Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#20051) gooool válasza Keeperv85 (#20050) üzenetére


gooool
őstag

128-as a system, ezen törpölök, hogy lehet kevés neki...de Aggregátor is ennyivel operál, nincs gondja vele.
Net rendben van, állandó HSPA.

Üdv, Balázs

(#20052) Keeperv85 válasza gooool (#20051) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Terminal emulator >> df parancs. Ha kevesebb a helyed a systemen 20 MB-nál már meg is találtad mi a baj...

(#20053) gooool válasza Keeperv85 (#20052) üzenetére


gooool
őstag

Dugig van, akkor ez lehet a baj...
Na akkor újra TPT-zem 160-asra, akkor már az ICS is felfér majd talán később, ha lesz valami jó.

Üdv, Balázs

(#20054) Thumas válasza Keeperv85 (#20050) üzenetére


Thumas
tag

Köszi!!

Xiaomi Redmi note 10 Pro 6/128

(#20055) barnam_ válasza gooool (#20051) üzenetére


barnam_
nagyúr

Aggregátor is ennyivel operál, de kiszedi azt ami nem kell neki... ;)
A teljes CM7-nek + Google Apps-nak 136MB kell.

szerk.: az Ice Armor azért fér el 128MB-on, mert az már eleve úgy van készítve, hogy elférjen a legkisebb partíción is.

[ Szerkesztve ]

(#20056) Keeperv85 válasza barnam_ (#20055) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Most már az ICS is. Nem akarok nagyzolni vagy hasonlók, de ennyire rég pörgött valami a Bladeen. Elsőre persze szórakozik a cachbe töltéssel... de utána... :Y

(#20057) barnam_ válasza Keeperv85 (#20056) üzenetére


barnam_
nagyúr

Jövő héten kipróbálom majd ;) :R

(#20058) gooool válasza barnam_ (#20055) üzenetére


gooool
őstag

Elnézést, ezt nem tudtam.
Most visszaraktam ami volt, de legalább a recoverym a legújabb lett. :DDD

Majd egyszer ha sok időm lesz kap új partíciós táblát és valami új ICS-t vagy CM-et. :)

Üdv, Balázs

(#20059) junkpod válasza Keeperv85 (#20044) üzenetére


junkpod
nagyúr

sőt, sokkal gyorsabbnak tunik most a telo. valaki még kiprobalhatna, hogy csak kepzelodom vagy tenyleg gyorsabb.

Box's don't touch!

(#20060) Keeperv85 válasza junkpod (#20059) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Kipróbáltam. Egyenlő azzal == minden szétesik, ami 240-re lett tervezve. Launcher, játékok stb.. Így már értem miért nem így állították be.

(#20061) junkpod válasza Keeperv85 (#20060) üzenetére


junkpod
nagyúr

hàt nekem nem esett szet semmi. nincs mas helyen a betumereted atallitva?

Box's don't touch!

(#20062) Glatius


Glatius
őstag

Próbálta-e valaki az új CM7Nightlyt, a mini gappsszal felemgy-e 128 megás /systemre?

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#20063) Keeperv85 válasza junkpod (#20061) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nekem más elképzeléseim vannak arról úgy tűnik mi az ami normális működés. Egy biztos: ez nem az...

Kép1

Kép2

Kép3

Kis magyarázat. Még az első képen csak nem férnek el az ikonok, a másodikon bal oldalt látod, hogy el is csúszik a szöveg. A harmadik képen láthatod ahogy a gombra is rácsúszik a szöveg...

[ Szerkesztve ]

(#20064) barnam_ válasza Glatius (#20062) üzenetére


barnam_
nagyúr

Kétlem hogy elférne, mivel a sytem mérete a zip-ben gapps nélkül 122.8MB.

(#20065) DJGABI válasza Keeperv85 (#20041) üzenetére


DJGABI
addikt

Hmmm... Pedig tényleg ~266 dpi-re jön ki: [link] 2.3 alatt egyelőre minden oké. Mondjuk nem is vettem észre nagy különbségeket :D

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#20066) Ronam


Ronam
addikt

Az előbb frissítettem a recovery-t 5.0.2.0 verzióra, viszont restart után a régi jön be megint. Mitől lehet ez?

(#20067) apeelme válasza barnam_ (#19978) üzenetére


apeelme
addikt

a lassú app indulások oka már megvan ICS alatt, elfogadásra vár a patch és nagyon úgy néz ki hogy be is kerül CM9-be...természetesen egy Android 4.0.4 feature miatt van...

Fix sluggish to launch an app

The new trace feature/code in 4.0.4, which will dump the app stack
trace every 500ms if an app can't be launched within 500ms, is
holding the global ActivityManagerService lock unnecessarily. It
slows down the app's startup.

Change-Id: I91fbb043912b4d1fcf3e80d8ac4e61cd20ad89d1
Solution: move the trace file write operations out of sync block.

:K

Megkéritek Keep-et és fetch-eli, majd csinál egy update-et a romjához...vagy nem... ;) :P

[ Szerkesztve ]

(#20068) Keeperv85 válasza Ronam (#20066) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Mivel frissítetted? Akku ki-vissza megvolt?
---------------------------------------------------------

@apeelme:

Próbaképpen én is beépítettem ezt, de érdemi változást nem vettem észre....

[ Szerkesztve ]

(#20069) Ronam válasza Keeperv85 (#20068) üzenetére


Ronam
addikt

Recoveryből frissítettem, akku ki be megvolt, de így is a régi jön vissza. Ráadásul most már csatlakoztatni se tudom a géphez a telót, ezt írja: E:unable to open ums lunfile (No such file or directory). Ez mi a fene? Ilyennel még nem is találkoztam.

(#20070) Keeperv85 válasza Ronam (#20069) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Ezt utoljára és a 3.0.1.4 alatt láttam. Ott elég sokáig megvolt. Jobb híján marad az jó kis klasszikus módszer, ami mindig is működött. >> fastboot...

(#20071) fntastic


fntastic
aktív tag

Sziasztok, rég jártam errefelé, gondolkodtam, hogy bekéne újítani valami szoftvert. :D
4.0.0.6-os recovery-m van és nem volt partícionálva a gépezet.
Mit ajánlotok felrakni? ICS? Más?

(#20072) Ronam válasza Keeperv85 (#20070) üzenetére


Ronam
addikt

Most felment rendesen, és újraindítás után meg is marad. Ki is próbálom az új ROM-odat :).

(#20073) kelzsoca válasza TRob1 (#19987) üzenetére


kelzsoca
félisten

Egy ideje már nem foglalkoztam telefonnal sem (inkább tablet) ami utoljára volt az a Skate-hez készült, illetve a Blade-es Ice Armor-ba csak besegítettem, de azt apeelme adta ki.

Álmomban se gondoltam volna ha vki átvált vmi divatfónra akkor már nem is foglalkozik a tutifónnal.

Én sem gondolom, mert a saját használatra vett készülékkel azt csinálok amit akarok, és nem tartozom senki felé semmivel sem, mint ahogyan a ZTE-nek (igen, ők is értesültek róla) úgy másnak se sok köze van hozzá. :)

A ZTE-től hamarosan érkezik hozzám egy új készülék, sokat még nem tudok róla, amint nálam lesz, ide is megosztom az információkat.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#20074) Keeperv85 válasza apeelme (#20067) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Oh, már kész is,,,,

(#20075) junkpod válasza Keeperv85 (#20063) üzenetére


junkpod
nagyúr

nekem ia2 van, es meg nem talaltam gondot. amiket linkeltel azok sem kirivoak szerintem es inkabb a bobeszedu magyar nyelv hibajanak tunik a szoveg tulfutas. pl a billentyüzet is kényelmesebb igy, Google maps feliratok is jobbak. az ikonok mindenütt jobbak igy, eddig volt olyan amit fel se fogtam mit akar àbràzolni...

Box's don't touch!

(#20076) xSide válasza Glatius (#20062) üzenetére


xSide
őstag

Ha kipróbáltad légyszi jelezd működik-e a bekapcsolás töltés alatt vagy még mindig befagy...
Egyébként ezen a hibán kívül még a beragadó gps ikon az amivel találkoztam cm 7.2.0 alatt:)
Akku jól teljesít és a wifi fájlküldés is üti a 2 megát a felhasználói szokásaimnak megfelelően!
Hamarabb lesz új telóm, mint visszatérjek gyári alapú romokra vagy napi használatú legyen bármely "májkrém":)

[ Szerkesztve ]

(#20077) Keeperv85 válasza junkpod (#20075) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Az a szövegtúlfutás még csak a kezdet... a Root Explorerben pl a "Mount" felirat a gombon még el fér, a folytatás nem... sorolhatnám...

(#20078) TRob1 válasza kelzsoca (#20073) üzenetére


TRob1
veterán

Már fel is csigáztál. Várom/várjuk az infokat. :K

¤ R'n'R ¤

(#20079) sto1911 válasza junkpod (#20075) üzenetére


sto1911
veterán

A build.propban irtam at, de nem valtozott semmi. IA2R

Szerk. Ahogy elnezem a dpi switcher is azt piszkalja.

[ Szerkesztve ]

(#20080) SilverToM válasza kelzsoca (#20073) üzenetére


SilverToM
tag

Kedves Kelzsoca!

Örömmel és izgatottan várom az új ZTE-et ami nálad landol! Remélem valami űber masina lesz 4-8 GB memóriával ahova telepítgethetek...
Ezzel kapcsolatosan lehetne egy hatalmas kérdésem? Big Dadi 3 van a telómon és nagyon szeretném kikapcsolni a kevés hely figyelmeztetést, mert GB van hozzá csapva....
Nagyon nagyon szépen köszönöm!

(#20081) apeelme válasza SilverToM (#20080) üzenetére


apeelme
addikt

Az a figyelmeztetés nem véletlenül van...ha "kikapcsolod" csak magad alatt vágod a fát...szedd le a nem használt app-okat, rakj rendet a belső memóriában, vagy használj EXT partíciót amiről infót találsz itt a fórumban...

(#20082) hjanos1 válasza kelzsoca (#20073) üzenetére


hjanos1
senior tag

Várjuk az infókat! :K
Esetleg a neve megvan már és az hogy lesz-e hivatalos forgalmazása Magyarországon?

The Factory Must Grow

(#20083) SilverToM válasza apeelme (#20081) üzenetére


SilverToM
tag

EXT partíciót használok abból is vagy 3 GB-ot...ezért idegesít a kevés hely figyelmeztetés....

(#20084) junkpod válasza sto1911 (#20079) üzenetére


junkpod
nagyúr

LCD density modder by birdapi hasznaltam. nekem ia2 alatt igy jobb, igy hagyom, ez ìzlés kerdese is. csak tenyleg arra lettem volna kivancsi, hogy tenyleg gyorsabb igy vagy kepzelodom.

Box's don't touch!

(#20085) junkpod válasza sto1911 (#20079) üzenetére


junkpod
nagyúr

LCD density modder by birdapi hasznaltam. nekem ia2 alatt igy jobb, igy hagyom, ez ìzlés kerdese is. csak tenyleg arra lettem volna kivancsi, hogy tenyleg gyorsabb igy vagy kepzelodom.

Box's don't touch!

(#20086) Glatius válasza xSide (#20076) üzenetére


Glatius
őstag

A 128-on nem tudtam életre kelteni, áttoltam 136-ra, töltőn bekapcsolás után nem fagy, ami viszont nagyon zavar: Az a2sd-t nem tudom életre kelteni...

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#20087) apeelme válasza SilverToM (#20083) üzenetére


apeelme
addikt

Teljesen felesleges 500-600MB-nál nagyobb EXT partìciò létrehozàsa, mivel ext hasznàlatàval is ugyanùgy megtelik egy idô utàn a belsô memòria.
Egyébként valami extra hardcore user lehetsz ha azt nézem hogy egy 300-ra átpartícionált DATA-val, olyan 300MB ext-et használsz el, és még az SD FAT részére is àtmozgathatsz rengeteg app-ot. Semmi közöm hozzà de ennyi alkalmazàst hasznàlsz napi szinten? Ha igen, akkor picit komolyabb eszközre lenne szükséged mint egy Blade.

[ Szerkesztve ]

(#20088) Glatius válasza SilverToM (#20083) üzenetére


Glatius
őstag

Van ext partíciód, vagy használja is az Android?
Nekem is van, csak a nightlyban nem tudom elindítani valamiért!

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#20089) Glatius válasza Glatius (#20088) üzenetére


Glatius
őstag

Erre tud valaki megoldást?

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#20090) robit1973 válasza Glatius (#20088) üzenetére


robit1973
aktív tag

Nekem sem ment nightlyban az ext ( darktremor féle sem, S2E sem ) . Link2sd-t használtam fat32-es partícióval.

(#20091) ux1 válasza robit1973 (#20090) üzenetére


ux1
addikt

Nekem megy... :-)

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#20092) robit1973 válasza ux1 (#20091) üzenetére


robit1973
aktív tag

Esetleg akkor segíthetnél Glatiusnak, hogy neki is menjen.

(#20093) Glatius válasza robit1973 (#20092) üzenetére


Glatius
őstag

Nincs komoly baj, csak kicsi a /system, és nem fért fel minden....
Radírozni kellett, és recoveryből A2SD újra.

A mozgó hátterek, és a beépített launcher bánta...

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#20094) tekevics


tekevics
tag

szasztok!

feltettem a cm7.2 -t és azóta nem tudok adb -zni a telóra
tapasztaltatok ilyet, vagy csak én vagyok béna (természetesen 8-)

Teke vagyok, nem tagadom 8-)

(#20095) Glatius válasza tekevics (#20094) üzenetére


Glatius
őstag

Mekkora a /system partíciód?

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#20096) tekevics válasza Glatius (#20095) üzenetére


tekevics
tag

hm? ennek mi köze hozzá de megnézem!

Teke vagyok, nem tagadom 8-)

(#20097) Glatius válasza tekevics (#20096) üzenetére


Glatius
őstag

Csak annyi, hogy nekem az A2SD nem fért fel maradéktalanul, de semmi jelzést nem adott, csak az volt a gyanús, hogy 20kByte szabad hely van rajta. Másfél mega radír után megy szépen. A flashelés sorrendjétől függően előfordulhat más hibajelenség is.

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#20098) tekevics válasza Glatius (#20095) üzenetére


tekevics
tag

1k-blocks used available
225280 138612 86668

Teke vagyok, nem tagadom 8-)

(#20099) barnam_ válasza tekevics (#20094) üzenetére


barnam_
nagyúr

USB debug-ot bekapcsoltad?

(#20100) Glatius válasza barnam_ (#20099) üzenetére


Glatius
őstag

Ezt 10-ből négyszer én is kihagyom.... :W

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.