Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#3001) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

No, újratettem az Api29 féle gsf-b27 romot Csak ezúttal a lite változatot. Erre egyből felment az xt9ime billentyűzet :) Remélem a véletlenszerű csonttá fagyások is elmúlnak, bár az előzővel is csak 3-4 hét után jelentkeztek először.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#3002) OberMotz


OberMotz
aktív tag

Sziasztok,

belefutottam egy rettentő szivattyúba: van egy OSF-em, amin nemrég digitalizálót cseréltem. Az eredeti is működött, csak eltört az én idiótaságom miatt, viszont el szeretném adni a cuccot, az meg törött előlappal elég sanszos. Már többször csináltam ilyesmit egy youtube-os videó alapján, semmi gondom nem volt eddig. A lényeg: a csere után szépen működött az érintőképernyő, de maradt egy pár porszem/szösz sajnos a képernyő meg a digitalizáló között. Tegnap este szétszedtem hogy kitisztítsam, de összerakás után halott volt az érintőképernyő. Kipróbáltam az eredeti, törött de még működő digitalizálóval is a telefont, de azzal sem akar menni, kivéve egyszer egy pár másodpercet. A szétszerelés/összerakás során legjobb tudomásom szerint egyszer sem lett megerőszakolva sem a pici szalagkábel, sem a csatlakozója. A tünetek alapján a csatlakozóra/alaplapra gyanakszom. Futott már valaki bele ilyen hibába illetve tudtok valamit javasolni a javítására?

(#3003) ux1


ux1
addikt

Felhívom a Te és Api figyelmét is, hogy az "új-generációs" tpt-nél ([sdcard]/image/image.bin) nem szükséges gyári rommal vacakolni abban az esetben, ha a készülék rendesen ( exe megoldással ) lett GEN2-esítve.

Elég felmásolni az image és benne az image.bin -t
Majd a készüléket kikapcsolni

a [menu] , [vol+] nyomvatartása mellet a [power] nyomvatartásával elindul a T-Card flash update.

kipróbáltam gen2->gen3; gen3->gen2; és az átpartícionálós bin-eket is...

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#3005) Mr. Q


Mr. Q
tag

Sziasztok!
Big Daddy IV-et használok, szerintem ez egy szuper rom, tökéletesen működik minden, ezért nem is cseréltem a keresztapára. De egy-két apróságban segíthetne valaki:
- A live walpapert fentebb megtaláltam, az oké.
- Előtte a BD II volt fent és annak nagyon tetsztett a billnetyűzete, hogy benne volt az é, á betű. Azt a billentyűzetet rá lehetne varázsolni a BD VI-re? Valami zip-es megoldás jó lenne.
- Illetve a tárcsázóban ha elkezdek beírni egy telefonszámot ajánlja fel az úgy kezdődő telefonszámokat/neveket a telefonkönyvől. Remélem érthető volt mire gondolok.
Előre is köszönöm.

Mr. Q

(#3006) dragon1993 válasza jano_77 (#2998) üzenetére


dragon1993
őstag

Nekem is volt tegnap egy ilyen ,csörgött előveszem és kéri a pint a hívás sehol.

(#3007) ux1 válasza api29 (#3004) üzenetére


ux1
addikt

Csak 'mer mindenhol a gyári rom és annak a menüje van emlegetve, szvsz teljesen felesleges azt pakolgatni, ha így is megy...

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#3009) hr2 válasza jano_77 (#2998) üzenetére


hr2
őstag

Én meg tegnap reggelre jártam így, se kép se hang, akksi ki-be, azóta jó.
Jön az Influenza, úgylátszik van Z1B1-es törzs is. :DDD

(#3010) jano_77 válasza hr2 (#3009) üzenetére


jano_77
nagyúr

De most tényleg, mi a fuck lehet?!? Kezdik megadni magukat a telók? :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#3011) kelzsoca válasza jano_77 (#3010) üzenetére


kelzsoca
félisten

Talán, ha nem raknátok nyakra-főre fel a különböző szoftvereket, nem lennének ilyen gondok, miért nem maradtok egy számotokra jól bevált romnál, és használjátok azt?

https://vertigostore.eu

(#3012) hr2 válasza jano_77 (#3010) üzenetére


hr2
őstag

Én előtte éjjel telepítgettem (próbálgattam) vagy 12 játékot (7-800MB), 1-et letöröltem a másikat feltettem. :D
Nem índítottam újra ezek után 1x sem, néha nem árt neki 1 Reset, akár ez is lehetett nálam a probléma.

(#3013) jano_77 válasza kelzsoca (#3011) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez kedves Zsoca esetemben nagyon mellé ment, ugyanis én nem tartozom a naponta romolók táborába! Én jó, ha 2-3 havonta lecserélem a telón a romot egy frissebbre! :P
Gyanítom a programok sem nagyon okozhatják esetemben, ugyanis a rommal települt app-okon kívül 6 - azaz hat - appot telepítettem fel. Ráadásul mindegyik olyan, amit nagy valószínűséggel mindenki használ, mindenki telefonján fent van. :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#3014) kelzsoca válasza jano_77 (#3013) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nekem meg olyan infóim vannak, hogy a napokban cserélted a szoftvert... :D

https://vertigostore.eu

(#3015) embe válasza kelzsoca (#3014) üzenetére


embe
nagyúr

Szia Zsoca!
Feltettem a Godfather romot. Ennél is jelentkezik a "beragadó gps jel" problémám. Nem használtam a TB-t, vagy legalábbis csak az alkalmazások visszarakására. n már tanultam a TB-s problémából. Véleményed szerint mi lehet a gond.

Valszeg:

mert más romnál is jelentkezett. Most nem is tettem fel a gps fixet. Az érdekes, hogy egy ideig nem ragadt be, most meg megint kezdi. :U

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#3016) jano_77 válasza kelzsoca (#3014) üzenetére


jano_77
nagyúr

Teljesen jók az információid - tényleg az elmúlt 7-en kipróbáltam a librásítást, majd rá 2 napra vissza váltottam gen2-es romra. De nem ez a jellemző!
És a romokat mind2 alkalommal tiszta telepítéssel tettem fel - ahogy Te szoktad nevezni. ;)
De mindegy is, remélem több ilyen kurtaságot nem fog csinálni a teló. :N

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#3017) pipi69


pipi69
csendes tag

Sziasztok

Az IMEI számom 0000-lal kezdődik,(mint kiderült a T-nél) erre valamilyen gyógymódot tudnátok nekem adni. :W

(#3018) phantom88 válasza jano_77 (#3016) üzenetére


phantom88
tag

Nekem is ilyen volt a Sweat Dreams 2, rendszeresen lefagyott magától és újraindult... és pislogtam, hogy kéri a pin kódot, vagy nem reagált semmire, nem akart felébredni, majd mire a az akkut kivettem volna már indult is... BD 2 és 3 romokkal nem volt bajom, gyári 2.2-vel szintén nem. Simán okozhatja ROM...

[ Szerkesztve ]

Rock, paper, scissors, lizard, Spock..... http://www.youtube.com/watch?v=_4PFWow-q1s

(#3019) kelzsoca válasza pipi69 (#3017) üzenetére


kelzsoca
félisten

EXE alatt elnyalta az első 4 számot, de a hálózatra így még felenged :)

(#3015) embe

És ha feldobnál egy theme chooser témát??

(#3016) jano_77

És ezt milyen rommal produkálta le, az ifjú padavan szezso romjával?

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#3020) SilverToM válasza Telda (#2993) üzenetére


SilverToM
tag

Tudomásom szerint Android 2.2-es a neve. Meg kell túrni a beállításokat és van egy ilyen opció.

(#3021) ux1


ux1
addikt

Háát emberek... ZTE fejlesztés ide vagy oda... Egy CM7.1-ROM fényévekkel jobb mind a malájnál mind a Libránál... :)
Így ~egy hét után visszatérve rá megváltás. :D

A hangot a Volume+ -al ki lehet csikarni olyanra... Tanulmányozni kellene hogy is van az :DDD

(#3022) kelzsoca

Mit szeretnél :D

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#3022) kelzsoca válasza ux1 (#3021) üzenetére


kelzsoca
félisten

Hát még ha azok a dolgok is bekerülnek, amit mi szeretnénk :)

https://vertigostore.eu

(#3023) pipi69 válasza kelzsoca (#3019) üzenetére


pipi69
csendes tag

A szervizbe is hasonlót mondtak,csak igy nem javitják meg gariba.(mikrofonja döglőtt) :O

(#3024) TRob1 válasza ux1 (#3021) üzenetére


TRob1
veterán

Én meg próba nélkül, csak a hallottakból ugyanerre a következtetésre jutottam... :)) És ahogy Zsoca is mondta pár hsz-el elébb, nem kell állandóan Romolni, használjuk ami bevált (CM :DDD )...

ui: Elég ha azt 2-3 naponta lefrissítjük ;]

¤ R'n'R ¤

(#3025) ux1 válasza TRob1 (#3024) üzenetére


ux1
addikt

Hallomásból nem vonok le következtetést, biztos vannak pozitívumok is még, de én ilyet nem tapasztaltam. Negatívumot annál többet.... :DDD

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#3026) embe válasza kelzsoca (#3019) üzenetére


embe
nagyúr

"theme chooser" ezmiezezmi? Keresőben nem találom..... Ez a téma választó akkor? ! Van egy téma fenn, a samu wizmod témája. Eddig is volt, nem hiszem hogy ez változtatna valamit. De megnézem, most kikapcsolt - átirányított állapotban van. Töltőn. Akksi formázás miatt. De megnézem majd más témával is.

szerk2: közben rájöttem, még mielőtt válaszoltál volna. Már szerkesztettem is.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#3027) kelzsoca válasza embe (#3026) üzenetére


kelzsoca
félisten

Témaválasztó :D

https://vertigostore.eu

(#3028) Glatius válasza ux1 (#3025) üzenetére


Glatius
őstag

Szép napot mindenkinek! Most futottam végig 750 hsz-t.... kicsit örülök, hogy egy nyomorult másodpercem sem volt egy hete.
Az elején lelkes és várakozással teli voltam, most inkább csalódott. :(

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#3030) TRob1 válasza ux1 (#3025) üzenetére


TRob1
veterán

Azt hallottam, hogy az egyszer már megivott sör/bor újabb ivásra is ízletes, egészséges... ;] (Majd mesélj :D)

¤ R'n'R ¤

(#3031) ux1 válasza Glatius (#3028) üzenetére


ux1
addikt

Miért kellene csalódottnak lenni? :F

(#3029) api29

+1
- de a röhej az, hogy az ő szaruk okozza :D

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#3033) Glatius válasza ux1 (#3031) üzenetére


Glatius
őstag

Reméltem, hogy a librásítás után a ZTE valamelyik szoftvere nagyot fog ütni, de az alapján amit olvastam marad a keresztapu.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#3034) umek7 válasza api29 (#3032) üzenetére


umek7
őstag

Nekem speciel az N247+-ban minden működik.

(#3035) TRob1 válasza api29 (#3032) üzenetére


TRob1
veterán

"kiemelten Trob1 kollégától" - Hehe. :)) Jöhet is a virtuális szemenverés, mert biza hónapok óta atomstabil (soha semmi rendellenesség, reboot, stb) ;) (És bizony én legfőképp telefonálásra használom ill. gps appokra, játszani majdhogynem soha, akkor is csak vmi kis app) És majd minden nap fullban lóg a wifin is, azzal sincs baj (meg sajna a led is villog, ha netán elszalasztok vmit, igaz ritkán fordul elő, mert vagy nálam a telefon, vagy pár lépéssel arrébb, hisz azért vettem, hogy használjam :D)

szerk: Jah, a CM extrákról meg annyit, hogy elég sűrűn találkozni pl. az Andro Appz topikban olyanokkal, akik ilyen-olyan appot keresnek/szeretnének (legtöbben valszeg azért mert hasznosak), a CM meg alapból tudja azokat (és ilyenkor mindig mosolygok magamban :P )

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#3037) umek7 válasza api29 (#3036) üzenetére


umek7
őstag

Előfordulhat - elő is szokott -, de én még minden hibájával együtt többre tartom a CM7-et mint bármilyen libra, gsf, akármi cuccot. Nyilván ezen kár vitázni, sőt, érdeklődni sem, mert kinek a pap..

Ui: A WiFi, LED már prímán működik, bevallom GPS-t nagyon ritkán használok úgy hogy erről nem tudok nyilatkozni, de a Google Maps általában bepozicionál hibamentesen, pontosan. Sebességre sincs vele gondom, egy ROM-mal sem találkoztam még ami annyi app-al mint amennyit én használok gyorsabb lenne. Stabilitási hibákkal sem szoktam találkozni, volt már rá példa, de az sem most volt.

[ Szerkesztve ]

(#3038) ux1 válasza api29 (#3032) üzenetére


ux1
addikt

Őszinte választ vársz?
- A GPS nekem nem ragad be, szuperál, és jól van, régen max. az ikon maradt kint. Azt meg lesz*rom (-tam).
- USB nem reboot.
- értesítés eddig se érdekelt/nem hiányzott de ettől függetlenül megy.

Viszont 1 hét alatt 4x rebootolt a fránya ZTE rom, mind a kettő, csak úgy (egyiken a maláj a másikon a liba rom). Néha meghülyül és 5 óra alatt leeszi az akksit 40%-ra. Tegnap egy album meghallgatása után 59% lett az akksi... :D Engem viszont ez se győzött meg. Mindent mérlegre helyezve nálam a CM a győztes. Azt még hangsúlyoznom kell, hogy teljesen GEN3 alatt próbáltam, és nem trutyizott gen2-esített ROM-okkal.

( érdekességképp volt olyan hogy a cellakészenlét fogyasztott a legtöbbet... :) )

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#3040) TRob1 válasza api29 (#3039) üzenetére


TRob1
veterán

"Köszi mindkettőtöknek" Aha, mert én meg hazudok (vagy akármelyik harmadik, aki válaszolt). :U

(#3041) umek7: A "vagy akármelyik harmadik"-ban te is bennevagy. :D (De magamra tippelek, ha már külön kiemelt a hsz-ében, mert én vagyok a "fan", ha már vmi jót használok, és nem kísérletezgetek, amit megtesz sokmindenki más, de vhogy mindig az lesz a végeredmény legtöbbjüknél, hogy visszatérnek a jól megszokotthoz)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#3041) umek7 válasza TRob1 (#3040) üzenetére


umek7
őstag

Vagy én ;]

(#3042) ux1 válasza api29 (#3039) üzenetére


ux1
addikt

Ez télleg kinek a pap... Nekem nagyon hiányzott néhány szolgáltatás, pl hogy mi, hol szóljon akár lehalkítva is. :D

Egyébb hír :D
Amikor a fagyi visszanyal :D

(#3040) TRob1

Te szimplán fanatikus vagy :DDD

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#3043) TRob1 válasza ux1 (#3042) üzenetére


TRob1
veterán

Pont azt írtam az imént lejjebb, hogy az sztem nem fanatizmus, ha vkinek vmi bevált, és azt használja, nem cserélgeti folyton. Minek ha jó? Majd ha lesz tényleg egyhangúlag jobb, több, akkor cserélek.
Én már nem próbálgatom a többi romot, mert a CM jó. Nem próbálok már ki semmi zenelejátszót, mert a MortPlayer tökéletes. Nem próbálok ki semmi más képnézegetőt, mert kiváló a QuickPic, se jegyzetet, mert nem zaláltam jobbat a Note Everythingnél.... (se launchert, se kontaktkezelőt, mert a Go-k tudnak mindent, amire szükségem van)
Akkor valszeg ezeknek mind a fanatikusa vagyok. :))

¤ R'n'R ¤

(#3044) Glatius válasza TRob1 (#3043) üzenetére


Glatius
őstag

És ne feledd, hogy mindezek mellé még Plédet használsz :))

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#3046) ux1 válasza TRob1 (#3043) üzenetére


ux1
addikt

Szóval te vagy a fejlődés gátja :D

(#3045) api29

Tárgyilagosan megfogalmazott egyéni tapasztalatok :D :K

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#3047) csiziktomi válasza ux1 (#3042) üzenetére


csiziktomi
senior tag

Teljesen egyetértek azokkal akik ezt már röhelyesnek vélik.Ennek alapján belehetne perelni őket millió egyébb dolog miatt is.De akár egymást is.Fejleszthetnék inkább a termékeiket ,csökkenthetnék az árakat vagy valami ilyesmi.nem hiszem hogy normális úgy fejleszteni valamit ,hogy ki mikor áll bele valami mondvacsinált okkal.Ha fosok valamelyik riválistól akkor jobbat kell gyártani ,szebbet, olcsóbbat.A jogi xarságoktól nem fejlődünk sehova.
off vége

(#3048) TRob1 válasza ux1 (#3046) üzenetére


TRob1
veterán

Lehet, de nem valószínű hogy az én xaros véleményem sokat számítana bármelyik fejlesztőnek. :D Nekem ezek beváltak, elégedett vagyok velük. De mint mondtam, nem ragaszkodok mindenhez, ha lesz egyhangúlag (sokak által indokoltan favorizált) vmi jobb vmiből, akkor nem tétovázok, próba erejéig meglesem, és lehet hogy marad is. :K

(#3044) Glatius : Bizony. Lehet hogy csak én vagyok szerencsés, de nem találkozok ilyen-olyan említett hibákkal vele kapcsolatban. Számomra most minden szép, minden jó. :))

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#3049) csiziktomi


csiziktomi
senior tag

Csak ,hogy én is hozzátegyek valamit a romokkal kapcsolatban.Jelenleg az api féle gen3v2van fennt.Ebben nincs OC,de megy az spb tv flottul.A CM vonalon megy az OC de az istennek se megy a spb tv.Ha ez utóbbit megoldanák akkor nem keresgélnék másik romot maradna a CM..de igy.....

(#3050) jano_77 válasza TRob1 (#3048) üzenetére


jano_77
nagyúr

TRob1: mivel Te is Go család termékeit használod nagy megelégedettséggel, ezért hozzád fordulok a kérdésemmel első sorban, de más is válaszolhat persze ;)
Go Launcher Ex már tudom, hogy tud magyarul is, de a többi app is tud már magyarul?
Gondolok itt a Go SMS Pro, Go Contact, Go Calendar, Go Keyboard - mondjuk ez még nálam sosem indult el :( ?!? Vagy ezeket még mindig Stefi86-tól lehet beszerezni?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.