Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#19351) Mr.C válasza Glatius (#19350) üzenetére


Mr.C
őstag

már a 4. telóval formázom... de tudjátok hol lehet a probléma? hogy az eddigiek SD kártyák voltam enyém pedig SDHC... sztem ezért nem akarják, és ezért nem olvassa a kártyaolvasó sem. vagy tévedek?

sudo rm -rf /*

(#19352) Mr.C válasza Glatius (#19350) üzenetére


Mr.C
őstag

double attack :(((

[ Szerkesztve ]

sudo rm -rf /*

(#19353) Glatius válasza Mr.C (#19351) üzenetére


Glatius
őstag

Tedd be a pengébe, és told fel USB-n. Működnie kell!
Ha nem 15 éves a géped...

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#19354) Mr.C válasza Glatius (#19353) üzenetére


Mr.C
őstag

nem olyan 1xű ez... a bladenek a microUSB csatlakozója nem müködik... ergo ez kilőve

most egy másik telóval sikerült formázni, gépre is feltoltam, látta, ott is formáztam + raktam rá ext2 partíciót... lássuk penge elfogadja-e így

mostmeg a penge nem látja... deimádom

[ Szerkesztve ]

sudo rm -rf /*

(#19355) Glatius válasza Mr.C (#19354) üzenetére


Glatius
őstag

Mekkora az ext2?
A FAT partíciót sem látja?

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#19356) Mr.C válasza Glatius (#19355) üzenetére


Mr.C
őstag

Heuréka! A FAT-ot most látja... de az ext2-t nem -> fat: 6,69 GB, ext2: 513 MB lenne... de nem írja ki :(((

REBOOT VOLT! mostmár lát mindent! köszönöm a segítséget! IA2R kiírja az SD kártya menüpont alatt

[ Szerkesztve ]

sudo rm -rf /*

(#19357) Glatius válasza Mr.C (#19356) üzenetére


Glatius
őstag

Nem fogja kiírni, azt külön partícióként látja: /sdext
Ha alkalmas erre a fájlkezelőd!

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#19358) 477il4


477il4
tag

Heló!
most jutottam egy kis pengéhez...
az a problémám hogy 8óra alatt lemerül...
jelenleg cyanogenMod-7-20120610-nightly-blade van rajta...
az 1.hsz.-ban olvastam hogy napi használatra még nem az igazi a cyanogen...
ezért kérdezném hogy lehet hogy a rom zabálja az aksit?
tudtok ajánlani egy mindennapi használatra való rom-ot? amiben minden megy , minden klappol...
válaszotokat köszönöm! :R

(#19359) TRob1 válasza 477il4 (#19358) üzenetére


TRob1
veterán

Akkor az az első hsz frissült vagy 1 éve ha ilyen van benne. :DDD
Nekem 3-4 napot bír a CM-mel, ha jobban használom akkor 1,5-2 nap. De mint ez már sokszor kiderült, erősen telefonfüggő. Használ swedish snow-t...

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#19360) Glatius válasza 477il4 (#19358) üzenetére


Glatius
őstag

Ha bári miatt nem jönne be a Swedish Snow, akkor kísérletezhetsz egy másik vonallal, az Ice Armor II -vel. Szintén készülékspecifikus.

[ Módosította: #65675776 ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#19361) TRob1 válasza Glatius (#19360) üzenetére


TRob1
veterán

"az Ice Armor III -mal"

Már 3-as is van? Lemaradtam. :U
Egyébként az is CM7 vonal (igaz már majd fél éves) és tudtommal semmi olyan nem történt benne ami az akksihasználatot befolyásolja... Vagy neeem? :F

(#19362) Glatius :
Közben megnéztem a linket. :D

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#19362) Glatius válasza TRob1 (#19361) üzenetére


Glatius
őstag

A 2-t linkeltem, de tegnap tettem fel a szomszédnak a harmadik kiadást...
a Skatejére. (Arra van ilyen.)
És már javítani sem tudom, mehetek a modkerbe... Köszi!

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#19363) 477il4 válasza TRob1 (#19359) üzenetére


477il4
tag

Köszönöm a válaszokat neked meg Glatius kolégának is... :R
akkor most jön a ROMbolos rész :C

(#19364) Glatius válasza TRob1 (#19361) üzenetére


Glatius
őstag

Kérdésedre visszatérve: a jégpáncél is tud szépen dolgozni, hogy nálam hogyan és miért, nem is érdekel! :)
Példa.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#19365) TRob1 válasza Glatius (#19364) üzenetére


TRob1
veterán

Ismerem, használtam pár hétig. ;)
Kb. ugyanúgy müxött nálam is, mint az a körüli CM7-ek. Jól. (De csak a ReBorn, az azelőtti nem volt nálam okés)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#19366) Dashes


Dashes
őstag

AOKP-CM9 Remix RC 6.6.4

- Kernel : fixed to compile with Linaro GCC 4.7 toolchain.
- Compile with Linaro GCC 4.7 toolchain, more fixes is coming (more fixes from the linaro aosp should be coming)
- AOKP RomControl : slide widget on nav bar, fix weather service FC, music layout toggle
- Adopted TOMG works on OTA releasetool, non essential content will not be install if System Partition size was found below 210mb
(these optional items have been moved to "extras" folders inside the rom file.)

(#19367) kelzsoca válasza Dashes (#19366) üzenetére


kelzsoca
félisten

És van is valami látszata annak, hogy a Linaro-s fordítóval (toolchain) buildeltek? :)

Ezt is érdemes nézegetni: katt

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#19368) Keeperv85 válasza kelzsoca (#19367) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Trololol..... Hoppá ugye. Csak gyorsabban fordul azzal, de jobb nem lesz. Bár ez a rom az én kis tákolmányomat fényévekkel veri agyon... :Y

(#19369) Sulthekk válasza kelzsoca (#19367) üzenetére


Sulthekk
aktív tag

Nem hiszem, hogy a Linaro miatt lenne, de ez az egyetlen kernel ICS-hez ami nem rebootól már alap órajelen is, ha governor smartassv2-re van állítva, úgyhogy nekem teccik. :D

(#19370) Clubforum2


Clubforum2
tag

Sziasztok!
Gondom a következő.
Fent volt egy ICEArmorII a vason.Vissza tpt-ztem 128-ra,majd nem tudtam feltenni az ics-slim-et.Visszaraktam az ice armor -t.Most akartam felrakni megint a slim-et nem ment fel.Nem tudja olvasni a telefon.(2 memkarival próbálva) aztán mondom visszarakom az ice armort,azt sem engedi.Vissza raktam a gyári állapotot,de azóta semmilyen romra nem tudok frissíteni. Recovery fastboot-tal felrakva.Ötlet?

Magyarosítás kell? szórd le pirospaprikával, kösd át nemzetiszín szalaggal, dobd be gulyáslevesbe és már kész is...

(#19371) Glatius válasza Dashes (#19366) üzenetére


Glatius
őstag

Valamit tudhattak a ZTE mérnökök, amikor a gyári /systemet méretezték..... :)

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#19372) Clubforum2 válasza Clubforum2 (#19370) üzenetére


Clubforum2
tag

Na szóval megoldódott. SD kari formázás után minden ok
Köszönet Dashes-nak

Magyarosítás kell? szórd le pirospaprikával, kösd át nemzetiszín szalaggal, dobd be gulyáslevesbe és már kész is...

(#19373) xSide válasza Glatius (#19364) üzenetére


xSide
őstag

Pont a lényeg látszódik, bekapcsolt képernyő nélkül használod a telefont...
Arra az egy-, másfél órára sem kapcsolod be lehet egy hetet is kibírna, a wifi meg hiába megy állandóan és van ébren a teló 30-40%-ban úgysem használod ki!
Tisztán látszik a hirtelen esés mikor a kijelző is aktív...
Természetesen a telefonhasználati szokásaidnak megfelelően ez jó arány, viszont csalódást okozol annak aki jobban használja a készüléket és az adott romot!
Ilyenkor jön a kérdése, miért merül az övé jobban?

ui.: ne vedd sértésnek vagy kötekedésnek írásom, csak egy szimpla észrevételnek szántam...

[ Szerkesztve ]

(#19374) Glatius válasza xSide (#19373) üzenetére


Glatius
őstag

Mert te tudod mit csinál a wifi... a Penge valamiért ébren van. Ha pedig hajlandó lennél olvasni is, csak azt ecseteltem, hogy nem rosszabb, mint azok a ROM-ok, amiket a magadfajta tényleg nagyfarkúak használnak, és az összes többit leszólják, a a közelükbe ér....

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#19375) xSide válasza Glatius (#19374) üzenetére


xSide
őstag

... én meg nem tértem ki még egy rom nevére sem (szerk előtt sem), azt pedig mit használok honnan is tudhatnád?
Ha az aláírásomra gondolsz téved(het)sz, de ha a tiédet nézem többet ne igyál :))

(#19376) GrandS válasza Dashes (#19366) üzenetére


GrandS
senior tag

Most akkor ez milyen, próbálta valaki?

(#19377) donjohnson


donjohnson
addikt

srácok, kijött a cm7.2 stable! :C
[link]

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#19378) xSide válasza donjohnson (#19377) üzenetére


xSide
őstag

Akkor jöhet a romolás hétvégén, lehet megtalálom a hőn áhított tökéletes cm-et ami marad az új zte telók megjelenéséig...
Era vagy Mimosa-X a kiszemelt:)

(#19379) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Sziasztok!

adb reboot-bootloader-re válaszul error: device offline hibát kapok?
Mivel lehet a gond?
Nem enyém a telefon, nem is ismerem, csak gyors megoldás kellene. Drivert elvileg telepítettem, de nem tudom, hogy jó helyről e...
Windows 7 32bitről próbálom...

(#19380) tomkranich


tomkranich
tag

Sziasztok! Blade-hez keresek erintopanelt, Nincs eltorve megsem mukodik. Jo arasitva lehet kapni valahol? Sok helyen neztem de 15korul van :/

udv.Gabor

(#19381) xlife11


xlife11
senior tag

ICS-t érdemes feltenni?Melyiket ajánljátok? :F

(#19382) Keeperv85 válasza 8nemesis8 (#19379) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Kapcsold be a telón a debug módot. :)

(#19383) xSide válasza donjohnson (#19377) üzenetére


xSide
őstag

Mit mondjak rá, mint korábban 'fapados' ss rom használó és számos cm próbálgató?
Ha ez stabil igen ingoványos a talaj alatta..
Fapad!!!
Gapps sd-n követelmény, amíg egy szakács nem csinál használhatót belőle szenvedés lehetséges...
Kapott új animációt, mitől még a play is szaggatós lett az alap beállításokba való lépés mellett!
Bár lehet én szoktam hozzá a sima görgetés látszatához a 'fapados' romok alatt...
Hazaérek nekiesek én is és kreálok egy használhatót, mert ez igy minden de nem az:)
Aki be akar szólni, vagy le akar ugatni azután tegye miután kipróbálta valaha is mondjuk a gyári alapokra épülő romokat!

(#19384) xSide válasza donjohnson (#19377) üzenetére


xSide
őstag

és még dupláz is....
De marad, hogy tudjak miről írni:)

[ Szerkesztve ]

(#19385) xSide válasza xSide (#19383) üzenetére


xSide
őstag

Na problem, nincs belerakva a reklámblokkoló host file alapból...

(#19386) xSide válasza xSide (#19385) üzenetére


xSide
őstag

továbbá android settings com fc hibaüzi és bezár, wifi nem csatlakozik...
Ez aztán stabil:)
Innentöl kezdve bárki fikázhat minket "fapadosokat", de ha leírjuk véleményünket és agyba-főbe fikáztok minket bújjatok el főleg azok akik nem férnek be az ajtón arcuknál fogva...
Egy szimpla írás után ti mertek fikázni, orcánkba vágni mindent?
Na ettől maradjatok távol...
Próbáltam sok romot, nightly-t fixet és ezt tudjátok, más tollával ékeskedni? De jó nektek, hahahahah!

[ Szerkesztve ]

(#19387) Sulthekk válasza xSide (#19385) üzenetére


Sulthekk
aktív tag

Még szép hogy nincs, képzeld hogy ki lennének akadva a reklámokból élő fejlesztők, ha egy olyan nagy mennyiségű készülékből nem lenne bevétel... Ezt csak az olyan kis, egy készülékes romok tehetik meg, mint az SS, de tőlük sem elvárás...

Full wipe megvolt? Most ics-em van, de nekem nightly 130-óta sose voltak ilyen gondjaim a 7-essel, az pedig már jó régen volt...

[ Szerkesztve ]

(#19388) TRob1 válasza xSide (#19386) üzenetére


TRob1
veterán

Érdekes lenne ha a wifi nem csatlakozna... és fc-t se láttam vagy 1 éve cm7-en. ;)

ui: Melyik menübe lépjek? Melyikről szeretnél "szkrínsátot"???

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#19389) xSide válasza TRob1 (#19388) üzenetére


xSide
őstag

Ez most azt teszi, és nem vagyok hülye hozz, fordítottam eleget, full wipe megvolt sőt tpt-vel indultam mert májkrém volt fenn:)
Tudom rossz a telóm vigyem szervízbe:D
Bruhaha...
Inkább alapból nem megy SZ@R a rom nem? Ezt nehéz elhinni és beismerni??

(#19390) xSide válasza TRob1 (#19388) üzenetére


xSide
őstag

Ez most azt teszi, és nem vagyok hülye hozz, fordítottam eleget, full wipe megvolt sőt tpt-vel indultam mert májkrém volt fenn:)
Tudom rossz a telóm vigyem szervízbe:D
Bruhaha...
Inkább alapból nem megy, SZ@R a rom nem? Ezt nehéz elhinni és beismerni??

Trob1 ismersz én sem hagyom magam, mint te és poénkodok ha kell:D
Ma ez most rossz poén lenne, felrakom újra hátha tényleg én qrtäm el vmit, de kétlem és akkor jöhet a blade-blade közti perpatvar...

ui, mert szerkesztetted most ennél a fixen fixált akárminél nekem is forrósodik, akkor mi újság??

Látom a képed, illetve nem a tiéd mert 22 colba nem fér bele (értsd jól), és nem vagyok okoska csak átlag user aki most épp felrakott egy stabilnak mondott cm-et bízva abban talán ez lesz a tökéletes új teló megvételéig:)

A hsz-t nem én duplázom, hanem mondjuk az op mini vagy az új cm esetleg a tré hálózatom, mert jelenleg nincs wifi-m...

Szerk sokadszorra:
- tévedsz, örömmel ugrottam neki mert meguntam a 'fapadosságot' a sok nightly és rc utáni próbálgatással....
- soha nem írtam le cm-et, úgy ahogyan Ti álltatok hozzánk, pedig szerencsére nem vagyunk egyformák (még ha egyforma büdös is a kitevőnk), hogy fikázzunk mindent

Egyébként ha mindenki kipróbálna mindent lehet egyszerűbb lenne a helyzet, mint egyrészről nyilatkozni bármelyikről:)

[ Szerkesztve ]

(#19391) TRob1 válasza xSide (#19386) üzenetére


TRob1
veterán

Lejárt az időm, de csak utána vettem észre a hülye szerkesztésedet.
Már bocs, de mi ez az idióta szöveg? Miért írsz ekkora baromságokat?

Én is tudok ám olyat írni hogy pl: ss rls-el full felforrósodott a telefon amíg kb. 40 appot visszaállítottam Titaniummal (cm7 akkor se ha 60 at állítok vissza), nem beszélve arról hogy 1 óra alatt 20% akksit megevett!!!

(#19389) xSide :
Nem látod a képet okoska? Ha úgy lenne ahogy mondod, akkor nálam se működne.
És igen, nálad/veled van vmi gond... abból is látszik hogy folyamat duplázod a hszeid (és nem a ph hibája hogy 1 perc elteltével újra küldöd) ;)

Ha vmi xar, az mindenkinél xar. Hidd el, amit tolok a wc-be az nálad ugyanaz lesz ha megkapod postán. :DD

ui: Sztem ne tedd újra, hisz tökéletesen elégedett vagy a fapaddal. Akkor meg minek szenvedni? (Mondjuk már akkor láttam hogy fikázás lesz, mikor először említetted, hogy na akkor kipróbálod. Kár hogy a lottó 5-öst nem látom így előre. :(( )

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#19392) Sulthekk válasza xSide (#19390) üzenetére


Sulthekk
aktív tag

Látom a képed, illetve nem a tiéd mert 22 colba nem fér bele (értsd jól)

Ezt hogy lehet több módon érteni?
Van olyan monitorod, ami 22"-os, de a felbontása wvga alatt van vagy mi akart ez lenni? Bléden nézem, de nekem 480x800-at ír, ez teljesen korrekt...

TRob1:
Aha... Akkor jobb ha most abbahagyjuk, mielőtt elfajulnak a dolgok... :U

[ Szerkesztve ]

(#19393) TRob1 válasza Sulthekk (#19392) üzenetére


TRob1
veterán

Az arcomra gondolt. :D Szerinte Én vagyok a nagyképű, mikor Ő írt mindenféle faxságot. :U

(#19394) xSide :
Dehogy vágok. Van elég bajod, még tetézzem is? ;]

(#19392) Sulthekk:
Nem fognak, ne aggódj. :DDD Legalábbis miattam nem, most nem érek rá ilyenekre. :)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#19394) xSide válasza Sulthekk (#19392) üzenetére


xSide
őstag

Elvakult viccet nem ismervén lehet félre érteni, de amint ismerem Trob1-et visszavág frappánsan esetleg elküld a büdi fertőbe :DD

(#19395) xSide válasza TRob1 (#19393) üzenetére


xSide
őstag

ÁÁÁ csak oldd meg, legyen wifi-m:D
Most töltöm gépről újra (pedig md5 fixen figyelt sd-n)!
Ha jó lesz öröm bódottá tesz...

Illetve soha semmi hibát nem írok róla, ha nem lesz:)
Így megfelel?

Sulthekk, tudom tudsz sok mindent (hozzám képest mindent) és párszor beégtél modaco-n...
Légy türelmes én is az voltam:D

[ Szerkesztve ]

(#19396) TRob1 válasza xSide (#19395) üzenetére


TRob1
veterán

Nem azt mondtam hogy a telefonnak van baja!!! ;]

Csakhogy fokozzam a helyzetet: Soha! nem néztem még md5-öt egyik romnál sem. :) Tudom, bátor vagyok (vagy hüle). Pedig ajánlani meg szoktam sok mindenkinek az ellenőrzést. :DDD

Írd nyugodtan a hibákat ha neked jól esik, csak úgy tüntesd fel ahogy valójában van: NÁLAD vannak a hibák, és nem Mindenkinél. ;) Tehát ne riaszd el azokat a felhasználókat akik használnák/kipróbálnák.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#19397) xSide válasza TRob1 (#19396) üzenetére


xSide
őstag

OKÉ, de azokat akik letöltenék ideje lenne figyelmeztetni nem a kacsa sül meg magától:)
Hozzáértés illetve cm fórumok olvasása nélkül ne tegyen semmit!!!
Ez a fix rom magától, míg nem nyúl hozzá valaki nem lesz használható, max azoknak akik tudják mit-hol keressenek probléma esetén...
Visszatérve a wifi gondomra más is problémázik miatta, hamarosan jön egy bugfix!
Juppé...

(#19398) Glatius válasza TRob1 (#19396) üzenetére


Glatius
őstag

Pedig már túl van egy súlyos kifakadáson, elég hevesen reagálta le, hogy nem minden ROM használhatatlan mindenkinél...

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#19399) mr.nagy válasza TRob1 (#19388) üzenetére


mr.nagy
tag

Nem beszéltem össze xSide-al! Nálam is ugyanezek a hibák elő jöttek - nincs wifi és fc-zik a beállítások. :F

HMNote10Pro

(#19400) TRob1 válasza mr.nagy (#19399) üzenetére


TRob1
veterán

Hidd el Én elhiszem. És Te elhiszed hogy nálam meg jó minden?

Nincs mobilnetem, tehát Csak wifi-vel tudtam elérni a friss hsz-ed. :D

szerk: Nah ez most itt hülyén mutat, olyan mint ha a PC-n vágtam volna ki a képet. :B

Mind1, nálam minden oké, és csak ez a lényeg. ;]

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.