Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#20251) lorcsi válasza maggi1886076 (#20250) üzenetére


lorcsi
veterán

szerintem nézd meg hogy tudja e sim-re menteni a nokia..és onnan csak áttolod a blade-re

(#20252) barnam_ válasza maggi1886076 (#20250) üzenetére


barnam_
nagyúr

Nézd meg lehet-e vcf-be menteni a kontaktokat, ha igen, azt fel tudod tölteni a Google Címtárba, onnan meg szinkronizálni a telefonokat.

(#20253) The.Bali


The.Bali
aktív tag

Sziasztok!
Blade-et lehet használni modemként PC-hez kötve? Az elöfizetésemen van 150MB adatforgalom amit PC-n szeretném leinternetezni. Ha rákötöm a gépre, milyen drivert vagy programot kell feltennem, és mit kell beállitanom, hogy hasznalni tudjam az adatcsomagomat? (Win7) Köszi előre is!

(#20254) Surfym@n válasza The.Bali (#20253) üzenetére


Surfym@n
senior tag

"lépj vissza 11 mezőt, s egyszer kimaradsz a dobásból" :D

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#20255) barnam_ válasza The.Bali (#20253) üzenetére


barnam_
nagyúr

Ha driver telepítve van, és engedélyezted a megosztást, nem kell semmit állítanod, megy az internet pc-n.
De sokkal kényelmesebb a wifi hotspot, ahhoz driver se kell.

(#20256) maggi1886076 válasza barnam_ (#20252) üzenetére


maggi1886076
addikt

köszönöm a segítséget mindenkinek.vcard-ban sikerül lementeni és google-be feltudom szinkronizálni.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#20257) The.Bali válasza Surfym@n (#20254) üzenetére


The.Bali
aktív tag

Köszi!

(#20258) 89BDave89 válasza barnam_ (#20246) üzenetére


89BDave89
tag

És valóban magától felrakta...
Tökéletesen működik az IA2 usb net megosztás
Köszi! :)

Xiaomi Redmi Note8 PRO, iPhone 8, Xiaomi Mi A1, iPhone 5S, iPhone 5, Sony Xperia SP, Sony Xperia L, ZTE Grand X, ZTE Blade, Samsung 5230, Sony Ericsson K550i, Sagem MyX 3D

(#20259) desolator


desolator
senior tag

Segítsetek légyszi!
A hülye fejemmel átadtam az irányítást egy kis b.zi programnak :(
Leszedtem az "exchange exmail" nevű progit, amivel beállítottam a céges levelezésem, de csak úgy tudtam, hogy ha egy csomó mindenhez elérési jogot adtam neki. Ezt meg is tettem (tudom, hülye voltam) majd mindenképpen kellett a képerényfeloldáshoz is valami védelmet választanom. Így már azt is csak kóddal tudom felnyitni és ezt sem tudom kiszedni mert a program nem engedélyezi, továbbá magát a programot sem tudom letörölni, mert azt írja amikor rámegyek, hogy eltávolítás, hogy "nem sikerült eltávolítani". Hogy a p.ába tudom ilyenkor letörölni??

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#20260) Keeperv85 válasza desolator (#20259) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Rootolt a teló? :U

(#20261) desolator válasza Keeperv85 (#20260) üzenetére


desolator
senior tag

Nem, én is erre gondoltam, hogy rendszeralkalmazás lett. Csak úgy tudom leszedni ha megrootolom?

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#20262) Keeperv85 válasza desolator (#20261) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nem egészen, de ellenkező esetben végy érzékeny búcsút az összes beállítástól, app.-tól,... stb...

(#20264) Sulthekk


Sulthekk
aktív tag

No comment, Squadzone megint érdekeset alkotott... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#20265) Keeperv85 válasza Sulthekk (#20264) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

WTF? :DDD Hátezmez? :DDD

(#20266) tomzi1


tomzi1
tag

Sziasztok!
Valamelyik újabb ice armor van fent és az a problémám, hogy eltűnt a sim kártya eszközkészlet nevű alkalmazás (ebben lehet mobil parkolást, autópályát, mobil lottót fizetni). A beállítások/alkalmazások részen ott van, csak a menüben nem látszik. Legutóbb egy másik telefonban járt a kártya, másolgattam a neveket ide-oda lehet, hogy ez a gond? Mit tegyek? Emiatt nem szívesen raknám újra az egészet.

(#20267) barnam_ válasza Sulthekk (#20264) üzenetére


barnam_
nagyúr

Komoly egy "szoftver-fejlesztő"... :U

(#20268) barnam_


barnam_
nagyúr

ICS-t használóktól kérdezem: melyik szerintetek a legjobb kiadás? Most a KonstaKANG van fenn. Nem rossz, de nem érzem azt, hogy ezt kellene használom, a 100%-ig működőképes CM7 helyett.

(#20269) mazsidrazsé


mazsidrazsé
csendes tag

Sziasztok.

Mitől lehet az, hogy a Facebook csak wifi-n működik, 3G-n pedig nem.
Kb. 1 hete van ez a jelenség, Akkor CM 7.2 rom volt fent, semmi nem lett piszkálva, egyik napról a másikra lett ilyen. Több féle ROM-mal is próbáltam (új telepítés, minden töröl stb.) de ugyan az a helyzet. (gaaps fent van), most feltettem az ICS-t is próbaképpen, de azzal is ugyanaz.
Feltelepítem marketből a Facebook-ot, 3G-n beírom a felhasználónevet és a jelszót akkor betölt, majd ha később akarom használni akkor meg kiírja hogy érintsem meg az újrapróbálkozáshoz. 1Gb-os csomag van, nem léptem túl a keretet stb. 3G-n minden más működik (böngésző, origó, index ...)

Ha valakinek lenne valami ötlete.

Sosem vitatkozom idiótákkal! Lesüllyedek az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal !

(#20270) sch_a válasza mazsidrazsé (#20269) üzenetére


sch_a
addikt

Érdekes, ma nekem sem töltött be mobilnetről, de böngészőben se a mobilverzió, pedig minden más oldal bejött. Nekem ICS van fent.

(#20271) Hunter2 válasza barnam_ (#20268) üzenetére


Hunter2
addikt

van 100%-ig működőképes ICS blade-re?

(#20272) barnam_ válasza mazsidrazsé (#20269) üzenetére


barnam_
nagyúr

Kukába való a Facebook Androidos kliense. HSDPA-n egy örökkévalóság, mire betölt, ha betölt. Arra jó hogy a névjegyzéket szinkronizálja, másra nem.
Ja és most próbáltam, nekem is azt írja ki hogy "Connection lost"...

(#20271) Hunter2: nincs, de nem is az a célom. Azt próbálom kideríteni, miért/mitől jobb mint a CM7 :)

[ Szerkesztve ]

(#20273) mazsidrazsé válasza barnam_ (#20272) üzenetére


mazsidrazsé
csendes tag

De eddig nekem működött, csak most nem tudom mitől nem megy. Sem a ROM sem a Facebook nem frissült.

Sosem vitatkozom idiótákkal! Lesüllyedek az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal !

(#20274) sch_a válasza barnam_ (#20272) üzenetére


sch_a
addikt

Nálam speciel gyorsabb az ICS mint a CM7 bármilyen launcherrel, és egyedül a youtube ami fc-zik indításkor, azon kívül semmi hibát nem találtam még rajta. Már nagyon régóta az IA2 volt rajta, meglepődtem hogy ilyen jó már a CM9.

(#20275) The.Bali


The.Bali
aktív tag

Sziasztok!

Van valami tippetek arra, miért nem jön be a http://facebook.com és a https://facebook.com oldal? Semmilyen böngészö nem tudja behozni. A SIM-es adatkapcsolattal pròbàlkozom. Minden Màs oldal tökéletesen bejön. WiFin pedig bejön szépen. ICE ARMOR ROM van rajta.
Koszi elore is!

(#20277) ux1 válasza Sulthekk (#20264) üzenetére


ux1
addikt

Jól megkell b*szni. Amiket átír azt szigorúan védi a licensz.
:-[

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#20278) gooool


gooool
őstag

Elkezdődött a reform, az IA2R-t váltja a CM 7.2 legújabb nightly-ja...
Teljesen elölről kezdve kap 160-as system-et, mert a mostani nem jó így, nem elég.
Remélem hiba mentesen lemegy a folyamat, munka után elég nyűgös vagyok... :DDD

Üdv, Balázs

(#20279) barnam_ válasza sch_a (#20274) üzenetére


barnam_
nagyúr

SPB Shell ugyanolyan gyors mindkettőn, így az nem szempont :)
Én inkább arra gondolok, milyen szolgáltatásokban tud a CM9 többet mint a CM7.

(#20280) gooool válasza gooool (#20278) üzenetére


gooool
őstag

Na minden patent, csak azt hogy tudom kikapcsolni, hogy ne szedje le az összes appot automatikusan, amit eddig valaha letöltöttem? Eléggé zavaró... :U

Üdv, Balázs

(#20281) Ronam válasza gooool (#20280) üzenetére


Ronam
addikt

ROM telepítés után, első bootolásnál rákérdez. Szedd ki a pipát, és nem fogja leszedni az appokat.

(#20282) latis666


latis666
aktív tag

Nekem sajnos megint rá kellett jönnöm hogy az első generációs bladem nem nyitott az ujdonságokra. Ahogy a reborn ugy a mokee os is meriti mint az állat. Sajnos bár kevésbé de az ics is eszi az aksit nem birja ki reggel 4 től délután négyig töltés nélkül zsebben. Viszont a swedish snow rls7 15%-ot merül ugyenennyi idő alatt szóval ez marad.

(#20283) gooool válasza Ronam (#20281) üzenetére


gooool
őstag

Mivel csak pár appot szedett le magától, amiket épp nem is kellett volna ( :U :DDD ), azokat gyorsan töröltem és leszedem amik kellene a Play-ből.
De köszönöm az infót, legközelebb tudni fogom. :R

Üdv, Balázs

(#20284) Teljes név válasza Sulthekk (#20264) üzenetére


Teljes név
csendes tag

Egy linket tudnál adni róla?
(kerestem de nem leltem rá)

(#20268)Aggregátor :
[June 30][ICS] BETA ROM: AOKP-CM9 Remix RC 6.6.9
Én /pill ezt használnom.

[ Szerkesztve ]

(#20285) Sulthekk válasza Teljes név (#20284) üzenetére


Sulthekk
aktív tag

[link]

Mondjuk vannak fura dolgai, én egy régi release-t használok, mert az újban pl. nem jó az állapotsori óra. Arra még mindig nem jöttem rá hol a fenébe kéne keresnem az Explorer gombot, és annak ellenére, hogy CM7, van benne task killer. :Y

Meg persze nincs hozzá forrás...

ux1:
Mivel mostmár a saját oldalán van, ezért innentől csak a licenszek tulajdonosai (Pl.: kernel - Linus Torvalds) tehetnek ellene, de ennek elenyésző az esélye. Ráadásul egy ideje szerintem csak azért nem emeli a kernelverziót, hogy ne lehessen ezzel basztatni. :(

(#20286) Teljes név válasza Sulthekk (#20285) üzenetére


Teljes név
csendes tag

Köszi a linket!
Feltettem,de ez a rom egy katyvasz (nem is számítottam másra) :C

[ Szerkesztve ]

(#20287) Sulthekk válasza Teljes név (#20286) üzenetére


Sulthekk
aktív tag

Na igen, azt elfelejtettem mondani hogy én magamnak egy kicsit kiheréltem és átalakítottam egy két apróságot. :B
Így egész használható, csak Squadzone nem engedi a tükrözést, úgyhogy inkább nem tölteném fel. :(

(#20288) ux1 válasza Sulthekk (#20287) üzenetére


ux1
addikt

Ezek után kit érdekel hogy Squad mit enged...

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#20289) Keeperv85 válasza Sulthekk (#20287) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Még minidig jobb, mintha egy GPL licenc alatt lévő forráshoz is TL álltal jóváhagyott egyedi pass kell. :Y :W

(#20290) sickb


sickb
tag

Eljött az ideje a telefonváltásnak. Másfél év után döntöttem úgy hogy az ACE2 érdemes lesz rá. Kelzsoca, Apeelme köszönöm munkáitok főzött romokkal kapcsolatban.
Készülékem eladó, Nillkin tokot és fóliát adok még hozzá. Doboz, kábelek, füles, megvan.
érd: priv

üdv

(#20291) kelzsoca válasza sickb (#20290) üzenetére


kelzsoca
félisten

Használd egészséggel az új készüléket, remélem az ACE2 jobban sikerült mint elődje.
..............
Egyre többen váltanak készüléket, és mivel házon belül idén még semmi nem történt, értelemszerűen más gyártók készülékei kerülnek előtérbe, én jeleztem a ZTE felé, hogy nem csak bejelenteni kellene készülékeket, hanem ténylegesen kereskedelmi forgalomba is hozni, mert így a közösség fogyatkozik, a válasz egyszerű volt, nem csak rajtuk múlik, hogy itthon mi és mikor jelenik meg a kínálatban (főleg a három hazai szolgáltatón van a hangsúly)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#20292) DJGABI válasza kelzsoca (#20291) üzenetére


DJGABI
addikt

Jaja, a G300-at voda például egész hamar felvette a kínálatba: bejelentés februárban [link] áprilisban már kapható volt [link] ZTE igen elpunnyadt, bár ha jó áron hozzák az új vasakat, akkor oda tehetik még magukat, csak hát lassan-lassan a két mag már a menő :DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#20294) ux1 válasza #40993792 (#20293) üzenetére


ux1
addikt

Én lassan el fogok. Lehet hogy követem fonix232-őt... :D A ZTE ígérgető Jánosok gyülekezete... :( G300 vagy OT995.

Ilyen közössége nem lesz egy telefonjának se...

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#20295) kelzsoca válasza ux1 (#20294) üzenetére


kelzsoca
félisten

Csak kérdés ő is meddig foglalkozik az Alcatel-el, mert én úgy olvastam, hogy most a nyáron szabad, aztán megy külföldre (tanulni vagy dolgozni) :)

Hát ez a G300 nem egy izmos jószág, Blade után alig lenne előrelépés :(

1 GHz órajelű processzort és egy Adreno 200 grafikus gyorsítót tartalmaz.

Inkább az Alcatel OT-995 (persze csak szerintem)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#20296) Keeperv85 válasza ux1 (#20294) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Az az "lezárt" bootloader nem túl nyerő az Alcatelben...

[ Szerkesztve ]

(#20298) ux1 válasza kelzsoca (#20295) üzenetére


ux1
addikt

G300 viszont kikapcsolt állapotból is képes ébreszteni... Biztos az ICS is. ;-)

Defy+ on is gondolkoztam de az a Zsótinak má van. Elavult :D

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#20300) ux1 válasza #40993792 (#20299) üzenetére


ux1
addikt

Valós rtc van benne. Képes bekapcsolni a telót.

***
:D

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.