Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#20601) kiralytom válasza barnam_ (#20592) üzenetére


kiralytom
aktív tag

Nincs egy hete, hogy megvettem az első okostelefonom.

(#20590) TRob1 szintén zenész, szokni kell még a rendszert. w810i után az újszülöttnek minden új!

[ Szerkesztve ]

(#20602) yamashita


yamashita
csendes tag

Kiírta, hogy a fájl amit küldött át lett sikresen küldve. Vmi hasonló volt, hogy. send..OKAY, Write...OKAY Nem emlékszem pontosan.

(#20604) kiralytom válasza #40993792 (#20603) üzenetére


kiralytom
aktív tag

Ha valóban utánaolvastál stb ...

Egyértelműnek tűnt, de a net sok félreértésre adhat alapot, a hangsúly , hanglejtés és az emóciók hiánya miatt.

Peace

A segítségeket köszönöm.
A Blade amit vettem tele van hasznos app-al. 2.3.7es android és Cyanogen mod 7.2.0blade van rajta. Arra gondoltam rögzítem valahogy a mostani állapotot. Van erre lehetőség? Ha elszállna az oprendszer , vissza tudjam állítani a mostani programokat rá, mert nagyon tetszenek!

[ Szerkesztve ]

(#20606) TRob1 válasza Sulthekk (#20599) üzenetére


TRob1
veterán

Akkor hagyjuk el a fos meg az elavult szót, írjunk csak ilyet: már az őskorban megunt játék. :DDD (Tudom te még nem unod, meg sokan mások se) De én nem bírnék ilyen régi játékokkal játszani még akkor sem, ha annak idején odavoltam értük, ugyanis azóta százezer újabb/szebb (sok esetben jobb is) játék kijött már, amik nagyrészét lehetőségem se és energiám se volt kipróbálni/végigvinni... főleg onnantól mikor anno rákaptam a WoW-ra. :D Aztán utána szépen le is szoktam minden játékról, és szerencsére a WoW-ról is. Vagy 2 éve nem játszok semmivel... kivéve a nemrég végigtolt Rage-dzsel. Na az nagyon bejött. De pl. visszatérve a gta3-ra: annó imádtam, aztán meguntam.. jött a szebb/jobb/sokkal nagyobb volumenű gta4... na azzal fél napot játszottam, és már nem is érdekelt... asszem egyszerűen meguntam a "gta műfajt" (pedig én még gta1-gyel kezdtem) :))

(#20598) Zsolt_72:
Megnéznék pl. egy Photoshopos szerkesztés összehasonlítást azon a 4+1 magos telefonon a PC ellenében. :DDD

A "linknélküli linkjeid" meg aztán tényleg a netes élmény netovábbjai, főleg a többi felhasználó számára. ;] De gondolom neked is élmény ha te kapsz/látsz olyanokat. :P

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#20607) kiralytom válasza #40993792 (#20605) üzenetére


kiralytom
aktív tag

Igen ezt már nézegettem, de arra gondoltam, a pc-mre lementem az egész tartalmat. Annál is inkább , mert a minap szinte használhatatlan volt a készülék telefonálásra, ugyanis oly mértékben rezonált/torzult a hangfal, hogy gariztatáson gondolkodtam.
Teszteltem alacsonyabb hangerőn, de ott is ugyanezt produkálta automatát vagy ismerőst hallgatva is. Aztán gondoltam egyet (mivel strandon voltunk, hátha homok ment bele) és a nagy számmal :K belefújtam a hangszóróba.Láss csodát, már nem csinálja, CSAK max hangerőn torzul. Egyelőre még nem döntöttem el gariztatom-e , de ha igen, valahogy gyári oprendszert is kellene rá varázsolnom igaz? :U
Na így jött a képbe a mentés!

(#20608) barnam_ válasza #40993792 (#20603) üzenetére


barnam_
nagyúr

Majd hétfőn felhívom őket, köszi :)

(#20609) TRob1 válasza kiralytom (#20607) üzenetére


TRob1
veterán

De amit a zsótti írt, azt a mentést utána átpakolhatod a pc-re (amit nem is értek, hisz a telefon az élmény, nem kell a pc ;] )

Bemész CWM Recoverybe, Backup és kész a full mentés. Ez ott lesz az sd-den a Clockworkmod/Backup mappába, azon belül az épp aktuális dátum nevű mappa a friss. Ezt átdobod pc-re, vagy bedobod dropboxba és van biztonságos biztonsági mentésed. :)

(#20610) Zsolt_72:
Persze, a mai fércbúkos/okostelefonos tömeg biztos megérti, de számomra ez egyértelműen visszafejlődés, és nem fejlődés. :K

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#20611) kiralytom válasza TRob1 (#20609) üzenetére


kiralytom
aktív tag

Nagyon felakadtál ezen a témán. Pedig gyenge :C
Köszi egyébként :DD

(#20612) lajozs


lajozs
aktív tag

Ázásteszt.
A tátrai hét utolsó napján jött fentről az özönvíz, már ereszkedéskor. Amikor fejre/jobb vállra álltam, elfelejtettem, hogy szegény Bléd a vállpántra csatolt szellős bőrtokban van. Inkább a kiment vállam foglalt le (ez LX. fölött már nem játék, hetekre tettek Gilchrist-gúzsba), a még jó órahosszat ömlő esőben. Eredmény: szétszedéskor kiloccsant a telóból a víz. Akku ki, két nap pihenő (a P1000 vitte a SIM-et) - és az elmélet bejött. A desztvíz-közeli esővíz sem zárlatot, sem agresszív korróziót nem okozott; remélem, hosszabb távon sem fog. Képernyő kristálytiszta, működés egy hete hibátlan.
Nagy lájk a telónak, bár fészelni soha nem fogok!

a levélbomba vékony, könnyű, de rossz a felbontása

(#20614) esox


esox
senior tag

Ha valaki vagy valaki ismerőse jár angliában. OFS2 jó áron.

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#20615) Sulthekk válasza yamashita (#20602) üzenetére


Sulthekk
aktív tag

Hmm... úgy rémlik abban a csomagban 2 recovery van, egy original és egy custom. Melyiket próbálod feltenni?

(#20616) t181


t181
senior tag

KonstaT varázsolt.... :DD

JB

Működő JB. A működő alatt annyit értek, hogy bebootolt. :)

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#20617) apeelme válasza t181 (#20616) üzenetére


apeelme
addikt

Mivel az ICS-től nem sokban tér el a JB így várható volt hogy lesz...persze ez mégannyira sem fog "tökéletesen" működni mint az ICS... :DDD
KonstaT nem buta, nem is értem miért pazarolja az energiáját az ilyen "fúdekirályleszekhaeztmegcsinálom" megoldásokra...egyébként szép munka ;)

[ Szerkesztve ]

(#20619) yamashita


yamashita
csendes tag

Az origininált, de akkor megpróbálom a custom öt is, hátha az megy.

(#20620) t181 válasza apeelme (#20617) üzenetére


t181
senior tag

Én is pazarolnám, ha értenék az Androidhoz, és közöm lenne egy jó CM9 elkészítésében is...
Nem számítana mennyi értelme van. :D
:D
De nekem marad a 3DS Max. :)

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#20621) apeelme válasza t181 (#20620) üzenetére


apeelme
addikt

Hidd el én is szívesen pazarolnám...de sajnos nagyon kevés a 24óra egy napra, és munkahelyem is van meg egy gyönyörű párom...jelenleg is egy android-os eszközre portolom a 2.3.7-et, és a clockwork mod recovery touch verzióját...és nagyon kevés az az idő amit foglalkozhatok vele...holnap pl. 11 napra németo.-ba utazom újfent...dolgozni

és - hozzátenném - nagyon kicsiny a hazai csapat aki ezekkel foglalkozik...nem is gondoltam volna...

[ Szerkesztve ]

(#20622) yamashita


yamashita
csendes tag

Custommel felment, aztán recoverybne kombóztam vagy 3 sort mert nem akart bebootolni a svéd, aztán factory reset után a magyar Swedish Snow jött be szóval azthiszem valamit jól csináltam :D Köszi a segítséget!

(#20623) yamashita


yamashita
csendes tag

Egy nagy problémám van, nem akarja látni a T-Mobile hálózatát így az internetet sem tudom elérni vele, ilyenkor mit kellene állítanom ? (amint látom ezt akarja a tudtomra adni azzal is hogy folyton pirosan villog a vissza gomb)

(#20624) Rivaul


Rivaul
addikt

Üdv. 1 hete kb írtam ide huawei u8500 szörnyűség rom keresése kapcsán. Egy fél nap alatt sikerült megoldanom CM rommal. Az a kérdésem hogy létezik hogy a CM rom kéri a hálózati azonosítót? Blédnél nem volt ilyen ott főtt rommal voda,t stb is működött.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#20626) Rivaul válasza #40993792 (#20625) üzenetére


Rivaul
addikt

Köszi szépen. Sok fölös órától szabadítottál meg. Nem főzöm tovább szerencsétlent. :R

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#20627) Keeperv85 válasza #40993792 (#20625) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Aligha... ;)

(#20628) stigma


stigma
addikt

Hali, én 3 apró kérdésben szeretnék segítséget kérni:
1. Adott ZTE Blade-m CM 7.1 és 2.3.7-es ROM van rajta, megéri lecserélni ICE Armor II-es (apeelme&kelzsoca) ROM-ra?(Gondolom egy próbát megérne)
2. Alap Transcand 2GB-os microSD-t akarok cserélni valami 4-8GB-os CL6-10-es SD-re - igaz tudom CL6 is elég lenne - , melyik márkát ne vegyem esetleg(SAmsung ,Kingmax az amit be tudok szerezni CL4 és CL10-est, és pár száz Ft különbség van a kettő között)?
3. Illetve használt e valaki TeamGruop 16GB-os kártyát telóba, mert elég jó áron tudnám beszerezni.
Amúgy célom hogy, zenéke,t 1-2 sorozatot, illetve az appokat kitenni sd-re.

Segítséget előre is köszi. :R

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#20629) Najlahu válasza Groovebaby (#20465) üzenetére


Najlahu
csendes tag

Ha még érdekel, már elérhető a MokeeOS v1.10.398 V880 Multi-language v0.1 magyarul is. :)

Mindenkinek hinnie kell valamiben. Én azt hiszem, iszom még egyet.

(#20630) yamashita


yamashita
csendes tag

Azóta már rájöttem, hogy szerintem egyáltalán a SIM kártyát nem is ismeri fel. Viszont a jó hír, hogy sikerült a normál gingert felrootolni és az már magyar és rendesen működik.

(#20631) Sulthekk válasza yamashita (#20630) üzenetére


Sulthekk
aktív tag

Valószínűleg Gen3-as a telefon, valahol a MoDaCo-n volt hozzá egy patch, amivel át lehetett alakítani, hogy Gen3-as RIL legyen benne...

Asszem ez volt az, de nem biztos: [link]

[ Szerkesztve ]

(#20632) yamashita


yamashita
csendes tag

És ennek az instalját hova szerkesszem be ? Gondolom a superuser telepítés után és a swedish telepítése elé ugye ?

(#20633) apeelme válasza Sulthekk (#20631) üzenetére


apeelme
addikt

GEN2-esíteni kell... :U

(#20634) yamashita válasza apeelme (#20633) üzenetére


yamashita
csendes tag

Beszéljétek meg, hogy akkor most mit kell csinálnom aztán majd megcsinálom :D

(#20635) Sulthekk válasza yamashita (#20632) üzenetére


Sulthekk
aktív tag

Előszőr mindig a romot kell telepíteni, Swedish Snow-hoz már nem kell külön rootolni, mert alapból olyan, utána a patchek olyan sorrendben, ahogy a fejlesztő mondja. Felrakhatod a SU-t is, hogy frissebb legyen, de elhagyható. Miután felraktad az SS-t, a többinél mindegy a sorrend, ez a két mod nem befolyásolja egymást.

apeelme:
Gondoltam rá, csak tartok tőle hogy tégla lenne belőle...

yamashita:
Ismered az MD5-öt?

[ Szerkesztve ]

(#20636) yamashita válasza Sulthekk (#20635) üzenetére


yamashita
csendes tag

Teljesen új vagyok főzött romok meg minden ilyen terén. Ez volt az első ilyen próbálkozásom. Eddig minden gyári volt.

(#20637) apeelme válasza Sulthekk (#20635) üzenetére


apeelme
addikt

(#20574) yamashita - Lenne egy problémám. Felraktam a ZTE Blade em re a 2.3.5-t...

Miért szállna el, nem tudom az előéletét a telónak de ha gen3-as rom volt rajta (2.3.5) - és már miért ne lehetett volna - akkor gen2-es rom nem fog hálózatra felkúszni, amíg vissza nem gen2-esítesz...persze ezt neked tudni kéne. :P

szerk.: #20636 yamashita - Eddig minden gyári volt. - akkor ez nem hazai termék?

[ Szerkesztve ]

(#20638) yamashita válasza apeelme (#20637) üzenetére


yamashita
csendes tag

Gyári T 2.2 vel kezdtem amire fel akartam rakni a 2.3.5 öt (fel is raktam) innen indult az első kérdésem, hogy ki kellett rootolnom a telót, mivel csak svéd és angol nyelv volt benne, és a magyarhoz törölnöm kellett egy default file-t system részben. De akkor írta, hogy inkább rakjam rá a Swedish Snow-t mert az jobb mint a ginger így kezdtem el azt rárakni. De mivel nem volt hálózat így visszatettem a gingert és mivel mostmár tudtam hogy kell rootolni, töröltem a fájlt és most van egy működő hálózatra is felmenő magyar ginger em. Na remélem ez kb összefoglalta a tapasztalataim ezen a téren.

(#20639) Sulthekk válasza apeelme (#20637) üzenetére


Sulthekk
aktív tag

Tudom, csak látom hogy még kezdő, és ha már véletlenül így a közepébe csöppent akkor már inkább a biztonságosabb módszerekkel próbálkoznék... Egyébként nem muszály GEN2-esíteni, ha jól emlékszem akkor elég csak a RIL-t kicserélni GEN3-asra, mert romfejlesztés szempontjából kb. ennyi a lényeges különbség a két firmware között. :U

yamashita:
A Swedish Snow ugyanúgy 2.3.5-ös ginger, csak 'kicsit finomhangolva'. Nem muszály azt erőltetni...

[ Szerkesztve ]

(#20640) yamashita


yamashita
csendes tag

Igen én is ezen gondolkoztam, hogy egyenlőre megmaradok a gingernél, már az is előrelépés a 2.2 höz képest.

(#20641) Poonkie


Poonkie
tag

Sziasztok!

Egy ki segítségre lenne szükségem. Van egy ZTE Blade-m, amit Gen1-ként vásároltam, majd TPT-vel gen2-re lett upgradelve. Most egy olyan ROM-t szeretnék feltenni, ahova 185MB System partíció kellene legalább. Ehhez szerettem volna átméretezni a partíciókat wbwaw féle, megfelelő kiosztású v10 TPT-vel, de a TPT nem akar elindulni. Sem gomb kombinációval, sem TPT helperrel. Ha valakinek van ötlete, azt szívesen venném :) Köszönöm. Üdv, Poonkie

(#20642) t181 válasza apeelme (#20621) üzenetére


t181
senior tag

Hát igen, Én az érettségire való készülés során vettem észre, hogy nem volt kedvem/időm még ROM-olni sem, akármilyen ígéretesnek is tűnt a dolog...
Én most egy ideig élvezem a szabadságot. :)
Leérettségiztem, ami elég jól sikerült, és most úgy gondolom, megérdemlem, hogy ne csináljak semmit. :)
De azért megyek nyári munkára, amiért (talán mondanom sem kell)közel sem kapok elég pénzt...

Viszont ennek a 3DS dolognak örülök, mert leköt, érdekel, és talán mozdulni is lehet vele valamerre...

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#20643) tlac válasza apeelme (#20621) üzenetére


tlac
nagyúr

és - hozzátenném - nagyon kicsiny a hazai csapat aki ezekkel foglalkozik...nem is gondoltam volna...

miért kell ehhez csapat? szerintem azért nincsenek olyan kevesen, akik szeretnek hackelgetni, csak ugye maguknak megcsinálják, aztán annyi, sokszor lehet nincs is olyan állapotban, amit mondjuk meg lehetne osztani

(#20644) tlac válasza #40993792 (#20584) üzenetére


tlac
nagyúr

neked inkább egy tabletet kellene venni, az élmény jobb lenne, mint telefonon

(#20646) stickyfinger


stickyfinger
csendes tag

Sziasztok!

Szerintetek melyik most a legjobb és legstabilabb rom? Próbáltam a cm 7.2-t, de az adw görgetésnél szaggat. Előtte Ice Armor 2 volt fent. Érdemesebb visszarakni vagy egy Swedish-t kipróbálni? Esetleg az ICS romok között van olyan ami teljesen funkciónál?

Köszi

(#20647) TRob1 válasza stickyfinger (#20646) üzenetére


TRob1
veterán

Lehet hogy lassan inkább az adw-t kell cserélni, hisz már tavaly óta nem frissítik. :DDD

Amúgy CM7.2 semmivel sem lassabb mint ia2...

¤ R'n'R ¤

(#20648) stickyfinger válasza TRob1 (#20647) üzenetére


stickyfinger
csendes tag

És kitudom valahogy törölni a beépített ADW-t ?? Mit ajánlasz helyette?

(#20649) TRob1 válasza stickyfinger (#20648) üzenetére


TRob1
veterán

Jaaa, hogy te a beépített sima adw-t használod? Azt hittem legalább a jóval gyorsabb adw Ex-et. :D Akkor inkább azt próbáld ki (igaz fizetős)
Én Go párti vagyok, Go Launcher Ex-t használok vagy másfél éve... igaz, néha kipróbálok másikakat is, mint pl. a napokban az Apex-et meg a Holo-t, de mindig visszatérek.

Ja, amúgy már pár hete ICS-re váltottam, nem is tervezem a visszaváltást. (KonstaKANG) Ma is jött pont egy frissítés hozzá (igaz, még nem raktam fel)

¤ R'n'R ¤

(#20650) stickyfinger válasza TRob1 (#20649) üzenetére


stickyfinger
csendes tag

Gondoltam már rá hogy leváltsam csak az lenne a kérdés hogyan tudom a beépítettet kigyomlálni? A Go launcher jópofa már próbáltam. Az ics rendszert nehéz felrakni amúgy?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.