Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#19451) MichaelRaven válasza TRob1 (#19447) üzenetére


MichaelRaven
csendes tag

Ezt úgy értem, hogy pl.: rls6 előtt olvastam valakinél, hogy rengeteg romot már feltett, és amikor feltette a rls6-pt, akkor nem működött a kamera nála, meg a bluethoot (Nem tom hogy írják :P ), nálam meg mint 1. főzött rom, semmi baj nem volt vele. És nem akarom, hogy felrakom pl.: rls7 -et aztán majd amikor fel rakom az ICS-t, akkor meg szar legyen a telóm. :P
Így értem :P :P :D :D

Márton

(#19452) MichaelRaven válasza ^Clown (#19450) üzenetére


MichaelRaven
csendes tag

LIKE
XD

Márton

(#19453) nortx


nortx
csendes tag

Egy kérdés ICS ekhez! :D Bármely ICS-en tudok videót felvenni de lejátszani azt nem ill. csak mutatja hogy veszi, de mikor játszanám fekete... más videót korábbit simán viszi! :)

Valaki hasonló?

Egyébként sok 3D game ICS alatt jobban megy.

(#19454) TRob1 válasza DJGABI (#19449) üzenetére


TRob1
veterán

Hey Dj! Sajna semmi okosat nem írtál. :(
Tudod mit jelent az általánosítás????? Na pont nem azt hogy leírom, nálam hogy viselkedik. Sima alap akksim van, tavaly januári. És mióta megy a CM 100Mhz-en??? Én nem állítgatok rajta semmit se le se föl, minden mindig alapon megy, ahogy a Romokban alapból állítva van. Nemtom mióta vagy itt, de jópáran linkeltek már "soknapos" akkuidőket CM7tel, volt vkinek vmi 7-7,5 nap is (az most tök mind1 ilyen szempontból hogy ennyi idő alatt mennyit használta a telefont mikor vkinek akkor is lemerül 8-10 óra alatt ha hozzá sem nyúl)
Ez a bekapcsolt kijelző mánia meg nem igen értem hogy miért megy? Ha reggeltől esetig telefonálok akkor nem kell merülnie mert nem volt bekapcsolva a kijelző? Vagy ha zenét hallgatok akkor se kell merülnie mert szintén nem volt közben bekapcsolva a kijelző? De ha már kijelző... múltkor írtam hogy 4 óra 20 perc körül volt a 2. vagy 3. nap este, majdnem 20% szuflával még az akksiban (de előtte soha nem néztem, mert számomra értelmetlen, nekem nem úgy kell a telefon hogy a kijelző menjen, hanem, hogy minél tovább bírja úgymond készenlétben, tehát elérjenek vagy én hívhassak bárkit, mivel még mindig TELEFONNAK hívom ezt a kütyüt (meg asszem mások is), bármit is tud vagy nem tud.
Ha ezzel játszanék folyamat vmi gagyi, "fosch" játékkal vagy egérmozinak használnám, akkor természetesen nekem se menne 3-4 napig az biztos, de gondolom számodra is egyértelmű volt, nem lett volna szükséges leírnom.

Asszem inkább halgass, és csendben örülj az épp használt Romodnak (én is örülök az általam használtnak) Pá

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#19455) Glatius válasza nortx (#19448) üzenetére


Glatius
őstag

A remény sosem hal meg, a reménykedő viszont előbb-utóbb mind!!!
Emlékeztetnélek, hogy az Eclair után nagyon sokáig várakoztunk a gyári Froyora, ami kb 5 hónappal azután jelent meg, hogy megígérték...
Az én pengém másfél éves elmúlt, nem várhatok a végtelenségig... ha most itt lenne a driver pack is nagy meló jól megcsinálni.

TRob1
Még mindig meg tudok lepődni, mennyire fáj a embereknek, ha másnak egyszerűen csak működik valami....

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#19456) Keeperv85 válasza Glatius (#19455) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Ez attól függ ki csinálja meg. Ha modderek kaparintják meg, itt ne várjatok egy éven belül semmit... Esélytelen. Pláne hogy látom azt hatalmas hozzáértést, amivel egyik jobban fúrja a másikat, mint visszafelé, de hogy egy nyamvadt hibát javítsanak, ahhoz bezzeg ki klle nyalni egymás hátsóját...

(#19457) ux1 válasza Keeperv85 (#19456) üzenetére


ux1
addikt

+1

LIKE :D

(#19455) Glatius

A reményhal kimúlt, helyette szarok-rája :)

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#19458) desigo


desigo
senior tag

Esetleg ötlet a #19437-as ra?

(#19459) Glatius válasza Keeperv85 (#19456) üzenetére


Glatius
őstag

Én azt láttam, hogy az ázsiai típusú Froyo után hosszú hónapokkal jelent meg az európai változat, pedig ha valakinek, hát a gyártó programozóinak minden a kezében volt. Én már eldöntöttem, hogy novemberben mindenképpen készüléket váltok, és ha nem lesz használható ZTE, akkor proliHTC (One V) lesz belőle.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#19460) Keeperv85 válasza Glatius (#19459) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

A HTC elég mélyrepülésben van, én a heledben távol maradnék tőle. Support: 0, szerviz: még inkább...

(#19462) ux1


ux1
addikt

Hmmmm...

új CM7 nigtly :D

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#19463) wincmd32


wincmd32
tag

Sziasztok!

Wifivel kapcsolatban szeretnék kérdezni. igazábol azt vettem észre, hogy az utobbi időkben nagyon gyenge lett a blade wifi rádioja. az utobbi kb 1 honapban kiadott romokban van ez igy megcsinálva energiatakérosságbol vagy kezdhetek aggodni, hogy elhaloban van valami a telefonban. Mert régebben azért ettől jobban működött.konkrét példa, a routertől kb másfél méterre már örülök ha maximum 2 vonalam van. párom x8-asán meg maximumon. ha egy helységgel arrébb megyek akkor már csak 1 pöttyöm van vonal már semmi.(és nem panel falak vannak) szoval szerintem itt valami nincs rendben. egyébként CM romokat használok, de probáltam a napokban több félét is volt fent SS RLS7 is azzal se volt jobb, CM nightly-ból több féle, CM 7.2 , most CM 9 van. igazábol minddel harmat gyenge. Tapasztalatok ezügyben?
köszi elöre is

(#19464) szezso15 válasza Keeperv85 (#19460) üzenetére


szezso15
addikt

Azért ez nem teljesen igaz...:N Most kapja meg az összes tavalyi MSM8255-ös gép az ICS-t, a Sensation paletta meg már március óta ICS-t használ. Szerintem egyébként a One V helyett érdemes Desire S-t venni (vagy Incredible S-t), nagyobb rá az XDA-s support, több a RAM, és a Sense 4 ugyanúgy rámegy. :)

Viszont a szervíz igaz, abban a Samsungok nagyon jók.

*Hajrá Loki!* i15+

(#19465) Glatius válasza szezso15 (#19464) üzenetére


Glatius
őstag

Samsungot csak ha lila pingvinek legelnek a szaharai lekvármezőn!

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#19466) Mr.C


Mr.C
őstag

Na ezt utánozzátok le! :D :DD :D :DD

más: magasabb képernyő dpi beállításnál jobban dolgozik a proci?

sudo rm -rf /*

(#19467) szezso15 válasza Glatius (#19465) üzenetére


szezso15
addikt

Én sem vennék Szarszungot (Zsoca :P), de szervízben jobbak, ezt be kell látni. Viszont ami ugye nem romlik el, azt nem kell megcsináltatni. ;) (gondolok itt a HTC-re)

*Hajrá Loki!* i15+

(#19468) Zolom89


Zolom89
senior tag

Egy kis segítséget kérnék srácok. Előkellet vennem a fiókból a Blade-t és szeretnék valami friss romot rakni rá. ICS hogy áll? Érdemes? vagy maradjak egy cm-romnál?

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#19469) Mr.C válasza Zolom89 (#19468) üzenetére


Mr.C
őstag

Szerintem (még) nem érdemes. Maradj még a CM-nél... bár kipróbálhatod de nekem 4-5 nap után elkezdett rakoncátlankodni az ICS (pont amikor már belaktam :((( )
mondom: egy próbát azért megér h megsasold hogy is áll eddig

sudo rm -rf /*

(#19470) Zolom89


Zolom89
senior tag

Lehet rá nézek majd:)

MÁS: Miért nem marad a zöld robotnál ha nyomom felfelé+ bekapcs gombot? Clockwork recovery-t akarnám felrakni...

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#19471) xSide válasza Zolom89 (#19470) üzenetére


xSide
őstag

...inkább semmi...

[ Szerkesztve ]

(#19472) Zolom89 válasza xSide (#19471) üzenetére


Zolom89
senior tag

Akkor az FTM-jön be...

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#19473) Sulthekk válasza Zolom89 (#19472) üzenetére


Sulthekk
aktív tag

Nem kell nyomvatartani, usb-debugot kapcsold be, kösd össze a géppel, utána adb reboot bootloader...

(#19474) Zolom89 válasza Sulthekk (#19473) üzenetére


Zolom89
senior tag

hát elég fura, mert van mikor elindul magától van hogy megáll zöld droidnál de percenként villan egyet, mintha újra indulna..

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#19475) ^Clown válasza szezso15 (#19467) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Juj, lesz itt még nemulass a "HTC nem romlik el" kijelentésed miatt :P

(#19476) Sulthekk válasza Zolom89 (#19474) üzenetére


Sulthekk
aktív tag

Egyáltalán megy most rajta az Android? GEN1 vagy GEN2?

(#19477) Zolom89 válasza Sulthekk (#19476) üzenetére


Zolom89
senior tag

GEN 2.
Elvileg T-s de rá raktam a Vodás 2.2 még annó. Most elvileg olyan mint ha gyári vodás lenne alapból.

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#19478) Sulthekk válasza Zolom89 (#19477) üzenetére


Sulthekk
aktív tag

Na akkor mindjárt megy a PM egy linkkel, ne vedd magadra, de most pont kapóra jössz nekem...

(#19479) Zolom89 válasza Sulthekk (#19478) üzenetére


Zolom89
senior tag

Ok :)

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#19481) kelzsoca válasza szezso15 (#19467) üzenetére


kelzsoca
félisten

Kicsi szezsoka, ugyan nem ide tartozik, de az SGS3-al semmi gond nincs, ellenben a HTC One X tulajdonosoknak már nem feltétlenül őszinte a mosolyuk, legyen elég ennyi... ;)

https://vertigostore.eu

(#19482) Keeperv85 válasza kelzsoca (#19481) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

A tiédnek lehet semmi baja, de én olyan csodás csíkost láttam ma (voltam a T-nél kártyát cserélni), hogy öröm volt nézni... dolgozott a pentitle rendesen...

(#19483) kelzsoca válasza Keeperv85 (#19482) üzenetére


kelzsoca
félisten

Egy közel ~200k-s új készüléket nem fognak kirakni nyomogatni a "parasztnak" kitesznek egy gyári hibás modellt, ami egyébként is selejt...

https://vertigostore.eu

(#19484) TRob1 válasza kelzsoca (#19483) üzenetére


TRob1
veterán

Szép is az mikor az embernek mindenre van válasza. ;]
De mikor a samsung szervízesek mondják konkrétan hogy soha nem vennének samsung telefont, akkor Én már elgondolkodok. :P
Persze Te sem vennél soha, de ha már hozzád vágnak egyet, akkor természetesen illik védeni. :DDD

¤ R'n'R ¤

(#19485) true77


true77
csendes tag

Üdv!. Gen1 es készülékem van amit anno tpt-vel Gen2sítettem. Lenne egy olyan kérdésem ha Tpt Helper-rel újra akarom particionálni akkor vissza kell e butítanom Gen1 re vagy így is működni fog ? :U

(#19486) Mr.C


Mr.C
őstag

Milyen parancsot kell beirni terminal emulatorba h egy alkalmazás ne tudjon hozzáférni az internethez se wifin, se mobilneten keresztül? Nem akarok ilyen tűzfal programokkal bibelődni, nem kell h fölöslegesen fussanak és fogyasszák az akksit

sudo rm -rf /*

(#19487) kelzsoca válasza TRob1 (#19484) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ezt a telefont kivételesen vettem, és nem gyártótól kaptam :D

(#19488) Keeperv85

Sehol nem írtam, hogy bontogatják ki melyik a hibás, de egy visszavitt darabot már nyugodtabban kitesznek, bár ha a T-ről van szó, még ha újat is tesznek ki minden boltba se mennek tönkre...

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#19488) Keeperv85 válasza kelzsoca (#19483) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Ez csak a mese része a dolognak. Egyet kibonthatnak kitenni max. Hogy az gyári hibás, az csak véletlenen múlott. Nem fognak 10-esével nyitogatni dobozokat, hogy "hátha szar valamelyik, azt tegyük ki!" mert nem lehet eladni, ami véletlen mégis jó a bontott dobozban. Eleve az hogy sikerült "kihúzni" egy ilyet elsőre az már minősíti a cuccot. Örülj, hogy a tiéd jó. Még... 60 ezer a lélektani határ, ahol még azt mondom elmegy hogy van szar, felette van a HTC és a Samsung most. Nem kérem köszönöm....

(#19489) TRob1 válasza kelzsoca (#19487) üzenetére


TRob1
veterán

Micsodaaa??? Képes voltál telefonért pénzt adni? Ráadásul ennyit? Ráadásul ilyenért??? Mi lesz a köv. lépés, egy ájfón6????? ;] ;] :))

(lehet hogy még csak az 5 az épp aktuális? Nemtom hirtelen :U )

Mondjuk hogy a parajnak a hibás jusson nyomkodni minden egyes boltba, akkor azért akadhat bőven. :DDD

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#19490) kelzsoca válasza TRob1 (#19489) üzenetére


kelzsoca
félisten

Lejárt a hűség és hosszabbítottam, vele kihoztam egy ilyen készüléket a vodától kedvezménnyel :)

A következő lépés, remélhetőleg egy felsőkategóriás ZTE, de azért nem szeretnék pénzt adni, maximum supportot :)

ui: rajfon nem kell és nem is lesz.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#19491) ux1 válasza Mr.C (#19486) üzenetére


ux1
addikt

shutdown -h now

:D

De ez se kell, elég kivenni az akksit :D

esetleg halt

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#19492) Sulthekk válasza ux1 (#19491) üzenetére


Sulthekk
aktív tag

A 'dd if=/dev/null of=/dev/block/mtdblock1 bs=64 count=8; iptables block outbound <app-neve>;reboot' még ennél is hatásosabb, mert az még a wipe-ok között is megmarad. ;] :))

[ Szerkesztve ]

(#19493) Keeperv85 válasza Sulthekk (#19492) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Ez egy nem túl szép, de elég hatékony módja a factory reset felé vezető első megmozdulásnak... ;] :Y

(#19494) Mr.C válasza ux1 (#19491) üzenetére


Mr.C
őstag

valahogy mostmár nem merem kipróbálni :D

sudo rm -rf /*

(#19495) kasza blanka


kasza blanka
aktív tag

üdv. azt meg lehet csinálni, hogy ice armor 2 alá bevarázsolni az SSrls7 kernelét?
az IA2 nálam dobálja a wifit 10-20 percenként egy random újracsatlakozással, és az USB kapcsolat is mindig megszakad ha 2-3gigát másolok egyben.

ez a swedish snow nem csinálja, csak lassabb a wifi. ezzel mondjuk kiegyeznék még, de kéne sok funkció, ami az IA2-ben benne van. (SSrls7-ben nem tudom konfigurálni az alapból benne lévő energia widgetet, nincs olyan, hogy a launchert és az üzenetek folyamatot tartsa memóriában stb stb,)

tudtok olyan kernel-t linkelni, amiben nincs cpu/wifi undervolt, de van 2waycallrec és fel lehet tenni IA2-alá? létezik ilyen?

vagy olyan ROM-ot javasolni, ami CM-re épül, de nem undervolt-os kernel van benne?

köszi.

(#19496) Sulthekk válasza kasza blanka (#19495) üzenetére


Sulthekk
aktív tag

Az Ice Armor első hsz-ében van nem undervoltos kernel... :U

(#19497) Dover


Dover
tag

Helló
Azt hogy lehet megcsinálni hogy a bladet beadom a trébe és nem ujjat hanem másik telót vehessek?
Mármint gariba ez a 4. cserém és már inkább másik telót vennék!
Hogyan lehetne megoldani?

(#19499) Csabi95


Csabi95
tag

Hali!
Felraktam a cm7.2 stable romot, de nem volt rajta alapból google play. Letöltöttem az apk-t, de amikor rákattintottam, hogy bejelentkezés fiókba, kilépett. Gondoltam, letöltöm a gmail-t (gépről az apk fájlt), de bármelyiket próbálom, vagy kilép, vagy egyátalán a telepítés sem sikerül.
Mit csináljak? :F

(#19500) Sulthekk válasza Csabi95 (#19499) üzenetére


Sulthekk
aktív tag

Tedd fel a gappsot.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.