Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#20401) kelzsoca válasza gipsztigris (#20389) üzenetére


kelzsoca
félisten

Üdv!

Sajnos zárt driverek hiányában nincs jelenleg problémamentes Ice Cream Sandwich szoftver, és ez a jövőben sajnos nem is fog változni, hivatalos ZTE frissítésre pedig semmi esély az elavult SoC miatt.

Amennyiben fontos, hogy a készülék minden funkciója működjön, szerintem maradhat a jelenlegi, ha mindenképpen ki szeretné próbálni, akkor keresünk egy kevésbé bugos verziót :)

https://vertigostore.eu

(#20402) nortx válasza gipsztigris (#20389) üzenetére


nortx
csendes tag

Szia Gipsz csak nem a BDW-ről? :D NortX voltam xDDD

(#20403) szezso15


szezso15
addikt

Srácok, kéne egy kis segítség! :B
Tudom, nem Blade, de fontos lenne a hihetetlen segg-es csapatnak. :)
Ezen a linken kellene kiválasztani az Incredible S-t, hogy kapjunk Official MIUI v4-et: http://www.facebook.com/questions/386915824701332/?refsrc=http%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Flogin.php&refid=9&_rdr

Nagyon köszönöm nektek előre is, és 1000 bocs az offért! :R :R

*Hajrá Loki!* i15+

(#20404) Sulthekk válasza szezso15 (#20403) üzenetére


Sulthekk
aktív tag

Dejó hogy manapság már az ilyesmit is ilyen adathalász 'közösségi' oldalakon bonyolítják le... :W
Régen bezzeg elég volt pár radiobox-ot kirakni a weboldalra...

Bocs, de nálam hosts-fájlban le van tiltva. :U

(#20405) mayurihu válasza szezso15 (#20403) üzenetére


mayurihu
csendes tag

Remélem egy moderátor gyorsan kipucolja ezt innen... :(((

Senkinek sincs mindig igaza, egyesek viszont mindig tévednek.

(#20406) gipsztigris válasza kelzsoca (#20401) üzenetére


gipsztigris
addikt

Köszi!
Ha van olyan ICS ROM, ahol csupán a perifériák nem működnek (FM Rádió, esetleg kamera) akkor tennék vele egy próbát, mert úgysem fog békén hagyni a kölyök. :)

Bár most észrevette, hogy a tartalék telefonon (SE X8-as) ICS pörög, ezért tegnap óta azt használja. :))

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#20407) Groovebaby


Groovebaby
tag

Na, nekem ezzel a friendcaster sem működik 3g alól.....tuti nem lehet hardveres gond, mert minden más 3g-s szolgáltatás működik. Lehet ez a témobilos net hibája? Vagy valami ötlet? :(

Amoi N828

(#20408) TRob1 válasza gipsztigris (#20406) üzenetére


TRob1
veterán

Igazándiból csinálsz egy Backupot a CWM Recoveryben, és utána gond nélkül kipróbálhatod vmelyik ICS-t, ha nem jön be, 2 perc alatt visszaállítod az "eredeti", ICS előtti állapotot. :D
Ha át van partícionálva kisebb systemre a telefon akkor sztem a KonstaKANG-gal tégy egy próbát (Én pl. ezt használom kb. 2 hete), 136os systemen elfér. Ha nincs átpartícionálva, akkor meg azt próbáld ki amelyiket csak akarod. :DDD

¤ R'n'R ¤

(#20409) gipsztigris válasza TRob1 (#20408) üzenetére


gipsztigris
addikt

Gyári partíció kiosztás van rajta.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#20410) TRob1 válasza gipsztigris (#20409) üzenetére


TRob1
veterán

Akkor bármelyik felmegy rá.

Az előbb linkelt KonstaKANG, vagy ColdFusionX, vagy AOKP-CM9 Remix...

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#20411) gipsztigris válasza TRob1 (#20410) üzenetére


gipsztigris
addikt

:R

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#20412) kelzsoca válasza gipsztigris (#20411) üzenetére


kelzsoca
félisten

Látom közben TRob1 fórumtárs már ajánlott is hirtelen három verziót :)

Egy CWM mentés után, akár mind a három is kipróbálható.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#20413) sch_a válasza Groovebaby (#20407) üzenetére


sch_a
addikt

Szerk.: kicsit elnéztem ;]

Valószínűleg a facebooknál lesz a hiba, mert volt már hogy wifiről sem akart betölteni. Próbáltam tegnap meg ma is többször is, volt hogy betöltött 3g-ről is, de legtöbbször nem jelenik meg semmi, és a böngészőben a mobil verzió se jó. Pedig az adatátvitel meg van, mert megy felfele szépen a számláló a data counterben.

[ Szerkesztve ]

(#20414) Louies


Louies
tag

SZiasztok!
Van egy rootolt telom cyanogenmod ZTE Balde
Vissza szeretném állítani a gyári 2.2re vagy 2.3ra. mit kell tennem?

''Okos ember leírja, ha érdekeset hall, a buta nem, mert azt hiszi, meg tudja jegyezni.''

(#20415) Groovebaby válasza sch_a (#20413) üzenetére


Groovebaby
tag

Nekem wifiről mindig hibátlanul megy, csak 3gről nem.
És szomorúan tapasztalom hogy ez a friendcaster sem akarja...
Neked milyen neted van? Témobilos?

Amoi N828

(#20416) desolator


desolator
senior tag

erre valaki?:

Kezdő android felhasználóként egy egyszerű kérdésem lenne: Ha vettem egy androidos telót (zte blade, telenor) és azon szeretném frissíteni a rendszert hivatalos módon, akkor azt csak a telenoros frissítéssel tehetem meg? Vagy ilyenkor a gyártó oldaláról is le lehet tölteni a frissítést már ha van? Mert a telefonon a rendszerfrissítésnél csak SD kártyáról való frissítést találok.

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#20417) xSide válasza Groovebaby (#20415) üzenetére


xSide
őstag

A fb megváltoztatta a belépési lehetöségeket, nézzétek meg weben mi a felhasználónevetek a beállitásoknál és állitsátok vissza vagy azzal lépjetek be...
Trés nettel nálam nincs probléma sem net, sem wnw apn-el és nem is volt a Flipster, Stream esetében sem!

[ Szerkesztve ]

(#20418) sch_a válasza Groovebaby (#20415) üzenetére


sch_a
addikt

Igen, Tmobile-os. Most kijelentkeztem, és vissza a felhasználónevemmel, úgyse jó. A friendcasterrel meg az a bajom hogy még megnézni se nagyon tudtam az üzeneteimet, mert csak villogott az a rész.

(#20419) darky4e


darky4e
tag

Tudom már 1001-szer kérdezték,de biztos ami biztos:

Ha gariztatni viszem vissza elég a TPT-s vissza állító csomag? Még mindig cserélik a mobilokat és nincs szerviz? Korlátozott garanciával is ugye cserélik? T-mobile honlapján azt írják rá,hogy a korlátozott garancia csak a készülékre szól

Live long and prosper

(#20420) DJGABI válasza desolator (#20416) üzenetére


DJGABI
addikt

Igen, csak a szolgáltató frissítés játszik [link], Blade-nél sajnos nincs OTA. De ha mostanában vetted akkor az már alapból 2.2, nem? Annál frissebb csak nem-hivatalos van.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#20421) CSorBA válasza darky4e (#20419) üzenetére


CSorBA
őstag

Cserélik. Én pont múlthéten kaptam cserébe egy hibásat, amit megint vihetek vissza :D

(#20422) darky4e válasza CSorBA (#20421) üzenetére


darky4e
tag

Remek hír! Köszönöm :)

Live long and prosper

(#20423) Sztlaci válasza darky4e (#20422) üzenetére


Sztlaci
aktív tag

A tavasszal nekem a harmadik lett működőképes, ez már majdnem jó.
Az első kettőn nem ment e GPS. Az egyik nem látott műholdat, a másik 300 m pontosságú volt, egyenes úton benyögte forduljak meg, mert nem jó irányba megyek, utána újra magára talált, a sebességet ki sem írta.

A mostani majdnem jó, szobában is 5 m a pontossága. 15s alatt pozicionál, de viszont kicsit torzít a hangja. A férfi hangnál mivel az alapból érdesebb, viselhető. Ami érdekes YouTube alatt nem hallatszik, lehet nem jó a dekóder a hanghoz, más a tömörítése?

Svéd 6-os van rajta. SSL7 alatt a feladatkezelőt ki lehet tenni ikonba, mert a jelenlegin nem lehet (nem tudom, nincs ilyen ikonom). Illetve van-e közvetlen tárcsázó, ami mindig azt hozza be nem a utolsó menük egyikét, továbbá lehet-e törölni az összes névjegyet, mert a hatos ezt sem teszi lehetővé.
Gondolkozom a hetes verzión, de nem tudom ezeket javították-e?

Acer Aspire A317-51G-77QX 17,3"; i7-10510U, 8GB, 512GB SSD

(#20424) Groovebaby válasza sch_a (#20418) üzenetére


Groovebaby
tag

Én már le is töröltem a facebook alkalmazást, újra feltelepítettem, újra bejelentkezés, de akkor sem jó.
A friendcaster is úgy megy, hogy kiírja ha figyelmeztetés vagy üzenet van, de nem tölti be.
A facebook messenger fut hibátlanul mondjuk.....legalább annyi

Amoi N828

(#20425) DJGABI válasza Sztlaci (#20423) üzenetére


DJGABI
addikt

Nem hinném, ezek inkább rendszer/app szintű dolgok, kizárt hogy ilyeneket "javítottak" volna. Feladat kezelő alatt mit értesz? Az ikon kirakás inkább launcher függő, LauncherPro-ban pl. vann olyan lehetőség hogy Activities, amit ott nem találsz az nem létezik :D LP alapból kirakja dokkba a tárcsázót, ami tényleg azt nyitja meg. Címtárban összes névjegy törlés lehetőség nincs. SS7

Én meg az új CM7-féle tárcsázót várnám SS-be, a T9 jó dolog. Próbáltam kézzel kibányászni, lecserélni, nem működött, csak a force close-okat dobálta :(

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#20427) vargalex válasza DJGABI (#20425) üzenetére


vargalex
félisten

Tárcsázónak tedd fel pl. a Dialer One-t, tud magyar T9-et.

Alex

(#20428) Keeperv85 válasza cut (#20426) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Szia!

Inkább írd le mi a gondja, hátha nem lesz szükség külső beavatkozásra. Ments isten némelyik itteni "hozzáértőtől" hogy rászabaduljon neked...

(#20429) Ronam válasza DJGABI (#20425) üzenetére


Ronam
addikt

Vagy tedd fel az Exdialer-t. Én ennél jobb dialer-el még nem találkoztam :).

(#20430) ux1 válasza Ronam (#20429) üzenetére


ux1
addikt

+1

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#20431) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Rég jártam errefelé. Érdekelne, hogy van-e mostanság olyan (lehetőleg) CM alapú ROM, ami beéri a gyárinál kisebb partícióval is és legalább az állapotsori kapcsolók benne vannak a CM-ből? Vagy esetleg egy viszonylag stabil ICS? Az a bajom, hogy gyári partíciókiosztással egyszerűen nem férek el a telón, hiába pakolok át minden lehetséges appot az SD-re.

(#20432) GrandS válasza Ronam (#20429) üzenetére


GrandS
senior tag

Ez tud full screen call-t is?

(#20433) Ronam válasza GrandS (#20432) üzenetére


Ronam
addikt

Elvileg tud, de ha jól tudom az csak a donate verzióban elérhető.

[ Szerkesztve ]

(#20434) DJGABI válasza Ronam (#20429) üzenetére


DJGABI
addikt

Volt fenn, nem rossz, de sok a csicsa, meg névjegyzékben görgetésnél néha szaggatott, állandóan ott csücsül memóriában, lefoglalva 5-10mb-t... Jó nekem a gyári is, csak ha már van frissebb szerettem volna kipróbálni.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#20435) Ronam válasza DJGABI (#20434) üzenetére


Ronam
addikt

Csicsa? Szaggat a görgetés???? Biztos, hogy egyről beszélünk?

(#20436) apeelme válasza sing1ep1ayer (#20431) üzenetére


apeelme
addikt

te "olyan (lehetőleg) CM alapú ROM"-ot keresel amiben "az állapotsori kapcsolók benne vannak a CM-ből"? :U :F

(#20437) sing1ep1ayer válasza apeelme (#20436) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Igen és elfér a gyárinál kisebb partíción is gapps telepítés után.

(#20438) Ronam válasza sing1ep1ayer (#20437) üzenetére


Ronam
addikt

Szedd le a legfrissebb nightly-t, pucold ki egy kicsit, és az fel fog menni bármilyen particióra.

(#20439) sing1ep1ayer válasza Ronam (#20438) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Mit pucoljak ki belőle? Mert a gapps már a frissen telepített nightlyra nem megy fel ha 128 megás partíciót hagyok neki.

(#20440) TRob1 válasza sing1ep1ayer (#20439) üzenetére


TRob1
veterán

Pl. szedd ki az Androidian témát meg a wallpapereket mielőtt eleve felteszed a nightlyt (simán törlöd a zip-ből), és akkor felfér a gapps is.

¤ R'n'R ¤

(#20441) sing1ep1ayer válasza TRob1 (#20440) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Bakker, pont azt a témát használom. :D :W De ha ezen múlik, leszokom róla. Köszi a segítséget!

(#20443) TRob1 válasza #40993792 (#20442) üzenetére


TRob1
veterán

Jah, főleg hogy pont azt a témát használja :D

(#20441) sing1ep1ayer:
Természetesen nem kell akkor kiszedni, bőven elég a wallpaperek meg live wallpaperek, illetve a rom manager is teljesen felesleges (tudom, pont használod ezt is, meg a wallpapereket is a benn lévők közül váltogatod mindig :P :DDD)

Jah, és pl. a csengőhangokat is ritkíthatod (feltéve ha nem használod mindet :) )

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#20444) maggi1886076 válasza DJGABI (#20434) üzenetére


maggi1886076
addikt

semmi csicsa nincs benne.az egyik leggordulekenyebb mukodo az osszes kozul. a feluletet is olyanra csinalod, amilyenre akarod.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#20445) Keeperv85 válasza sing1ep1ayer (#20441) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Kiszeded, leszignózod újra, átrakod az SD kártyára és telepíted indítás után. Ennyi a nagy titok. :)

(#20446) Ronam válasza sing1ep1ayer (#20439) üzenetére


Ronam
addikt

Itt egy kipucolt friss nightly, és a Gapps

(#20447) sing1ep1ayer válasza Ronam (#20446) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Ezer köszönet mindenkinek, főként Ronamnak! :R

(#20448) nortx


nortx
csendes tag

Kedves Fórumlakók!

Napi szinten olvaslak titeket boldog Blade tulaj vagyok. Az első Blademtől fájó szivvel megváltam gyenge volt a Wifije.

A mostani Bladem viszont fura dolgot művel, mert bármilyen rom van fent a proximity nem reagál hívásnál... le szedtem egy progit amivel ellenőrzitem hogy egyáltalán működik-e, viszont az a durva hogy teljesen normálisan reagál...

Azt hiszem:

Elixir a következőt írja: eltakarva 0-11 lámpafénynél 300

Esetleg kevés az érték? Hogyan tduom feljebb húzni az érzékenységet beépített kalibráció nem segít!

Előre is köszönöm a válaszokat!!!

(#20449) Ronam válasza Ronam (#20446) üzenetére


Ronam
addikt

Mondjuk ez lehet, hogy neked túlságosan is kipucolt lesz :D. Amiket írt TRob1 és Zsolt_72 azokat nyugodtan törölheted. Pü-ben még írtam párat.....

(#20450) putyu71


putyu71
csendes tag

Sziasztok!

Egy zte Blade San Francisco típusú telefonom van és rajta Android 2.1-es van. Nem értek hozzá de szeretném update-elni 2.2-esre. Hova vihetném a telefonomat ahol ezt megcsinálják nekem?

üdv: :U

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.