Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#19501) Dover válasza #40993792 (#19498) üzenetére


Dover
tag

Ráfizetéssel sem? :F
De komolyan már az 5. Bladem lesz ha beviszem!!! :W

(#19502) Csabi95 válasza Sulthekk (#19500) üzenetére


Csabi95
tag

clockwordmod-al?

(#19503) ^Clown válasza Dover (#19501) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Van itt a PH!-n fogyasztóvédelemmel foglalkozó topik, ezt ott kérdezd meg. Legjobb tudomásom szerint ilyenkor már van lehetőséged más készülékre váltani, de hogy ennek mi a módja, azt nem tudom. Előtte mindenképpen tájékozódj a megfelelő topikban, utána pedig olyan üzletbe menj, ahol közismerten vevőbarát a kiszolgálás.

Vagy kérsz egy cserekészüléket, azt eladod, és veszel egy másik telefont...

(#19504) Csabi95


Csabi95
tag

ja már látom bocsi a fárasztó kérdésért :DDD

(#19505) Sulthekk válasza Csabi95 (#19502) üzenetére


Sulthekk
aktív tag

Igen.

Tökéletes időzítés:)

[ Szerkesztve ]

(#19506) Keeperv85 válasza Dover (#19501) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Lesz ott még nyolcadik is. Hülyeség ellen nincsen orvosság. Nem a készülékeket kell kicserélni...

(#19507) Jacak válasza Mr.C (#19486) üzenetére


Jacak
senior tag

Üdv.
Ha rootolást igénylő tűzfalprogit használsz,pl. Droidwall,akkor ha abban blokkolod egy app netelérését,a tűzfalprogit magát utána már nyugodtan bezárhatod,nem kell futnia.

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#19509) CSorBA


CSorBA
őstag

Sziasztok!

Van egy több mint 1,5 éves Bladem, T-nél vettem még a megjelenés napján. Ma elkezdett recsegni a beszélgetési hangszórója. Fogalmam sincs miért, egyik pillanatról a másikra. Borzasztóan zavaró. Mivel már a +1 évben vagyok garanciában, így vajon mennyibe kerül a javítás? Illetve custom rom van rajta, érdemes visszarakni rá egy téset?

(#19510) xlife11 válasza CSorBA (#19509) üzenetére


xlife11
senior tag

A készüléket még garanciába kell, hogy javítsák.

(#19512) dombila válasza Keeperv85 (#19460) üzenetére


dombila
senior tag

Az XDA-n hatalmas support van HTC-hez, bár sokszor csak egy-egy népszerű modellhez. (Pl. Desire, Sensation), az e-Care-el pedig a Desire fórumon nagyon sokan elégedettek vagyunk/voltunk. Nekem pl. 3 nap alatt cseréltek alaplapot tönkrement USB csatlakozó miatt.

A One szériával inkább az a baj, hogy senkinek sincs nagyon fogalma róla, hogyan lehetne S-OFF-ot készíteni hozzá, így reménytelen a kinyitása. Dolgoznak rajta, de egyelőre nincs eredmény.
HTCDev-en ki lehet nyitni hivatalosan, de az azonnali gari vesztéssel jár... :(

A Sensation lazán nyitható - és szervíz előtt zárható is -, bár nem a legújabb.

[ Szerkesztve ]

(#19513) Csabi95


Csabi95
tag

A google play (számítógépen) azt írja ki, hogy nincs eszközöm. Megnéztem a támogatott készülékek listáját, és ott a blade mellett ott van, hogy (n880/n880s), a telefonom meg csak annyit "árul el magáról", hogy Blade. Minhta az előző rom kiírta volna az n880(s)-t, de nem biztos.
Lehet ez a probléma? Ha igen mit tegyek? Csak az új rom a megoldás?
Már teljesen megszoktam, hogy gépről telepítek mindent :(

(#19514) CSorBA


CSorBA
őstag

Köszi skacok! Akkor mindjárt lementek róla mindent, aztán jöhet a móka vissza a legfrissebbet, ami a ténél fent van. Egyébként előfizetéssel vettem, 15ezerért. Ahhoz képest nagyon szépen bírta eddig :)

(#19515) tboldi válasza Csabi95 (#19513) üzenetére


tboldi
nagyúr

Előbb telefonról kell valamit letöltened, és egy kis idő múlva megjelenik gépen is.

(#19516) Keeperv85 válasza dombila (#19512) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Én ezt tudom. De én a hivatalos supportról beszéltem ám. :) Persze ebben a ZTE sem jeleskedik... sőt...

(#19518) Brekecs válasza #40993792 (#19498) üzenetére


Brekecs
aktív tag

Szia !
Ez így nem fedi a valóságot, tavaly az enyém is meghalt több mint 1-hónapig vártam hogy elkészüljön, már telefonáltam mindenhová mikor is a központban azt mondták hogy jogosult vagyok egy csere készülékre ! El is mentem a boltba ahol az eladó a polcról adott egy originalt bontatlan dobozos Blédet igaz előtte még ő is felhívta a szervizt ! és ami a legszebb az egészben másnap kaptam az sms-t hogy a javításra leadott készülékem elkészült ! :DD

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#19520) airwawes


airwawes
tag

Én bevallom hibátlan készüléket fogtam ki elsőnek. Tökéletes volt mindaddig, míg egy kicsit megnyomódott a kijelző saját hibám miatt és a kijelző fele elsötétült. Granciába kicserélték, azonban ott nem voltam szerencsés, és szerintem garanciából folyamatosan trágyát fognak visszaküldeni nekem. Akkora idióták voltak hogy új kijelző helyett kaptam egy "ÚJ" telefont, ami 1 hétig birta, töltőn volt este, reggel pedig elkéstem az iskolából mert nem ébresztett. :DD
Csak custom rom van rajta, és parázok... Online követtem mi történik, és aznap mikor megérkezett a szervízbe, már a logisztikai közbontba el is küldték. :W
Csütörtökön érkezik.

[ Szerkesztve ]

--Vodafone Smart Prime 6-- --Dell Inspiron 3542--

(#19521) xSide válasza kasza blanka (#19495) üzenetére


xSide
őstag

SS7 alá rakd fel ezt [link], ne cm-hez valót!

A CM 7.2.0 eddig jól teljesít, nincs különösebb problémám vele, max a hang minőségén kellene javítani...

(#19522) fischi válasza xSide (#19521) üzenetére


fischi
tag

Ha már cm 7.2 stable. Feltettem, hogy kipróbáljam, nem tudja valaki, hogyan tudok alá google play-t varázsolni? Ez nem a net alól megjelenős fajta, mint az IA2 alatt volt:)

[ Szerkesztve ]

(#19524) fischi válasza #40993792 (#19523) üzenetére


fischi
tag

Köszi :DD
Gondolom recoveryből, node: honnan töltsem le és melyiket? A 2011-es dátumok a gapps-gb-* után nem tetszenek, vagy ez nem gond?

Más kérdés: Ezzel lesz car home is? Azt nem tudtam IA2 alá feltelepíteni, azt mondta nem kompatibilis...

(#19525) mayurihu válasza fischi (#19522) üzenetére


mayurihu
csendes tag

Nekem megjelent aktiv internet kapcsolat mellett, nem kellett gapps-ot feltennem.

[ Szerkesztve ]

Senkinek sincs mindig igaza, egyesek viszont mindig tévednek.

(#19526) CSorBA válasza #40993792 (#19517) üzenetére


CSorBA
őstag

Jajj, viszont már Gen2-e a telefonom. Akkor mit is kellene csinálnom? :S

szerk.: Azaz gondolom ez kellene, de a link nem él: [link]

[ Szerkesztve ]

(#19528) TRob1 válasza CSorBA (#19514) üzenetére


TRob1
veterán

Ne izgulj, ha 150k-ért vettél volna pl. samut, nagy valószínűséggel az se bírta volna tovább... :))

(#19524) fischi :
Dátummal ne nagyon foglalkozz, úgyis frissíti magát aminek van újabb verziója (persze te is belemásolhatod gappsba az újabbakat, mielőtt felrakod)

(#19501) Dover:
Kérjél helyette "rajfónt", tuti belemennek a cserébe. :D

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#19529) tlac válasza Dover (#19497) üzenetére


tlac
nagyúr

központ t-be kell bemenni, nem a t-pontba, szerintem bele fognak menni, hogy kapj másfajta telefont
az enyém is egy időben szinte hetente volt cserélve, mind rossz volt, gyakorlatilag ahogy átvettem... és akkor mondták nekem, hogy a következőnél már kérjek másik típust

[ Szerkesztve ]

(#19530) CSorBA


CSorBA
őstag

Jut eszembe, én most így csak a garipapírt találom, a számlát nem :S Ez gáz így?

(#19531) kasza blanka válasza Sulthekk (#19496) üzenetére


kasza blanka
aktív tag

de ha jól emlékszem, abban 2waycallrec sincs :(

@19521 xside: pont, hogy IA2-t használnék ha lehet, csak SS7-eshez hasonló kernellel, ami nem dobálja a wifi/usb kapcsolatokat.

[ Szerkesztve ]

(#19532) Sulthekk válasza kasza blanka (#19531) üzenetére


Sulthekk
aktív tag

Ez ugyan nem az SS7 kódjára épül, de IA kompatibilis, nincs UV, és tudtommal ismeri a call recordot. CM romoknál mindig ezt használtam, amióta kijött annyi baja van, hogy amikor a zipet csináltam, elírtam a feliratot (Nem skate hanem turies alapja van), és azóta is lusta voltam átírni.[link]

(#19533) ^Clown válasza CSorBA (#19530) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Szerintem gáz, keresd meg :)

(#19534) hpeti2


hpeti2
aktív tag

Sziasztok!

Találkozott már valaki olyannal, hogy videók alatt világosabb négyszögháló van a képernyőn? Ez igaz a youtube-ra, a videófelvételre, a Foci Eb Tv progiban az élő meccsekre és a régebbi összefoglalókra egyaránt. A telómon a sima IA2 van. Már régebben is volt ilyen, de valahogy elmúlt.

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim --> http://tinyurl.com/mx5cpn3

(#19535) Sulthekk válasza hpeti2 (#19534) üzenetére


Sulthekk
aktív tag

Ezalatt pontosan mit értesz? Véletlenül nem egy korai Orange San Franciscóról van szó?

(#19536) hpeti2 válasza Sulthekk (#19535) üzenetére


hpeti2
aktív tag

Vodánál vettem, origi Blade. Ha jól emlékszem gyári gen2 és 2.2-es volt. Próbáltam róla screenshotot csinálni, de a youtube pont jó volt a Foci EB TV-ben meg fekete maradt a videó helye. A legjobban úgy tudnám leírni, hogy szabályos közönként vízszintes és függőleges vonalak vannak a videón, amik a helyüknek megfelelő színűek, csak sokkal világosabbak. Így a videónak megfelelően folyton változik a színük, csak világos négyszögrácsot alkotnak.
136-2-302-re van átpartícionálva az "update"-es csomaggal és arra jön rá az IA2. Lehet ez segít.

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim --> http://tinyurl.com/mx5cpn3

(#19537) Surfym@n válasza hpeti2 (#19536) üzenetére


Surfym@n
senior tag

sajna én is találkoztam ilyennel, s eddig csak egy újratelepítés segített mindig...
bár tudnám, hogy jött elő ez a jelenség, bár most ia2r-t használva még nem futottam ebbe bele :) (kopp-kopp)

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#19538) GrandS


GrandS
senior tag

A Trebuchet Launcher-nek hol vannak a beállításai? Vagy csak a widget-eket lehet felrkni és kész?

(#19539) Hujikolp


Hujikolp
őstag


Üdv. A lenti menüből niért tüntek el az ikonjaim? Van oda húzva, indítottam újra, néztem beállításokat is, de semmi. :-( ADW LUNCHER

(#19540) xSide válasza Hujikolp (#19539) üzenetére


xSide
őstag

SD-n van helyed még, véletlen nem törölted (töröltetted) az oda tartozó ikonokat, ha ráböksz elindul a beállított app?

(#19541) Kombat válasza Hujikolp (#19539) üzenetére


Kombat
őstag

ADW beállítások-UI beállítások-Fő tálca-Haladó beállítások-Tálca ikonok árnyalata gondolom be van pipálva. Vedd ki a pipát és rendbejön. ;)

(#19542) Hujikolp válasza Kombat (#19541) üzenetére


Hujikolp
őstag

Te vagy a megmentőm! Helyrejött.
Thx! :R

XSide: elindultak rendesen szerencsére. :-)

(#19543) k.zozo.


k.zozo.
tag

ICS alapú főzött romból melyiket érdemes felrakni? Egyáltalán van ilyen? Mennyire stabilak ezek? Vagy inkább 2.x? Köszi

(#19544) Glatius válasza k.zozo. (#19543) üzenetére


Glatius
őstag

Keresőbe ICS, és az utolsó 20 hsz.-t kell elolvasni... kipróbálható, tanulságos, de a közeljövőben meg sem közelítheti a CM7 szintjét.

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#19545) istnag válasza Hujikolp (#19539) üzenetére


istnag
addikt

Tedd rá arra az ikon sorra az újjad és húzd fel. Igazából kettő ikon sorod van és így tudsz váltani köztük. ;)

[ Szerkesztve ]

(#19546) CSorBA válasza ^Clown (#19533) üzenetére


CSorBA
őstag

Előbb voltam bent a T szervízben. Nem is kért semmit a csávó, igazából a gari papírt sem :) Mondta, hogy tényleg recseg, javítani nem tudják, 1-2 hét míg megjön a cserekészülék. Várjak, és majd szól. Remélem nem lesz gond :)

(#19547) 89BDave89 válasza CSorBA (#19546) üzenetére


89BDave89
tag

Melyik Trénél voltál?
Nekem is recseg és nagyon idegesítő, csak nincs kedvem elmenni téhez... (másféléves telefon, igazából nem is tervezem hogy beviszem, ha lesz pénz veszek újat.)

Xiaomi Redmi Note8 PRO, iPhone 8, Xiaomi Mi A1, iPhone 5S, iPhone 5, Sony Xperia SP, Sony Xperia L, ZTE Grand X, ZTE Blade, Samsung 5230, Sony Ericsson K550i, Sagem MyX 3D

(#19548) CSorBA válasza 89BDave89 (#19547) üzenetére


CSorBA
őstag

Szegedi vagyok, így nem tudom mennyit segít neked, de a kisebb Fekete Sas utcai T-mobilenál (14 szám) :)

(#19549) wincmd32


wincmd32
tag

Sziasztok!
Wifivel kapcsolatban szeretnék kérdezni.
igazábol azt vettem észre, hogy az utobbi
időkben nagyon gyenge lett a blade wifi rádioja.
az utobbi kb 1 honapban kiadott romokban van
ez igy megcsinálva energiatakérosságbol vagy
kezdhetek aggodni, hogy elhaloban van valami
a telefonban. Mert régebben azért ettől jobban
működött.konkrét példa, a routertől kb másfél
méterre már örülök ha maximum 2 vonalam
van. párom x8-asán meg maximumon. ha egy
helységgel arrébb megyek akkor már csak 1
pöttyöm van vonal már semmi.(és nem panel
falak vannak) szoval szerintem itt valami nincs
rendben. egyébként CM romokat használok, de
probáltam a napokban több félét is volt fent SS
RLS7 is azzal se volt jobb, CM nightly-ból több
féle, CM 7.2 , most CM 9 van. igazábol minddel
harmat gyenge. Tapasztalatok ezügyben?
köszi elöre is

(#19550) ux1 válasza wincmd32 (#19549) üzenetére


ux1
addikt

déjà vu érzésem van :) vagy paramnézia ;]

Vidd szervizbe...

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.