Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#20651) TRob1 válasza stickyfinger (#20650) üzenetére


TRob1
veterán

A beépítettet csak hagyd a helyén, mert gondok lesznek ha pl. vmiért behal az új launchered vagy épp frissíteni akarod...stb. Elfér az, nem foglal sokat.
ICS-t meg pont úgy kell feltenni mint a többi Romot. :)

¤ R'n'R ¤

(#20652) ska-punk


ska-punk
csendes tag

Hello !

Valaki nem tudna segíteni ? Kb napi kétszer újraindul akármilyen alkalmazás nyomogatása közben, rom-tól függetlenül. Mintha olvastam volna valami megoldást itt , de most már egy órája keresem , nem találom.

(#20653) stickyfinger válasza TRob1 (#20651) üzenetére


stickyfinger
csendes tag

Particionálni sem kell? Felmegy érintetlen rendszerre? És a 3 hét használat során milyen hibákba ütköztél?

(#20654) hjozsi válasza TRob1 (#20649) üzenetére


hjozsi
tag

Üdv!
Kipróbáltam a linkelt romot, meg tudnád mondani ICS-ben hol lehet beállítani hogy a t-mobile elküldje a számomat a hívott félnek? Sajnos nem találom.

(#20656) TRob1 válasza #40993792 (#20655) üzenetére


TRob1
veterán

Nem inkább a Telefon alatt? :U Legalábbis nálam olyan külön nincs is hogy Névjegyzék, csak Személyek (ami alatt összvissz 2 beállítás van a rendezésre és a nézetre vonatkozóan)

(#20653) stickyfinger:
Nemtom mi a te partíciód, de 136 mega a minimum neki, onnantól felfelé mindegyik jó értelemszerűen.
Napi használat során semmi hibát nem találtam, ami meg eleve alapból benne van, azt nem próbáltam. :DDD

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#20658) TRob1 válasza #40993792 (#20657) üzenetére


TRob1
veterán

Az igaz. :)

¤ R'n'R ¤

(#20659) hjozsi válasza #40993792 (#20657) üzenetére


hjozsi
tag

Köszönöm!
Ennyi tényleg elég volt hogy megtaláljam. Nem tudtam merre keressem.

(#20660) SilverToM


SilverToM
tag

Sziasztok!

Tegnap találkoztam egy ismerőssel, aki jégkrém szendót tartott a Blade-jén....
Én is feltenném, de nem igazán fordulhatok hozzá....
Tudnátok benne segíteni?
Köszönöm szépen!

(#20661) ux1 válasza SilverToM (#20660) üzenetére


ux1
addikt

download-cwm-install. és örül.... :D

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#20662) neomakki


neomakki
csendes tag

Üdv

Lenne egy kis problémám. Hátha tud valaki segíteni.
Nemrég a bladem landolt egy hatalmasat, aminek az lett a következménye, hogy sikeresen összetört a kijelzője. Érintésre ugyanúgy reagál. Az lenne a kérdésem, hogy ebben az esetben elég hozzá venni egy digitizert, és működni fog rendesen?
Köszi a válaszokat:)

(#20663) dvdbackuper válasza neomakki (#20662) üzenetére


dvdbackuper
őstag

LCD kell hozzá, nem digitizer....

(#20664) Grzimek20


Grzimek20
tag

Sziasztok!

Pár hete vettem egy ZTE Blade-t (Gen2), melyen mág a gyári 2.2 Froyo fut. Ha jól tudom rom csere még sosem volt rajta, kissé lassú a rendszer, így szeretnék egy új romot rakni rá. Már nézegettem a választékot, de nem sikerült még döntenem. Tudtok esetleg ajánlani valamit, ami általánosan bevált?

Válaszokat előre is köszönöm.

(#20665) robit1973 válasza Grzimek20 (#20664) üzenetére


robit1973
aktív tag

Nekem ez: Swedish Snow

(#20666) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

SS RLS7-nél nálatok volt már olyan, hogy elfelejtette a beállításokat? Pl. rendszeresen elfelejti, hogy mindig rezegjen, átállítja a fényerőt, és még van 1-2 dolog, amit kb. 1-2 hetente önkényesen felülbírál :) Elég régi telepítés már, az igaz, ettől függetlenül ilyet nem kellene produkálnia.

(#20667) robit1973 válasza ^Clown (#20666) üzenetére


robit1973
aktív tag

Nekem még nem csinált ilyet!

(#20668) rick009 válasza neomakki (#20662) üzenetére


rick009
tag

akkor ha jól érelmezem, az lcd sértetlen, csak az érintőlexi pókhálósodott be!?
keresd Gabre-t! tud segíteni
Gabre

(#20669) Groovebaby válasza Najlahu (#20629) üzenetére


Groovebaby
tag

Köszönöm! Fent is van már a rom és magyar valóban :D
És nagyon tetszik eddig, nagyon jó kis hasznos funkciók vannak, amik már most bejönnek.
1-2 nap használat után tudok konkrétabbat is mondani :)

[ Szerkesztve ]

Amoi N828

(#20670) gyozi


gyozi
aktív tag

Sziasztok!

Garancia lejárta után 5 nappal a következőt produkálja a Blade-em:

Amikor nincsen töltőre dugva, akkor is töltést jelez és kb. 2 óra alatt lemerül.

Mi lehet a baja?

(#20671) Glatius válasza gyozi (#20670) üzenetére


Glatius
őstag

2010 júliusban hol vettél te Pengét garanciával????

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#20672) barnam_ válasza gyozi (#20670) üzenetére


barnam_
nagyúr

Valószínűleg halott akku/töltő.

(#20673) gyozi válasza Glatius (#20671) üzenetére


gyozi
aktív tag

Vodafone-nál. Vagy ott nem egy év gari van rá?

(#20674) Keeperv85 válasza gyozi (#20673) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Kettőnek kéne lennie...

(#20677) Glatius válasza gyozi (#20673) üzenetére


Glatius
őstag

Két év a készülékre, és egy év teljes körű (ebben vannak benne a tartozékok is).
Ha készülékhiba, akkor ingyenesen kell orvosolniuk (hogy csere vagy javítás eseti kérdés)
ha valóban töltő, vagy akku hiba, akkor tényleg lejárt.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#20678) Groovebaby


Groovebaby
tag

Jóreggelt!

Tegnap felkerült a Mokee rom a telóra, egész délután nyúztam, teljesen meg voltam vele elégedve, de. Reggel előbb keltem, mint az ébresztő, mondom megnézem mennyi az idő, nyomkodom a bekapcs gombot, de a képernyő nem reagál. Néhány próbálkozás után akksi ki, újraindít, feláll a rendszer, de látom, hogy az akksi 65%-on van, holott lefekvés előtt húztam le a töltőről. Azóta most működik, de már csak 50%-os az akksi úgy, hogy elvileg nem fut semmi extra alkalmazás rajta, se wifi se net nincs bekapcsolva.
Mi lehet a gond? Valamelyik alkalmazás szívná ennyire ami a háttérben fut?

Amoi N828

(#20679) gyozi válasza Glatius (#20677) üzenetére


gyozi
aktív tag

thx

(#20680) Glatius válasza Groovebaby (#20678) üzenetére


Glatius
őstag

A 2-3 töltési kisütési ciklust meg kell várni, ha az akku napló is törlődött... ROM-olás után nem törvényszerű ugyan, de nem meglepő a vészesnek látszó fogyasztás. Azt viszont nem szabad elfelejteni, hogy egy nagyobb tudású ROM többet igényel energiában is.
A rendszermag-készülék párosítás is okozott már meglepő eredményt, nekem pl. az IA2R csodás 2-3 napos eredményt hozott, míg másik készüléken 18 óra alatt megkajálta az akkut.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#20681) Groovebaby válasza Glatius (#20680) üzenetére


Groovebaby
tag

Persze, de remélem, hogy azért nem fog ilyen vészesen fogyasztani ez a rom.
Viszont ez a dolog aggasztott, hogy reggel nem kapcsolt be a kijelző....

Amoi N828

(#20682) DJGABI válasza Dashes (#20675) üzenetére


DJGABI
addikt

GAPPS-ot talált valaki hozzá? Vagy alapból van benn market?

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#20683) DJGABI


DJGABI
addikt

Jelentem nincs benn GAPPS alapból ofc.. ICS-s mini gapps-t próbáltam ráflashelni, market így sincs. Project Butter-nek nyoma sincs, vagy van, de még így is tetű lassú. Átmenetekkel ismét gebasz van, háttérnél durván látszik. WIFI ok, böngésző, számológép, elforgatási animáció ok. Más meg nem nagyon van alapból a ROM-ban :DDD ICS-hez képest visszalépés, pedig szerintem olyan hűdenagy változások nem történtek. Azért az irány jó, meglepően sok minden működik még így, a prealphában is

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#20684) kasza blanka


kasza blanka
aktív tag

hi.

valaki tapasztalt már olyat, hogy telefon lezárva aztán elkezd fel-felvillanni a zárképernyő, mintha megnyomnám a gombot? de így egymásután többször pár másodperces szünetekkel.

swedish snow van fent

[ Szerkesztve ]

(#20685) TRob1 válasza kasza blanka (#20684) üzenetére


TRob1
veterán

Töben is jeleztek ilyesmit, asszem Ice Armor Rommal...

¤ R'n'R ¤

(#20686) kasza blanka válasza TRob1 (#20685) üzenetére


kasza blanka
aktív tag

na közben szerkesztettem :)

szal swedish snow van fent. általában azután csinálja, hogy leteszem a telót. le van zárva, aztán nem sokára felvillan. vissza, aztán megint fel. 3-4x, aztán semmi.

(#20687) greenmaur


greenmaur
tag

Hali !

CM9 - KonstaT féle ROM-nál találkozott még valaki azzal a problémával, hogy néhány játéknál nem jelennek meg rendesen a textúrák, hanem helyette ilyen fehér foltok vannak?

(#20688) TRob1 válasza kasza blanka (#20686) üzenetére


TRob1
veterán

Sajna többet nem tudok, csak itt olvastam többször. De nálam IA-val nem csinálta soha, SS meg nem volt tovább fenn 1-2 óránál...

¤ R'n'R ¤

(#20689) Keeperv85 válasza greenmaur (#20687) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Tudod mi az a Twingo? Jó szórakozást hozzá! Feketében sokkal szebbek ezek a hibák... ;]

(#20690) sch_a válasza greenmaur (#20687) üzenetére


sch_a
addikt

Igen.. Bloons TD4-nél nálam is ez volt.

(#20691) Groovebaby válasza Groovebaby (#20681) üzenetére


Groovebaby
tag

Mokee romnál az akkumulátorhasználatot hol lehet megnézni? Lehet, hogy csak én vagyok béna, de én nem találom sehol....

Amoi N828

(#20692) TRob1 válasza Keeperv85 (#20689) üzenetére


TRob1
veterán

Erre gondolsz? :U

(#20693) Keeperv85 :
A francba. Pedig direkt feketét kerestem neked. :DD

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#20693) Keeperv85 válasza TRob1 (#20692) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

LOL... nem, nem erre. A Twingo védelemre gondolok, ami a nem támogatott eszköz érzékelése után letiltja textúra pufferelést az OpneGL-en. :K

(#20694) greenmaur válasza Keeperv85 (#20693) üzenetére


greenmaur
tag

Nem értem ,mert azzal próbáltam ,ami CM7-en rendesen futott. Lehet valamit tenni az ügy érdekében ?

(#20695) tivcike


tivcike
tag

A Mokeeos v2-nél van Magyar nyelv?

(#20696) bubi92


bubi92
őstag

ice armor II reborn-nál találkozott már valaki olyannal, hogy a gyári fb app, ill friendcaster se hajlandó mobilnet alatt működni? pont azóta csinálja ezt mióta telót váltottam, azért gondoltam a rom-ra. vagy inkább a tééé-nél buziskodnak valamit :F

(#20697) icemad válasza kasza blanka (#20684) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én Optimus 3D-nél tapasztaltam ugyanezt. Én csak egy megoldást találtam rá. (lehet, hogy van más is.) Szóval memkártyáról biztonsági mentés készítése, sms-ek, telefonszámok lementése, stb. Utána recoveryben memóriakártya formázása, wipe-ok, rom újrarakása. Ez nagyon drasztikus, de nekem megoldotta a problémát. Ha valaki tud más megoldást az ne tartsa magában. Gondolom ebből kiderült, hogy nálam a memóriakártyán lévő fájlok kavartak be...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#20698) gipsztigris válasza bubi92 (#20696) üzenetére


gipsztigris
addikt

Ha már Ice Armor II Reborn, akkor kérem szépen, hogy valaki írja le a Telenor Mobilnet beállításokat!

De ne a telenor honlapjáról, hanem konkrétan olyantól kérdezem aki ilyen ROM-ot használ Telenor alatt. Ugyanis nem akar működni valamiért. :-( Előző ICS ROM-al ment rendesen, csak a Fiam megunta és kérte vissza a bevált ROM-ot.

Köszi!

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#20699) Segnior_Barthez válasza gipsztigris (#20698) üzenetére


Segnior_Barthez
senior tag

ezzel én is szívtam.
Mobilhálózatok-----Hozzáférési pontok nevei------Telenor (vagy akármelyik)-----APN(2.sor)online ennyi, és megjelenik a H betű (vagy E) az értesítés sorban.

https://www.flickr.com/photos/57762354@N03/

(#20700) mipityu


mipityu
tag

Sziasztok! Barátomnak van egy T-mobile-os Blade-je és csak 1xx memória látszik. Ahogy olvastam van erre egy csodazip, de már nem tudtam sehonnan letölteni. Ha valaki feltenné valahova nagyon megköszönném.

Xiaomi Mi Note 10 Lite 8/128 - Teclast X98 Air 3G

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.