Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#20451) B-L-A-C-K válasza putyu71 (#20450) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Hagyd magadnál, és csináld meg te. [link]

(#20452) desolator válasza DJGABI (#20420) üzenetére


desolator
senior tag

Bocsi, de az OTA az mi is? :)

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#20453) M3oH válasza desolator (#20452) üzenetére


M3oH
addikt

Over-the-air programming. Halozaton keresztul frissiti magat.

(#20454) desolator válasza M3oH (#20453) üzenetére


desolator
senior tag

ohh, értem, köszi!

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#20455) Groovebaby


Groovebaby
tag

Mokee rom blade-re magyar nyelven megtalálható valahol?
Mert leszedtem egy tegnapit, angol volt és amikor meg akartam nézni, hogy magyar van-e csak kínai volt, sőt utána már minden kínai lett :S
Skate-re tudom, hogy van magyar nyelvű...

Amoi N828

(#20456) Najlahu válasza Groovebaby (#20455) üzenetére


Najlahu
csendes tag

Van hozzá egy nyelvi csomag amiben magyar is van de sokat ne várj tőle.

Mindenkinek hinnie kell valamiben. Én azt hiszem, iszom még egyet.

(#20457) Groovebaby válasza Najlahu (#20456) üzenetére


Groovebaby
tag

Ha csak angol lenne, nem zavarna, de a kínaival azért vannak gondjaim :DDD

Amoi N828

(#20458) szeryo válasza Groovebaby (#20455) üzenetére


szeryo
tag

jo ez a mokee rom szép gyors de az akksi használata sajna nagyon gyatra .több mint egy hónap használat után mondom...

(#20459) Groovebaby válasza szeryo (#20458) üzenetére


Groovebaby
tag

Nekem a nightly is sokkal jobban eszi, mint pl régen az ice armor ette.

Amoi N828

(#20460) sto1911


sto1911
veterán

Mit kell tennem, ha a rootolt romrol a rootot lehetove tevo progarmokat el akarom tavolitani? Eleg csak a superuser appot leszednem (sztem az csak egy felulet a user es a root app kozt)?

(#20461) Keeperv85 válasza sto1911 (#20460) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

SU bináris törlése, SU apk törlése, kernel config visszaállítása esetleg. Más nem kell.

(#20462) tlac válasza Keeperv85 (#20461) üzenetére


tlac
nagyúr

kernel config visszaállítása

ez alatt mit értesz?

(#20463) kelzsoca válasza sto1911 (#20460) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ezt célszerű recovery alól elvégezni, csináltam rá egy kis csomagot, innen tudod letölteni: root_delete_update

Lényegében semmi extra, a system/app alól szedi ki a superuser-t (ha van) illetve a system/bin és system/xbin alól szedi ki a su binárist (ahol megtalálja értelemszerűen)

(#20462) tlac

Szerintem az iniramfs alatt található default.prop fájlban lévő ro.secure kapcsolóra.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#20464) sto1911 válasza kelzsoca (#20463) üzenetére


sto1911
veterán

&@Keeperv85-nek is köszönöm!
Kozben beleneztem a scriptbe is, nem egy bonyolult modszer :DD

Rajottem, hogy nem ahsznalok root-olast igenylo alkalmazast :)

[ Szerkesztve ]

(#20465) Groovebaby válasza Najlahu (#20456) üzenetére


Groovebaby
tag

Sajnos ha ezt a nyelvi csomagot felteszem akkor összeomlik.... :(
A régebbi mokee rom az viszont működőképesnek látszik.

Amoi N828

(#20466) bubi92


bubi92
őstag

azt lehet ellenőrizni, hogy gyárilag független-e a telefon, vagy mókolva lett :F

(#20467) GAbre


GAbre
veterán

Üdv!

Úgy tűnik vasreszelék ment a hangszórómba.
Vki esetleg tud megoldást,h tudnám helyrepofozni,mert így hívásnál behalkul!? :(

Avatar

(#20468) kelzsoca válasza Groovebaby (#20465) üzenetére


kelzsoca
félisten

Üdv!

Látom senki nem javítja, de szó nincs semmiféle nyelvi csomagról.

Ez a móki emberke egyszerűen a system/app alatt található alkalmazásokból (illetve magát a framework-öt is) pakolta be azon verzióit, amiben az összes nyelv szerepel, tehát komplett alkalmazások, amik nincsenek kiherélve nyelvi szinten.

https://vertigostore.eu

(#20469) Keeperv85 válasza GAbre (#20467) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Szétszede, ionizátorral kifújod, összerakod. A gari, ha eddig nem is, most tutira megy a kukába.

(#20472) Glatius válasza putyu71 (#20450) üzenetére


Glatius
őstag

Ha OSF-ről van szó, akkor forgalmazó ugye nincsen, a szervizekben pedig szinte biztosan "levesznek", én nagyon javasolnám az 1. hsz. áttanulmányozását.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#20473) maggi1886076 válasza apeelme (#20471) üzenetére


maggi1886076
addikt

256 mb ram 320*480 felbontás.ilyet még csinálnak? :O

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#20474) apeelme válasza maggi1886076 (#20473) üzenetére


apeelme
addikt

hát látod...egyébként egy átcimkézett ZTE Kis-ről van szó...

(#20475) DJGABI válasza apeelme (#20471) üzenetére


DJGABI
addikt

Vodafone Smart 3-nak 20k-ért jó lesz :DDD Blade után tuti nem venném, a 256MB RAM-ból köszönöm, elég volt, örülök hogy a blédben már fél giga van.

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#20476) CSorBA


CSorBA
őstag

Korábban említettem, hogy sajnos a cserekészülékem mikrofonja nem az igazi.
Volna olyan kedves valaki, megnézné Elixir2-ben, hogy normál beszédre kb hány db-t ír? Elixir2 -> Szenzorok -> Mikrofonra katt. (illetve a csík kb meddig megy fel.) Köszönöm szépen.

(#20477) gipsztigris válasza CSorBA (#20476) üzenetére


gipsztigris
addikt

28dB
Normál beszédnél felmegy 78dB-ig

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#20478) CSorBA válasza gipsztigris (#20477) üzenetére


CSorBA
őstag

Akkor az alap 14dB
normál beszéd max 50dB
ordítás max 70dB
nem jó, ugye? Hát akkor tényleg visszaviszem.

(#20479) Keeperv85 válasza gipsztigris (#20477) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

28 alapban, 72-re megy fel normál hangerőn.

[ Szerkesztve ]

(#20480) CSorBA


CSorBA
őstag

Köszi. Pedig reménykedtem, hogy halkan beszélek vagy valami :( De akkor mégis rossz. Remélem a szervizben is elhiszik...

(#20481) tboldi válasza apeelme (#20474) üzenetére


tboldi
nagyúr

Emlékeztet az előző telómra, az LG GD510 Pop-ra. Annál mindenképp jobb. :D

(#20482) Slyer


Slyer
senior tag

sziasztok!

nem tudom hogyan, de bement egy kis por a kijelzőhöz... nem zavaró, de lezárt képernyőnél látható. meg hát na... zavar.. :D még telenorhoz garis a telefon. ha beviszem oda, akkor kitakarítják nekem?

(#20483) kelzsoca válasza Slyer (#20482) üzenetére


kelzsoca
félisten

A Telenor biztos hogy nem nyúl a készülékhez, nem nyúlhat, a garanciális problémára leadott készülékek (a porosodás nem az) az e-care-hez kerülnek, egy alapos átvizsgálás után (a ZTE kérésére fokozottan ellenőriznek minden leadott ZTE készüléket) megállapítják, hogy a készülékre érvényes -e a garancia, ha igen, akkor megcsinálják, ha nem, akkor áthúzzák a garancialapot.

https://vertigostore.eu

(#20484) Slyer válasza kelzsoca (#20483) üzenetére


Slyer
senior tag

és ennek mennyi az átfutási ideje? házilag nem tudom megcsinálni a dolog valahogy?

(#20485) gipsztigris válasza CSorBA (#20478) üzenetére


gipsztigris
addikt

Ordításnál bőven 100 fölé megy nálam.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#20486) trebrona


trebrona
nagyúr

Sziasztok,
a következő problémában szeretném szakértők segítségét kérni:
tavaly óta használom a cm-7.1.0 stable romot, semmi gond nélkül, minden tökéletesen működött.

Most, hogy megjelent a cm-7.2.0 stable arra frissítettem RomManagerrel. Ment is minden mint a karikacsapás. Működik is minden, egyedül a Galéria fc-zik, random időközönként elforgatásnál. A cyanogen beállításoknál kikapcsoltam a forgatás animációt, de a probléma így is fennáll. Sajna nem csináltam backupot 7.1-ről, mivel sima frissítés volt. Értsd, mindenem megmaradt, kb. úgy kell elképzelni, mint amikor gyári soft.frissítést csinálsz valamilyen telefonon. Tehát alkalmazások, híváslista, sms, beállítások stb. mind maradt. Egyedül ez a galéria hiba van. Valakinek valamilyen ötlet? Egy régebbi backupom van a 7.1-ről, de azóta már van egy pár új app, illetve frissítés, úgyhogy azt nem nagyon szeretném. Előre is köszi a segítséget, üdv!

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#20487) Keeperv85 válasza trebrona (#20486) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Szia!

Rommanager: nem kell. Full wipe viszont igen. Ez a fajta telepítés sehol nem megy igazából. Cseréld, ne frissítsd.

(#20488) kelzsoca válasza Slyer (#20484) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ezt így előre senki nem tudja megmondani, első körben vidd be a Telenorhoz a készüléket, és hallgasd meg, hogy ők mit mondanak.

Az otthoni szétszereléshez nem árt némi hozzáértés, mert könnyen használhatatlanná válhat a készülék, vagy annak bizonyos részei, tehát alap az ESD védelem.

(#20489) trebrona

Fogadd meg a tanácsot, minimum egy wipe szükséges.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#20489) trebrona válasza Keeperv85 (#20487) üzenetére


trebrona
nagyúr

Legközelebb úgy teszek, de ez szerintem a rom bugja, vagy nem?

wipe volt...

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#20490) Keeperv85 válasza trebrona (#20489) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Kizárt. A CM7 alatt nem FC-zol már semmi.

(#20491) barnam_ válasza Keeperv85 (#20469) üzenetére


barnam_
nagyúr

Esetleg ha beviszi a szolgáltatóhoz, a szervizben lehet kipucolják, cserélik garanciálisan :)

(#20492) kelzsoca válasza barnam_ (#20491) üzenetére


kelzsoca
félisten

Most írtam le pár hsz-el feljebb, hogy sem a Vodafone sem a Telenor nem nyúlhat a készülékhez, szerződött szervizpartner az e-care, a T-Mobile pedig még mindig cseréli a hibás készüléket, igaz csak fődarabot adnak (ami szerintem már refurbished)

https://vertigostore.eu

(#20493) barnam_ válasza kelzsoca (#20492) üzenetére


barnam_
nagyúr

Úgy értem továbbküldik szervizbe, és ott javítják. A koszolódott, recsegő hangszórót valószínű hogy kicserélik. A vodának amúgy a telemax a szervize :)

(#20494) Xmodule


Xmodule
őstag

Hali. Reg nem foglalkoztam a temaval. Van e valami stagil jo új rom? Nekem cm7 goodfather van fent ez egy 2.3.7 -es. De mostanaban elég gyakran elmegy teljesen a térerö. Meg a hivasoknal is csinal erdekes dolokat.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#20495) kelzsoca válasza barnam_ (#20493) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen, a vodának az, a másik kettőre érvényes csak amit írtam, köszi a korrigálást. ;)

https://vertigostore.eu

(#20496) barnam_ válasza kelzsoca (#20495) üzenetére


barnam_
nagyúr

Nem tudom, lehet a Vodafone-nak is szervizelnek, mert a partnerek között őket is feltüntetik. :)

(#20497) putyu71 válasza B-L-A-C-K (#20451) üzenetére


putyu71
csendes tag

Kedves Black!

Mint ahogy írtam nem értek hozzá így én nem tudom megcsinálni. Kicsit több segítséget szeretnék kapni. :DD

(#20498) t181


t181
senior tag

Üdv!
Hosszú idő után nekem is lenne problémám...
Olyanom van, hogy bármit nyitok meg, ami netezne(mobilnet) iszonyat lassú.
Magyarul: megnyitom az Opera Mini-t(ha másnak nem is, ennek biztos gyorsnak kellene lennie), és majdnem egy percbe telik, mire eszébe jut, hogy be kellene tölteni a weblapot.
Közel egy percig úgy csinál, mintha töltene, ezután viszont gyorsan betölti az oldalt.
És innentől kezdve rögtön reagál mindenre, azonnal betölt, ahogy kell.
Nem használom egy fél óráig, utána ugyanez.
Mivel itthon vagyok, gyorsabb, ha bekapcsolom a wifi-t, megvárom, hogy csatlakozzon, majd ezután netezek.
A dolog teljesen ROM- és programfüggetlen, más ROM-nál is megfigyeltem már.(KonstaT valamelyik build-je van fent)
Próbáltam 2G-n, 3G-n. De jó helyen lakom, mivel eddig teljesen jó volt(faterom Defy-je jól működik.).

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#20499) Glatius válasza putyu71 (#20497) üzenetére


Glatius
őstag

Ez esetben bármelyik szerviz szívesen megcsinálja neked, a teló árának 20-25%-áért, ~4-5 ezer forintért.
Ha még a lakhelyed is titok, hogy vársz ajánlatot bármire???
A segítséget akkor tudod megkapni, ha már érted amit mondunk.... ehhez ELENGEDHETETLEN az 1. hsz. t teljesen átnézni.

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#20500) bubi92


bubi92
őstag

végre blade tulaj lettem :Y :Y :Y

tudna linkelni valaki egy leírást gen1-ből gen2-re varázsláshoz?

illetve melyik rom a legstabilabb, legjobb most? ahhoz is kérhetnék egy linket?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.