Motion Adaptive helyett, ha már ennyibe kerül. Menüben nem láttam ennek az állíthatóságát.
A másik zavaró hiba a kép sávosodása az átmenetek mentén, mintha a színmélységet levenném 8 bitre, tudom hogy az alacsony bitráta is előidézi ezt, de akkor másik lejátszón miért nem jelentkezik ugyanazzal a fájlal?

(#36076) liszi70 válasza djnice (#36075) üzenetére


liszi70
nagyúr

Továbbra is azt mondom, szerintem ez egyedi hiba, vagy beállítás-probléma lehet, mert semmi ilyen durva anomáliát én nem tapasztaltam, és eddig senki sem jelezte ezt a WD Streaming-felhasználók nem kis létszámú felhasználói közül. (Legalábbis én nem olvastam még ilyet, de úgy látom, más sem.)

[ Szerkesztve ]

(#36077) djnice válasza liszi70 (#36076) üzenetére


djnice
veterán

Hát pedig elég lenne letesztelned egy HQV Benchmark disc-el.

Deinterlace esetén pl a WD 0 pontot érne el:

[ Szerkesztve ]

(#36078) liszi70 válasza djnice (#36077) üzenetére


liszi70
nagyúr

Nézd, én nem meggyőzni akarlak, hogy amit te látsz, az nem úgy van, csak annyit mondok, eddig nem voltak durva képminőség problémák a WD-vel, ár-érték arányban és általános képminőségét nézve teljesen rendben volt / van.
A képeiddel megint csak azt állítod, amit eddig is, hogy némely anyagnál te gondot látsz. Ezt eddig is tudtuk, és értettük, sőt, el is fogadtuk. Sajnálom, hogy így jártál, a többség nagy megelégedettséggel használja ezt a lejátszót, én a Dune-höz képest sem láttam semmi anomáliát, amikor nálam volt.

[ Szerkesztve ]

(#36079) djnice válasza liszi70 (#36078) üzenetére


djnice
veterán

Engem leginkább az zavar, hogy akkor miért kerül ennyibe és miért tudnak más gyártók olcsóbban jobb képminőséget produkálni?

Nézzük mivel is tud többet egy 10e Ft-os 3D-s Bluray lejátszónál:
- Jukebox: lassú, döcögős, késve tölti be a borítókat, inkább nem használom
- Windows, Linux megosztásról is lejátszik fájlokat nem csak DLNA-ról, ez előny bár NAS-ra egy minidlna-t nem tart semeddig felrakni, ha nincs rajta gyárilag
- Több fájltípus lejátszása, megy a killa sample is - ez vitathatatlanul jó, bár normálisan tömörített mkv-kkal a bluray lejátszónak sincs gondja
- ISO fájlok lejátszása - ez is jó, bár menü nincs (bluray iso-nál) és léptetni sem lehet
- Nincs Cinavia - Ez jó, bár én magyar hangsávnál még nem találkoztam vele

És mik a hátrányok:
- Rosszabb képminőség
- Nincs kijelzője
- Nem tud 3D-t
- Interlace anyagoknál nem váltja át a kimenetet i-re, hanem megpróbál deinterlacelni kevés sikerrel

(#36080) devil-k válasza djnice (#36079) üzenetére


devil-k
nagyúr

De ha ilyen gagyi, mint ahogy leírtad, akkor mások miért nem írnak erről?
Illetve ha a te igényeidnek nem megfelelő, akkor miért nem vettél olyan lejátszót, ami azért kategóriában is másabb?

Egy közel 29.000 Ft-os lejátszó nem fog annyi mindent "tudni", mint egy 45.000 vagy 88.000 Ft-os. De megnyugtatásul közlöm, hogy az utóbbi sem játszik BD menüt. A másik, amit nem értek, hogy mi ez a ragaszkodás sok embernél a menühöz? Nálam ez nem volt szempont, amikor megvettem a Popcornt. ;]

Egyébként én is láttam WD Live Stream-et és nem tapasztaltam semmi olyat, amit leírtál. Arra nem gondoltál, hogy egyedi hibáról lehet szó?

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#36081) dgyuri0123 válasza djnice (#36077) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Nekem ilyen durvaságot még avi-val sem csinál. :D

"csak a zene van"

(#36082) djnice válasza dgyuri0123 (#36081) üzenetére


djnice
veterán

Pedig könnyen leelenőrizheted te is és mindenki, itt a tesztfájl, elég a szemüveget figyelni, de már a legelején a tesztábránál is szenved a WD: [link]

Aztán utána próbáld meg máson lejátszani és meglátod a különbséget.

(#36083) liszi70 válasza djnice (#36082) üzenetére


liszi70
nagyúr

A tesztfájlod 576i. Már tisztáztuk, hogy ilyen anyagok alig-alig jelennek meg médialejátszókon, úgyhogy körülbelül oda kell visszakanyarodnunk, ahol elkezdtük, hogy ebből ne vonj le a képminőségre vonatkozó általános érvényű következtetést. Lehet, hogy neked ez nagyon fontos, mert ilyenek a kamerafelvételeid (vagy mit tudom én miért), akkor neked nem a WD való, de a többségnek tökéletes, aki nem ilyen anyagokkal használja. Én is bosszús voltam, amikor a fényképezővideóimmal nem birkózott meg némely lejátszó, de aztán rájöttem, ez nem is feladata igazából.

"akkor miért kerül ennyibe"

Teljesen korrekt ára van a médialejátszók között. Az, hogy neked nem jött be, a WD-nél nem árcsökkentő tényező.

"miért tudnak más gyártók olcsóbban jobb képminőséget produkálni?"

Szerintem más gyártók sem tudnak olcsóbban jobb képminőséget produkálni.

[ Szerkesztve ]

(#36084) djnice válasza liszi70 (#36083) üzenetére


djnice
veterán

A fájlt dgyuri0123-nak linkeltem, hogy megnézze.
Tudom hogy már megbeszéltük, akkor is nevetséges hogy egy ilyen drága lejátszó ezt nem tudja rendesen.
Akkor a következő bizonyíték egy 1080p-s sávosodó mkv lesz, mert amit írtam az igaz, ha hiszed ha nem.

A HQV Benchmark disc pedig egy elfogadott képminőség elemző teszt és azon a WD csúnyán megbukna, ahogy az az elődjén látszik is: [link]

[ Szerkesztve ]

(#36085) djnice válasza liszi70 (#36083) üzenetére


djnice
veterán

Érdekes módon ezen teszt szerint is a bluray lejátszók végeztek az élen képminőségben, a WD pedig a végén kullog, de biztos ők is rosszul látnak és az én szemem is rossz:
[link]

(#36086) dgyuri0123 válasza djnice (#36085) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

A linkelt teszt szerint jobb a WD, mint a HDI Dune BD 3.0 Prime és a Popcorn Hour A 200. :D :D

Asus Oplay Mini pedig csúcsközelben, de legalábbis a Dune-ket előzi ezerrel :F

Komoly egy teszt lehetett.

[ Szerkesztve ]

"csak a zene van"

(#36087) dgyuri0123 válasza djnice (#36085) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Lejárt a szerkesztési időm.

És akkor az I-re a pont, a tesztgyőztes: ASUS O!Play BDS-700 :C

Én még jót erről nem hallottam, de biztos a tesztelőket meggyözték ingyen fagyival, vagy homlokhoz szorított pisztollyal, vagy mit tudom én mivel. ;]

A Pioneer meg olyan sz@r, hogy fel sem került a listára. :D

[ Szerkesztve ]

"csak a zene van"

(#36088) kabar válasza dgyuri0123 (#36086) üzenetére


kabar
senior tag

Nekem is ezek tűntek fel. Ezenkívül nekem ez az egész interlace olyannak tűnik mint a szalagos magnók esetén a zajcsökkentő módszerek. Levágta a sistergést, meg mellette még egy csomó egyebet is. Az interlace meg odarajzol dolgokat, amelyek tulajdonképpen lehet, hogy ott sincsenek. Így lehet például éleket is elmosni. Ez alapján megítélni egy médialejátszót, hát nem tudom. Nálunk van BD-c5500 is (elég előkelő helyen végzett), meg MED1000X3D is, de eszembe sem jutna az előbbit használni médialejátszáshoz. A DLNA-nak nagyon sok korlátja van, akármelyik programot is használod (feliratkezelés, hangok kezelése). Még ha DS214Play is van a birtokodban, akkor is az a táblaeszközökhöz, telefonokhoz jó, pedig igen komoly transzkóder van benne, nem gyenge NAS. Érdekes még a Mede600X3D és MedeX8003D közötti markáns különbség is. Szóval a legkevesebb az, hogy igen érdekes ez a teszt....
A Pioneeer BDP-450 meg nem is fért fel ide, Dune HD MAX 51 pont Asus BDS-700 130 pont. Faxa kis lábasbemutató után lehetett ez a cikkírás.

[ Szerkesztve ]

"Der erste Trunk aus dem Becher der Naturwissenschaft macht atheistisch; aber auf dem Grund des Bechers wartet Gott.“

(#36089) erdoke válasza dgyuri0123 (#36087) üzenetére


erdoke
titán

Attól függ, miben győztes, képminőségben simán veri az említetteket a Qdeo chip miatt.
Nekem van Dune, WD és az említett Qdeo-s Asus is, és csak az utóbbira merem mondani, hogy képminőségben egyértelműen jobb a többinél. Általános médialejátszónak még minid a Dune a legjobb (menük, HD hangok, automatikus jó kadencia az összes lehetőség között, stb), de itt nem erről volt szó.

Azt továbbra se vágom, miért kell egy 1080i-t 1080p-re konvertálni. Viszont felkonvertálásban a Qdeo nagyon magasan veri a Sigmát és a Realteket is, úgyhogy abba nem is érdemes belemenni.
A WD magas ára se esett le, én pl. nem tudok hazai 2 év garanciával olcsóbb lejátszót, ami kadenciahelyesen visz mindent, és rendszeres FW frissítést is kap.

A legjobb aláírás a héten

(#36090) BBéci válasza erdoke (#36089) üzenetére


BBéci
titán

Természetesen képminőségben győztes, mivel HQV tesztről van szó.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#36091) djnice válasza erdoke (#36089) üzenetére


djnice
veterán

Na végre valaki aki ért hozzá. De én nem vitatkozom többet, azt vesz mindenki amit akar. Én saját szememmel látom hogy a WD képe egyértelműen rossz, ezek az előző generációs sigma procik ennyit tudtak, az újak már jók, nemhiába rakták bele a VXP-t.
1080i-ből pedig mindig 1080p lesz a megjelenítés során, hiszen a TV progresszív megjelenítő, csak nem mindegy milyen algoritmus végzi ezt.

(#36092) djnice válasza dgyuri0123 (#36087) üzenetére


djnice
veterán

Asus = Qdeo chip = mindent ver, de ezt már leírták előttem
Nekem volt Pioneer BDP-150, el is adtam, az LG BP420 képe ugyanolyan (MT8555 chip mindkettő).

[ Szerkesztve ]

(#36093) erdoke válasza djnice (#36091) üzenetére


erdoke
titán

A tévére simán küldhetsz 1080i jelet, nem fog neki gondot okozni.
A WD képe pedig tipikus mozifilmekkel nem rosszabb, mint bármelyik "mezei" Sigma vagy Realtek chipes médialejátszóé. Legalábbis nálam a 65-ös plazmán nem látszik...

A legjobb aláírás a héten

(#36094) djnice válasza erdoke (#36093) üzenetére


djnice
veterán

Tudom, csak nem váltja át automatikusan 1080i-re a kimenetet. Pont ezt írtam ha a TV deinterlacel akkor jó.

(#36095) liszi70 válasza djnice (#36084) üzenetére


liszi70
nagyúr

"A fájlt dgyuri0123-nak linkeltem, hogy megnézze."

Azért remélem nem baj, hogy mivel nem privátban küldted el neki, hanem a nyilvános topicban, így én is belenéztem, és láttam, hogy ugyanaz a fehér holló van benne, amiről eddig beszéltél, és nem komoly érv a WD ellen. :)

"nevetséges hogy egy ilyen drága lejátszó ezt nem tudja rendesen."

Melyik drága lejátszóról beszélsz? Mert a WD Streaming az egyik legolcsóbb, jó szívvel ajánlható lejátszó.

"Akkor a következő bizonyíték egy 1080p-s sávosodó mkv lesz, mert amit írtam az igaz, ha hiszed ha nem."

Ezzel is egyre inkább terelni fogod a jónépet az egyedi SW/HW hiba, de inkább az user-error teóriája felé, mert ilyennel rajtad kívül még senki nem találkozott ebben a topicban, emlékeim szerint. Milyen érdekes, hogy téged minden képi anomália megtalál....... Hmmm.... :D

"Én saját szememmel látom hogy a WD képe egyértelműen rossz"

Értem, rendben van. Az infót felhasználjuk, és ha legközelebb valaki 576i-re, tehát mondjuk IPTV SD adás felvételeinek nézésére keres médialejátszót, akkor semmiképp sem fogjuk ajánlani a WD TV Live Streaming-et. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#36096) djnice válasza liszi70 (#36095) üzenetére


djnice
veterán

Oké, veled sem vitatkozom többet, látom nem értesz hozzá. Vegyétek csak a WD-t, nálam jó lesz a gyereknek mesékre.

(#36097) liszi70 válasza djnice (#36096) üzenetére


liszi70
nagyúr

Így is van! Hál' Istennek te viszont marhára értesz hozzá, hogy milyen szempontok alapján kell médialejátszót választani! :D És köszönjük az értékes ajánlásokat, amit az "egyértelműen rossz" képminőségű WD TV Live Streaming helyett tanácsoltál, azonos árkategóriában. :R

[ Szerkesztve ]

(#36098) djnice válasza liszi70 (#36097) üzenetére


djnice
veterán

Azért az vicces, hogy felvetek egy problémát és senki nem hisz nekem, sőt le vagyok cseszve hogy hogy merészelem a Szent WD-t szídni. Nem gond, a tapasztalataimat majd máshol osztom meg.

(#36099) devil-k válasza djnice (#36098) üzenetére


devil-k
nagyúr

Csak azt nem értem, hogy más miért nem szól(t)?
Miért lenne szent a WD?

"A hiba az ön készülékében van."

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#36100) liszi70 válasza djnice (#36098) üzenetére


liszi70
nagyúr

Abszolút nem szent a WD, és mindenki hisz neked, és nem vagy lecseszve. Az a baj, hogy általános érvényű kinyilatkoztatásokat teszel az egyedi eseted kapcsán, ami abszolút érthető részedről, de egész biztosan nem lehet igaz, mert nagyon sokunk tapasztalata homlokegyenest mást mutat. Ha nem hiszed el, hogy ez nem általánosan igaz minden WD Streaming-re, akkor ezzel nem tudunk mit kezdeni. Szerintem legalább nyolcszor írtuk már le összesen, azok a hibák, amiről te beszélsz, egyértelműen egyedi SW/HW vagy beállítás-hibára utalnak, mert senkinek nem voltak ilyen problémái eddig.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.