Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 14:02:33

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. március

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15651) CoolBoy323 válasza CHIPman (#15641) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

nézd csak meg a beállításokat :)

the current resolution: 1024x768 :D

ha az otg másik készülékben megy, akkor az mi a fene lehet? :o :Y

[ Szerkesztve ]

(#15652) Sanzaa válasza Shoo (#15645) üzenetére


Sanzaa
senior tag

Ez maiden hozzászólása volt azt hiszem. Szerintem veheted félhivatalosnak:-)
Jelentkezz hát tesztelőnek! Legrosszabb esetben nem kérnek belőled:-)
Írj az email címükre!
Vajon mi az a Goodix?

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#15653) Shoo válasza Sanzaa (#15652) üzenetére


Shoo
senior tag

küldtem privátot neked....:D

A Goodix az érintőfelület kezelője:)

[ Szerkesztve ]

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#15654) tjb007 válasza Sanzaa (#15652) üzenetére


tjb007
nagyúr

"Vajon mi az a Goodix?"

A touch controller gyártója.

(#15655) CHIPman válasza CoolBoy323 (#15651) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Passz, de gariztatás lesz belőle mert mm-ban azt akarják ideadni, ami ki van állítva, vagy visszaadják a pénzt. Nekem meg egyik se kell. :D

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#15656) M3oH válasza Shoo (#15645) üzenetére


M3oH
addikt

Aaron Hammerdin: Processzor RK3066, Cortex-A9 Dual Core processzor 1.6 GHz GPU: Mali 400-MP4 ( OpenGL ES2.0/1.1, OpenVG1.1)
RAM DDR3 1066 MHz - 1GB , NAND: 16 GB
Display IPS Screen, 9.7" 1024x768 pix, 10 ujjas multitouch, Goodix
Duál Kamera: Front 2.0MP, Back 2.0 MP (1600 x 1200 pix)
G-Sensor, Magnetic sensor, giroscope, Light sensor
WIFI 802.11 b/g/n
Bluetooth
HDMI Out
akku li-ion 7200 mAh
16 órája · TetszikReply

Attila Szilágyi: Aaron...ez lesz? Asszem tudom melyik gép ez, hasonló van rendelés alatt, de ha kapok egy hivatalos célzásrt rá, asszem lemondom azt a rendelést...
3 órája · TetszikReply

ConCorde Elektronik Kft.: Attila, vedd úgy hogy kaptál. :)
2 órája · TetszikReply

Ugy nez ki, hogy a spec ez lesz a ConCorde valasza alapjan.

(#15657) BloodRay válasza M3oH (#15656) üzenetére


BloodRay
veterán

Már csak az ár a kérdéses. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#15658) CoolBoy323 válasza CHIPman (#15655) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Enyem is kiallitott volt, mondjuk 20percig :)

Tuzetesen megneztem, hibatlan volt, igy vittem :)
Bar en is dobozos parti vagyok, de igy legalabb le lett tesztelve :))

Bar a kijelzorol a foliat leszedtek, ami kar (mar ha volt rajta egyaltalan XD) de majd szerzek ra vmit...

Hetfon csinalok rola egy tesztvideot! Ha van kulonleges kivansag PRIVATBA irjatok meg, mert csak mobilnet kozelben leszek a hetvegen!

(#15659) M3oH válasza BloodRay (#15657) üzenetére


M3oH
addikt

Concorde igerete alapjan 85ezer alatt. (Gondolom 84999Ft :) )

(#15660) zoleee24


zoleee24
tag

Tudja valaki hol kapok olcsó 7"-s IPS-sel szerelt tabot?
Itthoni előnyben.

(#15661) tjb007 válasza zoleee24 (#15660) üzenetére


tjb007
nagyúr

Itthon sehol (legalábbis úgy, hogy hazai garancia lenne hozzá).
Hardveraprón meg a Vaterán biztos találsz de ennyi erőből már magad is megrendelheted például ezek közül bármelyiket: [link], [link], [link], [link]

(#15662) Lakaska


Lakaska
csendes tag

Üdvözletem!

Egy kérdéssel fordulnék hozzátok!

Egy ConCorde 7015-ös tabletem van, ezzel kapcsolatban lenne egy kérdésem:

USB GPS adaptert, GPS vevőt lehet hozzá kötni?
Pl: egy ilyet: http://www.grando.hu/usb-gps-adapter-gps-vevo-1485733962

Előre is köszönöm a válaszokat!

Lakaska

(#15663) tjb007 válasza Lakaska (#15662) üzenetére


tjb007
nagyúr

Itt érdeklődj ez ügyben: [link]

(#15664) bozsozso


bozsozso
őstag

Sziasztok,

Sim kártyás táblagépet tiltanak a szolgáltatók nem fizetés esetén? Csak azért kérdezem, hogy mennyire kell körültekintően eljárni ilyen vásárlásakor.

(#15665) KaiotEch válasza bozsozso (#15664) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Jó kérdés, de ha tiltják sincs nagy baj, max a mobil részét teszik lapátra, wifi-vel még menni fog :)

(#15666) kelzsoca válasza KaiotEch (#15665) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ennyi erővel nem kell 3G-s tabletet venni, mivel az jelentősen megemeli a készülék árát, aki pedig ilyen készüléket vásárol, biztos hogy használja/használni szeretné a modem részét is :)

https://vertigostore.eu

(#15667) bozsozso válasza kelzsoca (#15666) üzenetére


bozsozso
őstag

Ez így igaz.

(#15668) szilchi


szilchi
őstag

Pandánál mennyi idő,míg feldolgozzák a megrendelésemet és jön valami visszaigazolás?

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#15669) bozsozso


bozsozso
őstag

Sziasztok,

max. 40k-ért milyen tabletet tudnátok ajánlani?

(#15670) vamzi válasza bozsozso (#15669) üzenetére


vamzi
őstag

Tudunk jó sokat, de kicsit konkretizálnod kellene :)

(#15671) bozsozso válasza vamzi (#15670) üzenetére


bozsozso
őstag

Hát annyira nem ismerem a tableteket, de amire használnám az a következő lenne:

net,
néha filmnézés valamint játék, de nem ez az elsődleges
kisebb táblázatok, diagramok nézése szerkesztése

ami nem lenne gond, ha könnyű lenne
7"-nál ne legyen kisebb
az árához képest zökkenőmentes használat
ha lehet ICS
nem fontos, de jó lenne hozzá billentyűs tok
ha lehet akkor market ismerje fel
nem lenne rossz ha magyar lenne

mindenképpen kapacitív kijelző
4-8Gb belső memória
procit, memót nem tudok mit írni mi szükséges ezek zökkenőmentes használatához

nem zárkózom el a használttól sem, de az a baj, hogy mindenképpen személyesen akarom átvenni ezért csak itt a lakhelyem közelében kellene lennie
gari ha használt akkor is legyen legalább pár hónap rajta és ha lehet ne kínába kelljen küldeni javítattni hanem itthon javítsák

hát lehet kicsit csapongóan de kb. ennyi lenne. vagy lehet ilyen nincs is erre kevés a keret? bár többet nem nagyon szeretnék adni érte ezért nem írtam 10"-t mivel az ahogy néztem 60k-nál kezdődik

(#15672) szilchi válasza szilchi (#15668) üzenetére


szilchi
őstag

Most meg be sem tudok lépni az accountomba :U

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#15673) vamzi válasza bozsozso (#15671) üzenetére


vamzi
őstag

Azt javaslom, hogy nézz szét a concorde táblái között. De ár alapján a concorde 7015-t ajánlanám. Esetleg szóba jöhet még a ghoo tab a speedshop kínálatából. Ha kína is játszana, akkor sokkal több, sokkal jobb gép is szóba jöhetne.

(#15674) bozsozso válasza vamzi (#15673) üzenetére


bozsozso
őstag

Kínaival nincs bajom csak azzal ha véletlenül meghibásodik a gép. Valamint számomra a beszerzésük sem egyszerű. Nem is tudnám hogyan kezdjek hozzá :(

(#15675) RtgLaci válasza CoolBoy323 (#15623) üzenetére


RtgLaci
tag

Én is vettem egyet a szegedi MM-ben, még sosem volt ilyenem. Nézegettem, tesztelgettem, nekem ennyiért megfelel.
Mielőtt tele akarnám nyomni programokkal, gondoltam, lementem a gyári szoftvert a Recovery-vel. Ekkor ért a meglepi, mert ugyan belépett a Reco-ba, de ott aztán semmire nem reagált, még kikapcsolni sem tudtam. Aztán rádugtam a töltöjét és akkor némi hunyorgás után sikerült a kikapcsolót nyomva tartva kikapcsolni. Amíg rá nem jövök, nem merem újra a Recovery-t elindítani, mert nem tudom kivenni-betenni az aksit, mint a telefonnál... Mi lehetett a probléma?
Bocsi, közben kicsit visszaolvastam, szóval nektek sem jó igazán... Majd várok a megfelelő megoldásra, addig standby :K

[ Szerkesztve ]

Angol nyelvleckéket adok - veszek :) <<Xiaomi Mi 10T... :)>>

(#15676) CHIPman válasza CoolBoy323 (#15658) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Van elöl-hátul rajta gyári, én addig le se szedem, amíg nem jön le magától, bár eléggé karcolódik. Amúgy nézd csak mit találtam: [link] :P Lehet, hogy még romot is találunk ennek a segítségével...

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#15677) Vovi1 válasza bozsozso (#15674) üzenetére


Vovi1
aktív tag

Én sem mertem sokáig, viszont néhány hónapja megrögzött vásárló lettem.
Így működik: Bejelentkezel egy pl-egy e-bay oldalra - ott tudsz regisztrálni. Megadsz egy belépő nevet és kódot. A regisztrácio során megkérdi, hogyan szeretnél fizetni. Mondod PayPal, megadsz egy előre erre nyitott, vagy már meglévő régi bankszámla számot. Forint számla is jó, napi árfolyammal számol, kicsit rosszabb, mint az OTP. Kapsz egy kódot, csak ezt kell megadni fizetéskor. Persze a regisztrációnál kéri a neved, címed, a póstázási címet stb. Ha az eladó nem kéri külön a póstázási adatokat, akkor a PayPal -nál rögzített címre jön a számla adatai és a kütyü. Többször is van lehetőség a vétel során leállítani a folyamatot.

Minden teljesen automatikus, korrekt, egyszerű. Számlát is kapsz. Az egész rendszer folyamatosan e-mailban levelez. Fordító program minden komolyabb böngészőben van.

Garancia jellemzően az eladónál van, de a gyárral is lehet néha kommunikálni Kínában. Vissza kell küldeni póstán, küldenek egy újat.

Tapasztaltam, hogy a megrendelés elküldésétől számított 3-4 órán belül a HongKongi póstán volt a tab. 31$ felirattal, normál levélként. Símán megkaptam 8-9 napon belül. (Angliából is ugyanez, lustábbak)

(#15678) bozsozso válasza Vovi1 (#15677) üzenetére


bozsozso
őstag

Mondod PayPal, megadsz egy előre erre nyitott, vagy már meglévő régi bankszámla számot

Ez mi? Ilyet még nem használtam így nem is tudom milyen bankszámlák alkalmasak erre. Halottam róla, de csak annyit PayPal. Na biztos most sokan nevetnek de ez van. :(

Na meg én a nyelvi hiányosságok miatt is tartok tőle, mi van ha a fordító hibázik? Levelezés minimális angol nyelvtudással, hogyan valósítható meg? Gariztatás esetén mennyi a posta vissza? Mi történik ha sérülten érkezik?

A regisztráció a legkevesebb .

(#15679) Kh@oSz válasza bozsozso (#15678) üzenetére


Kh@oSz
aktív tag

itt találsz egy korrekt leírást a paypalról KATT

[ Szerkesztve ]

(#15680) V1 zolee válasza bozsozso (#15669) üzenetére


V1 zolee
tag

Szia, nagyon ajánlom az Ainol Novo 7 tableteket, 30- ért kapsz olyat amin magyar ICS 4.0.3 van, kis híján az összes appot elfuttatja, market, garancia, és HD is.

Pl.: Ainol Novo 7 Advenced II
Ainol Novo 7 elf
Ainol Novo 7 Tornado

stb...

Érdemes megnézni, remélem tudtam segíteni! :K

Üdv. :R

(#15681) V1 zolee válasza V1 zolee (#15680) üzenetére


V1 zolee
tag

És 4-6000- ért tudsz hozzá venni billentyűzetes tokot, és az egeret is támogatja az összes, átalakítót is kapsz hozzá! (ha nem használtan veszed tartozékok nélkül...)

(#15682) vamzi válasza V1 zolee (#15680) üzenetére


vamzi
őstag

És ezek hazai garanciával merre kaphatók?

(#15683) petipetya válasza tjb007 (#15526) üzenetére


petipetya
nagyúr

Akkor inkább nem lesz. :D

"nincs rá lezsóidő"

(#15684) bozsozso válasza Kh@oSz (#15679) üzenetére


bozsozso
őstag

Köszönöm ezt megnézem.

V1 zolee: Ez engem is érdekelne, hogy hol kapható.

[ Szerkesztve ]

(#15685) mipityu válasza bozsozso (#15684) üzenetére


mipityu
tag

Ha az Ainol Novo 7 Aurora II-re gondolsz, én itt vettem meg e-héten hétfőn, szerdán feladták és 21.-i dátummal már jelzi a Hong Kong Post nyomkövetése is.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi Note 10 Lite 8/128 - Teclast X98 Air 3G

(#15686) bozsozso válasza mipityu (#15685) üzenetére


bozsozso
őstag

Tetszik ez a gép, de én az előzőleg feltett kérdésre értettem, hogy hol kapható.

És ezek hazai garanciával merre kaphatók?

szerk.: és magyar ICS-ről sem láttam semmit a leírásban

[ Szerkesztve ]

(#15687) Shoo válasza bozsozso (#15686) üzenetére


Shoo
senior tag

Én úgy láttam, hogy bárhol veszed a tabletet az ICS-ben mindenhol van benne magyar nyelv

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#15688) Prien válasza mipityu (#15685) üzenetére


Prien
addikt

Jó áron vetted. :) Standard postával jön vagy DHL?

A kevés is több a semminél.

(#15689) mipityu válasza bozsozso (#15686) üzenetére


mipityu
tag

Ok, akkor bocs :-)

"... magyar garanciával ..."
Itthon ezeket a kínai csodákat nem nagyon fogod megkapni, ennyiért pedig biztosan nem. Csak az -FA, amit egy kereskedőnek mindenképpen rá kell tennie plusz 27%-ot jelent. Rendben, hogy tömegével olcsóbban megkapja, de még hasznot is kell hoznia. Marad a kintről vásárlás.
"... magyar nyelv ..."
Több oldalon utána néztem. Van ahol írják a magyart, van ahol nem és van ahol multi language.

15687 Shoo: Sajnos nem. Itt van előttem a W17 Pro (nemsokára eladó lesz) és van rá a gyári + 2 fajta főzött ICS és egyikben sincs magyar. Ezek a b.zi kínaiak kiherélik az ICS-t, mintha a nyelv sokat foglalna. A főzöttekben sincs, mert a gyárit főzték át.

15688 Prien: Hong Kong Post nyomkövetés - természetesen az alap, ingyenes küldés. Nem azért mert nem akarom megfizetni a gyorsabbat, hanem mert így majdnem biztos, hogy nem lesz rá .FA. Egyszer vettem (fényképezőgépet, az árában benne volt a futár) futárral és alapból .FÁzták. Úgy már annyiba került, mintha itthon vettem volna, de nem 2 (a magyar distributor akkor annyi garanciát adott rá), hanem 1 év világ garanciával (Fuji). Rákérdeztem itthon, 1 év garira elfogadták volna, de nem volt rá szükség - hibátlanul adtam el.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi Note 10 Lite 8/128 - Teclast X98 Air 3G

(#15690) V1 zolee válasza vamzi (#15682) üzenetére


V1 zolee
tag

Nem tudom, elég sok webshopban lehet kapni, én itt vettem hardveraprón, körül kell nézni, elég sok helyen adják garanciával, bontatlanul!
youtubeon elég sok teszt videó van fent ezekről a gépekről, nekem "Advenced II" van, ez is nagyon jó, de 40- ért már "ELF"- et is lehet kapni (32- ért tudtam, csak elvitték :DD ), szerintem az a legerősebb és a legjobb is, de mondom a sajátommal is teljesen meg vagyok elégedve, nagyon gyors, nagyon sok mindent tud, minden játékot és alkalmazást elvisz, skypozni is tökéletesen lehet rajta, mivel van beépített előlapi kamera és mikrofon is.

Amit még érdemes tudni, nemrég adták ki az "elf II"- t, amiben már dual core proci van!
Tessék: [link]

És itt a többi:

[link]
[link]
[link]

:R

(#15691) zumi74


zumi74
csendes tag

Sziasztok!

Hat sikerult megvenni a samsung galaxy 10.1 3g 16g gepet es nagyon jo de par dologgal nem vagyok tisztaba sim hasznalat, magyar konyvek letoltese. Van par program samsung app, music hub, stb. Amihez keri a simet. A masik dolog eltunt a fokepernyorol az android market ikonja es ha valamit le akarok toltni a google play aruhazat dob be talan en rontottam el valamit? Hat roviden ennyi amugy nagyon tetszik ez a tabletezes. Ja, majdnem elfelejtettem norton virus irtot toltottem le szerintetek jo? Vagy hasznaljak mast? Nem tudom a lejarati idejet.

Udv:tamas

(#15692) nightmare13 válasza V1 zolee (#15690) üzenetére


nightmare13
senior tag

Az a garancia, ahogy itt adják hardverapron, az ugyanaz a garancia, mint ha magad rendelnéd meg... Így is, úgy is neked kell visszaküldened...

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#15693) nightmare13 válasza zumi74 (#15691) üzenetére


nightmare13
senior tag

Nem rontottál el semmit a google play vette át a market helyét pár hónapja. Előfordulhat, hogy egyes alkalmazások alapvetően a 3G kapcsolathoz vannak rendelve, bár ha normálisan megcsinálták őket, akkor wifi mellett is menniük kéne...

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#15694) V1 zolee válasza nightmare13 (#15692) üzenetére


V1 zolee
tag

Igen, azzal tisztában vagyok, de ha pl. nem itt veszed, hanem üzletben, akkor ott a garancia az üzletbe szól, oda kell vissza vinned és nem postázzák el külföldre, hanem helyileg vizsgálják ki és cserélik ki vagy javítják meg, ez pár napnál nem tart tovább.
- nekem szó szerint mondták ezt egy informatikai szaküzletben, Budapesten.
és egyébként találsz ugyan ilyet magyar garanciásat neten is. :K :R

[ Szerkesztve ]

(#15695) hevizms válasza V1 zolee (#15694) üzenetére


hevizms
addikt

Hát szerintem üzletben Ainolt nem kapni sehol.
Ahogy itt már irták is páran azok a garanciák amiket a hardveraprón,vaterán,expresszen irnak,azok mind GYÁRTÓI garancia.
Magyarul ha gond van,akkor neked kell kinába visszaküldened.Ami egyébként nem gond,csak ezzel jó tisztában lenni.Ha esetleg van olyan eladó aki segit a visszaküldésben,az viszont jó pont a részére.
Egyébiránt sokkal egyszerűbb ha az ember megrendeli magának.
Miért kellene más zsebét tömni a semmiért,hisz csak annyit tesz hogy megrendeli helyetted és rátesz 8-10 000 ft-ot.
Pld az ainol elf II 115-120$ ami a mai árfolyamot nézve kb 27000 ft.
Na ezt adják 38-40 000 ft-ért a "postások".

(#15696) Prien válasza mipityu (#15689) üzenetére


Prien
addikt

Csak azért kérdeztem,mert nekem is útnak indult egy Aurora II internetcirkáló. :))
Shipping date: 06.21.

A kevés is több a semminél.

(#15697) kisgyerek85


kisgyerek85
senior tag

Sziasztok!

Par napja megvan a Concorede 7015 tabletem.
Csak most jutotta oda,hogy kiprobalhassam vodas usb stickel.
Wifit kikapcsoltam ahogy a leirasban van es ahogy radugtam nagyabol 1perc utan kiirta,h hibas az sd kartya. Ha kanyomta akkor azt a lehetoseget adta ki, hogy fornazzal le.

Ez annyit jelent, hogy nem kompatibilis vele?
usb stick model: K3772-Z

Gyarto foruman ez a tipus egyik listaban sem szerepel.

(#15698) Sanzaa


Sanzaa
senior tag

[Az iponnál pár forinttal olcsóbb a ConCorde 7015, mint nálam, de csak Pick Pack Pontos rendeléssel.]

Kisgyerek85: Írj a concorde.hu/forum oldalra a megfelelő topicba, ott lehet jobban tudnak segíteni. (hétköznap)

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#15699) kisgyerek85 válasza Sanzaa (#15698) üzenetére


kisgyerek85
senior tag

Ok. Irtam oda is.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.