Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#19601) Segnior_Barthez válasza Keeperv85 (#19598) üzenetére


Segnior_Barthez
senior tag

ok.mindenképp

https://www.flickr.com/photos/57762354@N03/

(#19602) Glatius válasza Slyer (#19597) üzenetére


Glatius
őstag

Ha nincs belőle armv6 ra, akkor az azért van, mert kicsi az utasításkészlete, az armv7 -re készült alkalmazások akkor futhatnának, hogy ha iszonyatos melóval a kérdéses - egyébként hardveres - funkciót az alkalmazáson belül valósítanák meg irdatlan erőforrás-felhasználással. a 600 MHz-es procival ez zsákutca, nagyon gyenge. A flash lejátszás még belefért, de már ettől is nagyon melegszik szegényke.
Egy 6-8 FPS sebességű játék nem lenne élvezhető....

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#19603) drabbant15


drabbant15
csendes tag

sziasztok!!
lenne egy kérdésem. /1 éves a zte bladem.és még van több miiint 1 év garancia rá˛/

kérdés: este 100%on volt a telefonom,facebookoztam vele 1 órát, és mikor abba hagytam. 65:% on volt. szerintetek vigyen szervizbe?? megtudják csinálni,vagy uj készüléket adnak (most menne 3.jára szervizbe)
ELŐRE IS KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT!

(#19604) lorcsi válasza drabbant15 (#19603) üzenetére


lorcsi
veterán

a wifi elég komolyan zabálja az energiát..nem biztos, hogy ez garanciális probléma

[ Szerkesztve ]

(#19605) Sulthekk válasza drabbant15 (#19603) üzenetére


Sulthekk
aktív tag

A f***búk már nem csak a zéletedet szippantja be, de még a zakkumulátor-kapacitásodat is! ;]

(#19607) drabbant15 válasza #40993792 (#19606) üzenetére


drabbant15
csendes tag

2G re van beállitva.

[ Szerkesztve ]

(#19608) Ronam válasza drabbant15 (#19603) üzenetére


Ronam
addikt

Próbáld ki a Friendcaster-t, azzal valószínű nem lesznek ilyen problémáid. Én már jó ideje váltottam, és azóta nincsenek ilyen drasztikus akksi csökkenések.

(#19609) bunnyhu válasza Keeperv85 (#19589) üzenetére


bunnyhu
senior tag

Értsem úgy, hogy Kezsócáék telefont cseréltek? Na szép :)
Ezt a feszkó kérdést nem értem, lásd: http://sven.killig.de/android/Blade/usb_host/
Csak ez az eredeti 1.6-ra készült, ezért nem sokat ér, de ha 1.6 alatt ad le feszültséget akkor 2.3 alatt miért ne adna?

https://divecenter.hu

(#19610) drabbant15 válasza Ronam (#19608) üzenetére


drabbant15
csendes tag

Opera minivel facebookoztam :)

(#19611) Slyer válasza Glatius (#19602) üzenetére


Slyer
senior tag

van egy csomó armv7-es átirat v6-ra amik nem akadnak, élvezhetően játszhatóak. azért kérdeztem hogy nem e tudtok a dologról valamit hogy mi van :D

(#19612) xSide válasza Sulthekk (#19605) üzenetére


xSide
őstag

Mindig is azt tette:)
Keressetek rá a Stream facebook-ra és jól jár mindenki..

(#19613) Matamata


Matamata
aktív tag

Pár napja felraktam a végleges 7.2-es CM-et és azóta érezhetően gyorsabban lemerül a telefonom. Az akkumulátor használatnál azt mutatja, hogy sokat van ébren a telefon olyankor is amikor egyáltalán nem használom. Szerintetek ezzel mit lehetne csinálni?

(#19614) Najlahu válasza Matamata (#19613) üzenetére


Najlahu
csendes tag

Nálam is ez volt a gond. RLS7 zhangchun kernellel viszont ebből a szempontból verhetetlen.

Mindenkinek hinnie kell valamiben. Én azt hiszem, iszom még egyet.

(#19615) Glatius válasza Slyer (#19611) üzenetére


Glatius
őstag

Én is ezért írtam, hogy amit csak lehetett, átemeltek... amit nem, azt azért mert nem kivitelezhető.

drabbant15Böngészőből fészbúkozni, és közben flash reklámokat nézni energiaigényes szórakozás, natív alkalmazást kell letölteni.

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#19616) szeryo


szeryo
tag

valki nyilatkozna melyik a stabilabb:
Pre-CM9-AOKP-REMIX-RC6.6.4-BLADE-full-signed.zip
cm-9-20120615-EXPERIMENTAL-blade-ColdFusionX-tilal6991.zip
Ha jól értelmezem ezek már az új fordításúak.Esetleg valki feldobna egy kiherélt változatot ami mini gappsal felmegy 160as systemre?

(#19617) mr.nagy válasza szeryo (#19616) üzenetére


mr.nagy
tag

Hát azt nem tudom melyik a legstabilabb, de én most tettem fel az alábbit. Kb. 1 órája nyomkodom, határozottan jobbnak tűnik mint az eddigiek.

CyanogenMod 9 - KonstaKANG (Android 4.0.4)

HMNote10Pro

(#19618) GrandS válasza mr.nagy (#19617) üzenetére


GrandS
senior tag

Hú és ez elfér 138-as system-en? Nyomkodjad már, hogy milyen és várom a tapasztalatokat!

(#19619) KERYgsxr válasza mr.nagy (#19617) üzenetére


KERYgsxr
tag

Sziasztok!
Köszi Mr.nagy :R :R És ebbán már megy a videó,vagy még ne várjunk csodát?

(#19620) impalaman válasza KERYgsxr (#19619) üzenetére


impalaman
aktív tag

Nem megy a videolejátszás még mindig, YouTube-on is csak az LQ videók mennek normálisan. Majd ha Qualcommék kiadják ARMv6-ra a kellő OpenMAX drivereket, akkor menni fog a dolog, addig sajnos nem.

(#19621) GrandS


GrandS
senior tag

Ez mi: CM9-Cid-Splash ?

[ Szerkesztve ]

(#19622) mr.nagy válasza KERYgsxr (#19619) üzenetére


mr.nagy
tag

Már le vettem mivel csak tesztelni raktam fel, élesben a Swedish-Snow-RLS7 van használatban.
A videók még nem működnek (sem a felvétel, sem a Youtube nagyobb felbontással). A hang minőség messze elmarad az RLS7-től és a kamera is nálam sokkal rosszabb minőségű képet csinál.
Szóval sajnos igaz, hogy amíg nincs gyári driver (ami valószínűleg soha nem lesz), addig nem lesz tökéletes! Egyébként a rendszer kifogástalanul működik, nem tapasztaltam lassulásokat, fc-t. Tehát szerintem annak megfelelő alternatíva aki nem akarja a multimédiás képességeket használni.

HMNote10Pro

(#19623) Groovebaby


Groovebaby
tag

Sziasztok!

Telómon most a cm7 nightly legújabb rom van fent.
A problémám a következő: mobilnet, bekapcsolom, valamiért csak 2g-n megy. Beállítások, kiveszem a pipát hogy csak 2g-s hálózat és átállítom a sima gsm-et gsm/wcdma automatikusra. Akkor megy szépen a 3g-s net, működik minden (böngésző, play áruház, viber stb.) de a facebook nem. Csak kiírja hogy loading majd egy idő után hogy nincs kapcsolat.
Wifiről hibátlanul működik.
Ha lekapcsolom a 3g-t, majd újra vissza akarom akkor vagy nem kapcsol vissza, vagy visszaugrik 2g-re és a csak gsm kapcsolatra.
Ezt másnál is csinálta?
Volt rajta kernelfrissítés stb.
Előtte icearmor rom-mal volt olyan, hogy időnként nem kapcsolt be a 3g, akkor vagy restart vagy újra ki kellett választanom a hálózatot.
ICS is volt fent, ott más gondok voltak.

Kérdésem az, hogy ez lehet hardveres probléma? Mert akkor gyári rom vissza és szervíz, csak kérdés, hogy gyári rommal is csinálja-e? (mert sokáig az volt és ott nem volt ilyen gond).

Amoi N828

(#19624) Keeperv85 válasza mr.nagy (#19622) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

"A videók még nem működnek (sem a felvétel, sem a Youtube nagyobb felbontással). A hang minőség messze elmarad az RLS7-től és a kamera is nálam sokkal rosszabb minőségű képet csinál."

Ez is visszafejlődik. Nálam megy a videó felvétel (a saját romom alatt) a lejátszás nem. Éppen az audio driverrel szenvedek. Nálam szépen tisztán szól. Csak éppen a fülset nem érzi. Mármint: nem is jelzi hogy csatlakoztatva lett és nem is megy semmi, ami ezt érzékelné...

[ Szerkesztve ]

(#19625) ziyan válasza Keeperv85 (#19624) üzenetére


ziyan
tag

Az ICS-ben nincs füles ikon, tehát sehol sem jelzi ha bedugod, csak azon jön a hang, vagy nálad nem azon jön? :D

(#19626) balpeter04


balpeter04
aktív tag

Sziasztok!

Tegnap este tettem fel a legújabb CM 7.2-őt, és belőttem az automatikus háttérvilágítást, meg a fényerő csökkentést is - mindent mint IA II-ben - de nem akar működni. Leveszi legsötétebbre és nem változtatja a fényerőt a fényviszonyoknak megfelelően.

Ötlet?

(#19627) Keeperv85 válasza ziyan (#19625) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

De, azon jön, de már egyszer megoldottam az ikont is. :) Viszont nem érzi meg, tehát nem is élednek fel rá a progik (PowerAmp pl.) ami nagyobb baj...

(#19628) donjohnson válasza balpeter04 (#19626) üzenetére


donjohnson
addikt

kalibrálni kéne.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#19629) Keeperv85 válasza donjohnson (#19628) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Öhm... lightsensort kalibrálni Bladeen... kicsit nehéz lesz. :U

(#19630) donjohnson válasza Keeperv85 (#19629) üzenetére


donjohnson
addikt

jah, akkor bocs. hirtelen a proximity szenzor jutott eszembe. :B

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#19631) xSide válasza balpeter04 (#19626) üzenetére


xSide
őstag

Miuán beállítottad inditsd újra a telt...

(#19632) balpeter04 válasza xSide (#19631) üzenetére


balpeter04
aktív tag

Majd kipróbálom, köszi!

(#19633) airwawes


airwawes
tag

A szervizes telóm egyik nap nem kapcsolt be, még recegni sem rezgett és LED se világított, teljesen reménytelen volt. Fõzött ROM volt rajta sajnos. Ma megérkezett a szervízbõl, és nem csinálták meg, képpel mellékelték hogy superuser van rajta. Viszon ami változás: bekapcsgomb megnyomása esetén rezeg a telefon! Ha bármi ötlete van valakinek hogy mit lehetne csinálni vele,
nem eredeti álapotban kaptam vissza szóval talán még bele is lehetne kötni (lehet hülyeséget mondtam) vagy mi lehet vele a gond kérem l
jelezze.
Nem akarok penge nélkül maradni. :(

[ Szerkesztve ]

--Vodafone Smart Prime 6-- --Dell Inspiron 3542--

(#19634) mayurihu válasza airwawes (#19633) üzenetére


mayurihu
csendes tag

Ha folyamatosan rezeg tedd fel töltőre, mert az azt jelenti telejsen lemerült az akku.

[ Szerkesztve ]

Senkinek sincs mindig igaza, egyesek viszont mindig tévednek.

(#19635) Keeperv85 válasza airwawes (#19633) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Töltő, töltő, töltő, töltő... Le van merülve szerencsétlen pára. Amúgy USB-n dugd rá a gépre. Azt a képet meg légy szives másold be ide, ami kaptál.

(#19636) airwawes válasza Keeperv85 (#19635) üzenetére


airwawes
tag

Ilyen idõközönként rezeg, de azt nem értem hogy töltõn volt mielõtt meghalt. Remélem megcsinálták és a gari veszett el. A képet estefele tudom elküldeni. Annyi van rajta hogy le lett fotózva az IMEI és a menüm, amin be van karikázva a superuser.

--Vodafone Smart Prime 6-- --Dell Inspiron 3542--

(#19637) Keeperv85 válasza airwawes (#19636) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Oké, ne küld el a képet. Rajta az IMEI... nem jó ötlet. Tehát bekapcsolták. Biztos üzemképes. Dugd be usb-re, hátha a töltő rossz. Ja és ha lehet próbáld meg másik USB kábellel is. Lehet az adta meg magát.

(#19638) airwawes válasza Keeperv85 (#19635) üzenetére


airwawes
tag

Bekapcsolt! Csak kikapcsolt álapotban nem jön be a töltésikon. (SS RLS7)

--Vodafone Smart Prime 6-- --Dell Inspiron 3542--

(#19639) airwawes válasza Keeperv85 (#19637) üzenetére


airwawes
tag

Más problémája lehetett mert este 100% aksiról halt még be. Viszont most nem tom hogy töltsem.
Ki is kapcsolt sajnos.

[ Szerkesztve ]

--Vodafone Smart Prime 6-- --Dell Inspiron 3542--

(#19640) Segnior_Barthez


Segnior_Barthez
senior tag

Keeper:

Helló. Azt a teszt TPT-t elküldöd alkalomadtán? :R Anno Apival szervizelgettük - elmélete szerint hibás nand szektorok lehetnek a bűnösök - rendszeres rebootoot előidézve. Ha értenék hozzá akkor talán innen indulnék el. A TPT ezen a mélyebb szinten módosítja a dolgokat?

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/57762354@N03/

(#19641) Keeperv85 válasza Segnior_Barthez (#19640) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nem felejtettem el, csak esik kel a Windows a másik gépen. :Y

(#19642) kelzsoca válasza airwawes (#19636) üzenetére


kelzsoca
félisten

A garanciális bevizsgálás során kiderült, hogy nem gyári, vagy módosított szoftver fut a készüléken, ezek után készítettek bizonyítékként egy, vagy több képet, és a készüléket NEM javították meg, amennyiben javították volna, akkor telefonon értesíteniük kellett volna a várható szervizköltségekről, mivel ez nem történt meg, pont olyan hibásan kaptad vissza a készüléket, ahogy leadtad, csak most már a garanciára sincs gondod sajnos.

https://vertigostore.eu

(#19643) airwawes válasza kelzsoca (#19642) üzenetére


airwawes
tag

Én contacthibára gyanakszom. Egyik ismerőshöz elvittem a telefon, akinem pont ugyan ilyen van, és beleraktam az aksiját az enyémbe. Ugyan úgy rezgett a telefon mintha le lennem merülve. :(
Csak azt nem értem kelzsoca hogy mikor beadtam a telót akkor semmi életjelet nem adott a telefon :S Most a led megy, sőt még be is kapcsol csak kb pár másodperc alatt ki is kapcsol mert lemerül.

--Vodafone Smart Prime 6-- --Dell Inspiron 3542--

(#19644) airwawes


airwawes
tag

Holnap el fogom vinni egy másik ismerőshöz, aki felnyitja a készülék lelkét és remélem kiélezi a pengémet. :) Amit megtudtam hogy ez a zte szervíz egy hulladék. :(

[ Szerkesztve ]

--Vodafone Smart Prime 6-- --Dell Inspiron 3542--

(#19645) kelzsoca válasza airwawes (#19643) üzenetére


kelzsoca
félisten

Valahogy pedig feltámasztotta a szervizes, és olyan módon hogy a készüléken semmi törlés ne legyen (tehát nem egyszerűen újrarakta a szoftvert) hiszen akkor nehezen bizonyította volna be a root-ot is.

(#19644) airwawes

Ha nem hozzáértő nyúl hozzá, megfelelő óvintézkedéseket betartja, abból többet telefon már biztosan nem lesz :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#19646) airwawes válasza kelzsoca (#19645) üzenetére


airwawes
tag

Csak egyedül azt nem értem hogy ő hogyan tudta bekapcsolva tartani a telefont, lefotózni hogy a superuser rajta van (a szép kék RLS7 téma nem is zavarta xD) miközben nálam kb vagy eljut a bekapcsolásik vagy nem. És akkor se bír többet pár secnél. :(

Nem egész pontosan szervízbe fogom vinni, hanem apámnak van egy ismerőse aki eddig az összes rossz garancia nélküli telefonját ő csinálta meg. Szóval reménykedek hogy vmi érintkezési hibája van, mert ha valami komolyabb akkor semmi esély rá hogy egy vagyont ráköltsek.

[ Szerkesztve ]

--Vodafone Smart Prime 6-- --Dell Inspiron 3542--

(#19647) airwawes válasza airwawes (#19646) üzenetére


airwawes
tag

Mostmár nem is rezeg ha aksiról próbálom bekapcsolni. Viszont bejön a recovery :D
Érdemes megpróbálni rátenni egy olyan ROM-ot amin megy a töltés kikapcsolt állapotban? Nem nagyon töltöttem kikapcsolva sose, szóval lenne egy kérdés: CyanogenMod alatt van töltés kikapcsolt állapotban?

[ Szerkesztve ]

--Vodafone Smart Prime 6-- --Dell Inspiron 3542--

(#19649) airwawes válasza #40993792 (#19648) üzenetére


airwawes
tag

Akkor nem tudom mi történt mert felfigyeltem rá hogy RLS7 alatt EZ a teló nem töltött. Előzőnél meg nem töltöttem kikapcsolva soha. :( Ez rohadt érdekes :S

--Vodafone Smart Prime 6-- --Dell Inspiron 3542--

(#19650) Keeperv85


Keeperv85
nagyúr

Ígértem korábban egy TPT csomagot, most eleget tennék az ígértemnek.

Részletek erre:

[link]

@airwawes:

A szervizes bekacsolta labortápról. Lehet meghalt az akkud ebben a melegben, csak mostanra egy kicsit összekapta magát a próbálkozásoktól! :Y

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.