Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#10001) robit1973 válasza qnadam (#10000) üzenetére


robit1973
aktív tag

Nézd meg esetleg ezt:
[link]

(#10002) qnadam válasza robit1973 (#10001) üzenetére


qnadam
veterán

nagyon kedvesek vagytok, de tényleg nem én keresek backupmegoldást :D

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#10003) TRob1 válasza apeelme (#9999) üzenetére


TRob1
veterán

+ qnadam:

Én bizony mindig is a TBPro-t használtam akármelyik rendszer között, és sosem volt semmi gondom a telepített appjaimmal és azok adataival, és másokkal is a TBP-t "használtatom" és még máshol sem volt semmi gond. (És mindig hozzáteszem, hogy mindenki csak a felhasználói appokat és adatokat mentse és állítsa vissza) ;)
És valszeg a Marketes 4,8-as átlag se véletlen. Ha gond lenne vele, még a 2es átlagot se érné el. ;)
Sms-t meg sose mentettem vele, azt se tudtam hogy lehet (meg xarok is az sms-ekre, azok nekem mindig aktualitásukat vesztik ha elolvastam), de az épp használt SMS app (GoSMSPro) is tud menteni és visszaállítani, felesleges külső program.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#10004) baal-amiga


baal-amiga
senior tag

Ma 2.2 exésítettem kolléganőm gen1-es blédjét, cw föl majd Ice Armor került a masinára, kb. negyed óra alatt, problémamentesen persze.
Eddig minden remek, grat. A kisasszony így már élvezi a sebességet :)

(#10003) TRob1: Én Keresztapáról hoztam át 2.2.2 Defyre az alkalmazásaim nagy részét, 95%-os sikerrel (1-2 dolog nem ment csak). Előtte minden romcsere után szintén, jó cucc az a TB.

[ Szerkesztve ]

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#10005) TRob1 válasza baal-amiga (#10004) üzenetére


TRob1
veterán

Na. 95% sztem nagyon jó, a maradék meg nem valószínű hogy a TB, inkább az app/appok hibája...

¤ R'n'R ¤

(#10006) baal-amiga válasza TRob1 (#10005) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Blade-ről blade-re 100 % volt eltérő rom verziók esetén is, itt ugye már más volt a vas is. Én is jónak tartom, sok szívástól kímélt meg, persze nem lehet nekiesni rendszercuccoknak, mint bolond tehén a fiának.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#10007) TRob1 válasza baal-amiga (#10006) üzenetére


TRob1
veterán

Jaaaa :Y Nekem a Defy szó kimaradt (biztos utólag csempészted oda :DDD)
Vazze, úgy meg aztán főleg nagyon jó eredmény, sőt...

(#9999) apeelme:
Jah, és amiről tegnap PM-eltünk, azokat is TBPro-val tettem rendszeralkalmazássá (Market, Maps). Tökéletesen müxenek. (Lusta voltam átnevezni meg másolgatni, meg kiváncsi is voltam, hogy csinál rendszeralkalmazást 1 appból :D)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#10008) #19617792 válasza TRob1 (#10007) üzenetére


#19617792
törölt tag

Bladen 2.1, 2.2, 2.3 között oda-vissza, mindenfele nekem 100% :DDD Maps-ot, meg hasonló "gyári" appokat én bele szoktam rakni a ROM-ba, mielőtt felteszem, igaz, utána egyből frissül is, azt meg TBPro-val integrálom a ROM-ba, és remekül működik. esetleg néha nem látszódik, olyankor vagy Launcher restart, vagy reboot.

[ Szerkesztve ]

(#10009) TRob1 válasza #19617792 (#10008) üzenetére


TRob1
veterán

Nekem nem volt benne a maps meg az új market, és nem volt elég system helyem. Töröltem 1-2 dolgot, aztán Marketre írta hogy integrálja, de maps-ot át kellett konvertáltatni system appá. Gondolom a legtöbb egyéb appot is így bele lehetne tenni a systembe...

Egyébként tessék, még 1 emberke aki teljesen elégedett a TB-vel. Mondom én hogy nincs itt hiba :N (ha vki rendszer dolgokat akar más rendszer alá visszaállítani, annak meg úgy kell)

(#10010) EarL 007:
Jaja, én is. Kompletten mindent, ami a "Biztonsági mentést készít a felhasználói alkalmazásokról"-ban van.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#10010) #19617792 válasza TRob1 (#10009) üzenetére


#19617792
törölt tag

jaja, több appot is bele lehet tolni systembe ugyanígy, csak aztán hely is legyen hozzá. :D

igaz, csak olyan appokat szoktam TBP-vel backupolni, ami nem "kritikus" rendszer app. csak ilyeneket, hogy facebook, dropbox, opera mini, stb. sms-ekre, meg telefonhívásokat külön appokkal szoktam backupolni.

rendszerappok beállításait még egyes CM7 verziók között sem túl érdemes, mert kitudja mikor, melyik akad össze.

[ Szerkesztve ]

(#10011) qnadam válasza TRob1 (#10003) üzenetére


qnadam
veterán

mondom, az esetek legnagyobb részében nálam is hibátlan (market linkeket leszámítva, de az mással is nyűgös, szóval valószínűleg nem az appok hibája), az sms meg tudom, hogy nem ment vele :) pont ezért használok rá én is mást. ha meg az a más már az appokat is megoldja gond nélkül, akkor megy egyben az egész :) mbp-vel mentek át az appok és az adatok is blade-ről desire-re, hiba nem volt.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#10012) latis666 válasza #19617792 (#9926) üzenetére


latis666
aktív tag

Érdekes mert ujrarakott rommal is ugyanaz és big daddy rommal is. Fullos gapps-al is. na mindegy van a taskernek alternativája. Legalábbis remélem. Gondolom másnak ezek szerint ilyen nem volt.

(#10013) TRob1 válasza qnadam (#10011) üzenetére


TRob1
veterán

TBP a market linkre is jó. (MarketDoki)

¤ R'n'R ¤

(#10014) qnadam válasza TRob1 (#10013) üzenetére


qnadam
veterán

hidd el, hogy azzal próbáltam először :) no meg nekem eltüntetni kéne 1-2 kapcsolódást, de még semmivel sem sikerült.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#10015) princeblade


princeblade
tag

Sziasztok!

Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy hogyan is lehetne a Bladen beaállítani egy 480*800-as háttérképet teljes méretben, mert ugye ki kapcsoltam a wallpaper scrollt, mert nem akarom, h mozogjon a háttér, csak egyetlen nagy méretű teljes képte szeretnék beállítani. Valaki tudja, hogyan oldható ez meg, mert a háttérkép beállításnál nem tudok olyan méretet szabni a képnek ami tényleg full screen modeban állítaná be a dolgokat, Légyszi segítsetek ha tudtok:)

Winter is Coming...

(#10016) Psychonaut válasza princeblade (#10015) üzenetére


Psychonaut
addikt

960x800-as meret kell.

(#10017) princeblade válasza Psychonaut (#10016) üzenetére


princeblade
tag

AZ sem megoldás, mert a scroll az ki van kapcsolva, tehát nekem egy teljes méretű képet kellene beállítani háttérképp gyanánt. Tehát ha quickpic-be megnézel egy 480*800-as felbontású képet, akkor azt full screenben látod, na én azt szeretném elérni, hogy a full screen mode az háttéréképpként is ugyanugy nézzen ki:) Nem tudom h érthető e? Bocsánat ha nem:(

Winter is Coming...

(#10018) qnadam válasza princeblade (#10017) üzenetére


qnadam
veterán

a 480x800as képet egészítsd ki 960px szélesre :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#10019) princeblade válasza qnadam (#10018) üzenetére


princeblade
tag

Jó ötlet, csak remélem ennek van egy egyszerűbb módja is:)

Winter is Coming...

(#10020) Psychonaut válasza princeblade (#10017) üzenetére


Psychonaut
addikt

Beraksz a ket kep oldalara egy-egy 240-240 pixel szeles fekete savot, es kesz...Paint.NET-ben korulbelul egy perces muvelet.

(#10021) princeblade válasza Psychonaut (#10020) üzenetére


princeblade
tag

Ahha, értem, köszi akkor a segítséget, megpróbálok majd valamit alkotni, és jelenleg akkor még nincs ilyen funkció a telefonon, és semmi hasonló alkalmazás nem található az android marketen, amihez mondjuk nem kellene külső barkácsolás, ugye?:) Na sebaj, köszi mégegyszer a segítséget:)

Winter is Coming...

(#10022) Psychonaut válasza princeblade (#10021) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ha tudnank, mar mondtuk volna...hidd el, nem a kerdezok szivatasat tekintjuk fo feladatunknak. ;)

(#10023) sunahunter válasza sunahunter (#9939) üzenetére


sunahunter
senior tag

A PartneroGSM érdemel egy bazi nagy pirospontot, mert egy nap alatt ideért a kért készülék a megbeszélt feltételekkel:)

(#10024) Psychonaut válasza sunahunter (#10023) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nekem nagyon lesujto velemenyem van roluk, kb. a legalja inkorrekt boltnak tartom oket - de hat kulonbozoek vagyunk, ha meg neked nem volt veluk gondod, orulj neki. Mindenesetre azert hirdetni ne hirdesd oket.

(#10025) apeelme


apeelme
addikt

Ice Armor - UPDATE - 12-01-10!
Elkészült egy összesítő, kiegészítő update egy-két "finomsággal" hogy ne unatkozzatok!

- RingLock - új stílusú zárképernyő az eredeti stílusú gyűrű mellé + magyar fordítás! (ux1-nek :DDD )
- Settings.apk - saját fejlesztés, amiben végre külön program nélkül is láthatjátok az SD és telefonmemória menüpontban a telóban lévő partíciók teljes- és rendelkezésre álló méretét! Igen az EXT partíciót is!
- Mms.apk - saját fejlesztésű nem tökéletes hibajavítás, SMS írásnál Kapcsolat információ Csatoláskor már nem csak a kiválaszott tételt adja hozzá, hanem elé szúrja a hozzátartozó nevet is!

[link]

[ Szerkesztve ]

(#10026) sto1911 válasza apeelme (#10025) üzenetére


sto1911
veterán

Ez mi magyarul? ;] Kapcsolat információ Csatoláskor :F

(#10027) apeelme válasza sto1911 (#10026) üzenetére


apeelme
addikt

Üzenetek - Új üzenet írása - Menü gomb - Csatolás - Kapcsolat információ :))

(#10028) tboldi válasza apeelme (#10025) üzenetére


tboldi
nagyúr

Köszönjük!

Asszem kuktáskodom egy picit én is! :D

(#10029) princeblade: Azt már nem kell, csak a 480x800-hoz kell ez a kiegészítés, hogy 960x800 legyen. De szerintem van biztos erre is app Marketen, talán az egyszerűbb.

[ Szerkesztve ]

(#10029) princeblade válasza Psychonaut (#10022) üzenetére


princeblade
tag

Értem én, és köszi:) Ja és még annyi, akkor a 960*800-as felbontásban letöltött képhez adsz még két 240-es fekete sávot szélenként?:)

Winter is Coming...

(#10030) !attis! válasza apeelme (#10025) üzenetére


!attis!
tag

hali.felltehető ez a First strike -ra is?

(#10031) Glatius válasza princeblade (#10029) üzenetére


Glatius
őstag

Nem.
A 480×800 -as álló kép két oldalára kell a térkitöltő rész, így lesz 800×960.

Ha pedig a 800magas ×960széles képed van, és neked elég a közepe is, akkor egyszerűen csak becsatolod és kész.

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#10032) tboldi válasza !attis! (#10030) üzenetére


tboldi
nagyúr

Inkább ne próbáld meg. :K ;)

(#10033) apeelme válasza !attis! (#10030) üzenetére


apeelme
addikt

egyértelműen nem... :N

(#10034) TRob1 válasza princeblade (#10029) üzenetére


TRob1
veterán

Wallpaper Wizardrii-t próbáltad már?

¤ R'n'R ¤

(#10035) !attis! válasza apeelme (#10033) üzenetére


!attis!
tag

kár. :(.

valaki hozzáértő szakács nem csinálná meg?

[ Szerkesztve ]

(#10036) Psychonaut válasza TRob1 (#10034) üzenetére


Psychonaut
addikt

Okos kis appnek nez ki, meg csak hasonlorol sem hallottam sosem. Bar most ugysem ferne fel, nem tul nagy ez a gyari data. :(((

(#10037) Deeday válasza apeelme (#10025) üzenetére


Deeday
senior tag

Ezt hogyan tudnám beletenni a godfather romba ? RingLock

LG G4

(#10038) apeelme válasza !attis! (#10035) üzenetére


apeelme
addikt

valaki hozzáértő szakács... - ezt remélem nem úgy gondoltad ahogy először én gondoltam hogy te gondolod...ugye nem?

(#10037) Deeday: szvsz szerint sehogy...

[ Szerkesztve ]

(#10039) sunahunter válasza Psychonaut (#10024) üzenetére


sunahunter
senior tag

Értelek. Én a GSMLine-t utáltam meg nagyon. A Partnero-nál mikor személyesen voltam, hááát... az elég gázos hely. De az eddigi készülékeimmel mind meg vagyok elégedve onnan:)

(#10040) Deeday válasza apeelme (#10038) üzenetére


Deeday
senior tag

Akkor kérdezném én hogy a Te romodat feltudom tenni sima factory resetelés után CWM ből install zip from SD vel ? Godfather-re ?

LG G4

(#10041) apeelme válasza Deeday (#10040) üzenetére


apeelme
addikt

sima factory resetelés után - nem ajánlom...a rom leíráshoz tartozó telepítési leírás betartását mindenképp vedd figyelembe.

idézet a leírásból:
A romot lehetőleg így tegyétek fel:
(minden adat törlődni fog!)

Recoveryből menjetek végig ezeken:

mounts and storage menüpont alatt

- format boot
- format system
- format data
- format cache
- format sd-ext (ha van ext partíciód)

Ha ezeket végigzongoráztad jöhet a rom telepítés!

install zip from sdcard menüpont:

- choose zip from sdcard

Kiválasztod a romot, majd felteszi, aztán újraindítod a telefont, és szép lassan indul a rom (az első bekapcsolás rom felrakása után hosszabb időt vesz igénybe)

(#10042) TRob1 válasza Deeday (#10040) üzenetére


TRob1
veterán

CW Recoveryben formatok, wipe-ok és mehet fel.

szerk: Elkéstem. (A boszorkánymester megelőzött :DD )

(#10045) princeblade:
Szívesen.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#10043) !attis! válasza apeelme (#10038) üzenetére


!attis!
tag

De igen úgy gondoltam. :)
Arra az update csomagra gondoltam, jó lenne First Strike ra is. Nagy meló lenne megcsinálni?

(#10044) Deeday válasza apeelme (#10041) üzenetére


Deeday
senior tag

Tudod hogy pontosan így gondoltam :) Még azt kérdezném hogy akkor az oldaladon található első linkről letöltöm abban már benne a patch is meg minden ?

LG G4

(#10045) princeblade válasza TRob1 (#10034) üzenetére


princeblade
tag

Köszi, most próbáltam ki, orvoslás minden problémámra! Upp az kis wizzard appnak:D

Winter is Coming...

(#10046) apeelme válasza Deeday (#10044) üzenetére


apeelme
addikt

Abból amit írtál nem erre gondoltam, ezért is írtam amit írtam.

Az első LETÖLTÉS linken az eredeti IceArmor rom van, ha a RingLock-ot és társait is akarod akkor a mai update-et is tedd fel, az ott leírt módon.

(#10043) !attis!: akkor mégsem arra gondoltál amire én...
válaszolván kérdésedre szvsz szinte lehetetlen és értelmetlen lenne megcsinálni...hiszen én forrásból dolgozom ami folyamatosan "növekszik", így hát az IceArmor egy korábbi állapota a FirstStrike...vissza kellene állni arra a pontra ahol a FirstStrike készült ami szinte lehetetlen (szinte), és utána hozzáadni ezeket a patch-eket amiket az IceArmor-nál is látsz...röviden és tömören. Egyébként nem tudom mi akadályoz meg abban hogy ne váltsd le FirstStrike-ot... :F

[ Szerkesztve ]

(#10047) Deeday válasza apeelme (#10046) üzenetére


Deeday
senior tag

Rendben megküzdök vele most akkor :) Megjött a kedvem egy kis romoláshoz.... Remélem nem bonyolult feltenni az update-et :)

LG G4

(#10048) apeelme válasza Deeday (#10047) üzenetére


apeelme
addikt

az update-et ugyanúgy kell felrakni mint egy rom-ot...CW-ből install zip from sdcard

[ Szerkesztve ]

(#10049) Deeday válasza apeelme (#10048) üzenetére


Deeday
senior tag

Kérdeznék még :) Ebben is van Téma választó vagy azt utólag kell telepíteni ?

LG G4

(#10050) apeelme válasza Deeday (#10049) üzenetére


apeelme
addikt

:K benne van.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.