Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#7001) Keeperv85 válasza barnam_ (#7000) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Én a Tune In Pro-ra várok, hátha. Tudom, hogy a GetJaron ingyen van, de jobban szeretném ha a Marketen is meglenne. A PowerAmp még "az idők hajnalán" már megvolt, az SPB meg szimplán nem érdekel. Ja az ADW EX-re pedig időben lecsaptam. ;]

(#7002) sto1911 válasza dbius (#6999) üzenetére


sto1911
veterán

Nalam is volt ilyen SD3-4-el, csak akkor legtobbszor fel sem kelt :(

@(#7000) Aggregátor: nekem a Reckless Getaway lenne jo, arrol lemaradtam :(

(#7003) Winner_hun válasza #40993792 (#6994) üzenetére


Winner_hun
félisten

Azt már egyszer megcsináltam, bele van kalibrálva.
Gondoltam megnézem letakarva, nem kapcsolt be a képernyő. Na mondom remek. A bekapcsoló gomb és a vissza gomb megnyomásával viszont előjött a kép, szóval ez a megoldás. Eltakartam megint az érzékelőt de utána már bekapcsolt.
A romba berakott tárcsázót használom.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7004) Psychonaut válasza sto1911 (#7002) üzenetére


Psychonaut
addikt

Reckless Getaway ugysem megy Blade-en, se ZTE, se HTC build-prop-pal.

(#7005) sto1911 válasza barnam_ (#7000) üzenetére


sto1911
veterán

A maiakbol ezek indulnak el a First Strike-on: Raging Thunder, SimCity, Backstab. A Backstab-et nem neztem hogy fut, mert 600M-t akar letolteni... a tobbivel nincs szerencsem, hibauzenet nelkul kilepnek. A Jenga is :(

(#7004) Psychonaut: Muszaj leszek akkor a demot kiprobalni :) Egyebkent a Reckless racing siman megy, a getawaynek is illene...

(#7006) maggi1886076 válasza Psychonaut (#7004) üzenetére


maggi1886076
addikt

de jó megvenni, mert ha veszel új telót akkor meglesznek.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#7007) D1Rect


D1Rect
félisten

1. Asphalt 6-ot hogy lehet leszedni a Marketről?

2. First strike + ADW valami iszonyatosan szívja az akksit?
Vagy mi okozhatja, hogy pár óra alatt majdnem nullára merül? Töröljem a batterystatot?

Átállítottam ondemand-re az energiagazdálkodást, de nem segített rajta.
Sőt, olyan is volt, hogy 82%-ig töltött fel az akksi kikapcsolt állapotában. Mondom WTF?

3. Marketről hogy tudom levakarni azokat az appokat, amik szerinte "installed" de valójában nem? A "feltelepítem majd uninstalállom" nem segített. :F

[ Szerkesztve ]

(#7008) xSide válasza TRob1 (#6951) üzenetére


xSide
őstag

TRob1 mennyivel töltesz át pc/teló közt és melyik alkalmazással (ftp/smb)?

Azért az sem mindegy, én ezért nézem a speedtest adatokat mivel mással nem tudom ellenőrizni az adott rom wifi képességét!
Ha a pc-n mért kábeles net és telón mért wifi-s net sebesség közel azonos, akkor nincs gond. Viszont akkor már igen, amikor a pengén negyed annyit mérek...

A mostani rom eredménye:

Ez befolyásolja a wifi fájlküldés sebességét is, volt olyan rom amivel lassabb volt, mintha usb-n küldtem volna!
A routert állítgattam eddig minden rom cserénél, nehogy "user" error legyen, de rá kellett jönnöm bármit is állitok rajta (csatorna, sebesség mód, titkosítás) a mért adatok nem változnak olyan mértékben, hogy az javulást eredményezzen. Igy a legegyszerűbb módja nálam a speedtest egy rom alkalmasságára, hogy használjam arra amire szükségem (is) van és ne vesződjek sebesség gondokkal.
A lassúbb wifi romoknál előjön egy másik probléma is, netezés közben (gyári, opera mobile) eléggé laggolva, több időt elgondolkozva tölti be az oldalakat.
Ez az én véleményem és tapasztalatom az eddigi wifikezeléssel kapcsolatban, amire remélem lesz megoldás, mert azért szeretnék még újabb romokat kipróbálni és nem kompromisszumok alapján dönteni...

[ Szerkesztve ]

(#7009) Psychonaut válasza sto1911 (#7005) üzenetére


Psychonaut
addikt

De nem megy ennek ellenere.

maggi1886076: Nem lehet leszedni...legalabbis nekem sehogy sem sikerult.

D1Rect: Roviden: sehogy. Hosszabban: sto1911-nek sikerult valahogy, de neki is azonnal FC-zett, ahogy inditotta.

(#7010) pcy20 válasza barnam_ (#7000) üzenetére


pcy20
csendes tag

a jenga csak armv7-re megy fel,de van belőle armv6 verzió a virágboltban ami elindul.

(#7005) sto1911
Backstab sem fog menni mert az is armv7-re van csak(nincs belőle armv6)
de Captain America armv6 van.

[ Szerkesztve ]

(#7011) Nova96 válasza zszabika (#5917) üzenetére


Nova96
őstag

Ma lett volna időm és Api bázisába melyik rész vonatkozik a teljesen eredeti t-mobilos legyen? :R

[ Szerkesztve ]

(#7012) kelzsoca válasza Nova96 (#7011) üzenetére


kelzsoca
félisten

Gen1/Gen2/Gen 3 váltás, PARTÍCIONÁLÁS+TPT (1. Hsz!)

TPT-s visszaállító csomagok

https://vertigostore.eu

(#7013) Razor_alpha válasza barnam_ (#7000) üzenetére


Razor_alpha
tag

Örülj, hogy te csak lemaradtál, én 20 percenként próbáltam megvenni, de a tranzakciót el sem kezdte, nem kicsit voltam ideges mikor váltották a termékskálát.. :)
egyébként, nekem már tegnap óta ugyan az a lista, hánykor készülnek váltani? :)

(#7014) Dover válasza szezso15 (#6991) üzenetére


Dover
tag

Szezso15 PÜ ment!

UI akinek fut az Asphalt 6! az irja már le hogy melyik verzíó!

(#7015) pcy20 válasza Dover (#7014) üzenetére


pcy20
csendes tag

külföldi oldalakon sehol sem láttam arra megoldást h elindult volna-e az Asphalt 6 (volt armv6 verzió de az sem akart elindulni)
csak szezso15-től olvastam róla h elindult neki vmikor az őskorban.

(#7016) maggi1886076 válasza pcy20 (#7015) üzenetére


maggi1886076
addikt

szezso blade-je az itt lévő blade-k között átlagon felül teljesít :D

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#7017) barnam_ válasza sto1911 (#7005) üzenetére


barnam_
nagyúr

Valószínűleg amit nem enged letölteni, azok ARMv7-re valók. Véletlenül nem írtad át a bulid.prop-ot, hogy neked ezeket engedi letölteni?

(#7010) pcy20: virágboltban én is láttam, de pont ezért nem töltöttem le, ha már meglehet(ne) venni.

(#7013) Razor_alpha: tegnap óta vásárolgatok, eddig minden egyből jött.
A Sims 3-t letöltöttem, majd egy gyors próba után töröltem is. Egyből jött az email, hogy a megrendelés lemondva, de pénzt még nem kaptam vissza.

(#7018) sto1911 válasza barnam_ (#7017) üzenetére


sto1911
veterán

Dehogynem irtam at, gondolni kell a jovore is! :D De az Aspphlat is arm7-es, meg a Backstab is, azok lejottek, a Jengaval egyutt, csak a Getaway nem akarta az igazsagot...

(#7019) barnam_ válasza sto1911 (#7018) üzenetére


barnam_
nagyúr

Erre már én is gondoltam :D

(#7020) pepevfr


pepevfr
csendes tag

Sziasztok,

Rom ügyben kérném a segítségeteket. Szerintetek milyen romra cseréljem le a gyárit?
A gondom az, hogy a telo egyre gyakrabban írja ki hogy kevés a hely a telefonban és ez már nagyon idegesít és alap romban is rnegeteg olyan dolog van amit nem is használok és csak a helyet foglalja.
Teljesen általános dolgokra használom a telo, sms, mms, email és ilyen dolgok, egy kis exel meg word de semmi játék, vagy film nézés és hasonló dolgok.

Mit javasoltok, ami megbízhatóan működik?

köszönöm szépen

péter

(#7021) Psychonaut válasza pepevfr (#7020) üzenetére


Psychonaut
addikt

Peldaul apeelme First Strike nevu ROM-ja. hungariandroid.com-on megtalalod.

(#7022) Fooler89


Fooler89
őstag

Helloztok.

Feltettem api libra szoftverét amivel egy nap után teljesen elégedett vagyok. Köszönet neki ha olvassa. :R

Már csak annyi problémám lenne, hogy nem tudom letörölni azokat az app-okat amiket feltett rá. Nincs marketben se, meg az alkalmazások között se.

(#7024) TRob1 válasza Fooler89 (#7022) üzenetére


TRob1
veterán

sztorno, félreolvastam ("amiket feltett rá" helyett "amiket feltettem rá"-t)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#7026) xSide válasza Fooler89 (#7022) üzenetére


xSide
őstag

Mióta megcsinálta, pár tesztelő rom után vissza is került és elégedett vagyok vele az egyetlen bug ellenére is (töltés kikapcsolt állapotban hiba)!!

Töltsd la a Root Uninstaller appot marketről és azzal távolítsd el az appokat, ezzel sallangmentesen eltűnik:)
Ha csinálsz backup-ot róla, később egy sablon_update.zip-be téve recovery-ből újra felteheted a system-be.
Ez a launcher esetében fontos, mert belefutottam abba a hibába, hogy töröltem belőle és mást kezdtem használni azonban egy gyári beállítás után csak a fekete képernyő fogadott, mert eltűnt a system/app mappából...
Az update.zip előnye, csak az appokat kell belerakni, történetesen mindenből a legfrissebb fut system-ben nálam (launcher, youtube, gmail, smart keyboard stb).

[ Szerkesztve ]

(#7027) korneliusz6


korneliusz6
csendes tag

Sziasztok!
Lenne egy olyan problémám a Blade-emmel, CM7 GodFather rommal használtam, minden tökéletesen működött, vettem egy Skate-et, és így megörökölte barátnőm a Blade-et, viszont ő telenoros, átraktam a kártyát, elsőre nem ette meg, majd restart, gyári beállítások visszaállítása(minden adatot, programot törölt a telóról).... utána igen, azóta ez a része mükszik, viszont a GPS vmiért kb. 2-300km-rel arrébb méri be, mint ahol van, Googlemaps-ben is oda jelzi, vmint időjárás progi is oda mutatja az időjárást... Ill. a szervizmenüt sem tudom előhozni a *983*0#-el a tárcsázóból.... Volna esetleg vkinek vmi ötlete a megoldásra?
Köszi! :)

(#7028) hekmi válasza korneliusz6 (#7027) üzenetére


hekmi
tag

Szervízmenüt ezzel a rommal nem is fogod tudni elővarázsolni, nem olyan tárcsázó van benne..
A többire sajnos nincs ötletem :(

(#7029) xSide válasza korneliusz6 (#7027) üzenetére


xSide
őstag

Helyutánzatokat kapcsold ki (beállitások/alkalmazásfejlesztés), a hálózati helymegosztást kapcsold ki és csak a GPS legyen bekapcsolva (ha van utcaszintü lehetőség azt BE), továbbá ha AGPS opció, azt pedig frissítsd...
Ki-be kapcs és próba google maps.
A teszthez zte tárcsázó kell, vagy a zte helper kódgyűjtemény, ami nem biztos megvan a rom-ban!

(#7030) stefi68


stefi68
addikt

Telefon adás-vétel ügyben korábban volt arról szó, hogy számla nemfizetés esetén letilthatják a készüléket IMEI szám alapján.
Tudtok erről biztos infót, hogy csak a saját hálózatról vagy a másik két szolgáltató hálózatáról is? Magyarul összedolgoznak ez ügyben?

Mi lehet a biztosíték az ilyen adásvétel esetére? A "Nem kell ilyen telefont venni!" megoldáson kívül, természetesen... :F

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#7032) korneliusz6 válasza xSide (#7029) üzenetére


korneliusz6
csendes tag

Köszi, a GPS probléma így megoldódott! :) Így viszont a szervizmenüre nincs szükség, csak ellenőrizni akartam hogy jó-e egyáltalán a gps... :) Köszi! :))

(#7033) xSide válasza stefi68 (#7030) üzenetére


xSide
őstag

Korábban vettem még egy k770-et ami független volt (nem gyárilag), vodásként le lett tiltva másodnapra, t-vel még ment két hétig, aztán onnan is száműzték, visszavittem a sarki mobilos adok-veszekbe és kicserélték szó nélkül!
Ha kézből veszem, futhattam volna a tulaj után napokig szerintem!
Mi a legbiztosabb?
Bemenni az eladóval az adott szolgához és rákérdezni...
Ha az eladó erre nem hajlik, már gubanc van:)

(#7034) hodostamas válasza stefi68 (#7030) üzenetére


hodostamas
addikt

igen, max 1-2 hónap múlva már a többi szolgáltató is tiltja.

ha van számla hogy nem előfizura lett véve, akkor meglehet venni nyugodtan. azon fel van tüntetve milyen csomaggal vették meg a telefont.

(#7036) stefi68 válasza #40993792 (#7031) üzenetére


stefi68
addikt

Akkor az előfizetéses telefonokat ilyen formán el sem lehetne adni, nem? (2 évig)

Mégis, elég szép számmal folyik a cserebere, vagy mások nem ennyire óvatosak?
Lehet, hogy sokan nem is tudnak erről? :U

Akikre ráírtam eddig és válaszoltak az mind ilyen volt :F

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#7037) hodostamas válasza stefi68 (#7036) üzenetére


hodostamas
addikt

elvileg csak a T szeret tiltani, a másik kettőnél nem gáz ha előfizuba van a telefon.

(#7038) M4L@y válasza xSide (#7033) üzenetére


M4L@y
tag

De úgycserélték ki, hogy ott vetted előtte (mármint a saki adok veszekbe) ugye?

(#7040) jr1994


jr1994
addikt

sziasztok! most először érzem úgy hogy komoly baj van a nyáron vett Pengémmel. aláírásban linkelt romot használom pár hete, azóta nem piszkáltam. tegnap este (ha ez számít, kb 10% töltöttséggel) letettem (épp nem volt sürgős ezért lusta voltam töltőre tenni) és mikor reggel ránéznék, bekapcsolom a kijelzőt a feloldó gombbal és annyit látok hogy sötét/majdnem fekete színnel világít halványan, a billentyűzárat emlékezetből tudom hol van, feloldom és rezeg de továbbra sincs semmi. akksi ki, reboot >> ugyanúgy semmi, majdnem fekete kép és a két szélén függőleges csíkok, bal széle mellett piros, jobb mellett zöld :Y

ez most mi? kijelzőhiba vagy micsoda :F és ha meghalt, hogy tudom visszavinni garanciáztatni amikor costum rom van rajta :F recoveryt is próbáltam, ugyanúgy semmi :(

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#7041) stefi68 válasza #40993792 (#7039) üzenetére


stefi68
addikt

Hát, meggondolandó valóban, 10e Ft-ért kockáztatni több10e Ft-os telefon buktáját....

Amúgy a letiltás nem évül el soha?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#7042) Keeperv85 válasza stefi68 (#7041) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Sajnos nem, csak ha tisztázva lesz az adott készülék. A legjobb tényleg bemenni az eladóval a szolgáltatóhoz. Ott biztosan megmondják, hogy mi a helyzet és így tiszta lappal indul a cucc.

(#7043) M4L@y válasza xSide (#7033) üzenetére


M4L@y
tag

Hopp, ügyetlen voltam, lehet ezt tőrölni?

[ Szerkesztve ]

(#7044) stefi68 válasza Keeperv85 (#7042) üzenetére


stefi68
addikt

Na de bemenve az eladóval a szolgáltatóhoz, mit lehet ott valójában tisztázni?

Az eladó már elmondta világosan, hogy szerződéshosszabbításra vette a telefont.
A szolgáltatónak meg gondolom mindegy, hogy mit csinál vele, csak a számlákat fizesse a hűségidő végéig.
Azon kívül meg gondolom tojik rá, hogy kinél van a telefon ő akkor is letiltja, intézze ezt el az eladó és a vevő egymás közt.
Nem hiszem, hogy a szolgáltató nagy kegyesen eltekintene a letiltástól azzal az indokkal, hogy én azt jóhiszeműleg megvettem.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#7045) TRob1 válasza stefi68 (#7044) üzenetére


TRob1
veterán

Irass alá vele egy papírt 2 tanú előtt (akik szintén aláírják), hogy ha 2 éven belül Számla nemfizetés miatt a készülék letiltásra kerül, akkor visszafizeti a közösen kialkudott vételárat (Mindenkinek legyen ott a neve, címe, szem.ig.száma).

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#7047) xSide válasza M4L@y (#7038) üzenetére


xSide
őstag

Igen

(#7048) TRob1 válasza #40993792 (#7046) üzenetére


TRob1
veterán

Mikor azt mondjuk: "inkább nem is szólok", akkor utána már nem mondunk semmit. :N Egyébként 1) Nem hiszem hogy 1 ilyen ügy eltartana 3-5 évig (szerintem) 2) Nem hiszem hogy csak 1 papírt kapna (szerintem) 3) Naponta százával cserélnek gazdát a használt telefonok (tudom, sokan szívnak is, de ők nem írattak papírt, hisz azzal már hivatalossá válik a dolog :D)

¤ R'n'R ¤

(#7049) stefi68


stefi68
addikt

Ezt a szerződéses dolgot már direkt le sem írtam, mivel nem jogi garanciára lenne igazán szükségem, hanem valami kézzelfoghatóbb dologra, mondjuk a szolgáltató részéről....
Nyilván 60e Ft-ért nem fog senki 3-4 évig perelni, mert nem éri meg rendőrségre, bíróságra rohangálni, ezt az esetleges csalók is tudják....

Na, nem ragozom tovább, köszönöm az ehhez kapcsolódó hozzászólásokat....

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#7050) Keeperv85 válasza stefi68 (#7044) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

A szolgáltatónál megmondják, hogy hogy áll a készülék. Pl mennyi van még vissza a törlesztő részeltből, illetve van-e valami kötöttsége a készülék jelenlegi tulajdonosának. Amennyiben tiszta, akkor megéri megvenni esetleg, ha pedig még x összeg van ráterhelve, akkor nyilván azt át kell vállalni, illetőleg bele kell kalkulálni az árba és akkor is lehet egyezkedni. Ha meg elmaradott részletek vannak, akkor lehet jobb nem üzletelni...

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.