Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#19151) Jack@l válasza t181 (#19139) üzenetére


Jack@l
veterán

UI: valahogy most mégis megjavult pár órávall később, lehet közte volt 1-2 wifi ki-bekapcsolás, meg ujraindítás

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#19152) tboldi válasza had423 (#19150) üzenetére


tboldi
nagyúr

A döfi azért erősebb gép. Sőt, az OnLive appnak asszem kell az ARMv7.

(#19153) had423 válasza tboldi (#19152) üzenetére


had423
aktív tag

Ejj, de kár.

(#19154) hokins válasza had423 (#19150) üzenetére


hokins
addikt

Azért a bladet ne hasonlítsd a defyhez. Ez olyan mintha trabantott(blade) egy mercihez(defy) hasonlítanál.

(#19155) Sulthekk válasza had423 (#19153) üzenetére


Sulthekk
aktív tag

Majd talán a Gaikai, az úgy tudom open source. Remélem a droidos kliens is az lesz. Én igazából csak a Hitman a miatt nézegetem a Cloud Gaming-et, a többi érintésvezérléssel vagy játszhatatlan, vagy a minősége olyan amilyen. De pl. egy Silent Assassin-t szerintem még lehetne rajta élvezni. :))

(#19156) Keeperv85 válasza Sulthekk (#19155) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Közben látom a MoDaCo-s khm.. "csapat" ignorálta a kérdésed...

(#19157) TRob1 válasza hokins (#19154) üzenetére


TRob1
veterán

Már bocs de a Defy sose volt egy merci, és a Penge meg mindig több volt mint egy trabant. ;)
És egyáltalán nem jobb a Defy annyival mint Te gondolod vagy szeretnéd hogy úgy legyen.

És a végére egy idézet, Tőled:

"Első tapasztalatom amit észrevettem hogy a CM7 pörgösebb a bladen mint a defyn" :DD :))
(De nyugi, már többen is mondták akik váltottak, hogy nem érte meg...)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#19158) hokins válasza TRob1 (#19157) üzenetére


hokins
addikt

Az első tapasztalat tényleg az volt :DDD De a második már nem :DDD Főleg mikor elkeztem volna ugyan azokat használni amik a defyn vigan rohannak :DD

(#19159) TRob1 válasza hokins (#19158) üzenetére


TRob1
veterán

Még ha a Defy Plusz-ra mondanád, akkor csak-csak megérteném enyhe túlzással a "rohanást"... Na de ez már nagyon off, ne folytassuk, örülj inkább a defy-d által nyújtott "sebességnek" 1,5-2szeres áron. ;] :DDD (Gondolom még az olcsóbb! de fürgébb! xperia minidnél is gyorsabb :P )

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#19160) hokins válasza TRob1 (#19159) üzenetére


hokins
addikt

szerintemse :DDD egy motorola fanatikust ugyse lehemeggyőzni :DD Azt nem írtam hogy gyorsabb de azzal forma forma de van olyan program amit arra nem enged a market telepíteni míg a defire igen(pl MIB3 vagy a free sims) azt meg hogy a mini olcsóbb lenne...

[ Szerkesztve ]

(#19161) DJGABI válasza had423 (#19150) üzenetére


DJGABI
addikt

Mikor legutóbb próbáltam még PC-n is elég döcögős volt az onlive, tableton is kevés volt neki az 5 megás net... Meg irányítás se az igazi, talán a Defense Grid, ami játszható volt.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#19162) hokins válasza hokins (#19160) üzenetére


hokins
addikt

Ez tényleg nagyon off már. a mini tényleg olcsóbb volt nekem mint a defy,mert a mini 0ft volt :DD

A blade 10ezer míg a defyért 7ezret fizettem :))

[ Szerkesztve ]

(#19163) t181


t181
senior tag

Üdv!
Elsősorban a "szakácsokhoz" szólna a kérdésem.

Rávettem magam, és talán lassan főződik egy ICS-t.
Ez alapján csinálom, és eljutottam eddig a parancsig: repo sync -j8
Elkezdett letölteni, és lassan egy gigát szedett le. Csak érdeklődnék, hogy mennyit akar ez letölteni?
Azért lenne fontos, mert virtuális gépen csinálom, és 20gigás...
Egyébként bármilyen infót/tanácsot szívesen elfogadok... :D
Leginkább a "patch"ek alkalmazására lennék kíváncsi...

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#19164) Keeperv85 válasza t181 (#19163) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Hóhó... már most hagyd abba. Nálam 27 GB a forrás... és ha még nem láttad:

[link]

Bár ha sikerrel jársz szólj nyugodtan ;)

(#19165) t181 válasza Keeperv85 (#19164) üzenetére


t181
senior tag

Affene... :S :D
Az a baj, hogy nem tudom, hogy csináltam...
Nem tudom, hogy raktam fel a jdk-t, jre-t, meg úgy egyáltalán az egészet, úgy, hogy működjön... :D
Máskor is próbálkoztam, de mindig elakadtam...
Akkor le is állítom...
Esetleg, ha valami bombabiztos leírásod van, elfogadnám... :D

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#19166) Keeperv85 válasza t181 (#19165) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Jó az a leírás, de a forrással van valami szerintem. Eddig nálam is lefordult. :B

(#19167) had423 válasza hokins (#19154) üzenetére


had423
aktív tag

[link]
Inkább olyan, mint egy Trabant egy páncélos Ladához hasonlítva.

(#19168) t181 válasza Keeperv85 (#19166) üzenetére


t181
senior tag

Áhh... Sikerült "expandolnom"...
Nem kell elölről kezdeni...

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#19169) pinnacle válasza pinnacle (#19120) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Meg tudnátok nézni, hogy nektek milyen a műholdas kép? Más is jelezte, hogy bekékült. Nekem ilyen.
Nem tudom, hogy mi lenne a megoldás. Lehet, hogy vissza kellene állítani, gyári alapra és nem feltenni a frissítéseket. Egyébként mintha régebben is lettek volna ilyen kékes téglalapok, de most az egész az. Lehet, hogy valami központi változtatás van, mert a Google Maps is kék, csak nagyítás után lesz napfényes, a telefonon viszont a nagyítás sem változtat.

(#19170) szeryo válasza Dashes (#19147) üzenetére


szeryo
tag

Feldobtam a cm9et amit linkeltél.Belehet azt állítani hogy aktív hívásnál rezegjen?

(#19171) szezso15 válasza pinnacle (#19169) üzenetére


szezso15
addikt

Nyugodt lehetsz, nálam is kék Incredible S-en...:)

*Hajrá Loki!* i15+

(#19172) pinnacle válasza szezso15 (#19171) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Neked mindig kék volt? Azért gondolom, hogy ez valami hiba lehet, mert nekem nem volt kék eredetileg.

(#19174) Sn[4k3] válasza pinnacle (#19172) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Nemrég frissítették a műholdképeket.

hokins: itt a kezemben a Blade és visít a status bar, hogy Huánitá-nak dolgozni kellene mennie.

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#19175) pch válasza pinnacle (#19169) üzenetére


pch
aktív tag

Nekem jó!

https://plus.google.com/photos/106504929408897547403/albums/5752521646385540017?authkey=CNfq34GokaL5Dg

http://sb-soft.hu - "A" számlázó

(#19176) pinnacle válasza pch (#19175) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi mindenkinek! Jobb lenne kék nélkül, mert szerintem így homályosabb is.

pch te frissítettél térképet? Nekem 6.8.1 van.

(#19177) #32577792


#32577792
törölt tag

üdv

Blade-hez hol tudnék beszerezni jó áron hátlapot, valakinek javaslata?

(#19179) DJGABI válasza pinnacle (#19176) üzenetére


DJGABI
addikt

Szerintem Sn[4k3] leírta a megfejtést, frissült a BP műholdkép, sokak panaszkodtak rá hogy rosszabb lett [link], valószínűleg ez a kékség is amiatt van....

Hmm.. Nálam így néz ki a Duna-part: [link] Nincs összehasonlítási alapom, ez kéknek számít? Legfrissebb Maps.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#19180) pinnacle válasza DJGABI (#19179) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Igen ez is kék, de ha egy kicsit oldalra húzod, akkor már nem lesz kék, viszont a felbontás ott sem jó. Remélhetőleg csak valami frissítési előkészület, mert pl. London, Róma a napfényes képet mutatja. Egyébként régebben is feltűnt, hogy kék téglalapok vannak a térképen, szép lassan beborították az egészet. :)

(#19181) TRob1


TRob1
veterán

Ha valaki frissítené a CM7-et: cm-7-20120610-NIGHTLY-blade.zip

Changelog oldal most nem jön be nálam.

¤ R'n'R ¤

(#19182) Sulthekk válasza TRob1 (#19181) üzenetére


Sulthekk
aktív tag

Previous fix was incorrect. Timestamp doesn't contain date info, therefore we need to construct it and adjust it if daylight savings applies. (android_frameworks_base)
Fix occasional completely mute incoming call (android_packages_apps_Phone)
Allow editing event status from GUI and mark new events as confirmed. (android_packages_apps_Calendar)
mm-core: fix build on msm7x25 targets (android_hardware_qcom_media)
cm: add U8150 maintainers to changelog (android_vendor_cyanogen)
Close notification view when swiping away the last notification. (android_frameworks_base)
Fix Persian language (android_packages_inputmethods_LatinIME)
Reset tags for UNOFFICIAL builds (android_vendor_cyanogen)
Simplify ROM filename, s/SNAPSHOT/EXPERIMENTAL/, other cleanups (android_vendor_cyanogen)
translation: fix HR tranlation (android_packages_apps_Bluetooth)
AndroidTerm: update Simplified Chinese translations (android_packages_apps_AndroidTerm)
Settings: update Simplified Chinese translations (android_packages_apps_Settings)
Frameworks/base: move translations in arrays.xml into strings.xml (android_frameworks_base)
Calendar: update Simplified Chinese translations (android_packages_apps_Calendar)
Czech: added missing string for fingerprint unlock, fixed (android_packages_apps_Settings)
Czech: added missing strnigs, fixed old strings (android_packages_apps_Phone)
Czech: text unification (android_packages_apps_Contacts)
Czech: string unification (android_packages_apps_DSPManager)
Handle unfinished mobile data changes properly. (android_packages_apps_Settings)
Correctly restore the 'Use ringer volume for notifications' setting on cancel. (android_packages_apps_Settings)
Fix lockscreen button behaviour. (android_frameworks_base)
Czech: updated translation (android_frameworks_base)
Send out a MOBILE_DATA_CHANGED intent. (android_frameworks_base)
Use full weekday for PT lock screen date. (android_frameworks_base)
Send RTSP control connection keep-alive requests (android_frameworks_base)
fixed external BT gps date/time issue reported by Jason Lynch (android_frameworks_base)
Fix medium month name list, 'Mai' ist not an abbreviation. (android_frameworks_base)
Restore ringer mode properly after cancelling dialog. (android_frameworks_base)
don't set the reserved bits0 and 1 for UCS2 encoded messages (android_frameworks_base)
Build GanOptimizer to keep Wifi awake during Kineto calls. (android_vendor_cyanogen)
Update German translation. (android_packages_apps_CMParts)
Czech: added missing strings (android_packages_apps_CMParts)
Update German translation. (android_packages_apps_Camera)
Update German translation. (android_packages_apps_ADWLauncher)
Update Polish translation for ADW Launcher (android_packages_apps_ADWLauncher)
Czech: added missing strings (android_packages_apps_ADWLauncher)
Update German translation. (android_packages_apps_Mms)
Fix race condition in DNS resolving. (android_frameworks_base)
LatinIME: Add ability to use volume rockers as cursor (android_packages_inputmethods_LatinIME)
awk: fix the evaluate bug related to warning fix (android_external_busybox)

(#19183) TRob1 válasza Sulthekk (#19182) üzenetére


TRob1
veterán

Köszi, közben bejött. De érdekes mód ott még csak a 0602-t írja, meg amit linkeltél hogy lesz a következőben. :F

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#19184) Sulthekk válasza TRob1 (#19183) üzenetére


Sulthekk
aktív tag

Feltételezem ezek vannak az újban... :U

(#19185) TRob1 válasza Sulthekk (#19184) üzenetére


TRob1
veterán

Valószínűsítem... csak kicsit furcsálltam, mert mióta követem az oldalt, még nem találkoztam ilyennel. :DDD

¤ R'n'R ¤

(#19186) Lenry


Lenry
félisten

ColdFusionX-et használok. másnál is csinál olyat, hogy eldobja a mobilnetet és csak restart után jön vissza?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#19187) Sn[4k3] válasza Lenry (#19186) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Nekem egy adat be-ki kapcs megoldja a dolgot mindig.

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#19188) Lenry válasza Sn[4k3] (#19187) üzenetére


Lenry
félisten

nálam nem

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#19189) Sn[4k3] válasza Lenry (#19188) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Mikori release?

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#19190) Lenry válasza Sn[4k3] (#19189) üzenetére


Lenry
félisten

r14
de előtte az r10 is ezt csinálta

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#19191) Sn[4k3] válasza Lenry (#19190) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Akkor tanácstalan vagyok...
Esetleg nézd meg az APN-eket, hátha az a gond.

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#19192) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Sziasztok!

Barátnőm öccse kicsit elcseszte a telefonját. A feloldó mintát elfelejtette és azt sem tudja milyen gmail címmel volt beléptetve az Androidba, mert valamit gyorsan létrehozott csak.
Valahogyan factory resetet lehet csinálni?

Hidden menübe sajnos nem enged semmit, mert ugye csak vészhívás engedélyezett és ekkor nem engedi végrehajtani ezen kódokat...

(#19193) DJGABI válasza 8nemesis8 (#19192) üzenetére


DJGABI
addikt

Hangerő le + bekapcsoló gomb

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#19194) Lenry válasza Sn[4k3] (#19191) üzenetére


Lenry
félisten

és reset után meg valaki gyorsan visszaírja az APN-t? :F

plusz megmondom őszintén, hogy áttúrtam már párszor, de én az Istenért nem találom a mobilnet beállításait az ICS-ben

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#19195) 8nemesis8 válasza DJGABI (#19193) üzenetére


8nemesis8
veterán

Ez a hidden menübe visz vagy ez már a reset?

(#19196) Sn[4k3] válasza Lenry (#19194) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Ahol a WiFi-t, BT-t kapcsolgatod, ott van egy Továbbiak menüpont emlékeim szerint, ott voltak ha nem keverem.

OFF:
kelzsoca SGS3-ra váltott, a mázlistája :)

[ Szerkesztve ]

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#19197) Keeperv85 válasza DJGABI (#19193) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Recovery menü, főleg ha FTM van rajta nem jò semmire...
Keress a nevemre és a fastboot szòra. Valahol van vele egy factory reset. Mobilròl vagyok, màskèpp megkeresnèm.

(#19198) tivcike


tivcike
tag

Hali! Segítség kellene!!!!! M-tech aTab 7" táblám van gingerbread gyári soft volt rajta, most frissítettem gyári ics 4.0.3-ra. Az eddig müködő internet stick most nem müködik, nem ismeri fel. Mit lehet tenni, fontos lenne köszi Segítene valaki ???

(#19200) Sn[4k3] válasza #40993792 (#19199) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Előző topic? (én is telóról vagyok, na)

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.