Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#19701) MaxTorque válasza xSide (#19700) üzenetére


MaxTorque
tag

Nem szép dolog, de "telefont kell venni" hangulatom van, már egy jó ideje... Apropó, ha most beszerzek egy Bladet, annak már nem nagyon fog esni az ára. És természetesen csak kifogástalan állapotút veszek.

[ Szerkesztve ]

(#19702) Mr.C


Mr.C
őstag

Hogyan tudok olyan .zip-et csinálni amivel egy programot recoveryböl fel tudok tolni a telora (remélem érthető amit irtam)

sudo rm -rf /*

(#19703) xSide válasza Mr.C (#19702) üzenetére


xSide
őstag

Root Explorer-el ezt használom régóta [link] töltsd le, csomagold ki Root Explorer-el, rakd bele amit akarsz a megfelelő mappába (akár új létezőbe), Zip this folder Root Explorer-el majd mehet recovery-ből...
Ez alapból 'törli' a dalvik-cache részt is, probléma némely lib mappát is tartalmazó app-nál lehez ekkir azt külön kell bemásolni a system/lib helyre és meg kell adni a szokásos jogosultságot szintén a Root Explorer-el.
Tesztelve cm és swedish snow alatt!

(#19704) dbius válasza airwawes (#19694) üzenetére


dbius
veterán

Azért esetemben "bármilyen" is legyen a kapott készülék, csak jobb lehet az előzőnél, mert működik :)

(#19705) Sulthekk válasza xSide (#19703) üzenetére


Sulthekk
aktív tag

Még annyit hozzá tennék, hogy az ArchiDroid nevű kis apróság gyorsabban csomagol, mint a Root Explorer, egyébként én is hasonló módon csinálom, csak időnként előkapok egy terminal emulatort, mert az androidos fájlkezelők sajnos sokmindent még nem ismernek... Pl. darabolt csomagok, 7z, bootimage-ek. :(

(#19706) xSide válasza Sulthekk (#19705) üzenetére


xSide
őstag

Teljesen korrekt app, annyi esetleg ezzel recovery-ből használható úgy lesz ha az almappákat adjuk (jelöljük) hozzá:)
Szokás kérdése, ezentúl ezt használom!
Kössz a tippet...

(#19707) novoszath


novoszath
senior tag

A legujabb CM romhoz hol találok gappsot?

mert az nincs benne

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#19708) xSide válasza novoszath (#19707) üzenetére


xSide
őstag

[link]

128-as system kevés hozzá...

[ Szerkesztve ]

(#19709) donjohnson válasza novoszath (#19707) üzenetére


donjohnson
addikt

ott, ahol eddig is, első vagy második találat.

[ Szerkesztve ]

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#19710) DJGABI válasza xSide (#19698) üzenetére


DJGABI
addikt

Pont ezt akartam írni, hogy jöhetnének mostmár tényleg az új ZTE készülékek, nyárra voltak beígérve. Ez a szeptember nagyon messze van még... Főleg ilyen árak mellett kíváncsian várom hol nyitnak, mondjuk engem inkább a Blade 2, Skate 2 érdekelne az előzőek miatt olyan 30-40k körül... Tudom, szép álom :DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#19711) xSide válasza DJGABI (#19710) üzenetére


xSide
őstag

Hírek vannak csak telók nincsenek:(
Nagyon várom már, lassan letelik a 2 évem hűségileg és vehetném elsők közt...
Bár az első széria általában problémás minden telónál, de nem bánnám...
Kinőttem a Blade-et vagy csak a kezdeti és újdonságot hozó romolgatások hiányoznak:)
Áttértem cm-re is, mert a mostani 7.2.0 tudja végre a wifi fájlküldés terén az átlag 1.5 megát stabilan és eddig emiatt nem tértem át a ss-ről...

Jahh és azért ezt is feldobtam pár aprósággal:)

[ Szerkesztve ]

(#19712) KERYgsxr


KERYgsxr
tag

Sziasztok!
Nem tudjátok véletlenül van-e frissebb a mokee OS-nek a 05.26.-i nál.A Modaco-n nem találok.
Köszi.

(#19713) KERYgsxr


KERYgsxr
tag

Sziasztok!
Rá akartam tolni a T-s frissítést a barátnőm telójára de 1%-nál nem lép tovább.Mit lehet ilyenkor tenni?

(#19714) KERYgsxr


KERYgsxr
tag

Segítsetek légyszi,így ki sem merem húzni nehogy tégla legyen.

(#19715) Mr.C válasza KERYgsxr (#19714) üzenetére


Mr.C
őstag

mióta is van rajta?

sudo rm -rf /*

(#19716) KERYgsxr


KERYgsxr
tag

Már kb.15 perce
Igen fenn vannak a driverek.

[ Szerkesztve ]

(#19717) dvdbackuper válasza KERYgsxr (#19714) üzenetére


dvdbackuper
őstag

driverek fent vannak?

(#19718) xSide válasza KERYgsxr (#19713) üzenetére


xSide
őstag

Leveszed hátlapot, találsz pici lukat és a benne lévő gombot benyomod...
Restart...
Kezd előlről, bár nem tudom mire akartad így miről frissiteni!
Ha már eleve tpt-zve volt rakd fel a gyári visszaállító pakkból a té-set, sd kari image/image.bin hangerő fel, menü, bekapcs...

[ Szerkesztve ]

(#19719) KERYgsxr válasza xSide (#19718) üzenetére


KERYgsxr
tag

Köszi szépen,közben újra kezdtem és sikerült,de bexartam egy kicsit.Barátnőmnek még 2.1 volt és gen 2-esíteni akartam,aztán a főzött romok.Nem értem mért állt meg.Újraindítás után simán ment. :R

(#19720) Keeperv85 válasza KERYgsxr (#19719) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Megvan még az IMEI szám? Remélem valaki még olvassa és követi a "példát"... :Y :W

Fontos tudnivaló az exe frissítők mellé: NEM kezdjük újra és NEM húzzuk ki a készüléket még nincs készen, mert 99% hogy tégla lesz belőle!

Keresőszavak: exe, tégla, megáll, TPT

(#19721) KERYgsxr válasza Keeperv85 (#19720) üzenetére


KERYgsxr
tag

Igen szerencsére megvan,már fölraktam mokee OS-ét és működik rendesen. :R :CValószínűleg nem kezdte el,csak 1%-ra ugrott.

[ Szerkesztve ]

(#19722) SzaChe


SzaChe
tag

Szerbusztok, egy olyan kérdésem volna, illetve közvélemény kutatásom
Hogy a Blade re ki milyen fb progit használ.. Remélem nem mondok nagy hülyeséget, hogy a "gyári" fb alkalmazás a android Win Vistája..
Én amivel megismerkedtem az az FBM illetve a FriendCaster.
az FBM egész eddig stabil volt, az utsó frissítés óta, bagyon sokszor kifagy (illetve nem tölt be)
A FriendCaster pedig nem küld üzit, több helyen olvastam hogy ezt megoldották. Nos, nekem ha az itthoni Wifi van bekapcsolva akkor szinte hibátlanul küld üziiket, de ha a T-mob os 3G-m fut (nincs korlátozás bla bla) akkor bejön az üzi küldésnél a loadig, és onnantól kezdve lőttek az egésznek, valaki tud mondai valami okosat ?
2.3.4 es verzió, kelzsoca féle SW van fenn.
Üdv S.

Ne vitatkozz hülyékkel! Lealacsonyodsz az ő szintükre, és megvernek a rutinjukkal!

(#19723) TRob1 válasza SzaChe (#19722) üzenetére


TRob1
veterán

"Remélem nem mondok nagy hülyeséget, hogy a "gyári" fb alkalmazás a android Win Vistája.."

De, sztem hülyeséget mondasz, mert a Win Vista-nak az égvilágon semmi baja (ha csak az nem, hogy anno sokat a nem megfelelő vassal értékesítettek, plusz a fórumok használata sajna nem "felnőttkorhoz" kötött) A FB meg eleve az emberek szemétdombja, apptól függetlenül. ;)

ui: jah, ha nem derül ki a fenti szösszenetből, Én speciel semmilyen fb appot nem használok (ellenben a Vista-val, amit több mint 2 évig használtam teljes megelégedéssel, hibamentesen). És tudok olyanokról akik a mai napig használják, mondván minek cseréljenek, ha tökéletesen működik. Még a saját öcsémet is nehezen, csak 1 évvel a win7 megjelenése után tudtam rávenni, hogy ugyan cseréljen már, mert az még jobb. :K

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#19724) mayurihu válasza SzaChe (#19722) üzenetére


mayurihu
csendes tag

Mi a bajod a Vistával ? ;]

Esetleg Seesmic?

[ Szerkesztve ]

Senkinek sincs mindig igaza, egyesek viszont mindig tévednek.

(#19725) maggi1886076


maggi1886076
addikt

sziasztok!
van mar olyan herelt cm9, aki felmegy 136-os systemre?

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#19726) Sulthekk válasza maggi1886076 (#19725) üzenetére


Sulthekk
aktív tag

Van: KonstaKANG

(#19727) TRob1 válasza Sulthekk (#19726) üzenetére


TRob1
veterán

Ezt sztem ki is próbálom holnap...

¤ R'n'R ¤

(#19728) SzaChe válasza TRob1 (#19723) üzenetére


SzaChe
tag

Legyen igazad, de nem ezt tekintem most kardinalis problemanak. Inkabb valami segitseget kernek.. :) ...

Ne vitatkozz hülyékkel! Lealacsonyodsz az ő szintükre, és megvernek a rutinjukkal!

(#19729) sto1911 válasza SzaChe (#19728) üzenetére


sto1911
veterán

m.facebook.com + messenger ha kell

(#19730) warezxts


warezxts
senior tag

Most ment fel a KonstaKANG, eddig pikk-pakk minden benne, tetszik nagyon :)

(#19731) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Ha belassul egy rom, azzal mit lehet csinálni? Újratelepíteni? De mindig ez van, 3-4 hónap és már idegesítő szintre lassulnak, Most a svéd snow rls7 van fenn. Főleg böngészésnél lassú, szövegbevitelnél. A Delphin pedig mindig törli az előzményeket, és mindig frissíti magát.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#19732) barnam_


barnam_
nagyúr

Új CM7 Nightly, ha valakit még érdekel :)

(#19733) TRob1 válasza barnam_ (#19732) üzenetére


TRob1
veterán

Há' má hogyne érdekelne. :DDD Ha nem válik be az ICS (megint), akkor ez megy fel helyette.

(#19728) SzaChe:
Ennél nagyobb kardinális problémád sose legyen az életben. :)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#19734) barnam_ válasza TRob1 (#19733) üzenetére


barnam_
nagyúr

Ciki, hogy pont tegnap raktam fel a 17-i Nightly-t, de már csukott szemmel is menne a romolás :DDD

(#19735) TRob1 válasza barnam_ (#19734) üzenetére


TRob1
veterán

Én 17-én tettem fel a 17-it. :DDD
Ma kiprószálom ezt a KonstaKANG-ot, aztán majd kiderül hogy teljesít... egyedül a Navitel aggaszt kicsit mert tudtommal nem müxik ICS-n, néha viszont jól szokott jönni.

¤ R'n'R ¤

(#19736) lajozs válasza TRob1 (#19735) üzenetére


lajozs
aktív tag

A Navitel ICS-en a peter68-on (Fórum/Észrevételek/5017) leírtak alapján - igaz, Nexus S-en - működik.
Ugyanaz a release+skin kombó a Godfather-en nálam stabil, és gyorsabb az eddig kipróbáltaknál.

a levélbomba vékony, könnyű, de rossz a felbontása

(#19737) tlac


tlac
nagyúr

miui launcher
akinek tetszik a miui vagy még nem ismeri, hogy mi ez, érdemes kipróbálni nagyon jól néz ki és rengeteg témát lehet telepíteni hozzá
sebesség: árnyékokat lekapcsoltam és a háttér görgetését is, így elfogadhatóan megy

(#19738) pch válasza tlac (#19737) üzenetére


pch
aktív tag

Ez csak 4.0 ra megy fel?

http://sb-soft.hu - "A" számlázó

(#19739) tlac válasza pch (#19738) üzenetére


tlac
nagyúr

ott a gingerbread-es beta is, én azt használom most

(#19740) Ronam válasza tlac (#19737) üzenetére


Ronam
addikt

Hihetetlen sebességgel jön. 2.7 KB/s, 5.4 MB fél óra alatt lenn is lesz :).

(#19741) kreg


kreg
tag

Egy kis segitseg kellene...a jo oreg Blade megmakacsolta magat es semmilyen ICS romot nem telepit,installation aborted vagy valami ilyesmit ir.Mindent a szokott modon csinaltam es az a furcsa hogy 2.3. romok szepen felmennek.Atparticionalas is megvolt a kelysoca fele modszerrel,szoval nem tudom mi lehet a gond

(#19742) Keeperv85 válasza kreg (#19741) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Kevés így az info. Mekkorára particionáltad, mivel particionáltad, milyen recovery, melyik verziós teló (Gen), melyik ICS.. stb...

"keysoca"... LOL ;]

(#19743) kreg


kreg
tag

most jut az eszembe,talan a recovery,lehet tudni hogy hanyas cwm kell az ICShez,a tpt utan valami 3. verzio van

(#19744) kreg válasza Keeperv85 (#19742) üzenetére


kreg
tag

gen2,szazhatvan mb,a kelzsoca fele modszerrel,semelzik ICS...

(#19745) tlac válasza Keeperv85 (#19742) üzenetére


tlac
nagyúr

kelysoca ;)

(#19740) Ronam

jah, nekem sem volt gyors

[ Szerkesztve ]

(#19746) Keeperv85 válasza kreg (#19744) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Persze, mert nem férnek fel. 185 MB hely kell legalább, de ebben még a GAPPS nincs is benne!

Két ICS van most, ami ennyire ki van csontozva (160 MB alatt): az én főzetem és a KonstaKang. Az utóbbi szerintem túlságosan is...

(#19747) kreg válasza Keeperv85 (#19746) üzenetére


kreg
tag

Na ez a ketto sem muxik.

(#19748) Keeperv85 válasza kreg (#19747) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Na most akkor kéne egy recovery verzió. Ha 3.0.1.4-es akkor már tudod hogy hulladékot tettél fel. Pucold le onnan! 5-ös nem ártana az ICS mellé.

(#19749) kreg válasza Keeperv85 (#19748) üzenetére


kreg
tag

akkor most az jon...sejtettem hogy ez lehet a gond,koszi a segitseget.

(#19750) TRob1 válasza lajozs (#19736) üzenetére


TRob1
veterán

Áhh, köszi az infot, rákukkantok... igaz, egyelőre még nem volt időm a romot feltenni sem. :)

¤ R'n'R ¤

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.