Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 11:37:36

LOGOUT.hu

YouTube kisokos

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8401) tobias40 válasza FattyDove (#8400) üzenetére


tobias40
veterán

OK,de ez így már nem akkora buli mint volt,így a magyarnak kb. fele lesz a családi... :((

(#8402) s7evcsenko válasza tobias40 (#8399) üzenetére


s7evcsenko
addikt

de neked miért 2x annyi, mint FattyDove-nak ugyan abban a valutában?

Ahogy számolom, kb. havi 200ft-ot sprórolnék, ha váltanék ARS-re, még meglátom. :B
mondjuk ez pont 2 hónap megtakarítás lenne.

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#8403) FattyDove válasza s7evcsenko (#8402) üzenetére


FattyDove
őstag

Hát mert neki családi van, nekem meg sima.

(#8404) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Amúgy redditen is megy a hőbörgés sok amerikaitól is. Azoknak sem tetszik az emelés.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#8405) FattyDove válasza KubanitoS (#8404) üzenetére


FattyDove
őstag

Ez van, amikor az adblockeres nekem minden ingyen jár rinyapinák kisírnak valamit.
Amúgy Linus elég jól elmagyarázza, hogy miért teljesen legit dolog az, hogy a 4K tartalmat fizetőssé tennék.

[ Szerkesztve ]

(#8406) tobias40 válasza s7evcsenko (#8402) üzenetére


tobias40
veterán

Igen,ez családi volt,így már a következő havi díjat nem fizetem be nekik.. :D
Nem túl okos döntés mert eddig legalább kaptak érte vmennyi pénzt,ezután alaposan meg fog csökkenni az előfizetők száma....
Én nagyon ritkán használtam ezért nem ér nagy veszteség ha visszamondom... ;]

(#8407) s7evcsenko válasza tobias40 (#8406) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Ok, így már értem. :R
Akkor viszont főleg nem mondom le, mert nekem is családi van, és akkor ezek szerint ez lesz a legolcsóbb "lehetőség" a jövőben.
Kicsit fáj, de mi elég sokat nézzük sajnos.

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#8408) tobias40 válasza s7evcsenko (#8407) üzenetére


tobias40
veterán

A tied átszámolva forintra,mennibe kerül havonta?

Hol lehet megnézni hogy melyik országban mennyiért adják az előfizut? :U

[ Szerkesztve ]

(#8409) s7evcsenko válasza tobias40 (#8408) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Én innen kalkuláltam.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#8410) tobias40 válasza s7evcsenko (#8409) üzenetére


tobias40
veterán

[link] Wiki szerint a törököknél a legolcsóbb...

(#8411) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Helló,
Szóval az lenne az érdekesség a részemről, hogy eddig nagyjából egyezett az Adsense jelentésben szereplő összeg és a Youtube elemzés lapon látható összeg becsült nagysága.
Pontosan október 1-jén illetve október 12-én tettem közzé két olyan videót is, amelyek nézettsége jelentős profit különbözetet okoz elvileg. Így azt gondoltam ,hogy most október 21-én Annyit utalnak nagyságrendileg mint a Youtube elemzésben látható. Viszont az van, hogy Adsense oldalon kiutalásnál 11 000 Ft-tal kevesebb az összeg mint az elemzés lapon van .Lehet eltérés a Youtube elemzés és az Adsense könyvelési dátumok között, vagy esetleg az van ,hogy még a szeptember utolsó napján érvényes egyenleget könyvelte le a rendszer, és a különbözet majd november 21-én utalódik ki?

"Az AdSense-kifizetések időrendje
Az AdSense havi kifizetési ciklussal működik. A becsült bevétel egy hónapon keresztül halmozódik, majd a következő hónap elején a rendszer összesíti a bevételeket, és hozzáadja az egyenlegéhez, amelyet a Kifizetések oldalon tekinthet meg. Ha az egyenleg meghaladja a kifizetési küszöböt, és Ön nem állított be kifizetési visszatartást, akkor a hónap 21. és 26. napja között kifizetésben részesül. Az összeg beérkezésének pontos ideje függ az adott időzónától, attól, hogy a 21. nap hétköznapra vagy hétvégére esik-e, valamint a kiválasztott fizetési módtól."

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#8412) GoodSpeed válasza GoodSpeed (#8411) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

A keret felül nálatok is szürke?

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#8413) GoodSpeed válasza GoodSpeed (#8411) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Úgy látom, hogy itt mindenki csak Youtube-ot néz, de pénzt nem keres vele :D

https://www.followchain.org/payments-accounts-cancelled-adsense/

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#8414) tobias40 válasza GoodSpeed (#8413) üzenetére


tobias40
veterán

Én azt sem tudom mire való ez az egész... :B

(#8415) norbertoth


norbertoth
senior tag

Sziasztok!

Elnézést ha ilyet esetleg nem lehet, az összefoglalóban nem találtam erre utaló írást, de nincs valakinél esetleg 1db szabad hely yt premium csomagba? :B

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#8416) norbertoth


norbertoth
senior tag

Elnézést, 2db helyet szeretnék, mert tesóm is lenne még plusszba. :U

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#8417) norbertoth


norbertoth
senior tag

Ismét elnézést, mostmár én keresek 2-3 főt családi csomagba. ;]

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#8418) VoidXs válasza norbertoth (#8417) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Lassan meg is tudjátok együtt venni, és legális lesz.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#8419) norbertoth válasza VoidXs (#8418) üzenetére


norbertoth
senior tag

:DD

Hogy ne legyek teljesen off, webos tv-n másnak is új elrendezése lett az ikonoknak vagy ez csak egy tesztfázis? Eléggé elpakolták az ikonokat, annyira sokat kell lépkedni hogy mindig beállíthassam a magyar feliratot (már amelyik videóhoz van). Nem lehet beállítani hogy alapból ha van a magyar feliratot részesítse előnyben?

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#8420) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

A kamu foci összefoglalókkal lehet mit kezdeni??? Jelenteni , vagy bármi?

Mert baromi bosszantó , hogy van egy bajnokok ligája nap és rengeteg fake összefoglaló van pes/FIFA videojátékkal mögötte , a rendes meccs helyett.

(#8421) #82860288 válasza WhiteWalker (#8420) üzenetére


#82860288
törölt tag

Van opció jelentésre, igen. PC-n a 3 pötty és ott lesz, mobilon meg fogaskerék és Report & Feedback ha jól emlékszem.

(#8422) WhiteWalker válasza #82860288 (#8421) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszi. :R Halkan megjegyzem, az ilyeneknek remélem az accountját is bannolják ;]

(#8423) gringoka válasza norbertoth (#8417) üzenetére


gringoka
aktív tag

Helló! még mindig keresel tagot a családi csomagba?

(#8424) ledgeri


ledgeri
nagyúr

R.i.P short by oldest :O (még be nem lépve így látom a csatikat ma.)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#8425) tobias40


tobias40
veterán

A prémium családiban meglehet változtatni valahogyan hogy másik email cím legyen az aki szerkesztheti a csomagot?Tehát aki a "főnök" a 6 tag között.

(#8426) ledgeri válasza tobias40 (#8425) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Nem tudom csak gondolkodom:
Ha az account >> emailcím, akkor az másik emailcím, szóval másik account... (hacsak nem marad az account és annak a címe változik..., ami megint más)
Ha főnök >> aki fizetett, vagy fizet, ekkor ő a fizető szóval a főnök.

Tényleg nem tudom! Csak ez tűnik logikusnak... aztán kiderül, hogy hol hova kell kattintani. :K

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#8427) tobias40 válasza ledgeri (#8426) üzenetére


tobias40
veterán

A családiban van a másik email cím is,arra szeretném megváltoztatni a "főnök" szerepét de nem látom ogyan lehetne.

[ Szerkesztve ]

(#8428) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Üdv!
Bele futottam egy érdekes dologba, amiről igazából nem tudom hogy a YouTube vagy a newpipe app hibája.

Van hogy Newpipe-al le töltök videókat a YouTube-ról.
Általában eddig nem volt vele gondom 2 telefonom viszi a 4k@60fps youtube videókat, tehát a logika szerint ha letöltöm a videót annak ugyanúgy mennie kellene.

Viszont most több videónál is belefutottam abba hogy miután letölti a gyára videó lejátszó szerint nem játszható le.
Mx player is csak hw+ vagy sw dekóder esetén játsza le.

Ki próbáltam több videóval is.

link
itt 1080p / 1440 p elhasal

link
itt 1440p esetén nincs gond.

link
ezzel szintén nincs gond.

Szóval ez most vajon a YouTube részéről valami dolog, vagy a Newpipe tölti le hibásan.
Igaz az elsőt, powertube nevű alkalmazással is letöltöttem, de ugyan az a hiba jön elő.
Egyik app sem írt ki hibát letöltés közben, azt írta ki hogy sikerült.
Természetesen vp9 ( webm ) formátumról van szó minden esetben.

(#8429) ledgeri válasza aprokaroka87 (#8428) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Youtube DLP-vel az elsőre rápróbálva PC-n megy. A nagyon új, valamilyen extra jogdíj-megtartós dolog fájlbaégetését tudjuk csak kizárni ezzel... talán...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#8430) aprokaroka87 válasza ledgeri (#8429) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Hmm..
Azért furcsa mert korábban ilyen dologgal nem találkoztam.

(#8431) peter710 válasza norbertoth (#8419) üzenetére


peter710
csendes tag

Hello, érekelne a youtube előfizetés, legalább 2-3 fő részére, Neked sikerült megoldani? Családiban gondolkodom, esetleg Neked tapasztalat? Esetleges buktatók? Köszi a segítséget, szép napot!

(#8432) norbertoth


norbertoth
senior tag

Igen nekem meglett mindenki még aznap :) Egy háztartáson belül érdemes toborozni hivatalosan, de lehet máshogy is... nekem jók a tapasztalataim, sokáig abban voltam csak sajátot csináltam.

[ Szerkesztve ]

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#8433) peter710 válasza norbertoth (#8432) üzenetére


peter710
csendes tag

Hello, nem akarok tolakodó lenni, de ha adnál egy eléretőséget, ahol nem irogatni kell. Nem akarlak zavarni, csak szóban félreértések nélkül tudnák kédezni. Akkor hívnálak amikor nem zavarok. Köszi, szép napot.

(#8434) Rodzser Mór


Rodzser Mór
senior tag

MI ez az új dizájn? PC-n nézve firefox böngészőben.

Elég szokatlan. Gombokat csináltak a kattintható részeknek, mint pl Feliratkozás , Like , Megosztés stb. Még szerencse, hogy szövegesen meghagyták.

(#8435) cigam


cigam
félisten
LOGOUT blog (1)

Utólagos szerkesztőben nem lehet hangerőt állítani? A videóval mindenféle bonyolultabb trükköket lehet, pl. homályosítás, de egy egyszerű volume terkerntyű nem fért bele?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#8436) norbertoth válasza peter710 (#8433) üzenetére


norbertoth
senior tag

Privátban tudsz nekem írni. :)

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#8437) VoidXs válasza cigam (#8435) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

A YouTube egy hangerőre hozza az összes videót, hacsak nem rémesen halkak, így ezzel még újrafeltöltéssel se tudnál mit kezdeni.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#8438) #82860288 válasza VoidXs (#8437) üzenetére


#82860288
törölt tag

Ez tuti? Mert amikor böngészek a videók között, mindegyiknek más a hangereje és már borzasztóan idegesítő, hogy videónként kell hangerőt állítgatnom, az egyik ordít a másik meg halk, egyáltalán nem egyformák.

(#8439) cigam válasza VoidXs (#8437) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog (1)

Hacsak nem rémesen halk? Ez pontosan mit jelent? Hol van leírva mi számít halaknak?
Plusz a tapasztalat azt mutatja, hogy a feltöltött videóm hangerejével nem csinál semmit. Hiába szól rendesen PC-n pl. -6dB max hangerőre húzva a kivezérlést, a többi 0dB-re felhúzott hangerejű videóhoz képest sokkal halkabbnak tűnik. (És most ne a peak kontra RMS-ből eredő hangerődifire gondolok.) Simán átveszi azt a hangerőszintet, amivel feltöltöttem. Ha -12dB akkor -12dB marad.
Esetleg függ a konténertől, vagy hang codec-től(bitráta, mintavételi freki, bármi), hogy mihez kezd vele?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#8440) VoidXs válasza #82860288 (#8438) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Nekem sosem kell állítani, csak ha letöltöm őket. Akkor visszakapom azt, amit feltöltöttek, és akkor tényleg ugrál a hang mindenfelé.

cigam: -18 dB(K) FS-re igazítja az átlagos hangerőt, ha ezt nem üti meg, akkor halk. Az én videóimnál nem függ semmitől, a lejátszónak van egy replay gain-je, amit a statisztikák közt látsz is. Hiába tárolja változatlanul, ezt a lejátszó teszi rá, weben és mobilon is.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#8441) cigam válasza VoidXs (#8440) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog (1)

Ezt a statisztákát hol/hgyan lehet megnézni?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#8442) #82860288 válasza VoidXs (#8440) üzenetére


#82860288
törölt tag

Hát ez az Amazon Fire TV Stick 4K Max eszköz YT appjában egyáltalán nem így működik. :(
Stats for Nerds adatoknál is különböző a dB érték, PC-n is.
Talán mobilon van normalizálva ez, de azt meg nem nagyon használom.
De jó lenne ezt kideríteni, hogy lehet működésre bírni.

(#8443) VoidXs válasza cigam (#8441) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Jobb klikk, stats for nerds.

SteveS: a dB érték azt jelenti, hogy ennyivel tér el a feltöltöttől. Ha letöltöd és ennyivel eltolod, akkor minden videó átlaga ugyanott lesz.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#8444) #82860288 válasza VoidXs (#8443) üzenetére


#82860288
törölt tag

Ha letöltöm és eltolom, akkor kapom vissza az eredeti feltöltést, és akkor pont nem egyeznek, nem?
Ettől függetlenül nálam abszolúte nem érezhető ez a normalizáció.
Van erre valami külön beállítás?

(#8445) VoidXs válasza #82860288 (#8444) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Nem akkor egyeznek, a letöltés egyezni fog, hiszen a fájlhoz nem nyúlnak hozzá. A lejátszó állítja a replay gain-t, de hogy melyik eszközökön van és melyikneken nem, azt nem tudom.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#8446) VoidXs válasza ledgeri (#8424) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Most vettem észre, hogy mobilon még mindig ott van.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#8447) mefistofeles

Érdekes dolog történt tegnap.....

Kaptam egy emailt (nyilván fake) a Youtube-tól, amiben közlik, hogy mivel súlyosan és többször is megsértettem az irányelveiket, ezért törölték a csatornámat (két kis csatornám van, hogy melyikre gondolnak nem derül ki).
Idézem:
"Csatornádat véglegesen eltávolítottuk a Youtube-ról. A továbbiakban nem léphetsz be egyetlen csatornára sem, illetve nem birtokolhatsz és nem hozhatsz létre Youtube csatornát."

Mindkét csatornám él és használható most is, ......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#8448) VoidXs válasza mefistofeles (#8447) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Ilyesmiről van szó.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#8449) bozsokiandra


bozsokiandra
tag

A megnézendő videókat hogy tudom törölni? A 3 pöttyre katintva nincs se összes eltávolítása, se a megtekintettek eltávolítása lehetőség.

(#8450) VoidXs válasza bozsokiandra (#8449) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Az egyetlen, amit tudok, az a már megtekintett videók eltávolítása opció, ami jól jöhet, ha mindet megnézted már. Ez weben van a hárompontos menüben.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.