Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#19901) TRob1 válasza DJGABI (#19900) üzenetére


TRob1
veterán

semmi. Hirtelen Blade-re asszociáltam a Blade topikban, nem huawei-re... :)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#19902) t181


t181
senior tag

Offline GoogleMaps.
Igaz, csak 80 mega lehet a letöltött térkép maximális mérete...
[link]

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#19903) TRob1 válasza t181 (#19902) üzenetére


TRob1
veterán

De letölthetsz 6 részletet.
Sztem pont elég arra ha vki elutazik vhová.

¤ R'n'R ¤

(#19904) t181 válasza TRob1 (#19903) üzenetére


t181
senior tag

Most látom Én is, hogy többet is hozzá lehet adni...
Hát igen...Mo. nagy része szerintem belefér...

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#19905) barnam_ válasza t181 (#19902) üzenetére


barnam_
nagyúr

Sokra nem jó szvsz, mert csak a térképet lehet nézegetni, keresni már nem.

(#19906) Stehe


Stehe
aktív tag

Sziasztok!

Én is büszke Blade tulajdnos vagyok, aki kb. két hete tette fel a CM7-es ROMot a telójára. A Rommal minden ok, de valamiért nagyon eszi az akksit, képes 12 óra alatt lemerülni úgy, hogy gyakorlatilag be sem volt kapcsolva a kijelzője.
Viszont érdekes, ha a 3G adatforgalmat kikapcsolom 4 nap után még 50%-on volt a töltöttsége, közepes használat mellett.
Erre tudtok mondani valamit? Szinkronizációnál óránkéntire állítottam az e-mail frissítést, alkalmazások frissítésének telepítése is le van tiltva. Min lehet még állítani, hogy ne pörgesse annyira a netet? Amúgy érdekes, adatforgalom alapján nincs semmi extra, a forgalom kb. a szokásos...

Köszi előre is!

(#19907) Sulthekk válasza Stehe (#19906) üzenetére


Sulthekk
aktív tag

Valószínűleg gyenge a környéken a 3G lefedettség, és ezért több energia kell a kapcsolathoz. Ez ellen sajnos nincs mit tenni. :(

(#19908) SP!T


SP!T
addikt

Sziasztok! Van egy Blade-em, de nem működik benne a rezgő motor. Szétszedtem, de sehol nem találok benne egyáltalán rezgő motort, hogy kicserélhessem. Valaki tudna valami képet linkelni, hogy mégis mit és hol kellene keressek? :(

There's a device that I've been using called a whoop.

(#19909) Keeperv85 válasza SP!T (#19908) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Szia!

Úgy emlékszem a hátlapban van beépítve, de őszintén szólva nem figyeltem pont ezt, mikor szétszedtem. :B

(#19910) Torry válasza Keeperv85 (#19909) üzenetére


Torry
addikt

A hátlapban? Nevicceljünkmár :D

(#19911) Keeperv85 válasza Torry (#19910) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

A rearhausing-ról beszélek, nem a külső hátlapról... :W Vagy, ha meg tudod mondani annak mi a magyar neve, én is kíváncsi lennék rá... :U

A kép bal oldalán látható egységről van szó:

[ Szerkesztve ]

(#19912) SP!T válasza Keeperv85 (#19911) üzenetére


SP!T
addikt

Az a nagy fémszínű ott a bal szélsőn alul a hangszóró, az biztos. Mást én sem találok egyszerűen a telefonban ami rezeghet. :D Google-öztem is sokat... Nem jutottam semmire, egyszerűen, mintha soha senkinek nem kellett volna Blade vibramotor...

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#19913) Xe3


Xe3
csendes tag

Sziasztok, ismét egy kis segítség kéne...
A ZTE bladeem (build: Telenor FRY_TELENOR_P729TV1.0.0.B01,firmware: 2.2.2) mostanában kezdte azt csinálni, hogy szinkronizáció során a névjegyeknél hibát ír: "A szinkronizáció során hiba lépett fel. Próbálja újra.". Akár hányszor próbálom, mindig ez jön ki és ott van a piros felkiáltójel.
Hogy lehet kinyomozni, hogy mi a problémája?
Akár hova írok be névjegyet a google fiókba (telefonon, vagy a web-en), az megjelenik a másik helyen is, tehát úgy tűnik, mintha megcsinálná a szinkronizációt. Lehet, hogy csak egyetlen névjeggyel van gondja?
260 névjegyem van, nem szívesen nézném végig egyesével...

A másik gondom, hogy nemrég alaplap csere volt és emiatt újra kellet telepíteni mindent. A naptár szinkronizáció során viszont csak azokat az elemeket hozta át, amik addig kerültek beírásra a fiókba, míg nem volt nálam a telefon (tehát még nem lettek szinkronizálva). A weben megnézve ott van az összes találkozó, meg minden bejegyzés, a telefonon meg csak az elmúlt 1 hónap.
Be lehet valahogy állítani, vagy meg lehet valahogy oldani, hogy minden adatot vigyen át újra? Most pl. a magyar ünnepnapok, névnapok és ismerősök születésnapjai sem jelennek meg, pedig a telefonon is látom, hogy ott vannak ezek a speckó naptárak és a láthatóságuk is me van pipálva...

(#19914) Keeperv85 válasza SP!T (#19912) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Most nem akarom szétszedni az enyém megkeresni hol van, ha nemgond, mert fontos hívást várok.. :B

@Glatius: (nézz felfelé...) Az enyémben elvileg működik. Azért csak elvileg, mert jómagam nem használom, soha sem próbáltam, de más írta hogy megy.

[ Szerkesztve ]

(#19915) Glatius


Glatius
őstag

A listákat ugyan átnyálazhatnám, de nekem használói vélemény kellene: van-e olyan CM9 (vagy bármilyen ICS) amiben jól működik az A2SD, és nem kell lemondanom az ext adta kényelemről?

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#19916) Stehe válasza Sulthekk (#19907) üzenetére


Stehe
aktív tag

Köszi a választ! A munkahelyem BP központában van, így sztem ez nem lehet probléma. Ill. a TELENOR-os Rommal nem volt ilyen probléma, ott bekapcsolt állapotban is alig fogyasztott...

(#19917) Glatius válasza Stehe (#19916) üzenetére


Glatius
őstag

Budapest központjában is csak az épületeken kívül van magas térerő, egy ólomüveg ablakkal burkolt vasbeton épület kell, és máris teljes adóteljesítmény kell a hálózat eléréséhez!

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#19918) Glatius


Glatius
őstag

Ezt kóstolta már valaki?

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#19919) Sulthekk válasza Glatius (#19918) üzenetére


Sulthekk
aktív tag

Kóstoltam, egyrészt ez egy régi verzió, 6.6.7 a legújabb

Finom, bár nekem gyakran összeomlott, úgyhogy át is migráltam KonstaKANG-ra... :O
Viszont a kernele az sokkal jobban bejön, nem csinálgat olyan sok rebootot vele a telefon. :K

(#19920) Glatius válasza Sulthekk (#19919) üzenetére


Glatius
őstag

Olyan rebootot, amiből napi 1 is sok? A kernelt kipiszkálni is macerás ügy....
Úgy tűnik még mindig várnom kell a kísérletezéssel, a 128 megán is táncoló CM7 -nél még nincs jobb...

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#19921) TRob1 válasza Sulthekk (#19919) üzenetére


TRob1
veterán

KonstaKANG nálad rebootolgat? :F Nálam még szerencsére soha nem csinálta (kopp-kopp) ebben az 5 (:D) napban.

¤ R'n'R ¤

(#19922) Glatius válasza TRob1 (#19921) üzenetére


Glatius
őstag

Lehet, hogy ez is csak a gyártási szórások hibája... :F

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#19923) Sulthekk válasza TRob1 (#19921) üzenetére


Sulthekk
aktív tag

Hát igazából ha 614-re vagy felé húzom, akkor igen, egyébként csak néha ha este ott hagyom a töltőn, akkor másnap kéri a PIN-t...

Érdekes hogy ahogy fejlesztik a kerneleket, nálam úgy csökken a maximális órajel, .32-nél még 700 felett ment, most pedig már örülök a stocknak...

[ Szerkesztve ]

(#19924) latis666


latis666
aktív tag

Felraktam a Mokee féle romot. Merül mint az állat fél nap állás alatt 60%. Igaz csak tegnap raktam fel de arra gondoltam esetleg alá lehetne tenni a Ice Armor romoknál lévő régi kernelt. Megoldható szerintetek? Kisérletezni nem akarok mert most mennie kell a telefonnak.

(#19925) Keeperv85 válasza latis666 (#19924) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Rövid és tömör válasz:

Persze. Megoldható. Csak bányászd ki a kernelt, ha tudod. (Nem: a boot.img magában nem elég. Kell mellé az összes kernel driver)

(#19926) latis666 válasza Keeperv85 (#19925) üzenetére


latis666
aktív tag

őőőőőőőőőőő azt nem fogom de ami a romknál van kernel az zip formában van és recoveryből telepithető.

(#19927) dominicheft


dominicheft
csendes tag

Szia
Az lenne a kérdésem hogy a zte blade telefonom elindítja a babael rising 3d de miután a befejezi a betöltést kilép és idegesít mert megvettem a játékot és nem működik

(#19928) barnam_


barnam_
nagyúr

Valaki linkelné nekem ezt a drivert?
ZTE Android USB Driver for Microsoft PC_5.2066.1.8(Updated on Mar.31 2011)
Amit a ZTE oldaláról lehet letölteni, az nem ez, mert 2010.09.27 a fájl dátuma.
Azért kellene, mert egy másik amit letöltöttem, nem ismeri fel bootloader módban a telefont.

(#19929) Keeperv85 válasza latis666 (#19926) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Szigorú értelemben véve a kernel a boot.img és semmi több. A wifi driver viszont valamiért "nem jár mellé". Abból lehet baj... Kénytelen leszel kísérletezni...

(#19930) DJGABI válasza dominicheft (#19927) üzenetére


DJGABI
addikt

Próbáld a háttérben lévő alkalmazásokat kilőni, újraindítani a telefont aztán úgy próbálni. Ha ezek után se megy, akkor valszeg nem kompatibilis (sőt, grafika alapján azt mondom tuti nem az.) Mondjuk nekem megvenni sem engedi... :U

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#19931) barnam_ válasza barnam_ (#19928) üzenetére


barnam_
nagyúr

Ne fáradjatok, már megtaláltam. Persze abban se ismerte fel bootloader módban :DDD
Az usb driver konfigurációs fájlban kellett megadni neki az eszközazonosítót.

(#19932) KERYgsxr válasza latis666 (#19924) üzenetére


KERYgsxr
tag

Helló,én is a Mokee-OS-t használom nekem nem merül.Várd meg még egyszer feltöltöd és meglátod.

(#19933) bbpro válasza latis666 (#19924) üzenetére


bbpro
tag

Szia!
Sajnos sokminden készülékfüggő.Nekem két blade-m van egy céges és egy saját. A céges
egy T-mobile-os gen1-es készülék ami TPT-vel lett gen2-esítve. A saját egy Telenoros
gyárilag gen2-es. Mind a kettő ugyanolyanra van particionálva:TPT helper segítségével
185, 2, 269, A cégesen a mokee fut az eddigi legjobb akkuidőt produkálva a saját kernelével.
(közel 4nap átlagos használattal) A sajátomon is szerettem volna ezt használni mert ez a
rom tetszik a legjobban a kipróbált kb 20 közül. De nem lehet! Ha nem teszem minden
este töltőre a második napot nem bírja ki még akkor sem ha alig nyúlok hozzá. Kernel
csere nem segített 4 félét raktam alá.De ettől neked még sikerülhet megtalálni a megoldást.
(Engem is nagyon érdekelne)

(#19934) Keeperv85 válasza bbpro (#19933) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Engem az érdekelne melyik böngésző tördeli ilyen hányadék módon a szöveget... gyorsan dobd ki bármi legyen is az... :U

(#19935) TRob1 válasza Keeperv85 (#19934) üzenetére


TRob1
veterán

Én is furcsán néztem mikor olvastam. :DDD

¤ R'n'R ¤

(#19936) xSide


xSide
őstag

Frissült a Play Áruház, jelenlegi verzió 3.7.11:)
Gyorsabb lett, finomabb és akadás mentesebb görgetés az app leírásoknál, hozzászólásoknál....

[ Szerkesztve ]

(#19937) junkpod


junkpod
nagyúr

sziasztok!
Mi a legjobb beállítás LG Camcorderben Blade-en? Tegnap este még működött nekem 800x480-ban, de ma már nem.
Tudnátok beállítási adatokat írni ami tuti működik és a legjobb video minőséget adja?

köszi

Box's don't touch!

(#19938) Hujikolp válasza SP!T (#19908) üzenetére


Hujikolp
őstag

Üdv!
Vibra motor blade

A pirosan bekeretezett résztől egy picit lejjebb található a vibra motor. Az a gomb szerű.
Ha kiforrasztod, akkor egy lemerülőfélben lévő 3V-os lapos gombelemmel kipróbálhatod egy pillanatra, hogy működik-e. Alaplapokban van ilyen. (CR2032) Ne pörgesd túl sokáig, mert könnyen leéghet.

(#19939) barnam_ válasza xSide (#19936) üzenetére


barnam_
nagyúr

Nálam 3.7.13-as verzióra frissült, nem zselés babos, mert nincsenek benne a 3.7.11 újdonságai, de gyors :)

(#19940) TRob1 válasza barnam_ (#19939) üzenetére


TRob1
veterán

Nekem is 3.7.13-ra ugrott. :K

¤ R'n'R ¤

(#19941) apeelme válasza xSide (#19936) üzenetére


apeelme
addikt

Ehhez van valami forrás is hogy honnan van, vagy csak úgy töltjük a jöttment APK-kat aztán ki tudja mit csinál? Főleg a Play... :U

(#19942) xSide válasza apeelme (#19941) üzenetére


xSide
őstag

A gyári play-t tudja frissíteni, ezt pedig ha jöttment lenne nem tudná...
Kézről-kézre járva jutott hozzám, haver megkínált vele :)
Google a barát segít, mert azóta már több helyen is írtak róla!
Kicsit így utánaolvasgatva HTC-ből szedték ki.

Szerk.:
- apeelme eszembe sem jutna ezt tenni, frappánsnak tűnt ez a keresés :F
- gondoltam másnak is jól jöhet
- egyébként nem tartottam fontosnak telóról-telóra jutását megemlítei, mivel gond nélkül frisítette a play-em...

[ Szerkesztve ]

(#19943) apeelme válasza xSide (#19942) üzenetére


apeelme
addikt

Nem arra kértelek hogy kioktass hanem hogy minden esetben jelöld meg a forrást is ahonnan származik!

(#19944) maggi1886076 válasza barnam_ (#19939) üzenetére


maggi1886076
addikt

nekem meg nem frissult.meg a 3.5... verzio van fent.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#19945) dlaj


dlaj
őstag

Sziasztok!
Egy kérdésem lenne: Lehet Blade-el netbankolni biztonságosan? Aki tudja a választ, vagy vagy már használta, kérem ossza meg velem!

(#19946) sto1911 válasza dlaj (#19945) üzenetére


sto1911
veterán

Blade-el nem, X10 Minivel lehet csak :W

Lehet. Pont annyira, mint PC bongeszovel vagy telepitett alkalmazassal.

(#19947) pch


pch
aktív tag

Üdv!

Erről a mokee romról lehet tudni valami közelebbit?
Mekkora partíció kell hozzá?
Honnan lehet leszedni?

http://sb-soft.hu - "A" számlázó

(#19948) zsloti


zsloti
senior tag

Sziasztok
A vodafonos gyári szoftverrel rá lehet bírni valahogy a flash videók lejátszására?
Köszi
Zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#19949) ktmt válasza zsloti (#19948) üzenetére


ktmt
aktív tag

Hivatalos gyári szoftverrel is lehet szerintem, ha az Beállítások/Alkalmazások mebnűben az ismeretlen források engedélyezve vannak, lehet külső forrásból telepített apk-t feltenni:
http://www.4shared.com/android/oGUgD4qY/AdobeFlashPlayer1031863Android.html

Mivel régóta CM7 felhasználó vagyok ezért nem 100%, de megér egy próbát.

(#19950) ktmt válasza dlaj (#19945) üzenetére


ktmt
aktív tag

Itt nem blade a lényeg, hanem, hogy otthoni/mobilnet/free wifi a csatlakozás típusa. A beépített böngészővel működik, parásoknak van inkognitó mód, ami nem jegyez meg sütiket, jelszavakat. OTP direkt nálam működik.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.