Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#20001) TRob1 válasza #40993792 (#19997) üzenetére


TRob1
veterán

A fenébe. :W Pedig pont Téged szerettelek volna megbántani, és másokat szórakoztatni. :P
Nekem sose jön össze semmi amit akarok. :O :O

(#19998) ktmt:
Na kb. pont ezt írtam az #1998-ban. :D Sztem sincs semmi baj a cm7-tel (habár én inkább az újabb nightly-t használnám, de ez már részletkérdés)

(#19999) lorcsi :
Hidd el (vagy ne hidd :DDD), de tudom miről beszélek. ;)
És amúgy ahhoz nem kell időmilliomosnak lenni hogy akárki is "belőjje" úgy a telefonját, ahogy neki tetszik (vagy bármi más eszközt/szoftvert/zenelejátszót a környezetében). Csak sokaknak kényelmesebb/egyszerűbb vagy csak nem megerőltető hogy mások mondják meg, mit használjon (romok, reklámok...stb.), mit hallgasson (haverok, jutyúb, rádió...stb.), és kizárólag min tartsa a kapcsolatot (fb - mert ugye nincs és nem is volt élet nélküle) Béke. :R

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#20003) TRob1 válasza #40993792 (#20002) üzenetére


TRob1
veterán

:))
Én meg a szunyát vágtam be. :)

¤ R'n'R ¤

(#20004) barnam_ válasza Xe3 (#20000) üzenetére


barnam_
nagyúr

Félreértettél. Azok adatait töröld: beállítások - alkalmazások -alkalmazások kezelése - kikeresed a programot: adatok törlése - utána valószínűleg letölti a naptárakat.

(#20005) Keeperv85 válasza TRob1 (#19987) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

"- Na a KonstaKANG pont elér 136on is, és ajánlom is. :DDD"

Értő olvasás egyes. Leülhet uram! :DDD Nem a romot nem ajánlom, hanem hogy 160-as rendszerrel játsszon vele valaki. Persze elfér 136-on: semmi sincs benne. :DDD Egyébként az enyém lassan mehet a 120-asokra is. Én nyertem! ;] :P

- Na a KonstaKANG-nál pont nincs ilyen, tehát ajánlom ha vki próbálni akar. :DDD

Ne kammuzzál' má'! :DDD Dokumentált bug a CM9 alatt. Most direkt megnéztem. Pont ugyan így elcsúszik. Max. te nem vetted észre. Az alap háttérnél elsőre nekem sem tűnt fel. Csinálj egy factory resetet és nézd csak meg a bal oldalon végig "kigörgetve" a hátteret. Pont 50px-es csík van benne, mert nem jó a jpg --> png transzformáció, amit első boot alatt csinál. Egy ekkora darabot le is vág az alap háttérből, ami aztán második indításra berak szép suttyomban középre és a probléma "megszűnik".

[ Szerkesztve ]

(#20006) TRob1 válasza Keeperv85 (#20005) üzenetére


TRob1
veterán

Az elsőre:
Pont értem amit írtál, azért is írtam pont azt amit. :DDD Még jó hogy nem úgy értem hogy a saját romod nem ajánlod. :DD Ezzel csak arra akartam célozni (ha vki próbálgatni akar ICS-t), hogy míg esetedben a 160-as system is kevéske (legalábbis nem ajánlod hogy kicentizze vki), addig a másik említett rom 136on is elvan... Az ajánlom szót ez miatt írtam. Magyarán: Nem kell partícionálgatni ha vki ki akar próbálni egy ICS-t, és dataája is marad. :K (huh, lehet most még zavarosabb amit mondani akartam :U )
A másodikra:
Ebbe nem kötök bele, lehet hogy tényleg nem vettem észre. :B És természetesen hiszek neked. :K

ui: " semmi sincs benne" - Amúgy mi nincs benne ami mégiscsak kellene bele? :F Komolyan kérdem.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#20007) Keeperv85 válasza TRob1 (#20006) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Akinek 220-asnál kisebb partíciója van, az befoghatja és ne siránkozzon nekem, hogy particionálni kell! :P :DDD

Amúgy mi nincs benne ami mégiscsak kellene bele?

Csengőhangok? Boot animáció? Háttérkép? Tudom: felesleges dolgok. Most én is kidobom őket. De majd mérlegelem mi az, ami még elfér a 110-es systemen, az egyébként csaknem 500 MB helyett, amekkora a gyári ICS. ;]

(#20008) latis666


latis666
aktív tag

Feletettem probaképpen egy ICS romot de borzasztó csúnyácska volt az Ice Armor után akár. A mokee féle rom klassz ext2-t link2sd-vel használom. Kismillió program van felrakva. Nagyon klassz rom, szerintem a legjobb bár nekem merül.
Még kap egy két nap esélyt esetleg ujra is rakom, de a reborn-al is sokat szarkodtam, végül csak le kellett cserélni mert fél óra alatt 15% szüz rendszeren zsbben az sok. IA2 régi kernellel ugyanigy zsebben 1 óra mulva is 100%-on volt.

bbpro: Viszont az ottani régi kernel zip nem megy fel mokee-ra. Hogy tudnék rajta kernelt cserélni különösebb kinlódás nékül?

Végső esetben Swedish Snow rls7 megy fel a 6 sokáig birta a telomon.

[ Szerkesztve ]

(#20009) ux1 válasza latis666 (#20008) üzenetére


ux1
addikt

A link2sd pont nem arra való. S2E a barátod ext esetén.

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#20010) latis666 válasza ux1 (#20009) üzenetére


latis666
aktív tag

Köszönöm. Kezdő vagyok ext2 témában akkor benéztem. Megnézem a másikat.

De akkor a link2sd mire való? Látszólag megy.

[ Szerkesztve ]

(#20011) KERYgsxr


KERYgsxr
tag

Sziasztok!
Fölraktam AOKP cm9 0630 remix-ét.Tudna valaki magyar vagy multi language-t dobni,köszönöm

(#20012) barnam_


barnam_
nagyúr

(#20013) sube87


sube87
csendes tag

Hali!
GPS probléma merült fel a blademen! Tegnap még tökéletesen műküdött, de most látja a műholdakat, használja is (GPS Test), viszont nem találja a pozícióm! Egyszer már előfordult ilyen akkor pár napig nem működött és egyszer csak jó lett magától.... Viszont szükségem lenne a GPS-re és nem tudok várni h megoldódjon magától, tapasztalt már vki hasonlót, mi lehet a gond, megoldás?

(#20014) Keeperv85 válasza KERYgsxr (#20011) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Eddig volt benne fordítás, csak nem szedték ki. Mondjuk elég tér, de legalább van...

(#20015) KERYgsxr válasza Keeperv85 (#20014) üzenetére


KERYgsxr
tag

Igen,sajnos kiszedték.Csak angol és kínai van benne.

(#20016) Keeperv85 válasza KERYgsxr (#20015) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nem tudom mit találtál, de...

[link]

Ebben biztos hogy van magyar nyelv is, ugyanis nem piszkálták...Sőt...

(#20017) Sulthekk válasza KERYgsxr (#20015) üzenetére


Sulthekk
aktív tag

Van benne magyar.

Az AOKP remix-nek két változata van: egy kínai (afféle testbed-ként használja őket burstlam), és egy nemzetközi.

Kínában minden verzió hamarabb jön, és a modaco-ra burstlam már csak a stabil romok soknyelvű változatát teszi fel. Elég sokan linkelik oda a kínait is, úgyhogy valószínűleg te véletlenül azt töltötted le.

(#20018) KERYgsxr válasza Keeperv85 (#20016) üzenetére


KERYgsxr
tag

Köszönöm szépen.ezekszerint rosszat töltötemm le.

(#20019) junkpod


junkpod
nagyúr

a blade fizikai felbontàsa 265dpi, de 240-nek hiszi magat, emiatt nem jok a betumeretek. okozhatok katasztròfàt ha marketes appal atalitom?

Box's don't touch!

(#20020) sto1911 válasza junkpod (#20019) üzenetére


sto1911
veterán

Hol nem jok a betuk?!

Amugy meg elotte backup, hatha baj lesz.

[ Szerkesztve ]

(#20021) Keeperv85


Keeperv85
nagyúr

Trololol.... [link] :Y

(#20022) tlac


tlac
nagyúr

a 3.1 su nekem hibásan működik a libra romon, nem ajánlom a frissítést rá, vissza kellett térnem a 3.0.3-ra, az még jó

(#20023) barnam_ válasza tlac (#20022) üzenetére


barnam_
nagyúr

Azóta már kijött a 3.1.3 is, javítják a bugokat.
szerk.: ha az su binárisra gondolsz, azt én most frissítettem 3.1-re, meglátjuk jó-e :D

Keeperv85: 128MB-ra le lehet faragni? ;]

[ Szerkesztve ]

(#20024) tlac válasza barnam_ (#20023) üzenetére


tlac
nagyúr

a binárisra gondoltam
de valóban, a superuser-ből is hibás volt az előző verzió...

[ Szerkesztve ]

(#20025) Keeperv85 válasza barnam_ (#20023) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Le lehet, de ahhoz már nagyon durván meg kell csonkítani. Elsőre elfért 119-en, csak visszatettem pár dolgot. Pl. a bootanim kapásból 4 MB...

(#20026) tlac válasza Keeperv85 (#20025) üzenetére


tlac
nagyúr

korábban valaki linkelt itt egy google-ös bootanimációt, fogaskerekek forognak egy google szöveg alatt, az csak 67kb

(#20027) barnam_ válasza Keeperv85 (#20025) üzenetére


barnam_
nagyúr

Felesleges TTS nyelvek, bootanim, pár program törlése, s máris felfér :) A jövő héten lehet kipróbálom majd. TPT-zni nem akarok, mert a 128-as system-et használom a mindennapokban, s valszeg ICS után menne vissza a CM7.

(#20024) tlac: melyik program nem működött az új su binárissal? Megnézem nálam jó-e CM7 alatt.

[ Szerkesztve ]

(#20028) Sulthekk válasza tlac (#20026) üzenetére


Sulthekk
aktív tag

Én voltam, de az egyszerűség kedvéért belinkelem újra: [link]

Egyszerű, nem csicsás, soha egy pillanatra sem szakad, és gyorsan megy vele a boot, de arra még pont elég, hogy látszodjanak rajta a bootloopok... :)

(#20029) Keeperv85 válasza barnam_ (#20027) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Te győztél... megcsinálom. Kis türelem még feltöltöm. :Y

(#20030) barnam_ válasza Keeperv85 (#20029) üzenetére


barnam_
nagyúr

Nem kell... megcsinálom én magamnak :R

(#20031) Keeperv85 válasza Keeperv85 (#20029) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Kész van. Remélem túlélte a beavatkozást is. :Y

;]

szerk: én voltam a gyorsabb. :B

[ Szerkesztve ]

(#20032) tlac válasza barnam_ (#20027) üzenetére


tlac
nagyúr

pl. adbwireless-t nem tudtam egyáltalán működésre bírni
de terminálban su indítása is problémás (nem kaptam vissza a promptot), de ezen általában segített az, hogy az usb debuggingot ki-bekapcsoltam újra

(egyébként írtam a superuser fejlesztőjének is)

[ Szerkesztve ]

(#20033) Keeperv85 válasza Keeperv85 (#20031) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Hát nem... Sülthekk uram.. elfelejtetted megemlíteni, hogy ez a boot aninm nem megy ICS alatt... :O

(#20034) Sulthekk válasza Keeperv85 (#20033) üzenetére


Sulthekk
aktív tag

Biztosan megy, mert most is ez van fent....

-------
Közben nekem is leesett... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#20035) barnam_ válasza tlac (#20032) üzenetére


barnam_
nagyúr

su megy terminálból, ES File explorer-ben pedig system/app alatt átneveztem egy fájlt.

(#20036) Keeperv85 válasza Sulthekk (#20034) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Juj... lejárt a szerkesztési idő. Inkább nem írom meg mi volt a hiba... :Y :Y :Y Hatalmas USER ERROR...

(#20037) apeelme válasza Keeperv85 (#20036) üzenetére


apeelme
addikt

Fogd a melegre... :P ;) :DDD

(#20038) Keeperv85 válasza apeelme (#20037) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Azaz... Meleg is van erre is. Nem is kicsit... lassul a net is. Nehezen kúszik fel a javítás...

(#20039) junkpod válasza sto1911 (#20020) üzenetére


junkpod
nagyúr

értsd, kicsik a betük, meg minden. atraktam most a valos dpire es mukodik minden es jobban olvashato minden. nem is ertem miert hibas dpivel jonnek ki a romok?

[ Szerkesztve ]

Box's don't touch!

(#20040) Sulthekk válasza Keeperv85 (#20038) üzenetére


Sulthekk
aktív tag

Gondolom most ebben a hőségben mindenki rácuppan a netre...
Egy kis rásegítés most jól jöhet: [link]

;] :D

(#20041) Keeperv85 válasza junkpod (#20039) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Honnan vetted, hogy nem megfelelő az érték?

(#20042) junkpod válasza Keeperv85 (#20041) üzenetére


junkpod
nagyúr

vonalzo: 46mm 480 oszlop=265dpi.
77mm 800 sor=265dpi
dpi vàltò progi szerint a blade beàllìtàsa szabvànyos 240dpi.
tehat szabvànyos erteket hasznal de a blade nem szabvànyos telo, 3,5 atmerore nem igen szokasos a 800*480 képpont.

Box's don't touch!

(#20043) tlac válasza barnam_ (#20035) üzenetére


tlac
nagyúr

adbwireless?

(#20044) Keeperv85 válasza junkpod (#20042) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Hmm. Érdekes. Nem számoltam még eddig ki. Pontosabban: nem mértem még le.

(#20045) barnam_ válasza tlac (#20043) üzenetére


barnam_
nagyúr

Csak a CM7 beépített wifi-s adb-t próbáltam, de az adb connect ipcím:5555-re nem tudott csatlakozni.

(#20046) gooool


gooool
őstag

Most raktam fel a legújabb Nightly-t, gondoltam lecserélem a korosodó IA2R-t.
Az egy dolog, hogy a gapps-ot nem tette fel recoveryből, de hogy a fiókom nem tudom hozzáadni az már zavar.
Eddig akárhány telót és romot próbáltam mindig bepötyögtem a nevem ( a @gmail.com nem is kellett, mint itt) és a jelszót, ment minden, itt meg valami szerverbeállításokat is kér, amin persze nem tudok tovább jutni...
Mi a teendő? :F

Üdv, Balázs

(#20047) Keeperv85 válasza gooool (#20046) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Mondjuk tedd fel a GAPPS-ot. Esetleg. Akkor tán nem az exchange szerverre akar szinkronizálódni a cucc...

(#20048) Thumas


Thumas
tag

Sziasztok! Lenne egy olyan kérdésem hogy Icearmor II. használok a telon és lehetséges hogy azon valahogy nem elérhető pl az időjárás app. widgetjei? A nem rég ki jött Időkép.hu-s widgetet pl nem találom de töltöttem marketből más appot és azokét se találom! Valaki találkozott már hasonlóval?
Üdv

Xiaomi Redmi note 10 Pro 6/128

(#20049) gooool válasza Keeperv85 (#20047) üzenetére


gooool
őstag

Lehet én nem tudok fogalmazni, de írtam, hogy nem tette fel recoveryből a gapps-ot, pedig végigfutott és azt írta completed...újraindítás, de sehol semmilyen gugli program nincs a menüben...( 20110828 asszem, újabbat nem találtam...)

Üdv, Balázs

(#20050) Keeperv85 válasza Thumas (#20048) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Tedd vissza őket az SD kártyáról szépen kézzel a telefon belső tárhelyére. Mindjárt meg fognak javulni...
-------------------------------------

@gooool

Én nem fogalmaztam jól. Úgy értettem próbáld meg újra feltenni. Lehet nem fért fel, ezt is nézd meg. A netelérés gondolom rendben van...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.