Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-12 11:19:32

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. május

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81051) Tomirallye válasza cidalain (#81033) üzenetére


Tomirallye
csendes tag

És ez az "új" 2019-es verzió, amiben csak 2GB RAM van, gyengébb, mint a 3GB-s régi verziója?
Más benne a CPU, a GPU, 9.0-ás android van rajta, ezek nem kompenzálhatják az 1GB RAM minuszt performanceba?

Elvileg jóval erősebbnek írja a teszt.

[link]

(#81052) Tomirallye


Tomirallye
csendes tag

Elnézést már nem tudom szerkeszteni, de a régi verzió alatt a T590-et értem, amiben 3GB RAM van, ebben a 2019-esben csak 2GB, bár a linkemből kiderül, de így tisztább.

(#81053) lorcsi válasza István2000 (#81042) üzenetére


lorcsi
veterán

gondolom ezt rendelted: [link]
elég fasza kis minden t tudó gépnek tűnik így elsőre...
tele van minden jóval
gondolom lassabb mint az 50k+ tabletek..de fele anyniba is kerül

bár ez sem tűnik rossznak: [link]

[ Szerkesztve ]

(#81054) Somatom válasza lorcsi (#81053) üzenetére


Somatom
veterán

Vajon mitől EU verzió? Mert pl. B20 -at nem látok.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#81055) cidalain válasza Tomirallye (#81051) üzenetére


cidalain
veterán

Az erő elvileg nagyobb, jobb a soc, a gpu. De hajamra kenhetem ha a rendszer elvisz 1.3 giga ramot, meg nyitva a face, meg 3-4 böngészőfül, aztan indítok valamit akkor meg molyol mert valamkt be kell zárni helyet csinalni a memóriában.
Szóval nem igazán értem a Samu lépését. Még nem volt szerencsém megtapizni a 2019-es sm-t510 típust, nem tudom mennyire érezhető a kevesebb ram.
Eddigi tapasztalataim szerint a több ram jobb a felhasználói élmény szempontjából, mint az erősebb soc (általános felhasználás esetén)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#81056) István2000 válasza lorcsi (#81053) üzenetére


István2000
csendes tag

Igen - az az! Van a youtube-on pár videó róla, azokon látszik a sebessége. A B20-at nem tudja, de az kikerülhető, ha a mobilod netjét osztod meg vele wifin keresztül.

István2000

(#81057) Tomirallye válasza cidalain (#81055) üzenetére


Tomirallye
csendes tag

Ertem amit mondasz, jogos.
A Mediapad T5 3/32 wifi volt meg az ellenfele az sm-t590nek, de arra azt mondtad a Samu jobb, igy akkor befejeztem a varialast, es rendelek egy 590est :D

Ui: Telekomnal uj husegvallalassal opcio lehet egy Huawei M5 10.1 Lite 3/32. Arban annyira jon ki, mint a Samu T590. A T5-hoz kepest ez jobb? es a Samsunghoz kepest? Tovabbra is a Samsungot ajanlanad inkabb?

(#81058) lorcsi válasza István2000 (#81056) üzenetére


lorcsi
veterán

Ó, de kár..az nem jó..ha nem veszi a mobil netet
mert DIGI nethez szeretném használni

(#81059) cidalain válasza Tomirallye (#81057) üzenetére


cidalain
veterán

T5-hoz kepest "jobb" az M5 Lite.
Ugyanaz a hardver: soc, gpu, ram, kijelző. Viszont több szenzor, nagyobb akksi, jobb kamera, alaptartozék M-Pen toll. Szóval ha a sallangok fontosak, akkor jobb. Egyébként mivel az alap ugyanaz, Facebookra, netezni nyilván felesleges többet kiadni az M5 Lite-ra.

Nem tudom mennyire jó a Huawei tolla, de ha van rá esetleg szükséged akkor ez billentheti ide a mérleg nyelvét. Ha nem lényeg akkor talán továbbra is T590, ha egy árban van.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#81060) Somatom válasza lorcsi (#81058) üzenetére


Somatom
veterán

Csak a B20 -at nem tudja az EU -ban használatos három frekvenciasáv (B3, B7, B20) közül. Nálunk a Telekom és a Telenor használja a B20 -as sávot is, első sorban vidéken, mert a B20 800MHz -es frekvenciája nagyobb távolságokat tud lefedni. A DIGI -nek jelenleg kizárólag B3 -as (1800MHz) sávja van itthon, azt meg tudja a tab. Tehát a DIGI mobilnetet tudod vele itthon használni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#81061) cidalain válasza Somatom (#81060) üzenetére


cidalain
veterán

Troll ON
Már ahol van kiépített DIGI hálózat. Mert az jelenleg eléggé foghíjas ;]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#81062) zlito11


zlito11
csendes tag

Köszi a válaszokat, akkor 14 000 ért lehet, hogy elkapja valaki egy hónapon belül.

M.

(#81063) Somatom válasza cidalain (#81061) üzenetére


Somatom
veterán

Az már egy másik story.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#81064) sb válasza zebede (#81041) üzenetére


sb
veterán

Cidalain írta, a BG-n van 110-ért kuponnal.

(#81065) Somatom


Somatom
veterán

Egy férfi a világon bárki ellen sikerrel harcba szállhat, kivéve saját magát. Ha kütyübolond, akkor kár küzdenie ellene. Úgyhogy remélem, a hétvégén folytathatom atos30 munkásságát a Teclast M16 kivesézésében. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#81066) TGWH


TGWH
őstag

Üdv.
Az összefoglalót olvasva kicsit elszomorodtam, de szerencsére csak régi :C
Szóval tabletet keresek.
Mi az a kategória, ami tudja ami nekem kell? YouTube, film, zenelejátszás külső hangfalra. Semmi extra úgy gondolom. Később esetleg hobbi szinten okosotthon felé történő próbálkozások lennének :DDD
Acer iconia one amit elsőre néztem. Tárhellyel az a bajom, hogy nem engedett szinte semmit a kártyára másolni az a példány amit nyomkodtam. Így 16 gb-bol volt 15 szabad, a belső tárhely meg tele, és kb. két játék volt fenn egyszerre a gyerekeknek. Ezt ki tudom valahogy védeni?
Ha annyival olcsóbb és jobb, rendelem külföldről. Új kellene mindenképp.
Kijelző lehet nagyobb, nem cipelnénk.
Előny a nagyobb felbontás meg ram. Ha nem muszáj, nem költenék rá 40 ezernek többet, persze kérdés mi az a pénz, amiért egy normálisat kapok?

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#81067) cyber86


cyber86
őstag

Sziasztok. Volna egy olyan kérdésem, hogy van egy Samsung SM-T560 tablet a kolegámnak és vett bele sd kártyát, mert tele a belső memória. Na azt bele raktam de nem tudom átrakni rá a játékokat és nem is tudom egybe formázni a belső memóriával. Van valami megoldás, hogy használja az sd kártyát a tablet a tárhely növelésére? Válaszokat előre is köszönöm.

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#81068) g_g_g


g_g_g
őstag

Ma megérkezett a bő egy hónapja rendelt CHUWI Hi9 Pro.
Sajnos a kijelző hibás, a jobb alsó sarokban erős bevilágítás van és néha vibrál is kijelző.
Ma jeleztem ezt nekik, kíváncsi vagyok milyen lesz az ügyintézés.

Kép_1
Kép_2
Videó

Ettől persze még ajánlott a tablet, de én sajnos kifogtam egy hibás példányt.

[ Szerkesztve ]

(#81069) gaborbol válasza g_g_g (#81068) üzenetére


gaborbol
őstag

:(( En pont tegnap rendeltem egy m89 pro-t toluk, eddig nem is paraztam...

(#81070) Tomirallye válasza cidalain (#81059) üzenetére


Tomirallye
csendes tag

A felsoroltak közül semmire nincs igazából szükség, ami az M5-be pluszként benne van. :D

Linkeltem a múltkor a 2019-es SM-T510-et, amiből csak 2GB-s verzió volt elérhető mindenhol, és Te is írtad, hogy még nem láttál itthon belőle más verziót: [link]
Ma keresgéltem még, és erre bukkantam rá:
Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2019) 3/64 wifi - T510?: [link]

Ha igen, akkor nincs kérdés, hogy inkább ezt, mint az SM-T590-et az erősebb soc és gpu miatt igaz?
A 2GB-s verzióval szemben meggyőztél, de ha lehet hinni a leírásnak, akkor ez a 3GB-s verzioja.

(#81071) cidalain válasza Tomirallye (#81070) üzenetére


cidalain
veterán

Simán lehet a 3 GB-os. Viszont ezt csak úgy tudják arulni, hogy kintről szerzik be (=szürkeimport) Azaz nem lesz ra ervenyes a hazai 2 ev gyari garancia. 1 ev van ra, es a bolt fogja intezni jo esetben.
Max a Turbadosat vallalnam be, bar roluk is hallani rosszat.
(Most attol tekintsunk el, hogy csomoszor vettem mar Smartshoptol pl telefont. De nem sajat részre, hanem ceges vasarlas, es ha gon van akkor nem en szivok vele, hanem a ceg ugyvedei lerendezik)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#81072) BBUN52


BBUN52
tag

Sziasztok!

Az alábbi ügyben kérnék segítséget:

■ Hány hüvelykes legyen a kijelző?
Max 8 " ami érdekelne.

■ Új, vagy használt készüléket szeretnél vásárolni?
Mindenképpen új érdekelne, jó lenne ha 2-3 évig még el lehetne békében használni

■ Itthon szeretnéd megvásárolni, vagy külföldi beszerzés (pl. eMAG, Amazon, kínai webshopok stb.) is opció?
Hazai vásárlás (karácsonyig meg kéne jönnie), eMAG még talán játszhat ilyen feltétellel.

■ Mire szeretnéd majd leginkább használni? (játék, internet, filmnézés stb.)
Édesapámnak lesz, főleg munkára fogja használni, abban a PDF-ek olvasása szerkesztése (ugyanitt keresek használható "tollat" érintőkijelzőhöz)

■ Mekkora pénzösszeget szánsz rá maximum? (Lehetőleg konkrét összeget írj).
Max 70.000 HUF.

Köszönöm a segítséget előre is!

(#81073) cidalain válasza BBUN52 (#81072) üzenetére


cidalain
veterán

Nem sok opciod van
Lenovo tab 4 8 Plus talán az egyetlen, ami 8-as es van benne 3 GB ram es itthonrol gyorsan beszerezhető a kereten belül

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#81074) Dr.NX válasza cidalain (#81073) üzenetére


Dr.NX
Topikgazda

Már nincs készleten 70 alatt sehol.
Az emagos 50-ért tuti vétel volt.

Elfogadom a sütiket.

(#81075) cidalain válasza Dr.NX (#81074) üzenetére


cidalain
veterán

Az szivas, akkor kifutott.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#81076) gaborbol válasza cidalain (#81075) üzenetére


gaborbol
őstag

Usa-> en is itt szarra kerestem ,sehol volt kaphato ezert lett a teclast m89 pro.
Ha ez nem jon be akkor nem tudom mi lesz. Banggod-rol jon $123 dollar volt kuponnal.

(#81077) gaborbol válasza gaborbol (#81069) üzenetére


gaborbol
őstag

Na mar nem kell paraznom miatta :DDD

Mondom nem kuldtek csomagkovetesi szamot, ranezek a rendelesre. Rendeles torolve.
Nezem a bankot, osszeg foglalva, varakozas az eladora a vegso osszegre.
Kerdezem oket mi a pelo van?
Hat nem kaptak meg penzt es toroltek a rendelest.
De egy budos szo nelkul, legalabb egy emailt kuldtetek volna.
Hat nem kaptul meg a penzt.
Holnap beszelek a bankkal es letiltom a kifizetest azt csa.

(#81078) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Sziasztok!

Itt is megkérdezem, mert nem tudom, honnan jönne rá segítség: Egy Lenovo3 7 Tab Essential-om van (5.0.1-es Android-al) és ezt az alkalmazást sehogy sem sikerül rá telepítenem. Letölti, elkezdi telepíteni, de végén kiírja, hogy "Nem sikerült telepíteni". APK-ból is próbáltam külön, még régebbi verziót is (9.3-ig mentem vissza), de azzal is ez a helyzet. Már kipróbáltam mindent amit a Google hiba elhárítója javasolt, de nem sikerült megoldani. Eddig minden más app-ot tudtam rendesen telepíteni, csak ennél az egynél fordult elő és nem jövök rá a hiba okára, vagy hogy mit lehetne megpróbálni még. Gondoltam másnak volt esetleg hasonló "ügye" és tudna javasolni valamit.
Meg alapból egyszerűen nem is értem, mi lehet a hiba oka. :F

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#81079) cyber86


cyber86
őstag

[Erre valaki?]

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#81080) atos30 válasza cyber86 (#81079) üzenetére


atos30
aktív tag

128GB-nál ne legyen nagyobb és Fat ,fat32 vagy exfatra legyen előformázva. Így működnie kellene. Ha ez megvolt, régebbi androidoknál volt az app2sd alkalmazás, de asszem csak rootolt eszközön működött.

[ Szerkesztve ]

A pénz azért van, hogy elköltsük!

(#81081) cyber86 válasza atos30 (#81080) üzenetére


cyber86
őstag

Látni látja az sd kártyát, mert le is formáztam a tablettel csak reménykedtem benne, hogy lehet android 4-en is kibővíteni vele a belső tárhelyet mint az újabb androidoknál :(

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#81082) atos30 válasza cyber86 (#81081) üzenetére


atos30
aktív tag

Akkor marad a rootolás ,és ráraksz valami hasonlót, mint az app2sd meg link2sd. A link2sd- ről találsz magyar leírást a neten.

A pénz azért van, hogy elköltsük!

(#81083) Somatom válasza cyber86 (#81081) üzenetére


Somatom
veterán

Az újabb Androidok közül sem mindegyiken működik. Az OS tudná, de sok gyártó letiltja. Megjegyzem, van rá okuk.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#81084) cyber86 válasza atos30 (#81082) üzenetére


cyber86
őstag

Rendben köszönöm a gyors választ.

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#81085) kalapacsolok


kalapacsolok
senior tag

Sziasztok! Egy speciális dologhoz kellett táblagépet vennem, endoszkópos micro USB-s kamerát kell rácsatlakoztatnom. Megvettem ezt az alldocube táblagépet [link] , mert ezen van külön dc tápellátás is. Azonban hiába töltök le endoszkópos kamera kezelő appot, felismeri, ki is írja a kamera típusát, de a kép teljesen fekete. Leellenőriztem, az OTG-t támogatja az usb, ha ez számít. Amikor elindítom az alkalmazást, kér engedélyt az USB kamerához, de a kép fekete. Több programot is próbáltam, egyikkel sem megy. Apukám Galaxy Note-jával megy :( Mi lehet a baj? Android Pie van ezen.

Lehet erre szerintetek korábbi androidot felrakni vagy bármit csinálni?

(#81086) kalapacsolok


kalapacsolok
senior tag

Sziasztok! Egy másik kérdés: valami olyan elosztót, manuálisan kapcsolható switchet szeretnék, amit bedugok micro usb-be a táblagépben, az ketté felé osztódik (lehet több is, de nekem nem kell), beledugom a táblagép töltöjét, és egy usb kamerát állandó jelleggel. És attól függően, merre kapcsolom az elosztót, vagy tölt, vagy a kamerát használja.

Az a kérdésem, hogy így egyidejűleg ugye mindig csak 1 bemenet lenne bedugva (nem működne párhuzamosan több dolog), ehhez mindenképpen kell OTG, vagy bármilyen táblagép képes ezt így kezelni? Létezik ilyen elosztó?

(#81087) Somatom válasza kalapacsolok (#81086) üzenetére


Somatom
veterán

Nem pont azért vettél külön tápos tabot, hogy ne legyen szükség ilyen kapcsolgatásra?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#81088) cidalain


cidalain
veterán

Az OTG azt jelenti tulajdonképpen hogy a csatlakozón keresztül ad kifele tápot a tablet (telefon). Ha a kamera bekapcsolódik, akkor mindenképpen OTG képes készüléked van. Kérdés persze hogy megfelelő áramot kap e a kamera, vagy esetleg kevesebbet, mint ami szükséges lenne. Ebben az esetben el tudom képzelni, hogy azt tapasztalod, hogy nincs kép. De ez mind csak tipp.

Másik kérdés már bonyolultabb. Eleve nem nagyon vannak jó microUSB elosztó hubok, tipikusan olyan termék hogy megveszed, aztán vagy jó a te eszközöddel, vagy nem. Viszont az esetedben nem is egyforma a hubon lévő két eszköz, mert az egyik töltő, a másik meg OTG eszköz, így töltéskor a tápcsatlakozón tablet fele kellene mennie az áramnak, kamera használatakor meg kifele, ez nem olyan egyszerű. Mert az OTG akkor akitválódik, ha a microUSB egyik lába megfelelően össze van kötve az árnyékolással.
Most az internet szerint egy védőellenállás segítségével meg lehet oldani hogy egyszerre legyen OTG is meg töltés is, de nem tudom hogy készen van e ilyen eszköz, vagy csak házibarkács út járható. Illetve eleve nem értem minek használ védőellenállással OTG bekötést, sima standard 4 eres kábelbekötéssel is mennie kell. Mindenesetre itt csak úgy megy az OTG eszköz ha rajta van a külső táp, mert az tölti a tabletet, és ad tápot a külső eszköznek is.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#81089) kalapacsolok válasza Somatom (#81087) üzenetére


kalapacsolok
senior tag

De azért vettem, viszont nem működik. Tehát marad a kapcsolgatós verzió, ehhez kéne elosztót találnom.

(#81090) kalapacsolok válasza cidalain (#81088) üzenetére


kalapacsolok
senior tag

Értem, köszi! Nem kell, hogy egyidőben menjen, arról letettem. Olyan megoldást akarok, hogy be van dugva minden, és egyszerűen átkapcsolok a kamerára, akkor nem tölt, utána meg vissza, és akkor tölt. Találtam egy ilyet, [link] , ezzel talán működhet ez?

(#81091) Somatom válasza kalapacsolok (#81090) üzenetére


Somatom
veterán

Ez olyannak tűnik. A kérdés csak az, hogy ha rá van dugva a töltő és OTG -re kapcsolod, akkor csak megszakítja a töltést, vagy aktív HUB -ként viselkedik. Ki kéne próbálnod azt a kamerát egy aktív HUB -bal.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#81092) kalapacsolok válasza Somatom (#81091) üzenetére


kalapacsolok
senior tag

ok. Letesztelem és majd beszámolok róla :)

(#81093) Somatom válasza kalapacsolok (#81092) üzenetére


Somatom
veterán

Ha áramhiánya van a kamerának, akkor viszont nem kell ilyen kapcsolgatós hókuszpókusz. Mehet a töltés DC porton, az OTG meg egy közönséges aktív HUB -on. Ha van a HUB -on USB töltőport, akkor USB - DC kábellel mehet a HUB -ról a töltés is. Nekem egy ilyen TP-Link UH720 -am van.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#81094) kalapacsolok válasza Somatom (#81093) üzenetére


kalapacsolok
senior tag

De egy micro usb kimenet van a táblagépen. Hiába rakok rá bármilyen elosztót és dugom abba a kamerát, az ugyanúgy nem fog menni, mert nem kap a táblagép felől elég áramot, nem? Ha ez a probléma egyáltalán. Azt nem tudom orvosolni.

A kapcsolgatós megoldás úgy jön szóba, hogy veszek egy másik táblagépet, amin simán bedugva megy (itt úgy se), és akkor veszek hozzá egy ilyen elosztót és kapcsolgatós megoldással fogom használni.

[ Szerkesztve ]

(#81095) Somatom válasza kalapacsolok (#81094) üzenetére


Somatom
veterán

Nem. Pont erre való az aktív HUB. A "vezérlőjelet" a tablet adja az eszköznek a HUB -on keresztül, a tápot viszont a HUB tápjáról kapja. Így kell HDD -t, vagy más, nagyobb áramigényű eszközt OTG -n csatlakoztatni. Nyilván kell hozzá egy mikro USB OTG adapter, amit a HUB USB -jéhez csatlakoztatsz, de az amúgy is kell, mert nem hiszem, hogy a kamera mikro USB -s.
A probléma az, hogy ezek az eszközök nem tudnak elég áramot kiadni OTG -n. Vagy elég a perifériának, vagy nem.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#81096) kalapacsolok válasza Somatom (#81095) üzenetére


kalapacsolok
senior tag

WOW! Szuper ötlet, lehet, hogy az a baj, hogy nincs elég áram... Letesztelem egy ilyennel, hátha megoldja a problémát :)

(#81097) csikosdapro


csikosdapro
tag

Sziasztok!
Szeretnék vásárolni egy tabletet, nem tudom, hogy windows vagy android...

Hány hüvelykes legyen a kijelző? 10", olyan 32gb belső tárhely
Új
Itthon szeretném megvásárolni,fontos lenne, hogy karácsonyra megérkezzen
Mire szeretnéd majd leginkább használni? web, nyaraláskor filmezés, minimál gyerekjáték
max 80e Ft (több árkategória érdekel)
GPS sem utolsó sim kártyával is... (de nem feltétlen szükséges)

Köszönöm

(#81098) cidalain válasza csikosdapro (#81097) üzenetére


cidalain
veterán

Huawei Mediapad T5, van sima wifis, és van belőle LTE is.
Ez androidos, a célnak szerintem remekül megfelel. Most 62 körül van a wifi, de 68-ért már az LTE verzió is megvan. Ebben FullHD kijelző, és 3 GB ram van. Ami olcsóbb az kijelzőben, ramban is gyengébb. Nem érdemes lejjebb adni, hisz az ára ennek is a kereted alatt van.

(#81096) kalapacsolok
Én is azzal kezdtem, hogy elképzelhető hogy nincs elég áram a kamerához. :)

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#81099) jmarcell


jmarcell
csendes tag

Sziasztok!
Tablet választásban szeretnék egy kis segítséget kérni. Családnak/kisebb testvérnek lenne ajándékba a dolog, nyilván nagy dolgokra nem kell nekik (filmnézés, játék, netezés, olvasás, stb.), nagyjából 40-50k-t szannék rá. Két jelöltem van, az egyik a Samsung T290 Galaxy Tab A 8.0, a másik a Lenovo Tab E10, mindkettő 32 gb-os verzióban. Melyik lenne a jobb választás, esetleg egy harmadik alternatíva? Mennyire indokolt/ajánlott a nagyobb kijelző? Illetve a Samsungnál játszik az, hogy össze lehet kötni Samsung TV-vel? Mintha hallottam volna már ilyenről?
Előre is köszönöm a segítséget!

(#81100) cidalain válasza jmarcell (#81099) üzenetére


cidalain
veterán

Nekem felnőtt fejjel is kenyelmesebb a kisebb tablet. A 10-est mar nem tudom normalisan kezre fogni ugy, hogy kozben minden reszet meg is tudjam nyomni. Illetve nehez is sokaig kazben tartani.
A lenovo is tudja szerintem a WiDi-t (wireless display), igy azt is tudod csatolni Samu (illetve mas markaju) TV-hez is.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.