Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-12 11:19:32

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. május

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42451) ghiottone válasza Peat;) (#42450) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A héten kijön a teszt itt a mobilarénán.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#42452) tjb007 válasza gps76 (#42440) üzenetére


tjb007
nagyúr

A belső tárhely méretében (8 vs. 16GB).

(#42441) AxBattler

Csak a Diamond 7.85 3G-s verziójában van másik SoC (MT8389), a Wi-Fi only változatban ugyanúgy RK3188 van, mint a Quantum 7.85-ben.

(#42446) senki11

A kínait úgy érted, hogy Kínából is rendelnéd meg ?

(#42449) Sanyabá

Ajánlott.

(#42450) Peat;)

Egyelőre nem valószínű.

(#42453) senki11 válasza tjb007 (#42452) üzenetére


senki11
aktív tag

Kínai márkára gondoltam (illetve valamilyen feltörekvő keleti gyártóra amelyiknél még nem kell külön megfizetni a márkanevet :) ). És ha lehet akkor onnan is szerezném be. Ha olcsóbb mint itt megvenni pl. ebay-en vagy aliexpressen keresztül, esetleg webshopból melyik szállít mifelénk is.

(#42454) sagesz93 válasza senki11 (#42453) üzenetére


sagesz93
addikt

Pipo s1 pro - banggood.com-ról.
Nem hinnem, hogy 7"on kéne ennel drágábbat venni.

(#42455) Simba86 válasza senki11 (#42453) üzenetére


Simba86
senior tag

ainol novo 7 fire, 115 USD ;)

ha olvasni akarsz róla, katt a logout blogomra :)

a pipo s1 pro csak "erőben" győzi le (de ahogy látom, neked nem a nyers erő az elsődleges) , tárhely, kijelző, akku szempontjából elvérzik a novoval szemben ;)

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#42456) gps76 válasza tjb007 (#42452) üzenetére


gps76
őstag

Akkor a sima wifi verzió végülis ugyanaz.
Valakinek van most RK3188 procis gépe,és előtte egy "régi" Nexus 7-es gépe? Mert gondolkodom,hogy le kellene a Nexust cserélni valami 8"-osra,de úgy nem akarok "bevásárolni",hogy utána szívjam a fogam.
Valakinek van már Prestigio 7.85 Quantum? Mert van/volt már pár Prestigio táblám,és jók,kiemelkedik a kategóriájából.

[ Szerkesztve ]

(#42457) senki11


senki11
aktív tag

Köszi mindkettőtök válaszát! Mindkét kütyü tetszetős. Ami azt illeti tényleg nem a nyers erő a lényeg. A legfontosabb szempont az, hogy ne akadozzon a pdf nézegetés. Persze filmezni is kell meg böngészésre is, de játék az nem nagyon téma nálam.

(#42458) AxBattler válasza tjb007 (#42452) üzenetére


AxBattler
félisten

Köszi, így a pontos! :R
Ennek ellenére jó cucc...

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#42459) novake


novake
tag

Sziasztok.

Tabot keresek 40 000 Ft körül, 12 éves srácnak, főleg otthoni (wifis) használatra. Szerintetek mi a legjobb választás?

Esetleg konkrétan ezekről vélemény?
Nexus 7 by Asus (NEXUS7-1B014A)
WayteQ xTAB-79qci tablet
Acer Iconia Tablet Mango A1-810 8GB
Prestigio MultiPad 4 Quantum PMP5785C

Előre is köszi a segítséget.

(#42460) Doblós


Doblós
aktív tag

Sziasztok!

Sajnos nem sikerült megoldanom a problémámat,ami a következő:
Adott egy Galaxy Tab 2,és sehogyan sem tudom kitörőlni belőle a vele készített képeket.
Leszedtem az EX File managert,de az nem látja a tabban a fotókat,viszont a Galériában benne van.KB.6 vagy 7 progival próbálkoztam,de semmi.Törlési opció nincsen,szeretnék tőle megválni,de amilyenek a fotók,hát,kissé kompromittálóak.Még annyi,hogy az albumban a fotók mellett van egy Picasa ikon.
Mit lehet vele csinálni?

Nincs ez elb@szva,csak másra lesz jó

(#42461) alexw801


alexw801
senior tag

Senki nem használ itt Huawei MediaPad 10 FHD tabletet?
Én már kettőt is begyűjtöttem: 1GB/8GB wifi és 1GB/16GB 3G.
Elég furcsa, hogy a legteljesebb támogató oldalt (természetesen a Huawei-t nem számítva) a beloruszok üzemeltetik:
http://www.273k.info/?p=30
Az XDA-Developers topic ehhez képest móricka színvonalú (lehet, mert nem értenek oroszul a résztvevők):
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1936125&page=16

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#42462) alexw801 válasza novake (#42459) üzenetére


alexw801
senior tag

3 napot elkéstél, az első pozíció elkelt tőlem. 40 alatt.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#42463) a.t.t.i. válasza gps76 (#42456) üzenetére


a.t.t.i.
senior tag

Nekem van egy prestigio quantum 7,85,de a böngészéssel gondjaim vannak.Már 5 böngészőt kipróbáltam,de mind időnként befagy,megnyomok valamit,és van hogy percek múlva veszi az "adást".
Nem tudom mit lehetne vele csinálni.opera,boat,firefox,gyári,next,chrome...ezeket próbáltam.

(#42464) senki11 válasza Simba86 (#42455) üzenetére


senki11
aktív tag

Jártam itt az ainol fórumán és kissé elbizonytalanított, hogy itt-ott beleolvasva a hozzászólásokba, többen panaszkodtak, hogy kezd tönkremenni a készülékük.

(#42465) keszo válasza Doblós (#42460) üzenetére


keszo
őstag

csinálj egy gyári visszaállítást

egyébként nekem is tab 2 10.1-em van simán lehet törölni a vele készített képeket

[ Szerkesztve ]

Attila

(#42466) this is life válasza Doblós (#42460) üzenetére


this is life
Ármester

nem lehet hogy a picassarol szinkronizál be? Amúgy lehet hogy vissza állítás lesz a vége.. Próbáld még a picassa fiókot torolni, majd a mappaja is torolni...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#42467) kz2


kz2
csendes tag

Sziasztok.
Tab-ot vásárolnék , de természetesen ezermillió van a piacon,hogy szűkítsem a kört 50k körül keresgélek és kb. ezt a kettőt néztem ami nekem tetszik.Igaz egyik sem tartozik a nagy márkák táborába, de amit tudnak az jónak tűnik így laikus szemmel.Kérlek adjatok tanácsot melyik a jobb választás illetve ha van jobb alternatíva ezeknél ami ilyen tudású és az ára is itt mozog akkor az is érdekelne.
1.WayteQ xTAB-79qci
2. ConCorde Tab SPEED 8GB
köszi a segítségeteket

(#42468) kz2


kz2
csendes tag

Elszúrtam az előzőt, javítottam.

Sziasztok.
Tab-ot vásárolnék , de természetesen ezermillió van a piacon,hogy szűkítsem a kört 50k körül keresgélek és kb. ezt a kettőt néztem ami nekem tetszik.Igaz egyik sem tartozik a nagy márkák táborába, de amit tudnak az jónak tűnik így laikus szemmel.Kérlek adjatok tanácsot melyik a jobb választás illetve ha van jobb alternatíva ezeknél ami ilyen tudású és az ára is itt mozog akkor az is érdekelne.

1.WayteQ xTAB-79qci
2. ConCorde Tab SLIM 8GB

köszi a segítségeteket

(#42469) AsusBoy


AsusBoy
senior tag

(#42470) Tim82 válasza AsusBoy (#42469) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szerintem segítene a potenciális válaszadóknak, ha lenyitnád a topik tetején lévő összefoglalót és az áron kívül az ott felsorolt többi preferenciára is írnál valamit...

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#42471) Csak.TnT válasza ghiottone (#42435) üzenetére


Csak.TnT
tag

szia. már megkaptam sajna nincs hozzá 3g modul, otg funkció gondolom van. megnézem.
De egy ilyen 3g modemmel telefonálni is tudnék? vagy szereznem kéne hozzá egy gyári 3g modult?

"Csak is a PitBull mert a telepi kutyáknak egy forintot nem ér a vérük."

(#42472) Tuco Ramirez


Tuco Ramirez
őstag

Asus Nexus 7 (2013) és Memo Pad HD 7 között vacillálok. Megéri szerintetek az 50% felárat az N7? Játék, film, netezés lenne a felhasználási terület.

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#42473) AsusBoy válasza Tim82 (#42470) üzenetére


AsusBoy
senior tag

Nem nekem lesz a táblagép és csak ennyi a kritérium ,hogy 50 ezret ne haladja meg az ára .

Akkor úgy teszem fel a kérdést ,hogy 50 ezer Ftért melyik készülék éri meg jobban az árát.

Hány hüvelykes legyen a kijelző ? mind1
Új, vagy használt készüléket szeretnél vásárolni ? új
Itthon szeretnéd megvásárolni, vagy a külföldről való beszerzés is opció ? itthon
Mire szeretnéd majd leginkább használni ? (játék, internet, filmnézés stb.) internet,játék
Mekkora pénzösszeget szánsz rá maximum ? 50ezer Ft

[ Szerkesztve ]

(#42474) senki11


senki11
aktív tag

Hisense sero 7 pro-val van valakinek tapasztalata?

(#42475) Tim82 válasza AsusBoy (#42473) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ha az újba a refurbished kategória is belefér, akkor - szerintem - (első generációs) Nexus 7, mert hosszú üzemidejű, viszonylag jó anyagminőségű, korrekt hardver van benne játékra is, valamint lesz rá frissítés/támogatás.

Hátránya, hogy nem bővíthető microSD-vel, illetve alapból nem tud OTG-t.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#42476) raggg


raggg
senior tag

Érdemes várni az új Nexus 10-re szerintetek? A Google csak húzza-halasztja a Nexus 5 megjelenési dátumának bejelentését is, nem tudom érdemes-e várnom, vagy megvenni most az aktuális generációs Nexus 10-et. Bár a kijelző felbontása nem lesz nagyobb (nem is lenne értelme persze, de ugye a Nexus 7-nél ez nagy változás volt), azért a hardver biztos erősebb lesz.

ragklaatPS

(#42477) AsusBoy válasza Tim82 (#42475) üzenetére


AsusBoy
senior tag

Rendben . Köszi :)

(#42478) Gzolo válasza gps76 (#42456) üzenetére


Gzolo
senior tag

Lassan 2 hete van nálam egy Quantum, majdnem azt mondom rá, hogy best buy, de sajnos a wifi beárnyékolja ezt a jelzőt.

Pozitív:
-példás az összerakás minősége, nagyon egyben van a gép, fém az egész
-gyönyörű kijelző (felbontáshoz mérten), nagyon erős fényerővel, végtelen betekintési szög
-Rk3188 erős, 1 gb ram is elegendő. Antutu 17.000 pont.
-Játékteszt: Minion Rush jobb grafikával simábban fut, mint a mobilomon (Lg L9), Dead Trigger 2 high-on megy.

Negatív:
-a wifi nagyon hektikus. Itthon egy 2 antennás Tp-link router van, van, hogy 2 falon át is használható a net a tabbal, van, hogy 0,1 megával jön csak.. Ugyanitt a telefonon 21 mega a net. Érthetetlen okból, néha a tab becsatlakozik, de adatforgalmazás nincs. Wireless Signal Info-val bemértem, elvileg a tab is ugyanolyan erősséggel fogja a jelet be, mint a telefon. Speedtest-tel szoktam néha mérni a sebességet, és arra lettem figyelmes, hogy a tablet feltöltési sebessége minden esetben sokkal jobb, mint a letöltési.

Valami a wifi-t kezelő szoftverben nagyon el van szúrva, ha ezt kijavítanák, maximálisan elégedett lennék a készülékkel.

Akkor javaslom neked megvételre, hogyha a használati helyen a routerre jó rálátásod van, vagy nincsenek vastag falak.

(#42479) tjb007 válasza novake (#42459) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nexus 7, de igazából ezek közül bármelyiket nyugodt szívvel lehet választani.

(#42468) kz2

Mondhatni megegyeznek.
A legfőbb különbség kettőjük között az, hogy a WayteQ xTAB-79qci-ben 1GB RAM van, míg ConCorde Tab SLIM-ben 2GB, de 10000 forinttal drágább is.
Ha megér neked ennyi plusz pénzt az a plusz 1GB RAM, akkor SLIM, ha nem, akkor meg 79qci.

Alternatívának pedig ott van még az Alcor Zest Q813i és a Prestigio MultiPad 4 Quantum 7.85 is, de ezek csak annyiban nyújtanak többet, hogy két a garancia, és nagyobb az akku.

(#42472) Tuco Ramirez

Igen, megéri :K

(#42476) raggg

Ez csakis az elvárásaidtól függ.

(#42480) Bozek válasza Tim82 (#42475) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mi az, hogy alapból nem tud OTG-t? Csak a Nexus Media Importer kell hozzá és kész is van. Még root-olni se kell a táblagépet.

(#42481) gps76 válasza Gzolo (#42478) üzenetére


gps76
őstag

Köszönöm a válaszokat mindenkinek,akkor úgy látom ennél is megvan a sok olcsó tablet wifi gondja.
Lehet marad a Nexus7, mert ennél semmilyen gond nincs,csak 7" kezd kicsi lenni.
Aki kérdezte az új Nexus7,és a Memo Pad között különbséget,az MTK proci éppen elég de semmi erőfeleslege nincs,kicsit bonyolultabb oldal megfogja rendesen.
Érdekes,hogy tesztekben kb. ugyanott szerepel,mint a tegra3,de ez ilyen helyzetekben valahogy gördülékenyebb dolgozik.

(#42482) Tim82 válasza Bozek (#42480) üzenetére


Tim82
nagyúr

"Alkalmazással" még mindig nem egyenlő az "alapból"-lal, ahogy az OTG funkció sem merül ki pusztán fájlátvitelben. Ez az app tudja kezelni az USB-s beviteli eszközöket vagy 3G modemet is pl.?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#42483) Doblós válasza this is life (#42466) üzenetére


Doblós
aktív tag

Sikerült,visszaállítottam,eltűntek a fotók.
Köszönöm a segítségeteket.

Nincs ez elb@szva,csak másra lesz jó

(#42484) Bozek válasza Tim82 (#42482) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ja, a beviteli eszközöket alkalmazás nélkül is. Én egy billentyűzetes tokkal használom folyamatosan, szóval ez irányban van tapasztalatom. Csak azért írtam az alkalmazást, mert a microSD-vel egy sorban említetted. :)
A 3G modemről nem tudok nyilatkozni, mobilnetet osztok egy Xperia V-ről.

Mondjuk most már root-al és StickMount-al használom. :)

(#42485) Tim82 válasza Bozek (#42484) üzenetére


Tim82
nagyúr

A tokodban USB-s billentyűzet van (amit rákötsz a Nexus 7-re) vagy bluetooth? Ha utóbbi, akkor sajnos ez a tapasztalat teljesen lényegtelen az OTG szempontjából... :)

A topikjában egyébként rákeresve valóban a root-ot és StickMount-ot emlegetik (meg persze ha csak adathordozót akarsz rákötni, akkor elég a Nexus Media Importer).

Mindenesetre hasznos app, köszönöm, hogy felhívtad rá a figyelmemet. :R Karácsonyra épp egy 1st gen Nexus 7-en is gondolkodom, és a megajándékozandónak jól jön a pendrive kezelése.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#42486) gps76 válasza Tim82 (#42485) üzenetére


gps76
őstag

Ha otthon használod és csak másolgatni akarsz róla vagy rá,egyszerűbb wifin keresztűl másolgatni,nem fog kikopni a csatlakozó,és a stickmount-nál nálam sokszor van csatlakozási probléma,pedig többféle otg-vel is próbáltam.
Ftp-re képes fájlkezelő,gépen total commanderbe beirni az url-hez,amit kiír a fájlkezelő,aztán lehet másolgatni oda-vissza.

Gzolo: nézd már meg nekem a Quantumnál,a telefon netje bluetooth-on megosztható-e.

[ Szerkesztve ]

(#42487) Gzolo válasza gps76 (#42486) üzenetére


Gzolo
senior tag

Megnézem szívesen, csak nem igazán értem a kérdést. Melyik eszköz melyikkel oszt meg netet?

(#42488) this is life válasza gps76 (#42486) üzenetére


this is life
Ármester

Ha telefonrol akarsz osztani arra eleg a bluevpn progi a marketrol, nalam igy van net a nokia 701 / samu p5110 kozt. Igy mennie kell a netnek...de szerintem ilyen kapcsolat barmilyen blutyuk es modem funkcioval megaldott telefonnal kell hogy menjen.

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#42489) gps76 válasza this is life (#42488) üzenetére


gps76
őstag

A telefonon lévő mobilnetet megosztani a táblával,így olyan mintha sim kártyás,mobilnetes tábla lenne.
Nekem van 2GB mobilnet a telefonon,és a csak wifis Nexus 7-el szoktam így netezni ha nem otthon vagyok és nincs wifi a közelben,mert azért csak nagyobb,kényelmesebb.Viszont nem akarok 2 net előfizetést,mert elég ami van,de két eszközön szeretném használni.
Emiatt osztom meg BT-n a netet,mert wifi megosztásnál,ha úgy felejteném a telót megosztáson,szerintem gyorsan merülne,meg netezéskor be kellene kapcsolni külön a megosztást.A BT módszerrel egyszer kell összepárosítani őket,a telefonon a megosztásoknál a BT megosztást kipipálni,a táblán pedig ahol a párosított eszközöknél ott a telefon,annak beállításainál a profiloknál lenni kell egy Internetelérés pontnak,amit be lehet pipálni.Na erre rábökve,a telefon egyből jelez,hogy engedélyt kér a tábla az internet használatára. Ezt kellene kipróbálni aki megnézné nekem,mert pl. a Wayteq négymagosát,meg az Acer A1-810-et csak fülhallgatóként kezeli a telefon,a Nexus7-et,meg Galaxy Tab2-t számítógépnek rajzolja ki és működik.
Amikor reggel bekapcsolom mindkettőt,a telefonon a megosztásnál kell csak pipálni(van progi is play-en rá,ami magától bekapcsolja),a táblán meg az internetelérést kell benyomni,de csak a készülékek bekapcsolása után,mert bármikor elő van véve a tábla ott a net,semmit nem kell nyomogatni külön.
Tudom ezt kevesen tudják,én is véletlenül jöttem rá,viszont tényleg praktikus,alig meríti az akkukat,mindig ott a net...

[ Szerkesztve ]

(#42490) AxBattler válasza gps76 (#42489) üzenetére


AxBattler
félisten

Ez jól hangzik! Tudnád linkelni az app-ot?
Régebbi android verziókkal (pl. 2.1) is működik?

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#42491) gps76 válasza AxBattler (#42490) üzenetére


gps76
őstag

Melyik app-ra gondolsz? Mert a BT megosztás bepipálónak sajna nem tudom a nevét,régebben használtam, le is törölhettem mert nem találom,de mondjuk nem sokba telik reggel bepipálni.
Viszont android ICS-től felfelé találtam a megosztásoknál a BT megosztás lehetőségét(xperia mininél a 2.3-nál nem volt,ICS-nél már igen),bár pl. az LG 4x-nél sincs ilyen menüpont,hogy miért passz.
Más program nem kell hozzá alapból,bár ha valaki tud olyan progit, ami alapból nem kivitelezhető táblánál,telefonnál megoldja ezt és működik is,megköszönném.

[ Szerkesztve ]

(#42492) AxBattler válasza gps76 (#42491) üzenetére


AxBattler
félisten

Azaz! Megnéztem, az én telefonom sem tudja alapból. Mondjuk elég régi típus...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#42493) Bozek válasza Tim82 (#42485) üzenetére


Bozek
nagyúr

Most hülyének nézel? Ha azt mondom, hogy megy az OTG, akkor biztos nem bluetooth-os tokot használok...

Amúgy meg ez van rákötve:

És tudod még, hogy mi az érdekes? Vettem egy Toshiba 1 TB-os külső vinyót, amit simán meghajt a Nexus 7. Az Xperia V-nél csak kattog, nem kap elég áramot.

De nehogy azt hidd, hogy kamuzok, itt van két kép is:
Solid Explorer, sda1-ként csatolva (StickMount-al)
Videó lejátszása a külső vinyóról

[ Szerkesztve ]

(#42494) senki11


senki11
aktív tag

Tesco hudl-re szerintetek érdemes várni? Van rá esély, hogy nem csak az angolknál fogják forgalmazni?

(#42495) tjb007 válasza senki11 (#42494) üzenetére


tjb007
nagyúr

A nulla felé konvergál annak az esélye, hogy hivatalosan el fog jutni hozzánk is.

(#42496) senki11 válasza tjb007 (#42495) üzenetére


senki11
aktív tag

Vannak kint ismerőseim. Elvileg be tudnám szerezni, csak nem tudom érdemes-e? A külföldi teszteket olvasva úgy néz ki, hogy megéri az árát. Képbe van még nálam a hisense sero 7 pro, illetve még 2 másik tablet amit tegnap ajánlottak az olcsó viszont elfogadható kategóriában. A pöpec kijelző eddig a hudl mellett szól, de még nem tudom. Csak most kezdtek érdekelni a tabletek.

(#42497) Gzolo válasza gps76 (#42491) üzenetére


Gzolo
senior tag

Lg L9-en nem találok ilyen Bluetooth-os netmegosztást, kéne az app mindenképp. Annyit tudok eddig mondani, hogy a Quantumot az Lg-vel párosítva az Lg számítógépjellel jelöli a kapcsolatot, nem fülhallgatóval.

(#42498) bpmcwap


bpmcwap
senior tag

eeezt nem hiszem el..... :(
kicsúszott a tokból a hero-m.... :(((( Tudtok valakit akihez fordulhatnék szerviz ügyben budapest-szentendre viszonylatában??? Mennyibe fog nekem fájni ez szerintetek???? :(((

esetleg tipp hogy hova hogyan mit kellene beszorítsak????
THX!!!!!!!!!!

wazeeeeeeeeeee....
ez nagyon lego teso.... :)
összeraktam :)

[ Szerkesztve ]

Túrista vagyok

(#42499) Tim82 válasza Bozek (#42493) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ha az, hogy a biztonság kedvéért rákérdezek, szerinted hülyének nézés, az érdekes implikáció. (Ezek szerint gyakran megesik ilyen veled? :P Nem lehetett kihagyni... ;) )

Elhiszem a szavahihetőséged külön kihangsúlyozása nélkül is, nincsen okom azt feltételezni, hogy "kamuzol", köszönöm a fotókat. :R

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#42500) Sanyabá


Sanyabá
senior tag

A mai nap meg vásároltam WayteQ xTAB-100 QCR Retinás készüléket.
Az első benyomás nagyon jó, rendszer a 4.2.2- nek köszönhetően nagyon gyors, a kép meg tűéles.
Az akksi-ról már vagy 7 órája megy, a lányom pedig eléggé nyúzza. :D

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.