Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#19951) kukacmolnar


kukacmolnar
csendes tag

Valaki meg tudja mondani hogyan lehet az érintő"kijelzőt" külön választani az előlaptól?
Hőlégfúvó talán?

(#19952) ux1 válasza kukacmolnar (#19951) üzenetére


ux1
addikt

Kalapáccsal... :D

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#19953) kukacmolnar válasza ux1 (#19952) üzenetére


kukacmolnar
csendes tag

Majd csak miután sikerült téglásítanom! :D

(#19954) lorcsi válasza xSide (#19936) üzenetére


lorcsi
veterán

megnézem, hátha ez megoldja a gondokat
vagy a dbius által küldött megoldás

[ Szerkesztve ]

(#19955) Xe3 válasza Xe3 (#19913) üzenetére


Xe3
csendes tag

Senki nem tud megoldást a problémámra? :(
Baromi idegesítő, hogy a google a saját termékei között sem tud normálisan megoldani egy szinkronizálást...

(#19956) TRob1 válasza Xe3 (#19955) üzenetére


TRob1
veterán

25-e óta nekem is ezt csinálja. Most is az az utolsó szinkron dátum a címtárnál. A többi ok.
Viszont ha rábökök, megcsinálja amit kell... csak írja a hibát. :F

Eddig nem volt kedvem foglalkozni vele, de majd megoldom. :U (És utána elmondom, hogy sikerült :DDD)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#19957) barnam_ válasza Xe3 (#19913) üzenetére


barnam_
nagyúr

A naptár szinkronizáció nálam is van mikor megbolondul, nem frissíti az Időjárás naptárat. Én azt csináltam, hogy töröltem ezek adatait:
Google Calendar Sync, Naptár, Naptár tárolása
Utána újraindítottam, és frissítette az összes naptárt (időjárás, napfelkelte, ismerősök szül.napja, névnapok).

(#19956) TRob1: milyen ICS-t használsz most? Bugok? Kipróbálnék már egyet, utoljára áprilisban tettem fel :)

(#19958) TRob1 válasza barnam_ (#19957) üzenetére


TRob1
veterán

A KonstaKANG-ot használom hétfő óta. Nem találkoztam bugokkal (ami eleve bennük van, az meg mindegyikben) Még a Navitel is megy rajta, pedig mindenhol arról írtak hogy ICS-n nem müxik... :D
Azért ezt próbáltam ki, mert ennek elég a 136 system is, nekem meg kedvem sincs partícionálgatni, meg kell a data is. :)

¤ R'n'R ¤

(#19959) Keeperv85 válasza TRob1 (#19958) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

A Gapps-al együtt elég neki a 136-os system? Elég érdekes, mert szó szerint mindent kidobtam, ami "felesleges" és így sem jutok ~140 MB alá, de ebben még a gapps mini sincs benne... :Y

(#19960) barnam_ válasza TRob1 (#19958) üzenetére


barnam_
nagyúr

Akkor szerintem egy próbát megér :)
Videót nem nézek a telefonon, így nem gond hw-s dekódolás hiánya. Engem egy dolog idegesített még az áprilisi CFX-ben, hogy minden program megnyitása előtt 1-2mp fekete képernyő fogadott :F Tapasztaltál ilyet?

(#19961) Najlahu válasza pch (#19947) üzenetére


Najlahu
csendes tag

Itt találsz róla infót Mokee OS for Blade

Mindenkinek hinnie kell valamiben. Én azt hiszem, iszom még egyet.

(#19962) Keeperv85


Keeperv85
nagyúr

"Nemsokára", azaz talán még ma kiteszem én is a frissített verzióm. Ez nem CFX, ez stock CM9. Még éppen javában bugzik a framework-öm, amit csak full újraépítéssel lehet orvosolni, de rajta vagyok a témán...

(#19963) t181 válasza Keeperv85 (#19959) üzenetére


t181
senior tag

A KonstaKANG-nak elég bőven a 136-os, úgy, hogy nem nyúlsz hozzá, és miniGAPPS-ot raksz fel. Kicsomagolva 113MB.

Most a legutóbbi CFX van fent, szerintem KonstaT CM9-énél semmivel nem rosszabb.
Mondjuk erősen gyomlálni kell, de már megszoktam. :DD
A LatinIME-t, és a Trebuchet-et nem értem, hogy miért kell ekkorának lennie. :D
Trebuchet helyett Apex-et(2MB) rakok be (azt sem használom...), Latin IME helyett pedig a saját kiherélt Latin IME-met(1MB) rakom be.

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#19964) Keeperv85 válasza t181 (#19963) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Trebuchet. Nálam az csak 2,5 MB. Ha kiveszem a latinme-t a körből akkor is csak 135 MB a system magában...

(#19965) t181 válasza Keeperv85 (#19964) üzenetére


t181
senior tag

Hűha... Nem értem. Melyik ROM-ról beszélünk? :D
Hát, Én csak horribilis méretű Trebuchet-ekkel találkoztam eddig, illetve KonstaT ROM-jában most fél mega.

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#19966) Keeperv85 válasza t181 (#19965) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

A sajátomról vs. KonstaKang. Fél mega, mert egy darab nemsok annyi hátteret nem hagyott benne... kezdem sejteni milyen az a rendszer... :Y

(#19967) t181 válasza Keeperv85 (#19966) üzenetére


t181
senior tag

Hát, ahogy nézem, azokat csinálja, mint amiket Én is szoktam CFX-nél.
tts mappa, bootanim, hangok nagy része, felesleges appok törölve.

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#19968) maggi1886076


maggi1886076
addikt

Mokee féle rom támogatja az ext-őt?

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#19969) Xe3 válasza TRob1 (#19956) üzenetére


Xe3
csendes tag

Köszi. Elmondom, amit nekem sikerült kideríteni: semmi :)
Igazából a szinkronizálást nekem is megcsinálja. Voltam bent a Telenornál, de nem sok okosat tudtak mondani. Lehet, hogy valamelyik névjegyben van egy karakter, amit nem tud átvinni, vagy olyan adat, ami csak a google címtárban van a telefonban nincs.
Megoldásnak azt javasolták, hogy csinálja egy gyári állapot visszaállítást, adjam meg megint az a google accountomat és akkor újra szinkronizál mindent és jó lesz.
Valószínűleg működik is, mert volt ugyan ez a hibám, szervizben volt a készülék (más miatt), ahol kapott egy új android verziót, így mindent újra kellet húznom.
Ez szép és jó, de nem akkor az összes programom beállításait újra megtenni. Elég macerás...

(#19970) Brekecs válasza maggi1886076 (#19968) üzenetére


Brekecs
aktív tag

Nekem most az van fent ! igaz extet nem használok ! :D de Atom stabil egy Rom ! :K

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#19971) dlaj válasza ktmt (#19950) üzenetére


dlaj
őstag

Köszi a választ.
Tudom, hogy ha működik Androidoson, akkor mindegy a típus, de azért tettem fel itt a kérdést, mert egy használt Blede-t szeretnék venni, és még nem volt okostelefonom.
Egyébként németből szeretném az átutalásaimat intézni mobilneten vagy wifin. Nem tudom melyikkel lenne jobb.

(#19972) ux1 válasza maggi1886076 (#19968) üzenetére


ux1
addikt

Nem értem miért itt kérdezted... :D

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#19973) Lenry válasza Lenry (#19186) üzenetére


Lenry
félisten

ez a nyűgöm még mindig fennáll. azóta valakinek volt hasonló problémája?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#19974) barnam_ válasza Lenry (#19186) üzenetére


barnam_
nagyúr

Nem tudok rá mit mondani, csak hogy ICS nyűg... :F
Ma délelőtt beleolvastam mindhárom ICS kiadás fórumába Modaco-n (Konsta, AOKP, CFX), és elment tőle a kedvem.

(#19975) Lenry válasza barnam_ (#19974) üzenetére


Lenry
félisten

pedig egyébként jó, nekem legalábbis más bajom nincs vele. nem instabilabb, mint bármi, amit eddig kipróbáltam, cserébe gyors, szép, és lehet vele vagánykodni, hogy a 10 rugós kínai telómon van ICS, mások 50-100 ezres Samuján meg nincs :DDD

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#19976) apeelme válasza barnam_ (#19974) üzenetére


apeelme
addikt

nálam 4napja KonstaT féle megy...hát nem egy megbízható darab...ahogy írják a Gmail-nél a levelek megjelenítésénél csak fehér háttér fogad de nem mindig, ez mondjuk lehet gapps hiba is...hiába van rezgésre álllítva mind gmail-nél, mind SMS-nél üzenet érkezésekor, azt figyeltem meg hogy elég sokszor nem rezeg, és okozott már kellemetlen meglepetéseket...csak reboot segített...az akksi idővel nincs gondom, bár tegnap este 34%-al tettem le, és reggel zéróra merült, be sem kapcsolt...és ami még zavaróbb hogy minden app megnyitása előtt gondolkodik...érezhetően :F messze van ez még a jótól...

[ Szerkesztve ]

(#19977) kelzsoca válasza Lenry (#19975) üzenetére


kelzsoca
félisten

és lehet vele vagánykodni, hogy a 10 rugós kínai telómon van ICS

Azért ezzel inkább csak olyan társaságba, ahol nem értenek annyira hozzá, mert a vagánykodásból gyorsan beégés lehet :D

https://vertigostore.eu

(#19978) barnam_ válasza apeelme (#19976) üzenetére


barnam_
nagyúr

ami még zavaróbb hogy minden app megnyitása előtt gondolkodik...érezhetően
Dettó... ugyanezt figyeltem meg a majd' 3 hónappal ezelőtti CFX-en, ezek szerint sokat nem fejlődött... :DDD

(#19979) warezxts


warezxts
senior tag

ROM csere előtt állva, most azért gondolkodóba estem - melyik ROM-ot válasszam?
Mondom ezt azok ellenére, hogy követem a fórumot. ICS vagy Ginge? És melyik azokon belül? Mert ahogy nézem a 7.2-es CM-et már nem lehet minden második postolótól azt olvasni hogvy IceArmorII-t.

[ Szerkesztve ]

(#19980) apeelme válasza warezxts (#19979) üzenetére


apeelme
addikt

persze mert IceArmor II. már régebbi "darab"...

(#19981) TRob1: ne is... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19981) TRob1 válasza warezxts (#19979) üzenetére


TRob1
veterán

Az Ice Armor olyan mint a Trabant. Annak idején jó volt, de elmúlt az az idő. :))

Egy úgymond kiugrás, vagy kezdés. Kezdő romolóknak tökéletes.. (nem folytatom, főleg hogy én is használtam vagy 2 hétig :DDD) Semmi gond vele.

(#19980) apeelme:
Így Ok a megfogalmazás, vagy írjam át? :D

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#19982) kelzsoca válasza TRob1 (#19981) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az Ice Armor olyan mint a Trabant. Annak idején jó volt, de elmúlt az az idő.

Azóta kitört a májkrém láz :D

Adós is vagyok egy saját májkrémmel:

=========================
Ice_Armor_CM9_ICS_kelzsoca
=========================

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#19983) TRob1 válasza kelzsoca (#19982) üzenetére


TRob1
veterán

Vmi tőkehalmájféle nincs??? :))

szerk: Amúgy részemről semmi láz nincs, lexarom a lázat meg a divatot, csak épp kipróbbáltam és most perpill ez van.... ;) (amúgy cm7 párti vagyok, de ezt tudod :DDD)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#19984) umek7 válasza kelzsoca (#19982) üzenetére


umek7
őstag

Ó hogy az a :D Pont most akarom rendbe tenni már szegény Pengét, csak telefonálásra használom, hónapok óta még app sem volt rá telepítve..

Van a májkrémeden kívül valami újdonság is amit fel lehetne tenni Szakértő? ;]

(#19985) barnam_ válasza kelzsoca (#19982) üzenetére


barnam_
nagyúr

:C :R

(#19986) kelzsoca válasza umek7 (#19984) üzenetére


kelzsoca
félisten

Semmi nincs, a csapatból most csak Keep kollega foglalkozik a Blade-el és az ICS-el komolyabban, tehát ha bármi érkezik, akkor az ő kezei közül fog kikerülni :)

https://vertigostore.eu

(#19987) TRob1 válasza kelzsoca (#19986) üzenetére


TRob1
veterán

Neeee baxxxx!!!! Akkor most mi lesz a sok hívővel? Hogy fognak ezután telefonálni a telefonjukkal???
Álmomban se gondoltam volna ha vki átvált vmi divatfónra akkor már nem is foglalkozik a tutifónnal. :P :DD :))

(#19988) Zsolt_72:
"Elvileg pont felfér egy 160-as systemre, de mivel 157 MB nálam, nem ajánlom... " - Na a KonstaKANG pont elér 136on is, és ajánlom is. :DDD

"Első boot után elcsúszik a háttérkép, rebootolva megjavul" - Na a KonstaKANG-nál pont nincs ilyen, tehát ajánlom ha vki próbálni akar. :DDD

Ezeket leszámítva biztos tuti ajánlottttttt.... :)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#19989) umek7 válasza #40993792 (#19988) üzenetére


umek7
őstag

Köszöntem.

(#19990) lorcsi válasza #40993792 (#19988) üzenetére


lorcsi
veterán

qurva szép ez a képernyő

(#19991) TRob1 válasza lorcsi (#19990) üzenetére


TRob1
veterán

Még jó hogy majdnem minden romnál úgy lövöd be ahogy tetszik... de az egyszeri ember persze ebből tudja hogy mi a jó (nem rád gondoltam, ne húzd fel magad :DDD)

¤ R'n'R ¤

(#19993) lorcsi válasza TRob1 (#19991) üzenetére


lorcsi
veterán

nem húzom fel :), segáz

inkább csak időt nem szívesen fordítok arra, hogy én állítgassam a képernyőt és keresgessem a progikat hogy a háttér..meg az óra stb hogy nézzen ki
bár most elég pöpecet sikerült összehozni :DD , mert kapásból midnen látszik amit én szeretnék, és semmi extra progit nem kellet felpakolnom, csak az IA2R extra beállításaiban bogarásztam (mikor nem bírtam a marketet működésre bírni...)

(#19995) TRob1 válasza lorcsi (#19993) üzenetére


TRob1
veterán

:)

Na látod, Te pont olyan vagy mint az átlagember, a "rádióhallgatók". Elég ha megmondják nekik mit hallgassanak/használjanak, az önálló gondolat/elképzelés már megerőltető. :DD

Jól van na, ne vedd magadra, nem bántásnak írom, de tényleg ilyen az emberek többsége. Teljesen mindegy ki hogy védekezik/vélekedik, attól ez még Tény! :K

(#19994) Zsolt_72:
Én is örülnék neki. :DDD Jó lenne ha már nekiállnál, és nem csak élősködnél, mint Én. :P

(Attól függetlenül azért abban bízok, hogy legalább Te nem kiáltasz ki egy kb 4 hónapos Romot ma a legtutibbnak, mint ahogy egyesek teszik, még ha annak idején jó is volt :U Bocsi mindenkitől, de én már csak ilyen igazmondó/szókimondó vagyok, mint ahogy azt sokan tudják is :B )

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#19996) ktmt válasza dlaj (#19971) üzenetére


ktmt
aktív tag

Ma már a bankolás nem para, ha van a banknak droidos appja, az persze jó. Az ikogito mód pedig véd a tolvalyoktól is.

(#19998) ktmt válasza TRob1 (#19995) üzenetére


ktmt
aktív tag

Nekem a stable cm7 van fenn, minden fasza (akkuidő is), nem értem, hogy ICS miért lenne nagy guritás, amit hardweres gyorsítás jelent, az elveszik az appok indításánál.

(#19999) lorcsi válasza TRob1 (#19995) üzenetére


lorcsi
veterán

na azért egy teló beállításból szerintem kissé túl sok mindent vontál le ;)
nem lehet mindenki időmilliomos :B

a szókimondás meg nem feltétlen igazmondás

[ Szerkesztve ]

(#20000) Xe3 válasza barnam_ (#19957) üzenetére


Xe3
csendes tag

A google sync arra való, hogy a google fiókunkak nem androidos oprendszerekkel tudjuk szinkronizálni, nem?
Nekem az a bajom a naptárral, hogy a google fiókomban minden találka, névnap, születésnap, ünnepnap és egyéb naptárak látszanak, de ezek nem jönnek át az androidos telefonomra és hibát sem jelez.

Vagy félreértettem valamit a leveledben?

A másik probléma a névjegyekkel van, amik átjönnek ugyan, de hibát jelez, csak nem tudom, hogy mi a hiba és mi az oka.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.